*** volg ons op facebook *** Ingeven wedstrijduitslag ONMIDDELLIJK na de wedstrijd mogelijk met smartphone/tablet (login) ***

 

Kalender 2023-2024

Reeks
Dag
Datum
Uur
Sportzaal
Wedstrijd
Uitslag
Veteranen maandag 02-10-2023 20u00 - 21u00 Omnisportzaal Aubier Evere Beertjes - VC Bebo -  
Reeks A maandag 02-10-2023 21u00 - 22u00 Sporthal Atheneum Etterbeek AEK Etterbeek - KWB Savio -  
Reeks B maandag 02-10-2023 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Saloon - Dikken Bal Monk -  
Reeks D dinsdag 03-10-2023 20u00 - 21u00 St-Michel S-J-Molenbeek Lions Atlas - De Wulle Bieste -  
Reeks D dinsdag 03-10-2023 21u00 - 22u00 Odisee Campus Parnas Celle Boys - El Castigo cf -  
Reeks C dinsdag 03-10-2023 21u00 - 22u00 Sportcentrum Haren Phoenix 1140 - Brussels United -  
Dames L2 dinsdag 03-10-2023 21u00 - 22u00 Campus Kompas Schaarbeek KFK Wajje - Dronken Piraten Girls -  
Reeks C dinsdag 03-10-2023 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Metallurg Brasseurs - Five Lions Futsal Club -  
Reeks A dinsdag 03-10-2023 22u00 - 23u00 Campus Kompas Schaarbeek KFK Wojje - One Piece Brussels -  
Reeks D dinsdag 03-10-2023 22u00 - 23u00 St-Michel S-J-Molenbeek FC Mix-Up - Fc Bonça -  
Reeks C woensdag 04-10-2023 20u00 - 21u00 St-Michel S-J-Molenbeek Minor-Ndako Club - Bob Merlo -  
Reeks C woensdag 04-10-2023 20u30 - 21u30 Comenius Koekelberg Roskamikaas - Racing Eunk -  
Reeks A woensdag 04-10-2023 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel BG's Schaarbeek - RS Brusselse Jeugdhuizen -  
Reeks C woensdag 04-10-2023 21u00 - 22u00 St-Michel S-J-Molenbeek Minor-Ndako City - VBM -  
Dames L1 woensdag 04-10-2023 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg Goal Diggers - BBFC -  
Reeks A woensdag 04-10-2023 22u00 - 23u00 Sporthal Ten Gaerde Carmen Chill - Le Coq Sportief -  
Dames L2 donderdag 05-10-2023 20u00 - 21u00 Sportcomplex VUB FC Foefkes - RS BXL jeugdhuizen LADIES -  
Reeks A donderdag 05-10-2023 20u00 - 21u00 Eurovolleycenter Dikken Deem - Fc Mad Boys -  
Dames L2 donderdag 05-10-2023 20u30 - 21u30 St-Michel S-J-Molenbeek Tettenham - RWDM Girls -  
Reeks B donderdag 05-10-2023 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Steaua Simonis - AS Greenta -  
Reeks D vrijdag 06-10-2023 20u00 - 21u00 Comenius Koekelberg Daringmen - Fc Bandido -  
Veteranen vrijdag 06-10-2023 20u00 - 21u00 Charles Vander Puttenstadion Rue de Flandre - Den Hemel -  
Beker-1/32 Finale vrijdag 06-10-2023 21u00 - 22u00 Sportzaal Cynthia Bolingo VC Bebo - Auverkes -
Reeks D vrijdag 06-10-2023 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg FriS - Soda JC -  
Veteranen vrijdag 06-10-2023 21u00 - 22u00 Campus Spoor West Anderlecht Annapurna Brussel Club - Brussels UTD Vet -  
Veteranen vrijdag 06-10-2023 21u30 - 22u30 Sporthal Ten Gaerde KWB Savio Vets - Futsal JDN Schaarbeek -  
Dames L1 zondag 08-10-2023 14u00 - 15u00 Comenius Koekelberg Bebolitas - FC Motivée -  
Dames L1 zondag 08-10-2023 15u00 - 16u00 Comenius Koekelberg Les Filles du Block - Daringwoman -  
Reeks A maandag 09-10-2023 20u00 - 21u00 St-Michel S-J-Molenbeek RS Brusselse Jeugdhuizen - KFK Wojje -  
Reeks C maandag 09-10-2023 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Racing Eunk - Minor-Ndako Club -  
Reeks D maandag 09-10-2023 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Fc Bonça - El Castigo cf -  
Beker-1/16 Finale maandag 09-10-2023 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Saloon - Fc Mad Boys -  
Dames L1 dinsdag 10-10-2023 20u00 - 21u00 Charles Vander Puttenstadion Boobie Trap - Goal Diggers -  
Reeks B dinsdag 10-10-2023 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel FC Shotakoté - FC Bebo -  
Reeks D dinsdag 10-10-2023 21u00 - 22u00 Sportcentrum Haren De Wulle Bieste - Daringmen -  
Reeks B dinsdag 10-10-2023 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Dashtereirs - Stoemp -  
Reeks D woensdag 11-10-2023 20u30 - 21u30 Comenius Koekelberg Soda JC - Fc Bandido -  
Reeks A woensdag 11-10-2023 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Le Coq Sportief - KWB Savio -  
Reeks C woensdag 11-10-2023 21u00 - 22u00 Sportzaal Cynthia Bolingo Bob Merlo - Phoenix 1140 -  
Reeks A woensdag 11-10-2023 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg One Piece Brussels - Dikken Deem -  
Dames L1 woensdag 11-10-2023 21u30 - 22u30 Campus Kompas Schaarbeek BBFC - Bebolitas -  
Reeks A donderdag 12-10-2023 21u00 - 22u00 Sportcentrum Sint-Gillis FC Titans - BG's Schaarbeek -  
Reeks C donderdag 12-10-2023 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg VBM - Futsal Molenbeek -  
Reeks D donderdag 12-10-2023 22u00 - 23u00 St-Michel S-J-Molenbeek De Roze Duivels - Celle Boys -  
Dames L2 vrijdag 13-10-2023 20u00 - 21u00 SportCity Sint-Pieters-Woluwe Dronken Piraten Girls - RWDM Girls -  
Reeks B vrijdag 13-10-2023 20u00 - 21u00 Sportcomplex VUB Auverkes - Saloon -  
Reeks B vrijdag 13-10-2023 20u00 - 21u00 Sportcomplex Drie Linden AS Greenta - Young Boys AC -  
Veteranen vrijdag 13-10-2023 21u00 - 22u00 Campus Spoor West Anderlecht Annapurna Brussel Club - Rue de Flandre -  
Beker-1/16 Finale vrijdag 13-10-2023 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Minor-Ndako City - Carmen Chill -
Dames L2 zondag 15-10-2023 15u00 - 16u00 Comenius Koekelberg RS BXL jeugdhuizen LADIES - Tettenham -  
Veteranen maandag 16-10-2023 20u00 - 21u00 Omnisportzaal Aubier Evere Beertjes - KWB Savio Vets -  
Dames L2 maandag 16-10-2023 20u30 - 21u30 Campus Spoor West Anderlecht FC Eliza - KFK Wajje -  
Reeks A maandag 16-10-2023 22u00 - 23u00 Odisee Campus Parnas Fc Mad Boys - AEK Etterbeek -  
Reeks C dinsdag 17-10-2023 20u00 - 21u00 Sportcentrum Haren Five Lions Futsal Club - Futsal Molenbeek -  
Dames L1 dinsdag 17-10-2023 20u00 - 21u00 Charles Vander Puttenstadion Boobie Trap - BBFC -  
Reeks D dinsdag 17-10-2023 21u00 - 22u00 Odisee Campus Parnas Celle Boys - Soda JC -  
Reeks B dinsdag 17-10-2023 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Dikken Bal Monk - FC Bebo -  
Reeks D dinsdag 17-10-2023 22u00 - 23u00 St-Michel S-J-Molenbeek FC Mix-Up - De Wulle Bieste -  
Reeks C woensdag 18-10-2023 20u00 - 21u00 St-Michel S-J-Molenbeek Minor-Ndako Club - VBM -  
Reeks C woensdag 18-10-2023 20u30 - 21u30 Comenius Koekelberg Roskamikaas - Phoenix 1140 -  
Reeks C woensdag 18-10-2023 21u00 - 22u00 St-Michel S-J-Molenbeek Minor-Ndako City - Metallurg Brasseurs -  
Reeks C woensdag 18-10-2023 21u00 - 22u00 Sportzaal Cynthia Bolingo Bob Merlo - Brussels United -  
Reeks A woensdag 18-10-2023 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel BG's Schaarbeek - One Piece Brussels -  
Dames L1 woensdag 18-10-2023 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg Goal Diggers - Les Filles du Block -  
Reeks A woensdag 18-10-2023 22u00 - 23u00 Sporthal Ten Gaerde Carmen Chill - RS Brusselse Jeugdhuizen -  
Reeks A donderdag 19-10-2023 20u00 - 21u00 Eurovolleycenter Dikken Deem - KFK Wojje -  
Dames L2 donderdag 19-10-2023 20u00 - 21u00 Sportcomplex VUB FC Foefkes - KFK Wajje -  
Dames L2 donderdag 19-10-2023 20u30 - 21u30 St-Michel S-J-Molenbeek Tettenham - Dronken Piraten Girls -  
Reeks B donderdag 19-10-2023 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Steaua Simonis - FC Shotakoté -  
Veteranen donderdag 19-10-2023 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Den Hemel - Annapurna Brussel Club -  
Veteranen vrijdag 20-10-2023 20u00 - 21u00 Charles Vander Puttenstadion Rue de Flandre - Brussels UTD Vet -  
Reeks D vrijdag 20-10-2023 20u00 - 21u00 Comenius Koekelberg Daringmen - El Castigo cf -  
Reeks D vrijdag 20-10-2023 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg FriS - De Roze Duivels -  
Reeks B vrijdag 20-10-2023 21u00 - 22u00 Odisee Campus Parnas Boes Booze - Dashtereirs -  
Veteranen vrijdag 20-10-2023 21u00 - 22u00 Sportzaal Cynthia Bolingo VC Bebo - Futsal JDN Schaarbeek -
Reeks A vrijdag 20-10-2023 21u30 - 22u30 Sporthal Ten Gaerde KWB Savio - FC Titans -  
Reeks D vrijdag 20-10-2023 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Fc Bandido - Fc Bonça -  
Dames L1 zondag 22-10-2023 13u00 - 14u00 Comenius Koekelberg FC Motivée - Goal Diggers -  
Dames L1 zondag 22-10-2023 14u00 - 15u00 Comenius Koekelberg Daringwoman - Boobie Trap -  
Dames L1 zondag 22-10-2023 15u00 - 16u00 Comenius Koekelberg Bebolitas - Les Filles du Block -  
Dames L2 zondag 22-10-2023 16u00 - 17u00 Comenius Koekelberg RWDM Girls - RS BXL jeugdhuizen LADIES -  
Dames L2 maandag 23-10-2023 20u30 - 21u30 Campus Spoor West Anderlecht FC Eliza - FC Foefkes -  
Reeks C maandag 23-10-2023 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Racing Eunk - Futsal Molenbeek -  
Reeks A maandag 23-10-2023 21u00 - 22u00 Sporthal Atheneum Etterbeek AEK Etterbeek - One Piece Brussels -  
Reeks B maandag 23-10-2023 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Saloon - FC Bebo -  
Reeks D dinsdag 24-10-2023 21u00 - 22u00 Sportcentrum Haren De Wulle Bieste - Fc Bandido -  
Reeks B dinsdag 24-10-2023 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel FC Shotakoté - Dikken Bal Monk -  
Reeks D woensdag 25-10-2023 20u30 - 21u30 Comenius Koekelberg Soda JC - FC Mix-Up -  
Reeks A woensdag 25-10-2023 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Le Coq Sportief - Dikken Deem -  
Reeks A woensdag 25-10-2023 22u00 - 23u00 Sporthal Ten Gaerde Carmen Chill - BG's Schaarbeek -  
Reeks B woensdag 25-10-2023 22u00 - 23u00 Eurovolleycenter Young Boys AC - Stoemp -  
Reeks C donderdag 26-10-2023 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg VBM - Phoenix 1140 -  
Reeks D donderdag 26-10-2023 22u00 - 23u00 St-Michel S-J-Molenbeek De Roze Duivels - Lions Atlas -  
Reeks B vrijdag 27-10-2023 20u00 - 21u00 Sportcomplex Drie Linden AS Greenta - Boes Booze -  
Reeks B vrijdag 27-10-2023 20u00 - 21u00 Sportcomplex VUB Auverkes - Dashtereirs -  
Dames L2 vrijdag 27-10-2023 20u00 - 21u00 SportCity Sint-Pieters-Woluwe Dronken Piraten Girls - FC Eliza -  
Reeks C vrijdag 27-10-2023 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Brussels United - Roskamikaas -  
Veteranen vrijdag 27-10-2023 21u30 - 22u30 Sporthal Ten Gaerde KWB Savio Vets - VC Bebo -  
Veteranen vrijdag 27-10-2023 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Brussels UTD Vet - Futsal JDN Schaarbeek -  
Reeks A maandag 30-10-2023 20u00 - 21u00 St-Michel S-J-Molenbeek RS Brusselse Jeugdhuizen - FC Titans -  
Veteranen maandag 30-10-2023 20u00 - 21u00 Omnisportzaal Aubier Evere Beertjes - Annapurna Brussel Club -  
Reeks D maandag 30-10-2023 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Fc Bonça - Soda JC -  
Reeks A maandag 30-10-2023 22u00 - 23u00 Odisee Campus Parnas Fc Mad Boys - One Piece Brussels -  
Reeks C dinsdag 31-10-2023 20u00 - 21u00 Sportcentrum Haren Five Lions Futsal Club - Bob Merlo -  
Reeks D dinsdag 31-10-2023 21u00 - 22u00 Odisee Campus Parnas Celle Boys - Fc Bandido -  
Reeks D dinsdag 31-10-2023 22u00 - 23u00 St-Michel S-J-Molenbeek FC Mix-Up - Daringmen -  
Reeks A dinsdag 31-10-2023 22u00 - 23u00 Campus Kompas Schaarbeek KFK Wojje - KWB Savio -  
Reeks C dinsdag 31-10-2023 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Metallurg Brasseurs - Minor-Ndako Club -  
Veteranen vrijdag 03-11-2023 20u00 - 21u00 Charles Vander Puttenstadion Rue de Flandre - Carmen Chill All Stars -  
Reeks B vrijdag 03-11-2023 21u00 - 22u00 Sportzaal Cynthia Bolingo FC Bebo - AS Greenta -  
Reeks B vrijdag 03-11-2023 21u00 - 22u00 Odisee Campus Parnas Boes Booze - Saloon -  
Reeks D vrijdag 03-11-2023 21u30 - 22u30 St-Michel S-J-Molenbeek El Castigo cf - FriS -  
Dames L2 maandag 06-11-2023 20u30 - 21u30 Campus Spoor West Anderlecht FC Eliza - RWDM Girls -  
Reeks A maandag 06-11-2023 21u00 - 22u00 Sporthal Atheneum Etterbeek AEK Etterbeek - RS Brusselse Jeugdhuizen -  
Reeks D dinsdag 07-11-2023 20u00 - 21u00 St-Michel S-J-Molenbeek Lions Atlas - Daringmen -  
Reeks B dinsdag 07-11-2023 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Dashtereirs - FC Shotakoté -  
Reeks C dinsdag 07-11-2023 21u00 - 22u00 Sportcentrum Haren Phoenix 1140 - Racing Eunk -  
Reeks B dinsdag 07-11-2023 21u00 - 22u00 Campus Kompas Schaarbeek Stoemp - Auverkes -  
Veteranen woensdag 08-11-2023 20u00 - 21u00 St-Michel S-J-Molenbeek Futsal JDN Schaarbeek - Den Hemel -  
Reeks D woensdag 08-11-2023 20u30 - 21u30 Comenius Koekelberg Soda JC - De Wulle Bieste -  
Reeks A woensdag 08-11-2023 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg One Piece Brussels - Le Coq Sportief -  
Dames L1 woensdag 08-11-2023 21u30 - 22u30 Campus Kompas Schaarbeek BBFC - FC Motivée -  
Reeks A woensdag 08-11-2023 22u00 - 23u00 Sporthal Ten Gaerde Carmen Chill - Dikken Deem -  
Reeks B woensdag 08-11-2023 22u00 - 23u00 Eurovolleycenter Young Boys AC - FC Bebo -  
Reeks C donderdag 09-11-2023 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg VBM - Metallurg Brasseurs -  
Reeks A donderdag 09-11-2023 21u00 - 22u00 Sportcentrum Sint-Gillis FC Titans - KFK Wojje -  
Reeks D donderdag 09-11-2023 22u00 - 23u00 St-Michel S-J-Molenbeek De Roze Duivels - Fc Bonça -  
Reeks B vrijdag 10-11-2023 20u00 - 21u00 Sportcomplex Drie Linden AS Greenta - Dikken Bal Monk -  
Dames L2 vrijdag 10-11-2023 20u00 - 21u00 SportCity Sint-Pieters-Woluwe Dronken Piraten Girls - Tettenham -  
Reeks C vrijdag 10-11-2023 20u00 - 21u00 Comenius Koekelberg Futsal Molenbeek - Roskamikaas -  
Veteranen vrijdag 10-11-2023 21u00 - 22u00 Campus Spoor West Anderlecht Annapurna Brussel Club - VC Bebo -  
Veteranen vrijdag 10-11-2023 21u30 - 22u30 Sporthal Ten Gaerde KWB Savio Vets - Rue de Flandre -  
Dames L1 zondag 12-11-2023 14u00 - 15u00 Comenius Koekelberg Bebolitas - Daringwoman -  
Dames L1 zondag 12-11-2023 15u00 - 16u00 Comenius Koekelberg Les Filles du Block - BBFC -  
Dames L1 zondag 12-11-2023 16u00 - 17u00 Comenius Koekelberg FC Motivée - Boobie Trap -  
Veteranen maandag 13-11-2023 20u00 - 21u00 Omnisportzaal Aubier Evere Beertjes - Brussels UTD Vet -  
Reeks A maandag 13-11-2023 21u00 - 22u00 Sporthal Atheneum Etterbeek AEK Etterbeek - BG's Schaarbeek -  
Reeks C maandag 13-11-2023 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Racing Eunk - Bob Merlo -  
Reeks B maandag 13-11-2023 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Saloon - Young Boys AC -  
Reeks A maandag 13-11-2023 22u00 - 23u00 Odisee Campus Parnas Fc Mad Boys - Le Coq Sportief -  
Reeks C dinsdag 14-11-2023 20u00 - 21u00 Sportcentrum Haren Five Lions Futsal Club - Minor-Ndako Club -  
Dames L2 dinsdag 14-11-2023 21u00 - 22u00 Campus Kompas Schaarbeek KFK Wajje - FC Eliza -  
Reeks B dinsdag 14-11-2023 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Dikken Bal Monk - Boes Booze -  
Reeks D dinsdag 14-11-2023 21u00 - 22u00 Odisee Campus Parnas Celle Boys - Lions Atlas -  
Reeks D dinsdag 14-11-2023 22u00 - 23u00 St-Michel S-J-Molenbeek FC Mix-Up - Fc Bandido -  
Reeks A dinsdag 14-11-2023 22u00 - 23u00 Campus Kompas Schaarbeek KFK Wojje - Carmen Chill -  
Reeks C dinsdag 14-11-2023 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Metallurg Brasseurs - Brussels United -  
Veteranen woensdag 15-11-2023 22u00 - 23u00 Sporthal Ten Gaerde Carmen Chill All Stars - KWB Savio Vets -  
Reeks A donderdag 16-11-2023 20u00 - 21u00 Eurovolleycenter Dikken Deem - AEK Etterbeek -  
Dames L2 donderdag 16-11-2023 20u30 - 21u30 St-Michel S-J-Molenbeek Tettenham - FC Foefkes -  
Reeks B donderdag 16-11-2023 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Steaua Simonis - Stoemp -  
Veteranen vrijdag 17-11-2023 20u00 - 21u00 Charles Vander Puttenstadion Rue de Flandre - Futsal JDN Schaarbeek -  
Reeks D vrijdag 17-11-2023 20u00 - 21u00 Comenius Koekelberg Daringmen - De Roze Duivels -  
Reeks D vrijdag 17-11-2023 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg FriS - De Wulle Bieste -  
Reeks B vrijdag 17-11-2023 21u00 - 22u00 Sportzaal Cynthia Bolingo FC Bebo - Auverkes -  
Reeks B vrijdag 17-11-2023 21u00 - 22u00 Odisee Campus Parnas Boes Booze - Young Boys AC -  
Reeks D vrijdag 17-11-2023 21u30 - 22u30 St-Michel S-J-Molenbeek El Castigo cf - Soda JC -  
Reeks A vrijdag 17-11-2023 21u30 - 22u30 Sporthal Ten Gaerde KWB Savio - BG's Schaarbeek -  
Dames L1 zondag 19-11-2023 14u00 - 15u00 Comenius Koekelberg Daringwoman - Goal Diggers -  
Dames L2 zondag 19-11-2023 15u00 - 16u00 Comenius Koekelberg RS BXL jeugdhuizen LADIES - KFK Wajje -  
Dames L2 zondag 19-11-2023 16u00 - 17u00 Comenius Koekelberg RWDM Girls - Dronken Piraten Girls -  
Reeks A maandag 20-11-2023 20u00 - 21u00 St-Michel S-J-Molenbeek RS Brusselse Jeugdhuizen - Fc Mad Boys -  
Reeks D maandag 20-11-2023 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Fc Bonça - Celle Boys -  
Reeks D dinsdag 21-11-2023 20u00 - 21u00 St-Michel S-J-Molenbeek Lions Atlas - El Castigo cf -  
Reeks B dinsdag 21-11-2023 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel FC Shotakoté - Saloon -  
Reeks C dinsdag 21-11-2023 21u00 - 22u00 Sportcentrum Haren Phoenix 1140 - Metallurg Brasseurs -  
Reeks B dinsdag 21-11-2023 21u00 - 22u00 Campus Kompas Schaarbeek Stoemp - AS Greenta -  
Reeks A woensdag 22-11-2023 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Le Coq Sportief - FC Titans -  
Reeks A woensdag 22-11-2023 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg One Piece Brussels - KFK Wojje -  
Reeks B woensdag 22-11-2023 22u00 - 23u00 Eurovolleycenter Young Boys AC - Dashtereirs -  
Veteranen woensdag 22-11-2023 22u00 - 23u00 Sporthal Ten Gaerde Carmen Chill All Stars - Annapurna Brussel Club -  
Reeks D donderdag 23-11-2023 22u00 - 23u00 St-Michel S-J-Molenbeek De Roze Duivels - FC Mix-Up -  
Veteranen donderdag 23-11-2023 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Den Hemel - Rue de Flandre -  
Reeks C vrijdag 24-11-2023 20u00 - 21u00 Comenius Koekelberg Futsal Molenbeek - Minor-Ndako City -  
Dames L2 vrijdag 24-11-2023 20u00 - 21u00 SportCity Sint-Pieters-Woluwe Dronken Piraten Girls - RS BXL jeugdhuizen LADIES -  
Reeks B vrijdag 24-11-2023 20u00 - 21u00 Sportcomplex VUB Auverkes - Boes Booze -  
Reeks C vrijdag 24-11-2023 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Brussels United - VBM -  
Dames L1 zondag 26-11-2023 15u00 - 16u00 Comenius Koekelberg Les Filles du Block - Goal Diggers -  
Reeks A maandag 27-11-2023 20u00 - 21u00 St-Michel S-J-Molenbeek RS Brusselse Jeugdhuizen - One Piece Brussels -  
Veteranen maandag 27-11-2023 20u00 - 21u00 Omnisportzaal Aubier Evere Beertjes - Carmen Chill All Stars -  
Dames L2 maandag 27-11-2023 20u30 - 21u30 Campus Spoor West Anderlecht FC Eliza - Tettenham -  
Reeks A maandag 27-11-2023 21u00 - 22u00 Sporthal Atheneum Etterbeek AEK Etterbeek - Le Coq Sportief -  
Reeks B maandag 27-11-2023 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Saloon - AS Greenta -  
Veteranen dinsdag 28-11-2023 20u00 - 21u00 Sportzaal Cynthia Bolingo VC Bebo - Rue de Flandre -  
Reeks D dinsdag 28-11-2023 20u00 - 21u00 St-Michel S-J-Molenbeek Lions Atlas - Soda JC -  
Dames L1 dinsdag 28-11-2023 20u00 - 21u00 Charles Vander Puttenstadion Boobie Trap - Les Filles du Block -  
Reeks D dinsdag 28-11-2023 21u00 - 22u00 Sportcentrum Haren De Wulle Bieste - Fc Bonça -  
Reeks B dinsdag 28-11-2023 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Dikken Bal Monk - Dashtereirs -  
Dames L2 dinsdag 28-11-2023 21u00 - 22u00 Campus Kompas Schaarbeek KFK Wajje - RWDM Girls -  
Reeks D dinsdag 28-11-2023 21u00 - 22u00 Odisee Campus Parnas Celle Boys - FC Mix-Up -  
Reeks C dinsdag 28-11-2023 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Metallurg Brasseurs - Racing Eunk -  
Reeks C woensdag 29-11-2023 20u00 - 21u00 St-Michel S-J-Molenbeek Minor-Ndako Club - Futsal Molenbeek -  
Reeks C woensdag 29-11-2023 20u30 - 21u30 Comenius Koekelberg Roskamikaas - Five Lions Futsal Club -  
Reeks C woensdag 29-11-2023 21u00 - 22u00 St-Michel S-J-Molenbeek Minor-Ndako City - Phoenix 1140 -  
Reeks A woensdag 29-11-2023 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel BG's Schaarbeek - KFK Wojje -  
Dames L1 woensdag 29-11-2023 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg Goal Diggers - Bebolitas -  
Dames L1 woensdag 29-11-2023 21u30 - 22u30 Campus Kompas Schaarbeek BBFC - Daringwoman -  
Reeks A woensdag 29-11-2023 22u00 - 23u00 Sporthal Ten Gaerde Carmen Chill - Fc Mad Boys -  
Dames L2 donderdag 30-11-2023 20u00 - 21u00 Sportcomplex VUB FC Foefkes - Dronken Piraten Girls -  
Reeks A donderdag 30-11-2023 20u00 - 21u00 Eurovolleycenter Dikken Deem - KWB Savio -  
Reeks B donderdag 30-11-2023 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Steaua Simonis - Auverkes -  
Veteranen vrijdag 01-12-2023 21u00 - 22u00 Campus Spoor West Anderlecht Annapurna Brussel Club - KWB Savio Vets -  
Reeks B vrijdag 01-12-2023 21u00 - 22u00 Odisee Campus Parnas Boes Booze - FC Shotakoté -  
Reeks D vrijdag 01-12-2023 21u30 - 22u30 St-Michel S-J-Molenbeek El Castigo cf - De Roze Duivels -  
Reeks D vrijdag 01-12-2023 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Fc Bandido - FriS -  
Dames L1 zondag 03-12-2023 15u00 - 16u00 Comenius Koekelberg Les Filles du Block - FC Motivée -  
Dames L2 zondag 03-12-2023 16u00 - 17u00 Comenius Koekelberg RWDM Girls - Tettenham -  
Dames L2 maandag 04-12-2023 20u30 - 21u30 Campus Spoor West Anderlecht FC Eliza - RS BXL jeugdhuizen LADIES -  
Reeks D maandag 04-12-2023 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Fc Bonça - Daringmen -  
Dames L1 dinsdag 05-12-2023 20u00 - 21u00 Charles Vander Puttenstadion Boobie Trap - Bebolitas -  
Reeks B dinsdag 05-12-2023 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Dashtereirs - Saloon -  
Reeks C dinsdag 05-12-2023 21u00 - 22u00 Sportcentrum Haren Phoenix 1140 - Minor-Ndako Club -  
Reeks B dinsdag 05-12-2023 21u00 - 22u00 Campus Kompas Schaarbeek Stoemp - FC Bebo -  
Veteranen woensdag 06-12-2023 20u00 - 21u00 St-Michel S-J-Molenbeek Futsal JDN Schaarbeek - Beertjes -  
Reeks D woensdag 06-12-2023 20u30 - 21u30 Comenius Koekelberg Soda JC - Celle Boys -  
Reeks C woensdag 06-12-2023 21u00 - 22u00 Sportzaal Cynthia Bolingo Bob Merlo - Roskamikaas -  
Reeks A woensdag 06-12-2023 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Le Coq Sportief - BG's Schaarbeek -  
Reeks A woensdag 06-12-2023 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg One Piece Brussels - Carmen Chill -  
Dames L1 woensdag 06-12-2023 21u30 - 22u30 Campus Kompas Schaarbeek BBFC - Goal Diggers -  
Reeks B woensdag 06-12-2023 22u00 - 23u00 Eurovolleycenter Young Boys AC - Steaua Simonis -  
Reeks C donderdag 07-12-2023 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg VBM - Minor-Ndako City -  
Reeks A donderdag 07-12-2023 21u00 - 22u00 Sportcentrum Sint-Gillis FC Titans - Dikken Deem -  
Reeks D donderdag 07-12-2023 22u00 - 23u00 St-Michel S-J-Molenbeek De Roze Duivels - Fc Bandido -  
Reeks B vrijdag 08-12-2023 20u00 - 21u00 Sportcomplex Drie Linden AS Greenta - FC Shotakoté -  
Reeks B vrijdag 08-12-2023 20u00 - 21u00 Sportcomplex VUB Auverkes - Dikken Bal Monk -  
Dames L2 vrijdag 08-12-2023 20u00 - 21u00 SportCity Sint-Pieters-Woluwe Dronken Piraten Girls - KFK Wajje -  
Reeks C vrijdag 08-12-2023 20u00 - 21u00 Comenius Koekelberg Futsal Molenbeek - Metallurg Brasseurs -  
Reeks C vrijdag 08-12-2023 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Brussels United - Racing Eunk -  
Veteranen vrijdag 08-12-2023 21u30 - 22u30 Sporthal Ten Gaerde KWB Savio Vets - Den Hemel -  
Veteranen vrijdag 08-12-2023 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Brussels UTD Vet - VC Bebo -  
Dames L1 zondag 10-12-2023 14u00 - 15u00 Comenius Koekelberg Daringwoman - Les Filles du Block -  
Dames L2 zondag 10-12-2023 15u00 - 16u00 Comenius Koekelberg RS BXL jeugdhuizen LADIES - FC Foefkes -  
Dames L1 zondag 10-12-2023 16u00 - 17u00 Comenius Koekelberg Bebolitas - BBFC -  
Reeks A maandag 11-12-2023 22u00 - 23u00 Odisee Campus Parnas Fc Mad Boys - KWB Savio -  
Reeks B maandag 11-12-2023 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Saloon - Stoemp -  
Reeks C dinsdag 12-12-2023 20u00 - 21u00 Sportcentrum Haren Five Lions Futsal Club - Phoenix 1140 -  
Reeks D dinsdag 12-12-2023 21u00 - 22u00 Sportcentrum Haren De Wulle Bieste - Lions Atlas -  
Reeks A dinsdag 12-12-2023 22u00 - 23u00 Campus Kompas Schaarbeek KFK Wojje - RS Brusselse Jeugdhuizen -  
Reeks D dinsdag 12-12-2023 22u00 - 23u00 St-Michel S-J-Molenbeek FC Mix-Up - El Castigo cf -  
Reeks C woensdag 13-12-2023 20u00 - 21u00 St-Michel S-J-Molenbeek Minor-Ndako Club - Brussels United -  
Reeks C woensdag 13-12-2023 20u30 - 21u30 Comenius Koekelberg Roskamikaas - Metallurg Brasseurs -  
Reeks A woensdag 13-12-2023 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel BG's Schaarbeek - FC Titans -  
Reeks C woensdag 13-12-2023 21u00 - 22u00 St-Michel S-J-Molenbeek Minor-Ndako City - Bob Merlo -  
Dames L1 woensdag 13-12-2023 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg Goal Diggers - Boobie Trap -  
Veteranen woensdag 13-12-2023 22u00 - 23u00 Sporthal Ten Gaerde Carmen Chill All Stars - Futsal JDN Schaarbeek -  
Dames L2 donderdag 14-12-2023 20u00 - 21u00 Sportcomplex VUB FC Foefkes - FC Eliza -  
Reeks A donderdag 14-12-2023 20u00 - 21u00 Eurovolleycenter Dikken Deem - One Piece Brussels -  
Dames L2 donderdag 14-12-2023 20u30 - 21u30 St-Michel S-J-Molenbeek Tettenham - KFK Wajje -  
Reeks B donderdag 14-12-2023 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Steaua Simonis - Boes Booze -  
Veteranen donderdag 14-12-2023 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Den Hemel - Brussels UTD Vet -  
Reeks D vrijdag 15-12-2023 20u00 - 21u00 Comenius Koekelberg Daringmen - Celle Boys -  
Veteranen vrijdag 15-12-2023 20u00 - 21u00 Charles Vander Puttenstadion Rue de Flandre - Beertjes -  
Reeks B vrijdag 15-12-2023 21u00 - 22u00 Sportzaal Cynthia Bolingo FC Bebo - Dikken Bal Monk -  
Reeks D vrijdag 15-12-2023 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg FriS - Fc Bonça -  
Reeks D vrijdag 15-12-2023 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Fc Bandido - Soda JC -  
Dames L1 zondag 17-12-2023 14u00 - 15u00 Comenius Koekelberg Les Filles du Block - Bebolitas -  
Dames L1 zondag 17-12-2023 15u00 - 16u00 Comenius Koekelberg FC Motivée - Daringwoman -  
Dames L2 zondag 17-12-2023 16u00 - 17u00 Comenius Koekelberg RS BXL jeugdhuizen LADIES - RWDM Girls -  
Reeks C maandag 18-12-2023 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Racing Eunk - VBM -  
Veteranen dinsdag 19-12-2023 20u00 - 21u00 Sportzaal Cynthia Bolingo VC Bebo - Carmen Chill All Stars -  
Reeks B dinsdag 19-12-2023 21u00 - 22u00 Campus Kompas Schaarbeek Stoemp - Young Boys AC -  
Reeks C dinsdag 19-12-2023 21u00 - 22u00 Sportcentrum Haren Phoenix 1140 - Futsal Molenbeek -  
Reeks B dinsdag 19-12-2023 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel FC Shotakoté - Steaua Simonis -  
Reeks B dinsdag 19-12-2023 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Dashtereirs - Auverkes -  
Dames L1 dinsdag 19-12-2023 21u00 - 22u00 Sportzaal Cynthia Bolingo Bebolitas - Goal Diggers -
Veteranen woensdag 20-12-2023 20u00 - 21u00 St-Michel S-J-Molenbeek Futsal JDN Schaarbeek - KWB Savio Vets -  
Reeks C woensdag 20-12-2023 21u00 - 22u00 Sportzaal Cynthia Bolingo Bob Merlo - Minor-Ndako Club -  
Reeks A woensdag 20-12-2023 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg One Piece Brussels - BG's Schaarbeek -  
Dames L1 woensdag 20-12-2023 21u30 - 22u30 Campus Kompas Schaarbeek BBFC - Boobie Trap -  
Reeks A woensdag 20-12-2023 22u00 - 23u00 Sporthal Ten Gaerde Carmen Chill - AEK Etterbeek -  
Reeks A donderdag 21-12-2023 21u00 - 22u00 Sportcentrum Sint-Gillis FC Titans - Fc Mad Boys -  
Reeks D donderdag 21-12-2023 22u00 - 23u00 St-Michel S-J-Molenbeek De Roze Duivels - Soda JC -  
Reeks C vrijdag 22-12-2023 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Brussels United - Five Lions Futsal Club -  
Reeks A vrijdag 22-12-2023 21u30 - 22u30 Sporthal Ten Gaerde KWB Savio - KFK Wojje -  
Veteranen vrijdag 22-12-2023 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Brussels UTD Vet - Rue de Flandre -  
Reeks C woensdag 27-12-2023 20u00 - 21u00 St-Michel S-J-Molenbeek Minor-Ndako City - Brussels United -
Veteranen woensdag 03-01-2024 20u00 - 21u00 St-Michel S-J-Molenbeek Futsal JDN Schaarbeek - VC Bebo -  
Reeks C vrijdag 05-01-2024 20u00 - 21u00 Comenius Koekelberg Futsal Molenbeek - Brussels United -  
Reeks B vrijdag 05-01-2024 21u00 - 22u00 Sportzaal Cynthia Bolingo FC Bebo - Dashtereirs -  
Reeks A vrijdag 05-01-2024 21u30 - 22u30 Sporthal Ten Gaerde KWB Savio - One Piece Brussels -  
Dames L2 zondag 07-01-2024 16u00 - 17u00 Comenius Koekelberg RWDM Girls - KFK Wajje -  
Veteranen maandag 08-01-2024 20u00 - 21u00 Omnisportzaal Aubier Evere Beertjes - Den Hemel -  
Reeks A maandag 08-01-2024 20u00 - 21u00 St-Michel S-J-Molenbeek RS Brusselse Jeugdhuizen - Dikken Deem -  
Reeks D maandag 08-01-2024 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Fc Bonça - FC Mix-Up -  
Dames L1 dinsdag 09-01-2024 20u00 - 21u00 Charles Vander Puttenstadion Boobie Trap - Daringwoman -  
Reeks D dinsdag 09-01-2024 21u00 - 22u00 Odisee Campus Parnas Celle Boys - De Roze Duivels -  
Reeks B dinsdag 09-01-2024 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Dikken Bal Monk - Saloon -  
Dames L2 dinsdag 09-01-2024 21u00 - 22u00 Campus Kompas Schaarbeek KFK Wajje - FC Foefkes -  
Reeks A dinsdag 09-01-2024 22u00 - 23u00 Campus Kompas Schaarbeek KFK Wojje - Le Coq Sportief -  
Reeks C dinsdag 09-01-2024 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Metallurg Brasseurs - Phoenix 1140 -  
Reeks C woensdag 10-01-2024 20u00 - 21u00 St-Michel S-J-Molenbeek Minor-Ndako Club - Minor-Ndako City -  
Reeks A woensdag 10-01-2024 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel BG's Schaarbeek - Fc Mad Boys -  
Dames L1 woensdag 10-01-2024 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg Goal Diggers - FC Motivée -  
Dames L1 woensdag 10-01-2024 21u30 - 22u30 Campus Kompas Schaarbeek BBFC - Les Filles du Block -  
Reeks B woensdag 10-01-2024 22u00 - 23u00 Eurovolleycenter Young Boys AC - AS Greenta -  
Veteranen woensdag 10-01-2024 22u00 - 23u00 Sporthal Ten Gaerde Carmen Chill All Stars - Brussels UTD Vet -  
Dames L2 donderdag 11-01-2024 20u30 - 21u30 St-Michel S-J-Molenbeek Tettenham - RS BXL jeugdhuizen LADIES -  
Reeks A donderdag 11-01-2024 21u00 - 22u00 Sportcentrum Sint-Gillis FC Titans - Carmen Chill -  
Reeks D vrijdag 12-01-2024 20u00 - 21u00 Comenius Koekelberg Daringmen - FriS -  
Reeks B vrijdag 12-01-2024 21u00 - 22u00 Odisee Campus Parnas Boes Booze - Auverkes -  
Reeks D vrijdag 12-01-2024 21u30 - 22u30 St-Michel S-J-Molenbeek El Castigo cf - De Wulle Bieste -  
Dames L1 zondag 14-01-2024 14u00 - 15u00 Comenius Koekelberg Bebolitas - Boobie Trap -  
Dames L1 zondag 14-01-2024 15u00 - 16u00 Comenius Koekelberg FC Motivée - BBFC -  
Dames L2 zondag 14-01-2024 16u00 - 17u00 Comenius Koekelberg RWDM Girls - FC Foefkes -  
Dames L2 maandag 15-01-2024 20u30 - 21u30 Campus Spoor West Anderlecht FC Eliza - Dronken Piraten Girls -  
Reeks A maandag 15-01-2024 21u00 - 22u00 Sporthal Atheneum Etterbeek AEK Etterbeek - Dikken Deem -  
Reeks D dinsdag 16-01-2024 20u00 - 21u00 St-Michel S-J-Molenbeek Lions Atlas - Celle Boys -  
Reeks B dinsdag 16-01-2024 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Dashtereirs - Steaua Simonis -  
Reeks B dinsdag 16-01-2024 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel FC Shotakoté - Young Boys AC -  
Reeks C dinsdag 16-01-2024 21u00 - 22u00 Sportcentrum Haren Phoenix 1140 - Roskamikaas -  
Reeks D woensdag 17-01-2024 20u30 - 21u30 Comenius Koekelberg Soda JC - Fc Bonça -  
Reeks A woensdag 17-01-2024 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Le Coq Sportief - RS Brusselse Jeugdhuizen -  
Reeks A woensdag 17-01-2024 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg One Piece Brussels - FC Titans -  
Reeks A woensdag 17-01-2024 22u00 - 23u00 Sporthal Ten Gaerde Carmen Chill - KWB Savio -  
Dames L2 donderdag 18-01-2024 20u00 - 21u00 Sportcomplex VUB FC Foefkes - Tettenham -  
Reeks C donderdag 18-01-2024 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg VBM - Five Lions Futsal Club -  
Veteranen donderdag 18-01-2024 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Den Hemel - Futsal JDN Schaarbeek -  
Veteranen vrijdag 19-01-2024 20u00 - 21u00 Charles Vander Puttenstadion Rue de Flandre - Annapurna Brussel Club -  
Reeks B vrijdag 19-01-2024 20u00 - 21u00 Sportcomplex VUB Auverkes - FC Bebo -  
Reeks B vrijdag 19-01-2024 20u00 - 21u00 Sportcomplex Drie Linden AS Greenta - Stoemp -  
Reeks C vrijdag 19-01-2024 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Brussels United - Bob Merlo -  
Veteranen vrijdag 19-01-2024 21u30 - 22u30 Sporthal Ten Gaerde KWB Savio Vets - Carmen Chill All Stars -  
Veteranen vrijdag 19-01-2024 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Brussels UTD Vet - Beertjes -  
Dames L1 zondag 21-01-2024 14u00 - 15u00 Comenius Koekelberg Daringwoman - BBFC -  
Dames L1 zondag 21-01-2024 15u00 - 16u00 Comenius Koekelberg FC Motivée - Bebolitas -  
Dames L2 zondag 21-01-2024 16u00 - 17u00 Comenius Koekelberg RS BXL jeugdhuizen LADIES - FC Eliza -  
Reeks B maandag 22-01-2024 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Saloon - Dashtereirs -  
Reeks A maandag 22-01-2024 22u00 - 23u00 Odisee Campus Parnas Fc Mad Boys - KFK Wojje -  
Reeks C dinsdag 23-01-2024 20u00 - 21u00 Sportcentrum Haren Five Lions Futsal Club - Metallurg Brasseurs -  
Reeks D dinsdag 23-01-2024 21u00 - 22u00 Sportcentrum Haren De Wulle Bieste - De Roze Duivels -  
Reeks D dinsdag 23-01-2024 22u00 - 23u00 St-Michel S-J-Molenbeek FC Mix-Up - Soda JC -  
Reeks C woensdag 24-01-2024 20u00 - 21u00 St-Michel S-J-Molenbeek Minor-Ndako Club - Phoenix 1140 -  
Reeks C woensdag 24-01-2024 20u30 - 21u30 Comenius Koekelberg Roskamikaas - Futsal Molenbeek -  
Reeks C woensdag 24-01-2024 21u00 - 22u00 St-Michel S-J-Molenbeek Minor-Ndako City - Racing Eunk -  
Reeks C woensdag 24-01-2024 21u00 - 22u00 Sportzaal Cynthia Bolingo Bob Merlo - VBM -  
Veteranen woensdag 24-01-2024 22u00 - 23u00 Sporthal Ten Gaerde Carmen Chill All Stars - Den Hemel -  
Reeks B woensdag 24-01-2024 22u00 - 23u00 Eurovolleycenter Young Boys AC - Auverkes -  
Reeks A donderdag 25-01-2024 20u00 - 21u00 Eurovolleycenter Dikken Deem - BG's Schaarbeek -  
Reeks A donderdag 25-01-2024 21u00 - 22u00 Sportcentrum Sint-Gillis FC Titans - AEK Etterbeek -  
Reeks B donderdag 25-01-2024 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Steaua Simonis - Dikken Bal Monk -  
Reeks D vrijdag 26-01-2024 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg FriS - Celle Boys -  
Veteranen vrijdag 26-01-2024 21u00 - 22u00 Campus Spoor West Anderlecht Annapurna Brussel Club - Beertjes -  
Reeks D vrijdag 26-01-2024 21u30 - 22u30 St-Michel S-J-Molenbeek El Castigo cf - Daringmen -  
Reeks A vrijdag 26-01-2024 21u30 - 22u30 Sporthal Ten Gaerde KWB Savio - RS Brusselse Jeugdhuizen -  
Reeks C maandag 29-01-2024 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Racing Eunk - Roskamikaas -  
Reeks D maandag 29-01-2024 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Fc Bonça - Lions Atlas -  
Veteranen dinsdag 30-01-2024 20u00 - 21u00 Sportzaal Cynthia Bolingo VC Bebo - KWB Savio Vets -  
Reeks B dinsdag 30-01-2024 21u00 - 22u00 Campus Kompas Schaarbeek Stoemp - FC Shotakoté -  
Reeks B dinsdag 30-01-2024 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Dashtereirs - Boes Booze -  
Veteranen woensdag 31-01-2024 20u00 - 21u00 St-Michel S-J-Molenbeek Futsal JDN Schaarbeek - Rue de Flandre -  
Reeks D woensdag 31-01-2024 20u30 - 21u30 Comenius Koekelberg Soda JC - FriS -  
Reeks A woensdag 31-01-2024 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Le Coq Sportief - Carmen Chill -  
Reeks A woensdag 31-01-2024 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg One Piece Brussels - Fc Mad Boys -  
Reeks C donderdag 01-02-2024 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg VBM - Brussels United -  
Reeks D donderdag 01-02-2024 22u00 - 23u00 St-Michel S-J-Molenbeek De Roze Duivels - El Castigo cf -  
Reeks B vrijdag 02-02-2024 20u00 - 21u00 Sportcomplex VUB Auverkes - AS Greenta -  
Reeks C vrijdag 02-02-2024 20u00 - 21u00 Comenius Koekelberg Futsal Molenbeek - Five Lions Futsal Club -  
Reeks B vrijdag 02-02-2024 21u00 - 22u00 Sportzaal Cynthia Bolingo FC Bebo - Saloon -  
Veteranen vrijdag 02-02-2024 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Brussels UTD Vet - Annapurna Brussel Club -  
Reeks A maandag 05-02-2024 20u00 - 21u00 St-Michel S-J-Molenbeek RS Brusselse Jeugdhuizen - Carmen Chill -  
Veteranen maandag 05-02-2024 20u00 - 21u00 Omnisportzaal Aubier Evere Beertjes - Futsal JDN Schaarbeek -  
Reeks A maandag 05-02-2024 21u00 - 22u00 Sporthal Atheneum Etterbeek AEK Etterbeek - Fc Mad Boys -  
Reeks D dinsdag 06-02-2024 20u00 - 21u00 St-Michel S-J-Molenbeek Lions Atlas - FC Mix-Up -  
Veteranen dinsdag 06-02-2024 20u00 - 21u00 Sportzaal Cynthia Bolingo VC Bebo - Den Hemel -  
Reeks B dinsdag 06-02-2024 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Dikken Bal Monk - Young Boys AC -  
Reeks C dinsdag 06-02-2024 21u00 - 22u00 Sportcentrum Haren Phoenix 1140 - Minor-Ndako City -  
Reeks A dinsdag 06-02-2024 22u00 - 23u00 Campus Kompas Schaarbeek KFK Wojje - FC Titans -  
Reeks C dinsdag 06-02-2024 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Metallurg Brasseurs - Bob Merlo -  
Reeks C woensdag 07-02-2024 20u30 - 21u30 Comenius Koekelberg Roskamikaas - Minor-Ndako Club -  
Reeks A woensdag 07-02-2024 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel BG's Schaarbeek - KWB Savio -  
Reeks A donderdag 08-02-2024 20u00 - 21u00 Eurovolleycenter Dikken Deem - Le Coq Sportief -  
Reeks D vrijdag 09-02-2024 20u00 - 21u00 Comenius Koekelberg Daringmen - Soda JC -  
Veteranen vrijdag 09-02-2024 21u00 - 22u00 Campus Spoor West Anderlecht Annapurna Brussel Club - Carmen Chill All Stars -  
Reeks B vrijdag 09-02-2024 21u00 - 22u00 Odisee Campus Parnas Boes Booze - Steaua Simonis -  
Reeks D vrijdag 09-02-2024 21u30 - 22u30 St-Michel S-J-Molenbeek El Castigo cf - Fc Bandido -  
Veteranen vrijdag 09-02-2024 21u30 - 22u30 Sporthal Ten Gaerde KWB Savio Vets - Beertjes -  
Reeks C dinsdag 13-02-2024 20u00 - 21u00 Sportcentrum Haren Five Lions Futsal Club - Racing Eunk -  
Reeks D dinsdag 13-02-2024 21u00 - 22u00 Sportcentrum Haren De Wulle Bieste - FriS -  
Reeks B dinsdag 13-02-2024 21u00 - 22u00 Campus Kompas Schaarbeek Stoemp - Dashtereirs -  
Veteranen woensdag 14-02-2024 20u00 - 21u00 St-Michel S-J-Molenbeek Futsal JDN Schaarbeek - Brussels UTD Vet -  
Reeks A woensdag 14-02-2024 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Le Coq Sportief - One Piece Brussels -  
Reeks A woensdag 14-02-2024 22u00 - 23u00 Sporthal Ten Gaerde Carmen Chill - KFK Wojje -  
Reeks C donderdag 15-02-2024 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg VBM - Racing Eunk -
Reeks B vrijdag 16-02-2024 20u00 - 21u00 Sportcomplex Drie Linden AS Greenta - FC Bebo -  
Reeks C vrijdag 16-02-2024 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Brussels United - Futsal Molenbeek -  
Reeks A vrijdag 16-02-2024 21u30 - 22u30 Sporthal Ten Gaerde KWB Savio - AEK Etterbeek -  
Veteranen maandag 19-02-2024 20u00 - 21u00 Omnisportzaal Aubier Evere Beertjes - Rue de Flandre -  
Reeks A maandag 19-02-2024 22u00 - 23u00 Odisee Campus Parnas Fc Mad Boys - RS Brusselse Jeugdhuizen -  
Reeks C dinsdag 20-02-2024 21u00 - 22u00 Sportcentrum Haren Phoenix 1140 - VBM -  
Reeks B dinsdag 20-02-2024 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Dikken Bal Monk - AS Greenta -  
Reeks D dinsdag 20-02-2024 21u00 - 22u00 Odisee Campus Parnas Celle Boys - De Wulle Bieste -  
Reeks D dinsdag 20-02-2024 22u00 - 23u00 St-Michel S-J-Molenbeek FC Mix-Up - De Roze Duivels -  
Reeks A dinsdag 20-02-2024 22u00 - 23u00 Campus Kompas Schaarbeek KFK Wojje - Dikken Deem -  
Reeks C dinsdag 20-02-2024 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Metallurg Brasseurs - Minor-Ndako City -  
Reeks C woensdag 21-02-2024 20u00 - 21u00 St-Michel S-J-Molenbeek Minor-Ndako Club - Racing Eunk -  
Reeks C woensdag 21-02-2024 20u30 - 21u30 Comenius Koekelberg Roskamikaas - Brussels United -  
Reeks A woensdag 21-02-2024 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel BG's Schaarbeek - AEK Etterbeek -  
Reeks C woensdag 21-02-2024 21u00 - 22u00 Sportzaal Cynthia Bolingo Bob Merlo - Five Lions Futsal Club -  
Reeks B woensdag 21-02-2024 22u00 - 23u00 Eurovolleycenter Young Boys AC - Boes Booze -  
Veteranen woensdag 21-02-2024 22u00 - 23u00 Sporthal Ten Gaerde Carmen Chill All Stars - VC Bebo -  
Reeks A donderdag 22-02-2024 21u00 - 22u00 Sportcentrum Sint-Gillis FC Titans - Le Coq Sportief -  
Reeks B donderdag 22-02-2024 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Steaua Simonis - Saloon -  
Veteranen donderdag 22-02-2024 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Den Hemel - KWB Savio Vets -  
Veteranen vrijdag 23-02-2024 21u00 - 22u00 Campus Spoor West Anderlecht Annapurna Brussel Club - Futsal JDN Schaarbeek -  
Reeks D vrijdag 23-02-2024 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg FriS - Daringmen -  
Reeks D vrijdag 23-02-2024 21u30 - 22u30 St-Michel S-J-Molenbeek El Castigo cf - Fc Bonça -  
Reeks D vrijdag 23-02-2024 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Fc Bandido - Lions Atlas -  
Veteranen dinsdag 27-02-2024 20u00 - 21u00 Sportzaal Cynthia Bolingo VC Bebo - Beertjes -  
Reeks C dinsdag 27-02-2024 20u00 - 21u00 Sportcentrum Haren Five Lions Futsal Club - Roskamikaas -  
Reeks B dinsdag 27-02-2024 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel FC Shotakoté - Auverkes -  
Reeks D dinsdag 27-02-2024 21u00 - 22u00 Sportcentrum Haren De Wulle Bieste - FC Mix-Up -  
Reeks B dinsdag 27-02-2024 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Dashtereirs - Dikken Bal Monk -  
Veteranen woensdag 28-02-2024 20u00 - 21u00 St-Michel S-J-Molenbeek Futsal JDN Schaarbeek - Carmen Chill All Stars -  
Reeks D woensdag 28-02-2024 20u30 - 21u30 Comenius Koekelberg Soda JC - El Castigo cf -  
Reeks A woensdag 28-02-2024 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Le Coq Sportief - Fc Mad Boys -  
Reeks A woensdag 28-02-2024 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg One Piece Brussels - KWB Savio -  
Reeks C donderdag 29-02-2024 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg VBM - Minor-Ndako Club -  
Reeks D donderdag 29-02-2024 22u00 - 23u00 St-Michel S-J-Molenbeek De Roze Duivels - FriS -  
Reeks B vrijdag 01-03-2024 20u00 - 21u00 Sportcomplex Drie Linden AS Greenta - Steaua Simonis -  
Reeks C vrijdag 01-03-2024 20u00 - 21u00 Comenius Koekelberg Futsal Molenbeek - Bob Merlo -  
Reeks B vrijdag 01-03-2024 21u00 - 22u00 Sportzaal Cynthia Bolingo FC Bebo - Stoemp -  
Reeks C vrijdag 01-03-2024 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Brussels United - Metallurg Brasseurs -  
Veteranen vrijdag 01-03-2024 21u30 - 22u30 Sporthal Ten Gaerde KWB Savio Vets - Annapurna Brussel Club -  
Veteranen vrijdag 01-03-2024 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Brussels UTD Vet - Den Hemel -  
Reeks A maandag 04-03-2024 20u00 - 21u00 St-Michel S-J-Molenbeek RS Brusselse Jeugdhuizen - BG's Schaarbeek -  
Reeks A maandag 04-03-2024 21u00 - 22u00 Sporthal Atheneum Etterbeek AEK Etterbeek - KFK Wojje -  
Reeks C maandag 04-03-2024 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Racing Eunk - Phoenix 1140 -  
Reeks D maandag 04-03-2024 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Fc Bonça - De Wulle Bieste -  
Reeks A maandag 04-03-2024 22u00 - 23u00 Odisee Campus Parnas Fc Mad Boys - Carmen Chill -  
Reeks B maandag 04-03-2024 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Saloon - Auverkes -  
Reeks B dinsdag 05-03-2024 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Dikken Bal Monk - FC Shotakoté -  
Reeks C woensdag 06-03-2024 20u30 - 21u30 Comenius Koekelberg Roskamikaas - VBM -  
Reeks C woensdag 06-03-2024 21u00 - 22u00 St-Michel S-J-Molenbeek Minor-Ndako City - Five Lions Futsal Club -  
Veteranen woensdag 06-03-2024 22u00 - 23u00 Sporthal Ten Gaerde Carmen Chill All Stars - Beertjes -  
Reeks A donderdag 07-03-2024 20u00 - 21u00 Eurovolleycenter Dikken Deem - FC Titans -  
Reeks B donderdag 07-03-2024 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Steaua Simonis - Young Boys AC -  
Veteranen donderdag 07-03-2024 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Den Hemel - VC Bebo -  
Reeks D vrijdag 08-03-2024 20u00 - 21u00 Comenius Koekelberg Daringmen - FC Mix-Up -  
Reeks D vrijdag 08-03-2024 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg FriS - Lions Atlas -  
Reeks A vrijdag 08-03-2024 21u30 - 22u30 Sporthal Ten Gaerde KWB Savio - Le Coq Sportief -  
Reeks D vrijdag 08-03-2024 21u30 - 22u30 St-Michel S-J-Molenbeek El Castigo cf - Celle Boys -  
Reeks D vrijdag 08-03-2024 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Fc Bandido - De Roze Duivels -  
Reeks A maandag 11-03-2024 20u00 - 21u00 St-Michel S-J-Molenbeek RS Brusselse Jeugdhuizen - AEK Etterbeek -  
Reeks D dinsdag 12-03-2024 21u00 - 22u00 Sportcentrum Haren De Wulle Bieste - Soda JC -  
Reeks B dinsdag 12-03-2024 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel FC Shotakoté - Dashtereirs -  
Reeks B dinsdag 12-03-2024 21u00 - 22u00 Campus Kompas Schaarbeek Stoemp - Dikken Bal Monk -  
Reeks C woensdag 13-03-2024 21u00 - 22u00 Sportzaal Cynthia Bolingo Bob Merlo - Racing Eunk -  
Reeks A woensdag 13-03-2024 22u00 - 23u00 Sporthal Ten Gaerde Carmen Chill - One Piece Brussels -  
Reeks D donderdag 14-03-2024 22u00 - 23u00 St-Michel S-J-Molenbeek De Roze Duivels - Daringmen -  
Veteranen donderdag 14-03-2024 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Den Hemel - Beertjes -
Veteranen vrijdag 15-03-2024 20u00 - 21u00 Charles Vander Puttenstadion Rue de Flandre - KWB Savio Vets -  
Reeks C vrijdag 15-03-2024 20u00 - 21u00 Comenius Koekelberg Futsal Molenbeek - VBM -  
Reeks B vrijdag 15-03-2024 20u00 - 21u00 Sportcomplex VUB Auverkes - Young Boys AC -  
Reeks B vrijdag 15-03-2024 20u00 - 21u00 Sportcomplex Drie Linden AS Greenta - Saloon -  
Reeks C vrijdag 15-03-2024 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Brussels United - Minor-Ndako City -  
Veteranen vrijdag 15-03-2024 21u00 - 22u00 Sportzaal Cynthia Bolingo VC Bebo - Annapurna Brussel Club -
Veteranen vrijdag 15-03-2024 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Brussels UTD Vet - Carmen Chill All Stars -  
Reeks A maandag 18-03-2024 21u00 - 22u00 Sporthal Atheneum Etterbeek AEK Etterbeek - Carmen Chill -  
Reeks D dinsdag 19-03-2024 20u00 - 21u00 St-Michel S-J-Molenbeek Lions Atlas - De Roze Duivels -  
Reeks B dinsdag 19-03-2024 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Dikken Bal Monk - Steaua Simonis -  
Reeks C dinsdag 19-03-2024 21u00 - 22u00 Sportcentrum Haren Phoenix 1140 - Five Lions Futsal Club -  
Reeks D dinsdag 19-03-2024 22u00 - 23u00 St-Michel S-J-Molenbeek FC Mix-Up - FriS -  
Reeks A dinsdag 19-03-2024 22u00 - 23u00 Campus Kompas Schaarbeek KFK Wojje - Fc Mad Boys -  
Reeks C woensdag 20-03-2024 20u00 - 21u00 St-Michel S-J-Molenbeek Minor-Ndako Club - Roskamikaas -  
Reeks A woensdag 20-03-2024 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel BG's Schaarbeek - Le Coq Sportief -  
Reeks C woensdag 20-03-2024 21u00 - 22u00 St-Michel S-J-Molenbeek Minor-Ndako City - Futsal Molenbeek -  
Veteranen woensdag 20-03-2024 22u00 - 23u00 Sporthal Ten Gaerde Carmen Chill All Stars - Rue de Flandre -  
Reeks A donderdag 21-03-2024 20u00 - 21u00 Eurovolleycenter Dikken Deem - RS Brusselse Jeugdhuizen -  
Reeks A donderdag 21-03-2024 21u00 - 22u00 Sportcentrum Sint-Gillis FC Titans - KWB Savio -  
Reeks D vrijdag 22-03-2024 20u00 - 21u00 Comenius Koekelberg Daringmen - De Wulle Bieste -  
Reeks B vrijdag 22-03-2024 21u00 - 22u00 Odisee Campus Parnas Boes Booze - AS Greenta -  
Veteranen vrijdag 22-03-2024 21u00 - 22u00 Campus Spoor West Anderlecht Annapurna Brussel Club - Den Hemel -  
Veteranen vrijdag 22-03-2024 21u30 - 22u30 Sporthal Ten Gaerde KWB Savio Vets - Brussels UTD Vet -  
Reeks D vrijdag 22-03-2024 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Fc Bandido - Celle Boys -  
Reeks C maandag 25-03-2024 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Racing Eunk - Minor-Ndako City -  
Reeks D maandag 25-03-2024 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Fc Bonça - Fc Bandido -  
Reeks C dinsdag 26-03-2024 20u00 - 21u00 Sportcentrum Haren Five Lions Futsal Club - Brussels United -  
Reeks B dinsdag 26-03-2024 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel FC Shotakoté - Stoemp -  
Reeks B dinsdag 26-03-2024 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Dashtereirs - FC Bebo -  
Reeks D woensdag 27-03-2024 20u30 - 21u30 Comenius Koekelberg Soda JC - Lions Atlas -  
Reeks A woensdag 27-03-2024 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Le Coq Sportief - AEK Etterbeek -  
Reeks A woensdag 27-03-2024 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg One Piece Brussels - RS Brusselse Jeugdhuizen -  
Reeks B woensdag 27-03-2024 22u00 - 23u00 Eurovolleycenter Young Boys AC - Saloon -  
Reeks A woensdag 27-03-2024 22u00 - 23u00 Sporthal Ten Gaerde Carmen Chill - FC Titans -  
Reeks C donderdag 28-03-2024 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg VBM - Bob Merlo -  
Reeks D donderdag 28-03-2024 22u00 - 23u00 St-Michel S-J-Molenbeek De Roze Duivels - De Wulle Bieste -  
Veteranen donderdag 28-03-2024 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Den Hemel - Carmen Chill All Stars -  
Veteranen vrijdag 29-03-2024 20u00 - 21u00 Charles Vander Puttenstadion Rue de Flandre - VC Bebo -  
Reeks C vrijdag 29-03-2024 20u00 - 21u00 Comenius Koekelberg Futsal Molenbeek - Phoenix 1140 -  
Reeks B vrijdag 29-03-2024 20u00 - 21u00 Sportcomplex Drie Linden AS Greenta - Auverkes -  
Reeks A vrijdag 29-03-2024 21u30 - 22u30 Sporthal Ten Gaerde KWB Savio - Dikken Deem -  
Reeks A dinsdag 02-04-2024 22u00 - 23u00 Campus Kompas Schaarbeek KFK Wojje - BG's Schaarbeek -  
Reeks C woensdag 03-04-2024 20u30 - 21u30 Comenius Koekelberg Roskamikaas - Bob Merlo -  
Reeks C woensdag 03-04-2024 21u00 - 22u00 St-Michel S-J-Molenbeek Minor-Ndako City - Minor-Ndako Club -  
Reeks A donderdag 04-04-2024 20u00 - 21u00 Eurovolleycenter Dikken Deem - Carmen Chill -  
Reeks A donderdag 04-04-2024 21u00 - 22u00 Sportcentrum Sint-Gillis FC Titans - One Piece Brussels -  
Reeks B donderdag 04-04-2024 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Steaua Simonis - Dashtereirs -  
Reeks D vrijdag 05-04-2024 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg FriS - El Castigo cf -  
Reeks B vrijdag 05-04-2024 21u00 - 22u00 Sportzaal Cynthia Bolingo FC Bebo - Boes Booze -  
Reeks D vrijdag 05-04-2024 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Fc Bandido - FC Mix-Up -  
Reeks A maandag 08-04-2024 20u00 - 21u00 St-Michel S-J-Molenbeek RS Brusselse Jeugdhuizen - KWB Savio -  
Reeks B dinsdag 09-04-2024 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Dashtereirs - AS Greenta -  
Reeks D dinsdag 09-04-2024 21u00 - 22u00 Sportcentrum Haren De Wulle Bieste - Celle Boys -  
Reeks D woensdag 10-04-2024 20u30 - 21u30 Comenius Koekelberg Soda JC - De Roze Duivels -  
Reeks C woensdag 10-04-2024 21u00 - 22u00 Sportzaal Cynthia Bolingo Bob Merlo - Minor-Ndako City -  
Reeks A woensdag 10-04-2024 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg One Piece Brussels - AEK Etterbeek -  
Reeks B woensdag 10-04-2024 22u00 - 23u00 Eurovolleycenter Young Boys AC - Dikken Bal Monk -  
Reeks B vrijdag 12-04-2024 20u00 - 21u00 Sportcomplex VUB Auverkes - Steaua Simonis -  
Reeks A maandag 15-04-2024 21u00 - 22u00 Sporthal Atheneum Etterbeek AEK Etterbeek - FC Titans -  
Reeks A maandag 15-04-2024 22u00 - 23u00 Odisee Campus Parnas Fc Mad Boys - Dikken Deem -  
Reeks D dinsdag 16-04-2024 20u00 - 21u00 St-Michel S-J-Molenbeek Lions Atlas - Fc Bonça -  
Reeks D dinsdag 16-04-2024 21u00 - 22u00 Odisee Campus Parnas Celle Boys - Daringmen -  
Reeks C dinsdag 16-04-2024 21u00 - 22u00 Sportcentrum Haren Phoenix 1140 - Bob Merlo -  
Reeks C dinsdag 16-04-2024 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Metallurg Brasseurs - Futsal Molenbeek -  
Reeks C woensdag 17-04-2024 20u00 - 21u00 St-Michel S-J-Molenbeek Minor-Ndako Club - Five Lions Futsal Club -  
Reeks A woensdag 17-04-2024 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel BG's Schaarbeek - Carmen Chill -  
Reeks C woensdag 17-04-2024 21u00 - 22u00 St-Michel S-J-Molenbeek Minor-Ndako City - Roskamikaas -  
Reeks D vrijdag 19-04-2024 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg FriS - Fc Bandido -  
Reeks B vrijdag 19-04-2024 21u00 - 22u00 Sportzaal Cynthia Bolingo FC Bebo - Young Boys AC -  
Reeks B vrijdag 19-04-2024 21u00 - 22u00 Odisee Campus Parnas Boes Booze - Dikken Bal Monk -  
Reeks D vrijdag 19-04-2024 21u30 - 22u30 St-Michel S-J-Molenbeek El Castigo cf - FC Mix-Up -  
Reeks A vrijdag 19-04-2024 21u30 - 22u30 Sporthal Ten Gaerde KWB Savio - Fc Mad Boys -  
Reeks D maandag 22-04-2024 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Fc Bonça - De Roze Duivels -  
Reeks B maandag 22-04-2024 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Saloon - FC Shotakoté -  
Reeks B dinsdag 23-04-2024 21u00 - 22u00 Campus Kompas Schaarbeek Stoemp - Steaua Simonis -  
Reeks C woensdag 24-04-2024 21u00 - 22u00 Sportzaal Cynthia Bolingo Bob Merlo - Metallurg Brasseurs -  
Reeks B vrijdag 26-04-2024 20u00 - 21u00 Sportcomplex Drie Linden AS Greenta - Dashtereirs -  
Reeks C vrijdag 26-04-2024 20u00 - 21u00 Comenius Koekelberg Futsal Molenbeek - Racing Eunk -  
Reeks C vrijdag 26-04-2024 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Brussels United - Phoenix 1140 -  
Reeks B maandag 29-04-2024 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Saloon - Boes Booze -  
Reeks A maandag 29-04-2024 22u00 - 23u00 Odisee Campus Parnas Fc Mad Boys - BG's Schaarbeek -  
Reeks C dinsdag 30-04-2024 20u00 - 21u00 Sportcentrum Haren Five Lions Futsal Club - Minor-Ndako City -  
Reeks D dinsdag 30-04-2024 20u00 - 21u00 St-Michel S-J-Molenbeek Lions Atlas - FriS -  
Reeks D dinsdag 30-04-2024 22u00 - 23u00 St-Michel S-J-Molenbeek FC Mix-Up - Celle Boys -  
Reeks C dinsdag 30-04-2024 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Metallurg Brasseurs - Roskamikaas -  
Reeks B donderdag 02-05-2024 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Steaua Simonis - FC Bebo -  
Reeks D vrijdag 03-05-2024 20u00 - 21u00 Comenius Koekelberg Daringmen - Fc Bonça -  
Reeks D vrijdag 03-05-2024 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Fc Bandido - El Castigo cf -  
Reeks C maandag 06-05-2024 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Racing Eunk - Metallurg Brasseurs -  
Reeks B dinsdag 07-05-2024 21u00 - 22u00 Campus Kompas Schaarbeek Stoemp - Saloon -  
Reeks B dinsdag 07-05-2024 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel FC Shotakoté - Boes Booze -  
Reeks C maandag 13-05-2024 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Racing Eunk - Five Lions Futsal Club -  
Reeks B maandag 13-05-2024 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Saloon - Steaua Simonis -  
Reeks D dinsdag 14-05-2024 21u00 - 22u00 Odisee Campus Parnas Celle Boys - FriS -  
Reeks D dinsdag 14-05-2024 22u00 - 23u00 St-Michel S-J-Molenbeek FC Mix-Up - Lions Atlas -  
Reeks B vrijdag 17-05-2024 21u00 - 22u00 Odisee Campus Parnas Boes Booze - Stoemp -  
Reeks B vrijdag 17-05-2024 21u00 - 22u00 Sportzaal Cynthia Bolingo FC Bebo - FC Shotakoté -  
Reeks D vrijdag 17-05-2024 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Fc Bandido - Daringmen -  
Reeks
Dag
Datum
Uur
Sportzaal
Wedstrijd
Uitslag
Beker-1/32 Finale maandag 04-09-2023 22u00 - 23u00 Odisee Campus Parnas Fc Mad Boys - FC Shotakoté 6 - 4  
Reeks C dinsdag 05-09-2023 20u00 - 21u00 Sportcentrum Haren Five Lions Futsal Club - VBM 14 - 4  
Beker-1/32 Finale dinsdag 05-09-2023 21u00 - 22u00 Odisee Campus Parnas Celle Boys - Stoemp 2 - 7  
Reeks B dinsdag 05-09-2023 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Dikken Bal Monk - Auverkes 2 - 7  
Dames L2 dinsdag 05-09-2023 21u00 - 22u00 Campus Kompas Schaarbeek KFK Wajje - Tettenham 11 - 2  
Beker-1/32 Finale dinsdag 05-09-2023 22u00 - 23u00 St-Michel S-J-Molenbeek FC Mix-Up - Dikken Deem 3 - 5  
Beker-1/32 Finale dinsdag 05-09-2023 22u00 - 23u00 Campus Kompas Schaarbeek KFK Wojje - De Roze Duivels 7 - 2  
Reeks C woensdag 06-09-2023 20u00 - 21u00 St-Michel S-J-Molenbeek Minor-Ndako Club - Metallurg Brasseurs 9 - 2  
Beker-1/32 Finale woensdag 06-09-2023 20u30 - 21u30 Comenius Koekelberg Roskamikaas - KWB Savio Vets 6 - 4  
Beker-1/32 Finale woensdag 06-09-2023 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel BG's Schaarbeek - El Castigo cf 3 - 1  
Beker-1/32 Finale woensdag 06-09-2023 22u00 - 23u00 Sporthal Ten Gaerde Carmen Chill - Steaua Simonis 6 - 3  
Reeks D vrijdag 08-09-2023 20u00 - 21u00 Comenius Koekelberg Daringmen - Lions Atlas 6 - 8  
Beker-1/32 Finale vrijdag 08-09-2023 21u00 - 22u00 Odisee Campus Parnas Boes Booze - AEK Etterbeek 4 - 9  
Reeks D vrijdag 08-09-2023 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg FriS - FC Mix-Up 0 - 14  
Beker-1/32 Finale vrijdag 08-09-2023 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Fc Bandido - Annapurna Brussel Club 9 - 1  
Dames L1 zondag 10-09-2023 15u00 - 16u00 Comenius Koekelberg FC Motivée - Les Filles du Block 3 - 3  
Beker-1/32 Finale maandag 11-09-2023 20u00 - 21u00 St-Michel S-J-Molenbeek RS Brusselse Jeugdhuizen - Racing Eunk 3 - 6  
Reeks D dinsdag 12-09-2023 20u00 - 21u00 St-Michel S-J-Molenbeek Lions Atlas - Fc Bandido 14 - 3  
Reeks B dinsdag 12-09-2023 21u00 - 22u00 Campus Kompas Schaarbeek Stoemp - Boes Booze 4 - 6  
Reeks D dinsdag 12-09-2023 21u00 - 22u00 Sportcentrum Haren De Wulle Bieste - El Castigo cf 0 - 4  
Beker-1/32 Finale dinsdag 12-09-2023 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Dashtereirs - Rue de Flandre 11 - 4  
Beker-1/32 Finale woensdag 13-09-2023 20u00 - 21u00 St-Michel S-J-Molenbeek Futsal JDN Schaarbeek - Futsal Molenbeek 5 - 10  
Beker-1/32 Finale woensdag 13-09-2023 21u00 - 22u00 Sportzaal Cynthia Bolingo Bob Merlo - Dikken Bal Monk 2 - 6  
Beker-1/32 Finale woensdag 13-09-2023 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Le Coq Sportief - Young Boys AC 7 - 3  
Beker-1/32 Finale woensdag 13-09-2023 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg One Piece Brussels - Metallurg Brasseurs 4 - 2  
Beker-1/32 Finale donderdag 14-09-2023 21u00 - 22u00 Sportcentrum Sint-Gillis FC Titans - Fc Bonça 5 - 0
Beker-1/32 Finale donderdag 14-09-2023 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Den Hemel - Minor-Ndako City 3 - 14  
Reeks B vrijdag 15-09-2023 20u00 - 21u00 Sportcomplex VUB Auverkes - FC Shotakoté 5 - 2  
Reeks C vrijdag 15-09-2023 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Brussels United - Minor-Ndako Club 2 - 4  
Beker-1/32 Finale vrijdag 15-09-2023 21u00 - 22u00 Sportzaal Cynthia Bolingo FC Bebo - FriS 11 - 3  
Beker-1/32 Finale vrijdag 15-09-2023 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Brussels UTD Vet - Soda JC 5 - 5
Reeks A maandag 18-09-2023 20u00 - 21u00 St-Michel S-J-Molenbeek RS Brusselse Jeugdhuizen - Le Coq Sportief 7 - 9  
Reeks A maandag 18-09-2023 22u00 - 23u00 Odisee Campus Parnas Fc Mad Boys - FC Titans 6 - 1  
Beker-1/32 Finale maandag 18-09-2023 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Saloon - De Wulle Bieste 14 - 2  
Veteranen dinsdag 19-09-2023 20u00 - 21u00 Sportzaal Cynthia Bolingo VC Bebo - Brussels UTD Vet -
Dames L1 dinsdag 19-09-2023 20u00 - 21u00 Charles Vander Puttenstadion Boobie Trap - FC Motivée 3 - 2  
Reeks D dinsdag 19-09-2023 21u00 - 22u00 Odisee Campus Parnas Celle Boys - Fc Bonça 3 - 4  
Beker-1/32 Finale dinsdag 19-09-2023 21u00 - 22u00 Sportcentrum Haren Phoenix 1140 - KWB Savio 4 - 2  
Dames L2 dinsdag 19-09-2023 21u00 - 22u00 Campus Kompas Schaarbeek KFK Wajje - RS BXL jeugdhuizen LADIES 1 - 8  
Reeks B dinsdag 19-09-2023 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Dikken Bal Monk - Stoemp 5 - 11  
Reeks A dinsdag 19-09-2023 22u00 - 23u00 Campus Kompas Schaarbeek KFK Wojje - AEK Etterbeek 4 - 9  
Reeks C dinsdag 19-09-2023 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Metallurg Brasseurs - VBM 2 - 6  
Beker-1/32 Finale woensdag 20-09-2023 20u00 - 21u00 St-Michel S-J-Molenbeek Minor-Ndako Club - Five Lions Futsal Club 6 - 5  
Reeks C woensdag 20-09-2023 20u30 - 21u30 Comenius Koekelberg Roskamikaas - Minor-Ndako City 2 - 8  
Reeks A woensdag 20-09-2023 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel BG's Schaarbeek - Dikken Deem 4 - 1  
Reeks C woensdag 20-09-2023 21u00 - 22u00 Sportzaal Cynthia Bolingo Bob Merlo - Futsal Molenbeek 3 - 5  
Dames L1 woensdag 20-09-2023 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg Goal Diggers - Daringwoman 0 - 5  
Reeks B woensdag 20-09-2023 22u00 - 23u00 Eurovolleycenter Young Boys AC - FC Shotakoté 4 - 4  
Dames L2 donderdag 21-09-2023 20u00 - 21u00 Sportcomplex VUB FC Foefkes - RWDM Girls 7 - 2  
Dames L2 donderdag 21-09-2023 20u30 - 21u30 St-Michel S-J-Molenbeek Tettenham - FC Eliza 0 - 18  
Beker-1/32 Finale vrijdag 22-09-2023 20u00 - 21u00 Comenius Koekelberg Daringmen - Brussels United 2 - 5  
Reeks B vrijdag 22-09-2023 21u00 - 22u00 Odisee Campus Parnas Boes Booze - FC Bebo 7 - 2  
Reeks A vrijdag 22-09-2023 21u30 - 22u30 Sporthal Ten Gaerde KWB Savio - Carmen Chill 2 - 7  
Reeks D vrijdag 22-09-2023 21u30 - 22u30 St-Michel S-J-Molenbeek El Castigo cf - Lions Atlas 6 - 3  
Reeks D vrijdag 22-09-2023 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Fc Bandido - De Wulle Bieste 5 - 0  
Dames L2 zondag 24-09-2023 14u00 - 15u00 Comenius Koekelberg RS BXL jeugdhuizen LADIES - Dronken Piraten Girls 0 - 3  
Dames L1 zondag 24-09-2023 15u00 - 16u00 Comenius Koekelberg Daringwoman - Bebolitas 2 - 6  
Reeks C maandag 25-09-2023 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Racing Eunk - Brussels United 5 - 5  
Reeks D maandag 25-09-2023 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Fc Bonça - FriS 12 - 1  
Reeks B dinsdag 26-09-2023 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel FC Shotakoté - AS Greenta 2 - 1  
Reeks B dinsdag 26-09-2023 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Dashtereirs - Young Boys AC -  
Veteranen woensdag 27-09-2023 20u00 - 21u00 St-Michel S-J-Molenbeek Futsal JDN Schaarbeek - Annapurna Brussel Club 16 - 7  
Reeks D woensdag 27-09-2023 20u30 - 21u30 Comenius Koekelberg Soda JC - Daringmen 3 - 4  
Reeks A woensdag 27-09-2023 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Le Coq Sportief - KFK Wojje 5 - 2  
Reeks A donderdag 28-09-2023 21u00 - 22u00 Sportcentrum Sint-Gillis FC Titans - RS Brusselse Jeugdhuizen 2 - 7
Reeks C donderdag 28-09-2023 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg VBM - Roskamikaas -  
Reeks C vrijdag 29-09-2023 20u00 - 21u00 Comenius Koekelberg Futsal Molenbeek - Minor-Ndako Club -
Dames L2 vrijdag 29-09-2023 20u00 - 21u00 SportCity Sint-Pieters-Woluwe Dronken Piraten Girls - FC Foefkes 2 - 3
Reeks B vrijdag 29-09-2023 20u00 - 21u00 Sportcomplex VUB Auverkes - Stoemp 8 - 1
Beker-1/32 Finale vrijdag 29-09-2023 20u00 - 21u00 Sportcomplex Drie Linden AS Greenta - Carmen Chill All Stars 6 - 2
Reeks B vrijdag 29-09-2023 21u00 - 22u00 Sportzaal Cynthia Bolingo FC Bebo - Steaua Simonis 5 - 1
Veteranen vrijdag 29-09-2023 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Brussels UTD Vet - KWB Savio Vets 8 - 0
Dames L1 zondag 01-10-2023 14u00 - 15u00 Comenius Koekelberg Les Filles du Block - Boobie Trap 8 - 3
Dames L1 zondag 01-10-2023 15u00 - 16u00 Comenius Koekelberg Daringwoman - FC Motivée -  
Dames L2 zondag 01-10-2023 16u00 - 17u00 Comenius Koekelberg RWDM Girls - FC Eliza -  
Reeks
Dag
Datum
Uur
Sportzaal
Wedstrijd
Uitslag
Beker-1/32 Finale maandag 04-09-2023 22u00 - 23u00 Odisee Campus Parnas Fc Mad Boys - FC Shotakoté 6 - 4  
Reeks C dinsdag 05-09-2023 20u00 - 21u00 Sportcentrum Haren Five Lions Futsal Club - VBM 14 - 4  
Beker-1/32 Finale dinsdag 05-09-2023 21u00 - 22u00 Odisee Campus Parnas Celle Boys - Stoemp 2 - 7  
Reeks B dinsdag 05-09-2023 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Dikken Bal Monk - Auverkes 2 - 7  
Dames L2 dinsdag 05-09-2023 21u00 - 22u00 Campus Kompas Schaarbeek KFK Wajje - Tettenham 11 - 2  
Beker-1/32 Finale dinsdag 05-09-2023 22u00 - 23u00 St-Michel S-J-Molenbeek FC Mix-Up - Dikken Deem 3 - 5  
Beker-1/32 Finale dinsdag 05-09-2023 22u00 - 23u00 Campus Kompas Schaarbeek KFK Wojje - De Roze Duivels 7 - 2  
Reeks C woensdag 06-09-2023 20u00 - 21u00 St-Michel S-J-Molenbeek Minor-Ndako Club - Metallurg Brasseurs 9 - 2  
Beker-1/32 Finale woensdag 06-09-2023 20u30 - 21u30 Comenius Koekelberg Roskamikaas - KWB Savio Vets 6 - 4  
Beker-1/32 Finale woensdag 06-09-2023 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel BG's Schaarbeek - El Castigo cf 3 - 1  
Beker-1/32 Finale woensdag 06-09-2023 22u00 - 23u00 Sporthal Ten Gaerde Carmen Chill - Steaua Simonis 6 - 3  
Reeks D vrijdag 08-09-2023 20u00 - 21u00 Comenius Koekelberg Daringmen - Lions Atlas 6 - 8  
Beker-1/32 Finale vrijdag 08-09-2023 21u00 - 22u00 Odisee Campus Parnas Boes Booze - AEK Etterbeek 4 - 9  
Reeks D vrijdag 08-09-2023 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg FriS - FC Mix-Up 0 - 14  
Beker-1/32 Finale vrijdag 08-09-2023 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Fc Bandido - Annapurna Brussel Club 9 - 1  
Dames L1 zondag 10-09-2023 15u00 - 16u00 Comenius Koekelberg FC Motivée - Les Filles du Block 3 - 3  
Beker-1/32 Finale maandag 11-09-2023 20u00 - 21u00 St-Michel S-J-Molenbeek RS Brusselse Jeugdhuizen - Racing Eunk 3 - 6  
Reeks D dinsdag 12-09-2023 20u00 - 21u00 St-Michel S-J-Molenbeek Lions Atlas - Fc Bandido 14 - 3  
Reeks B dinsdag 12-09-2023 21u00 - 22u00 Campus Kompas Schaarbeek Stoemp - Boes Booze 4 - 6  
Reeks D dinsdag 12-09-2023 21u00 - 22u00 Sportcentrum Haren De Wulle Bieste - El Castigo cf 0 - 4  
Beker-1/32 Finale dinsdag 12-09-2023 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Dashtereirs - Rue de Flandre 11 - 4  
Beker-1/32 Finale woensdag 13-09-2023 20u00 - 21u00 St-Michel S-J-Molenbeek Futsal JDN Schaarbeek - Futsal Molenbeek 5 - 10  
Beker-1/32 Finale woensdag 13-09-2023 21u00 - 22u00 Sportzaal Cynthia Bolingo Bob Merlo - Dikken Bal Monk 2 - 6  
Beker-1/32 Finale woensdag 13-09-2023 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Le Coq Sportief - Young Boys AC 7 - 3  
Beker-1/32 Finale woensdag 13-09-2023 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg One Piece Brussels - Metallurg Brasseurs 4 - 2  
Beker-1/32 Finale donderdag 14-09-2023 21u00 - 22u00 Sportcentrum Sint-Gillis FC Titans - Fc Bonça 5 - 0
Beker-1/32 Finale donderdag 14-09-2023 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Den Hemel - Minor-Ndako City 3 - 14  
Reeks B vrijdag 15-09-2023 20u00 - 21u00 Sportcomplex VUB Auverkes - FC Shotakoté 5 - 2  
Reeks C vrijdag 15-09-2023 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Brussels United - Minor-Ndako Club 2 - 4  
Beker-1/32 Finale vrijdag 15-09-2023 21u00 - 22u00 Sportzaal Cynthia Bolingo FC Bebo - FriS 11 - 3  
Beker-1/32 Finale vrijdag 15-09-2023 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Brussels UTD Vet - Soda JC 5 - 5
Reeks A maandag 18-09-2023 20u00 - 21u00 St-Michel S-J-Molenbeek RS Brusselse Jeugdhuizen - Le Coq Sportief 7 - 9  
Reeks A maandag 18-09-2023 22u00 - 23u00 Odisee Campus Parnas Fc Mad Boys - FC Titans 6 - 1  
Beker-1/32 Finale maandag 18-09-2023 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Saloon - De Wulle Bieste 14 - 2  
Veteranen dinsdag 19-09-2023 20u00 - 21u00 Sportzaal Cynthia Bolingo VC Bebo - Brussels UTD Vet -
Dames L1 dinsdag 19-09-2023 20u00 - 21u00 Charles Vander Puttenstadion Boobie Trap - FC Motivée 3 - 2  
Reeks D dinsdag 19-09-2023 21u00 - 22u00 Odisee Campus Parnas Celle Boys - Fc Bonça 3 - 4  
Beker-1/32 Finale dinsdag 19-09-2023 21u00 - 22u00 Sportcentrum Haren Phoenix 1140 - KWB Savio 4 - 2  
Dames L2 dinsdag 19-09-2023 21u00 - 22u00 Campus Kompas Schaarbeek KFK Wajje - RS BXL jeugdhuizen LADIES 1 - 8  
Reeks B dinsdag 19-09-2023 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Dikken Bal Monk - Stoemp 5 - 11  
Reeks A dinsdag 19-09-2023 22u00 - 23u00 Campus Kompas Schaarbeek KFK Wojje - AEK Etterbeek 4 - 9  
Reeks C dinsdag 19-09-2023 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Metallurg Brasseurs - VBM 2 - 6  
Beker-1/32 Finale woensdag 20-09-2023 20u00 - 21u00 St-Michel S-J-Molenbeek Minor-Ndako Club - Five Lions Futsal Club 6 - 5  
Reeks C woensdag 20-09-2023 20u30 - 21u30 Comenius Koekelberg Roskamikaas - Minor-Ndako City 2 - 8  
Reeks A woensdag 20-09-2023 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel BG's Schaarbeek - Dikken Deem 4 - 1  
Reeks C woensdag 20-09-2023 21u00 - 22u00 Sportzaal Cynthia Bolingo Bob Merlo - Futsal Molenbeek 3 - 5  
Dames L1 woensdag 20-09-2023 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg Goal Diggers - Daringwoman 0 - 5  
Reeks B woensdag 20-09-2023 22u00 - 23u00 Eurovolleycenter Young Boys AC - FC Shotakoté 4 - 4  
Dames L2 donderdag 21-09-2023 20u00 - 21u00 Sportcomplex VUB FC Foefkes - RWDM Girls 7 - 2  
Dames L2 donderdag 21-09-2023 20u30 - 21u30 St-Michel S-J-Molenbeek Tettenham - FC Eliza 0 - 18  
Beker-1/32 Finale vrijdag 22-09-2023 20u00 - 21u00 Comenius Koekelberg Daringmen - Brussels United 2 - 5  
Reeks B vrijdag 22-09-2023 21u00 - 22u00 Odisee Campus Parnas Boes Booze - FC Bebo 7 - 2  
Reeks A vrijdag 22-09-2023 21u30 - 22u30 Sporthal Ten Gaerde KWB Savio - Carmen Chill 2 - 7  
Reeks D vrijdag 22-09-2023 21u30 - 22u30 St-Michel S-J-Molenbeek El Castigo cf - Lions Atlas 6 - 3  
Reeks D vrijdag 22-09-2023 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Fc Bandido - De Wulle Bieste 5 - 0  
Dames L2 zondag 24-09-2023 14u00 - 15u00 Comenius Koekelberg RS BXL jeugdhuizen LADIES - Dronken Piraten Girls 0 - 3  
Dames L1 zondag 24-09-2023 15u00 - 16u00 Comenius Koekelberg Daringwoman - Bebolitas 2 - 6  
Reeks C maandag 25-09-2023 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Racing Eunk - Brussels United 5 - 5  
Reeks D maandag 25-09-2023 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Fc Bonça - FriS 12 - 1  
Reeks B dinsdag 26-09-2023 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel FC Shotakoté - AS Greenta 2 - 1  
Reeks B dinsdag 26-09-2023 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Dashtereirs - Young Boys AC -  
Veteranen woensdag 27-09-2023 20u00 - 21u00 St-Michel S-J-Molenbeek Futsal JDN Schaarbeek - Annapurna Brussel Club 16 - 7  
Reeks D woensdag 27-09-2023 20u30 - 21u30 Comenius Koekelberg Soda JC - Daringmen 3 - 4  
Reeks A woensdag 27-09-2023 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Le Coq Sportief - KFK Wojje 5 - 2  
Reeks A donderdag 28-09-2023 21u00 - 22u00 Sportcentrum Sint-Gillis FC Titans - RS Brusselse Jeugdhuizen 2 - 7
Reeks C donderdag 28-09-2023 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg VBM - Roskamikaas -  
Reeks C vrijdag 29-09-2023 20u00 - 21u00 Comenius Koekelberg Futsal Molenbeek - Minor-Ndako Club -
Dames L2 vrijdag 29-09-2023 20u00 - 21u00 SportCity Sint-Pieters-Woluwe Dronken Piraten Girls - FC Foefkes 2 - 3
Reeks B vrijdag 29-09-2023 20u00 - 21u00 Sportcomplex VUB Auverkes - Stoemp 8 - 1
Beker-1/32 Finale vrijdag 29-09-2023 20u00 - 21u00 Sportcomplex Drie Linden AS Greenta - Carmen Chill All Stars 6 - 2
Reeks B vrijdag 29-09-2023 21u00 - 22u00 Sportzaal Cynthia Bolingo FC Bebo - Steaua Simonis 5 - 1
Veteranen vrijdag 29-09-2023 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Brussels UTD Vet - KWB Savio Vets 8 - 0
Dames L1 zondag 01-10-2023 14u00 - 15u00 Comenius Koekelberg Les Filles du Block - Boobie Trap 8 - 3
Dames L1 zondag 01-10-2023 15u00 - 16u00 Comenius Koekelberg Daringwoman - FC Motivée -  
Dames L2 zondag 01-10-2023 16u00 - 17u00 Comenius Koekelberg RWDM Girls - FC Eliza -  
Veteranen maandag 02-10-2023 20u00 - 21u00 Omnisportzaal Aubier Evere Beertjes - VC Bebo -  
Reeks A maandag 02-10-2023 21u00 - 22u00 Sporthal Atheneum Etterbeek AEK Etterbeek - KWB Savio -  
Reeks B maandag 02-10-2023 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Saloon - Dikken Bal Monk -  
Reeks D dinsdag 03-10-2023 20u00 - 21u00 St-Michel S-J-Molenbeek Lions Atlas - De Wulle Bieste -  
Reeks D dinsdag 03-10-2023 21u00 - 22u00 Odisee Campus Parnas Celle Boys - El Castigo cf -  
Reeks C dinsdag 03-10-2023 21u00 - 22u00 Sportcentrum Haren Phoenix 1140 - Brussels United -  
Dames L2 dinsdag 03-10-2023 21u00 - 22u00 Campus Kompas Schaarbeek KFK Wajje - Dronken Piraten Girls -  
Reeks C dinsdag 03-10-2023 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Metallurg Brasseurs - Five Lions Futsal Club -  
Reeks A dinsdag 03-10-2023 22u00 - 23u00 Campus Kompas Schaarbeek KFK Wojje - One Piece Brussels -  
Reeks D dinsdag 03-10-2023 22u00 - 23u00 St-Michel S-J-Molenbeek FC Mix-Up - Fc Bonça -  
Reeks C woensdag 04-10-2023 20u00 - 21u00 St-Michel S-J-Molenbeek Minor-Ndako Club - Bob Merlo -  
Reeks C woensdag 04-10-2023 20u30 - 21u30 Comenius Koekelberg Roskamikaas - Racing Eunk -  
Reeks A woensdag 04-10-2023 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel BG's Schaarbeek - RS Brusselse Jeugdhuizen -  
Reeks C woensdag 04-10-2023 21u00 - 22u00 St-Michel S-J-Molenbeek Minor-Ndako City - VBM -  
Dames L1 woensdag 04-10-2023 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg Goal Diggers - BBFC -  
Reeks A woensdag 04-10-2023 22u00 - 23u00 Sporthal Ten Gaerde Carmen Chill - Le Coq Sportief -  
Dames L2 donderdag 05-10-2023 20u00 - 21u00 Sportcomplex VUB FC Foefkes - RS BXL jeugdhuizen LADIES -  
Reeks A donderdag 05-10-2023 20u00 - 21u00 Eurovolleycenter Dikken Deem - Fc Mad Boys -  
Dames L2 donderdag 05-10-2023 20u30 - 21u30 St-Michel S-J-Molenbeek Tettenham - RWDM Girls -  
Reeks B donderdag 05-10-2023 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Steaua Simonis - AS Greenta -  
Reeks D vrijdag 06-10-2023 20u00 - 21u00 Comenius Koekelberg Daringmen - Fc Bandido -  
Veteranen vrijdag 06-10-2023 20u00 - 21u00 Charles Vander Puttenstadion Rue de Flandre - Den Hemel -  
Beker-1/32 Finale vrijdag 06-10-2023 21u00 - 22u00 Sportzaal Cynthia Bolingo VC Bebo - Auverkes -
Reeks D vrijdag 06-10-2023 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg FriS - Soda JC -  
Veteranen vrijdag 06-10-2023 21u00 - 22u00 Campus Spoor West Anderlecht Annapurna Brussel Club - Brussels UTD Vet -  
Veteranen vrijdag 06-10-2023 21u30 - 22u30 Sporthal Ten Gaerde KWB Savio Vets - Futsal JDN Schaarbeek -  
Dames L1 zondag 08-10-2023 14u00 - 15u00 Comenius Koekelberg Bebolitas - FC Motivée -  
Dames L1 zondag 08-10-2023 15u00 - 16u00 Comenius Koekelberg Les Filles du Block - Daringwoman -  
Reeks A maandag 09-10-2023 20u00 - 21u00 St-Michel S-J-Molenbeek RS Brusselse Jeugdhuizen - KFK Wojje -  
Reeks C maandag 09-10-2023 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Racing Eunk - Minor-Ndako Club -  
Reeks D maandag 09-10-2023 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Fc Bonça - El Castigo cf -  
Beker-1/16 Finale maandag 09-10-2023 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Saloon - Fc Mad Boys -  
Dames L1 dinsdag 10-10-2023 20u00 - 21u00 Charles Vander Puttenstadion Boobie Trap - Goal Diggers -  
Reeks B dinsdag 10-10-2023 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel FC Shotakoté - FC Bebo -  
Reeks D dinsdag 10-10-2023 21u00 - 22u00 Sportcentrum Haren De Wulle Bieste - Daringmen -  
Reeks B dinsdag 10-10-2023 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Dashtereirs - Stoemp -  
Reeks D woensdag 11-10-2023 20u30 - 21u30 Comenius Koekelberg Soda JC - Fc Bandido -  
Reeks A woensdag 11-10-2023 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Le Coq Sportief - KWB Savio -  
Reeks C woensdag 11-10-2023 21u00 - 22u00 Sportzaal Cynthia Bolingo Bob Merlo - Phoenix 1140 -  
Reeks A woensdag 11-10-2023 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg One Piece Brussels - Dikken Deem -  
Dames L1 woensdag 11-10-2023 21u30 - 22u30 Campus Kompas Schaarbeek BBFC - Bebolitas -  
Reeks A donderdag 12-10-2023 21u00 - 22u00 Sportcentrum Sint-Gillis FC Titans - BG's Schaarbeek -  
Reeks C donderdag 12-10-2023 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg VBM - Futsal Molenbeek -  
Reeks D donderdag 12-10-2023 22u00 - 23u00 St-Michel S-J-Molenbeek De Roze Duivels - Celle Boys -  
Dames L2 vrijdag 13-10-2023 20u00 - 21u00 SportCity Sint-Pieters-Woluwe Dronken Piraten Girls - RWDM Girls -  
Reeks B vrijdag 13-10-2023 20u00 - 21u00 Sportcomplex VUB Auverkes - Saloon -  
Reeks B vrijdag 13-10-2023 20u00 - 21u00 Sportcomplex Drie Linden AS Greenta - Young Boys AC -  
Veteranen vrijdag 13-10-2023 21u00 - 22u00 Campus Spoor West Anderlecht Annapurna Brussel Club - Rue de Flandre -  
Beker-1/16 Finale vrijdag 13-10-2023 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Minor-Ndako City - Carmen Chill -
Dames L2 zondag 15-10-2023 15u00 - 16u00 Comenius Koekelberg RS BXL jeugdhuizen LADIES - Tettenham -  
Veteranen maandag 16-10-2023 20u00 - 21u00 Omnisportzaal Aubier Evere Beertjes - KWB Savio Vets -  
Dames L2 maandag 16-10-2023 20u30 - 21u30 Campus Spoor West Anderlecht FC Eliza - KFK Wajje -  
Reeks A maandag 16-10-2023 22u00 - 23u00 Odisee Campus Parnas Fc Mad Boys - AEK Etterbeek -  
Reeks C dinsdag 17-10-2023 20u00 - 21u00 Sportcentrum Haren Five Lions Futsal Club - Futsal Molenbeek -  
Dames L1 dinsdag 17-10-2023 20u00 - 21u00 Charles Vander Puttenstadion Boobie Trap - BBFC -  
Reeks D dinsdag 17-10-2023 21u00 - 22u00 Odisee Campus Parnas Celle Boys - Soda JC -  
Reeks B dinsdag 17-10-2023 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Dikken Bal Monk - FC Bebo -  
Reeks D dinsdag 17-10-2023 22u00 - 23u00 St-Michel S-J-Molenbeek FC Mix-Up - De Wulle Bieste -  
Reeks C woensdag 18-10-2023 20u00 - 21u00 St-Michel S-J-Molenbeek Minor-Ndako Club - VBM -  
Reeks C woensdag 18-10-2023 20u30 - 21u30 Comenius Koekelberg Roskamikaas - Phoenix 1140 -  
Reeks C woensdag 18-10-2023 21u00 - 22u00 St-Michel S-J-Molenbeek Minor-Ndako City - Metallurg Brasseurs -  
Reeks C woensdag 18-10-2023 21u00 - 22u00 Sportzaal Cynthia Bolingo Bob Merlo - Brussels United -  
Reeks A woensdag 18-10-2023 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel BG's Schaarbeek - One Piece Brussels -  
Dames L1 woensdag 18-10-2023 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg Goal Diggers - Les Filles du Block -  
Reeks A woensdag 18-10-2023 22u00 - 23u00 Sporthal Ten Gaerde Carmen Chill - RS Brusselse Jeugdhuizen -  
Reeks A donderdag 19-10-2023 20u00 - 21u00 Eurovolleycenter Dikken Deem - KFK Wojje -  
Dames L2 donderdag 19-10-2023 20u00 - 21u00 Sportcomplex VUB FC Foefkes - KFK Wajje -  
Dames L2 donderdag 19-10-2023 20u30 - 21u30 St-Michel S-J-Molenbeek Tettenham - Dronken Piraten Girls -  
Reeks B donderdag 19-10-2023 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Steaua Simonis - FC Shotakoté -  
Veteranen donderdag 19-10-2023 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Den Hemel - Annapurna Brussel Club -  
Veteranen vrijdag 20-10-2023 20u00 - 21u00 Charles Vander Puttenstadion Rue de Flandre - Brussels UTD Vet -  
Reeks D vrijdag 20-10-2023 20u00 - 21u00 Comenius Koekelberg Daringmen - El Castigo cf -  
Reeks D vrijdag 20-10-2023 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg FriS - De Roze Duivels -  
Reeks B vrijdag 20-10-2023 21u00 - 22u00 Odisee Campus Parnas Boes Booze - Dashtereirs -  
Veteranen vrijdag 20-10-2023 21u00 - 22u00 Sportzaal Cynthia Bolingo VC Bebo - Futsal JDN Schaarbeek -
Reeks A vrijdag 20-10-2023 21u30 - 22u30 Sporthal Ten Gaerde KWB Savio - FC Titans -  
Reeks D vrijdag 20-10-2023 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Fc Bandido - Fc Bonça -  
Dames L1 zondag 22-10-2023 13u00 - 14u00 Comenius Koekelberg FC Motivée - Goal Diggers -  
Dames L1 zondag 22-10-2023 14u00 - 15u00 Comenius Koekelberg Daringwoman - Boobie Trap -  
Dames L1 zondag 22-10-2023 15u00 - 16u00 Comenius Koekelberg Bebolitas - Les Filles du Block -  
Dames L2 zondag 22-10-2023 16u00 - 17u00 Comenius Koekelberg RWDM Girls - RS BXL jeugdhuizen LADIES -  
Dames L2 maandag 23-10-2023 20u30 - 21u30 Campus Spoor West Anderlecht FC Eliza - FC Foefkes -  
Reeks C maandag 23-10-2023 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Racing Eunk - Futsal Molenbeek -  
Reeks A maandag 23-10-2023 21u00 - 22u00 Sporthal Atheneum Etterbeek AEK Etterbeek - One Piece Brussels -  
Reeks B maandag 23-10-2023 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Saloon - FC Bebo -  
Reeks D dinsdag 24-10-2023 21u00 - 22u00 Sportcentrum Haren De Wulle Bieste - Fc Bandido -  
Reeks B dinsdag 24-10-2023 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel FC Shotakoté - Dikken Bal Monk -  
Reeks D woensdag 25-10-2023 20u30 - 21u30 Comenius Koekelberg Soda JC - FC Mix-Up -  
Reeks A woensdag 25-10-2023 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Le Coq Sportief - Dikken Deem -  
Reeks A woensdag 25-10-2023 22u00 - 23u00 Sporthal Ten Gaerde Carmen Chill - BG's Schaarbeek -  
Reeks B woensdag 25-10-2023 22u00 - 23u00 Eurovolleycenter Young Boys AC - Stoemp -  
Reeks C donderdag 26-10-2023 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg VBM - Phoenix 1140 -  
Reeks D donderdag 26-10-2023 22u00 - 23u00 St-Michel S-J-Molenbeek De Roze Duivels - Lions Atlas -  
Reeks B vrijdag 27-10-2023 20u00 - 21u00 Sportcomplex Drie Linden AS Greenta - Boes Booze -  
Reeks B vrijdag 27-10-2023 20u00 - 21u00 Sportcomplex VUB Auverkes - Dashtereirs -  
Dames L2 vrijdag 27-10-2023 20u00 - 21u00 SportCity Sint-Pieters-Woluwe Dronken Piraten Girls - FC Eliza -  
Reeks C vrijdag 27-10-2023 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Brussels United - Roskamikaas -  
Veteranen vrijdag 27-10-2023 21u30 - 22u30 Sporthal Ten Gaerde KWB Savio Vets - VC Bebo -  
Veteranen vrijdag 27-10-2023 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Brussels UTD Vet - Futsal JDN Schaarbeek -  
Reeks A maandag 30-10-2023 20u00 - 21u00 St-Michel S-J-Molenbeek RS Brusselse Jeugdhuizen - FC Titans -  
Veteranen maandag 30-10-2023 20u00 - 21u00 Omnisportzaal Aubier Evere Beertjes - Annapurna Brussel Club -  
Reeks D maandag 30-10-2023 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Fc Bonça - Soda JC -  
Reeks A maandag 30-10-2023 22u00 - 23u00 Odisee Campus Parnas Fc Mad Boys - One Piece Brussels -  
Reeks C dinsdag 31-10-2023 20u00 - 21u00 Sportcentrum Haren Five Lions Futsal Club - Bob Merlo -  
Reeks D dinsdag 31-10-2023 21u00 - 22u00 Odisee Campus Parnas Celle Boys - Fc Bandido -  
Reeks D dinsdag 31-10-2023 22u00 - 23u00 St-Michel S-J-Molenbeek FC Mix-Up - Daringmen -  
Reeks A dinsdag 31-10-2023 22u00 - 23u00 Campus Kompas Schaarbeek KFK Wojje - KWB Savio -  
Reeks C dinsdag 31-10-2023 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Metallurg Brasseurs - Minor-Ndako Club -  
Veteranen vrijdag 03-11-2023 20u00 - 21u00 Charles Vander Puttenstadion Rue de Flandre - Carmen Chill All Stars -  
Reeks B vrijdag 03-11-2023 21u00 - 22u00 Sportzaal Cynthia Bolingo FC Bebo - AS Greenta -  
Reeks B vrijdag 03-11-2023 21u00 - 22u00 Odisee Campus Parnas Boes Booze - Saloon -  
Reeks D vrijdag 03-11-2023 21u30 - 22u30 St-Michel S-J-Molenbeek El Castigo cf - FriS -  
Dames L2 maandag 06-11-2023 20u30 - 21u30 Campus Spoor West Anderlecht FC Eliza - RWDM Girls -  
Reeks A maandag 06-11-2023 21u00 - 22u00 Sporthal Atheneum Etterbeek AEK Etterbeek - RS Brusselse Jeugdhuizen -  
Reeks D dinsdag 07-11-2023 20u00 - 21u00 St-Michel S-J-Molenbeek Lions Atlas - Daringmen -  
Reeks B dinsdag 07-11-2023 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Dashtereirs - FC Shotakoté -  
Reeks C dinsdag 07-11-2023 21u00 - 22u00 Sportcentrum Haren Phoenix 1140 - Racing Eunk -  
Reeks B dinsdag 07-11-2023 21u00 - 22u00 Campus Kompas Schaarbeek Stoemp - Auverkes -  
Veteranen woensdag 08-11-2023 20u00 - 21u00 St-Michel S-J-Molenbeek Futsal JDN Schaarbeek - Den Hemel -  
Reeks D woensdag 08-11-2023 20u30 - 21u30 Comenius Koekelberg Soda JC - De Wulle Bieste -  
Reeks A woensdag 08-11-2023 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg One Piece Brussels - Le Coq Sportief -  
Dames L1 woensdag 08-11-2023 21u30 - 22u30 Campus Kompas Schaarbeek BBFC - FC Motivée -  
Reeks A woensdag 08-11-2023 22u00 - 23u00 Sporthal Ten Gaerde Carmen Chill - Dikken Deem -  
Reeks B woensdag 08-11-2023 22u00 - 23u00 Eurovolleycenter Young Boys AC - FC Bebo -  
Reeks C donderdag 09-11-2023 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg VBM - Metallurg Brasseurs -  
Reeks A donderdag 09-11-2023 21u00 - 22u00 Sportcentrum Sint-Gillis FC Titans - KFK Wojje -  
Reeks D donderdag 09-11-2023 22u00 - 23u00 St-Michel S-J-Molenbeek De Roze Duivels - Fc Bonça -  
Reeks B vrijdag 10-11-2023 20u00 - 21u00 Sportcomplex Drie Linden AS Greenta - Dikken Bal Monk -  
Dames L2 vrijdag 10-11-2023 20u00 - 21u00 SportCity Sint-Pieters-Woluwe Dronken Piraten Girls - Tettenham -  
Reeks C vrijdag 10-11-2023 20u00 - 21u00 Comenius Koekelberg Futsal Molenbeek - Roskamikaas -  
Veteranen vrijdag 10-11-2023 21u00 - 22u00 Campus Spoor West Anderlecht Annapurna Brussel Club - VC Bebo -  
Veteranen vrijdag 10-11-2023 21u30 - 22u30 Sporthal Ten Gaerde KWB Savio Vets - Rue de Flandre -  
Dames L1 zondag 12-11-2023 14u00 - 15u00 Comenius Koekelberg Bebolitas - Daringwoman -  
Dames L1 zondag 12-11-2023 15u00 - 16u00 Comenius Koekelberg Les Filles du Block - BBFC -  
Dames L1 zondag 12-11-2023 16u00 - 17u00 Comenius Koekelberg FC Motivée - Boobie Trap -  
Veteranen maandag 13-11-2023 20u00 - 21u00 Omnisportzaal Aubier Evere Beertjes - Brussels UTD Vet -  
Reeks A maandag 13-11-2023 21u00 - 22u00 Sporthal Atheneum Etterbeek AEK Etterbeek - BG's Schaarbeek -  
Reeks C maandag 13-11-2023 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Racing Eunk - Bob Merlo -  
Reeks B maandag 13-11-2023 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Saloon - Young Boys AC -  
Reeks A maandag 13-11-2023 22u00 - 23u00 Odisee Campus Parnas Fc Mad Boys - Le Coq Sportief -  
Reeks C dinsdag 14-11-2023 20u00 - 21u00 Sportcentrum Haren Five Lions Futsal Club - Minor-Ndako Club -  
Dames L2 dinsdag 14-11-2023 21u00 - 22u00 Campus Kompas Schaarbeek KFK Wajje - FC Eliza -  
Reeks B dinsdag 14-11-2023 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Dikken Bal Monk - Boes Booze -  
Reeks D dinsdag 14-11-2023 21u00 - 22u00 Odisee Campus Parnas Celle Boys - Lions Atlas -  
Reeks D dinsdag 14-11-2023 22u00 - 23u00 St-Michel S-J-Molenbeek FC Mix-Up - Fc Bandido -  
Reeks A dinsdag 14-11-2023 22u00 - 23u00 Campus Kompas Schaarbeek KFK Wojje - Carmen Chill -  
Reeks C dinsdag 14-11-2023 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Metallurg Brasseurs - Brussels United -  
Veteranen woensdag 15-11-2023 22u00 - 23u00 Sporthal Ten Gaerde Carmen Chill All Stars - KWB Savio Vets -  
Reeks A donderdag 16-11-2023 20u00 - 21u00 Eurovolleycenter Dikken Deem - AEK Etterbeek -  
Dames L2 donderdag 16-11-2023 20u30 - 21u30 St-Michel S-J-Molenbeek Tettenham - FC Foefkes -  
Reeks B donderdag 16-11-2023 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Steaua Simonis - Stoemp -  
Veteranen vrijdag 17-11-2023 20u00 - 21u00 Charles Vander Puttenstadion Rue de Flandre - Futsal JDN Schaarbeek -  
Reeks D vrijdag 17-11-2023 20u00 - 21u00 Comenius Koekelberg Daringmen - De Roze Duivels -  
Reeks D vrijdag 17-11-2023 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg FriS - De Wulle Bieste -  
Reeks B vrijdag 17-11-2023 21u00 - 22u00 Sportzaal Cynthia Bolingo FC Bebo - Auverkes -  
Reeks B vrijdag 17-11-2023 21u00 - 22u00 Odisee Campus Parnas Boes Booze - Young Boys AC -  
Reeks D vrijdag 17-11-2023 21u30 - 22u30 St-Michel S-J-Molenbeek El Castigo cf - Soda JC -  
Reeks A vrijdag 17-11-2023 21u30 - 22u30 Sporthal Ten Gaerde KWB Savio - BG's Schaarbeek -  
Dames L1 zondag 19-11-2023 14u00 - 15u00 Comenius Koekelberg Daringwoman - Goal Diggers -  
Dames L2 zondag 19-11-2023 15u00 - 16u00 Comenius Koekelberg RS BXL jeugdhuizen LADIES - KFK Wajje -  
Dames L2 zondag 19-11-2023 16u00 - 17u00 Comenius Koekelberg RWDM Girls - Dronken Piraten Girls -  
Reeks A maandag 20-11-2023 20u00 - 21u00 St-Michel S-J-Molenbeek RS Brusselse Jeugdhuizen - Fc Mad Boys -  
Reeks D maandag 20-11-2023 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Fc Bonça - Celle Boys -  
Reeks D dinsdag 21-11-2023 20u00 - 21u00 St-Michel S-J-Molenbeek Lions Atlas - El Castigo cf -  
Reeks B dinsdag 21-11-2023 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel FC Shotakoté - Saloon -  
Reeks C dinsdag 21-11-2023 21u00 - 22u00 Sportcentrum Haren Phoenix 1140 - Metallurg Brasseurs -  
Reeks B dinsdag 21-11-2023 21u00 - 22u00 Campus Kompas Schaarbeek Stoemp - AS Greenta -  
Reeks A woensdag 22-11-2023 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Le Coq Sportief - FC Titans -  
Reeks A woensdag 22-11-2023 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg One Piece Brussels - KFK Wojje -  
Reeks B woensdag 22-11-2023 22u00 - 23u00 Eurovolleycenter Young Boys AC - Dashtereirs -  
Veteranen woensdag 22-11-2023 22u00 - 23u00 Sporthal Ten Gaerde Carmen Chill All Stars - Annapurna Brussel Club -  
Reeks D donderdag 23-11-2023 22u00 - 23u00 St-Michel S-J-Molenbeek De Roze Duivels - FC Mix-Up -  
Veteranen donderdag 23-11-2023 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Den Hemel - Rue de Flandre -  
Reeks C vrijdag 24-11-2023 20u00 - 21u00 Comenius Koekelberg Futsal Molenbeek - Minor-Ndako City -  
Dames L2 vrijdag 24-11-2023 20u00 - 21u00 SportCity Sint-Pieters-Woluwe Dronken Piraten Girls - RS BXL jeugdhuizen LADIES -  
Reeks B vrijdag 24-11-2023 20u00 - 21u00 Sportcomplex VUB Auverkes - Boes Booze -  
Reeks C vrijdag 24-11-2023 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Brussels United - VBM -  
Dames L1 zondag 26-11-2023 15u00 - 16u00 Comenius Koekelberg Les Filles du Block - Goal Diggers -  
Reeks A maandag 27-11-2023 20u00 - 21u00 St-Michel S-J-Molenbeek RS Brusselse Jeugdhuizen - One Piece Brussels -  
Veteranen maandag 27-11-2023 20u00 - 21u00 Omnisportzaal Aubier Evere Beertjes - Carmen Chill All Stars -  
Dames L2 maandag 27-11-2023 20u30 - 21u30 Campus Spoor West Anderlecht FC Eliza - Tettenham -  
Reeks A maandag 27-11-2023 21u00 - 22u00 Sporthal Atheneum Etterbeek AEK Etterbeek - Le Coq Sportief -  
Reeks B maandag 27-11-2023 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Saloon - AS Greenta -  
Veteranen dinsdag 28-11-2023 20u00 - 21u00 Sportzaal Cynthia Bolingo VC Bebo - Rue de Flandre -  
Reeks D dinsdag 28-11-2023 20u00 - 21u00 St-Michel S-J-Molenbeek Lions Atlas - Soda JC -  
Dames L1 dinsdag 28-11-2023 20u00 - 21u00 Charles Vander Puttenstadion Boobie Trap - Les Filles du Block -  
Reeks D dinsdag 28-11-2023 21u00 - 22u00 Sportcentrum Haren De Wulle Bieste - Fc Bonça -  
Reeks B dinsdag 28-11-2023 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Dikken Bal Monk - Dashtereirs -  
Dames L2 dinsdag 28-11-2023 21u00 - 22u00 Campus Kompas Schaarbeek KFK Wajje - RWDM Girls -  
Reeks D dinsdag 28-11-2023 21u00 - 22u00 Odisee Campus Parnas Celle Boys - FC Mix-Up -  
Reeks C dinsdag 28-11-2023 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Metallurg Brasseurs - Racing Eunk -  
Reeks C woensdag 29-11-2023 20u00 - 21u00 St-Michel S-J-Molenbeek Minor-Ndako Club - Futsal Molenbeek -  
Reeks C woensdag 29-11-2023 20u30 - 21u30 Comenius Koekelberg Roskamikaas - Five Lions Futsal Club -  
Reeks C woensdag 29-11-2023 21u00 - 22u00 St-Michel S-J-Molenbeek Minor-Ndako City - Phoenix 1140 -  
Reeks A woensdag 29-11-2023 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel BG's Schaarbeek - KFK Wojje -  
Dames L1 woensdag 29-11-2023 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg Goal Diggers - Bebolitas -  
Dames L1 woensdag 29-11-2023 21u30 - 22u30 Campus Kompas Schaarbeek BBFC - Daringwoman -  
Reeks A woensdag 29-11-2023 22u00 - 23u00 Sporthal Ten Gaerde Carmen Chill - Fc Mad Boys -  
Dames L2 donderdag 30-11-2023 20u00 - 21u00 Sportcomplex VUB FC Foefkes - Dronken Piraten Girls -  
Reeks A donderdag 30-11-2023 20u00 - 21u00 Eurovolleycenter Dikken Deem - KWB Savio -  
Reeks B donderdag 30-11-2023 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Steaua Simonis - Auverkes -  
Veteranen vrijdag 01-12-2023 21u00 - 22u00 Campus Spoor West Anderlecht Annapurna Brussel Club - KWB Savio Vets -  
Reeks B vrijdag 01-12-2023 21u00 - 22u00 Odisee Campus Parnas Boes Booze - FC Shotakoté -  
Reeks D vrijdag 01-12-2023 21u30 - 22u30 St-Michel S-J-Molenbeek El Castigo cf - De Roze Duivels -  
Reeks D vrijdag 01-12-2023 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Fc Bandido - FriS -  
Dames L1 zondag 03-12-2023 15u00 - 16u00 Comenius Koekelberg Les Filles du Block - FC Motivée -  
Dames L2 zondag 03-12-2023 16u00 - 17u00 Comenius Koekelberg RWDM Girls - Tettenham -  
Dames L2 maandag 04-12-2023 20u30 - 21u30 Campus Spoor West Anderlecht FC Eliza - RS BXL jeugdhuizen LADIES -  
Reeks D maandag 04-12-2023 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Fc Bonça - Daringmen -  
Dames L1 dinsdag 05-12-2023 20u00 - 21u00 Charles Vander Puttenstadion Boobie Trap - Bebolitas -  
Reeks B dinsdag 05-12-2023 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Dashtereirs - Saloon -  
Reeks C dinsdag 05-12-2023 21u00 - 22u00 Sportcentrum Haren Phoenix 1140 - Minor-Ndako Club -  
Reeks B dinsdag 05-12-2023 21u00 - 22u00 Campus Kompas Schaarbeek Stoemp - FC Bebo -  
Veteranen woensdag 06-12-2023 20u00 - 21u00 St-Michel S-J-Molenbeek Futsal JDN Schaarbeek - Beertjes -  
Reeks D woensdag 06-12-2023 20u30 - 21u30 Comenius Koekelberg Soda JC - Celle Boys -  
Reeks C woensdag 06-12-2023 21u00 - 22u00 Sportzaal Cynthia Bolingo Bob Merlo - Roskamikaas -  
Reeks A woensdag 06-12-2023 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Le Coq Sportief - BG's Schaarbeek -  
Reeks A woensdag 06-12-2023 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg One Piece Brussels - Carmen Chill -  
Dames L1 woensdag 06-12-2023 21u30 - 22u30 Campus Kompas Schaarbeek BBFC - Goal Diggers -  
Reeks B woensdag 06-12-2023 22u00 - 23u00 Eurovolleycenter Young Boys AC - Steaua Simonis -  
Reeks C donderdag 07-12-2023 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg VBM - Minor-Ndako City -  
Reeks A donderdag 07-12-2023 21u00 - 22u00 Sportcentrum Sint-Gillis FC Titans - Dikken Deem -  
Reeks D donderdag 07-12-2023 22u00 - 23u00 St-Michel S-J-Molenbeek De Roze Duivels - Fc Bandido -  
Reeks B vrijdag 08-12-2023 20u00 - 21u00 Sportcomplex Drie Linden AS Greenta - FC Shotakoté -  
Reeks B vrijdag 08-12-2023 20u00 - 21u00 Sportcomplex VUB Auverkes - Dikken Bal Monk -  
Dames L2 vrijdag 08-12-2023 20u00 - 21u00 SportCity Sint-Pieters-Woluwe Dronken Piraten Girls - KFK Wajje -  
Reeks C vrijdag 08-12-2023 20u00 - 21u00 Comenius Koekelberg Futsal Molenbeek - Metallurg Brasseurs -  
Reeks C vrijdag 08-12-2023 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Brussels United - Racing Eunk -  
Veteranen vrijdag 08-12-2023 21u30 - 22u30 Sporthal Ten Gaerde KWB Savio Vets - Den Hemel -  
Veteranen vrijdag 08-12-2023 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Brussels UTD Vet - VC Bebo -  
Dames L1 zondag 10-12-2023 14u00 - 15u00 Comenius Koekelberg Daringwoman - Les Filles du Block -  
Dames L2 zondag 10-12-2023 15u00 - 16u00 Comenius Koekelberg RS BXL jeugdhuizen LADIES - FC Foefkes -  
Dames L1 zondag 10-12-2023 16u00 - 17u00 Comenius Koekelberg Bebolitas - BBFC -  
Reeks A maandag 11-12-2023 22u00 - 23u00 Odisee Campus Parnas Fc Mad Boys - KWB Savio -  
Reeks B maandag 11-12-2023 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Saloon - Stoemp -  
Reeks C dinsdag 12-12-2023 20u00 - 21u00 Sportcentrum Haren Five Lions Futsal Club - Phoenix 1140 -  
Reeks D dinsdag 12-12-2023 21u00 - 22u00 Sportcentrum Haren De Wulle Bieste - Lions Atlas -  
Reeks A dinsdag 12-12-2023 22u00 - 23u00 Campus Kompas Schaarbeek KFK Wojje - RS Brusselse Jeugdhuizen -  
Reeks D dinsdag 12-12-2023 22u00 - 23u00 St-Michel S-J-Molenbeek FC Mix-Up - El Castigo cf -  
Reeks C woensdag 13-12-2023 20u00 - 21u00 St-Michel S-J-Molenbeek Minor-Ndako Club - Brussels United -  
Reeks C woensdag 13-12-2023 20u30 - 21u30 Comenius Koekelberg Roskamikaas - Metallurg Brasseurs -  
Reeks A woensdag 13-12-2023 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel BG's Schaarbeek - FC Titans -  
Reeks C woensdag 13-12-2023 21u00 - 22u00 St-Michel S-J-Molenbeek Minor-Ndako City - Bob Merlo -  
Dames L1 woensdag 13-12-2023 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg Goal Diggers - Boobie Trap -  
Veteranen woensdag 13-12-2023 22u00 - 23u00 Sporthal Ten Gaerde Carmen Chill All Stars - Futsal JDN Schaarbeek -  
Dames L2 donderdag 14-12-2023 20u00 - 21u00 Sportcomplex VUB FC Foefkes - FC Eliza -  
Reeks A donderdag 14-12-2023 20u00 - 21u00 Eurovolleycenter Dikken Deem - One Piece Brussels -  
Dames L2 donderdag 14-12-2023 20u30 - 21u30 St-Michel S-J-Molenbeek Tettenham - KFK Wajje -  
Reeks B donderdag 14-12-2023 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Steaua Simonis - Boes Booze -  
Veteranen donderdag 14-12-2023 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Den Hemel - Brussels UTD Vet -  
Reeks D vrijdag 15-12-2023 20u00 - 21u00 Comenius Koekelberg Daringmen - Celle Boys -  
Veteranen vrijdag 15-12-2023 20u00 - 21u00 Charles Vander Puttenstadion Rue de Flandre - Beertjes -  
Reeks B vrijdag 15-12-2023 21u00 - 22u00 Sportzaal Cynthia Bolingo FC Bebo - Dikken Bal Monk -  
Reeks D vrijdag 15-12-2023 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg FriS - Fc Bonça -  
Reeks D vrijdag 15-12-2023 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Fc Bandido - Soda JC -  
Dames L1 zondag 17-12-2023 14u00 - 15u00 Comenius Koekelberg Les Filles du Block - Bebolitas -  
Dames L1 zondag 17-12-2023 15u00 - 16u00 Comenius Koekelberg FC Motivée - Daringwoman -  
Dames L2 zondag 17-12-2023 16u00 - 17u00 Comenius Koekelberg RS BXL jeugdhuizen LADIES - RWDM Girls -  
Reeks C maandag 18-12-2023 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Racing Eunk - VBM -  
Veteranen dinsdag 19-12-2023 20u00 - 21u00 Sportzaal Cynthia Bolingo VC Bebo - Carmen Chill All Stars -  
Reeks B dinsdag 19-12-2023 21u00 - 22u00 Campus Kompas Schaarbeek Stoemp - Young Boys AC -  
Reeks C dinsdag 19-12-2023 21u00 - 22u00 Sportcentrum Haren Phoenix 1140 - Futsal Molenbeek -  
Reeks B dinsdag 19-12-2023 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel FC Shotakoté - Steaua Simonis -  
Reeks B dinsdag 19-12-2023 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Dashtereirs - Auverkes -  
Dames L1 dinsdag 19-12-2023 21u00 - 22u00 Sportzaal Cynthia Bolingo Bebolitas - Goal Diggers -
Veteranen woensdag 20-12-2023 20u00 - 21u00 St-Michel S-J-Molenbeek Futsal JDN Schaarbeek - KWB Savio Vets -  
Reeks C woensdag 20-12-2023 21u00 - 22u00 Sportzaal Cynthia Bolingo Bob Merlo - Minor-Ndako Club -  
Reeks A woensdag 20-12-2023 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg One Piece Brussels - BG's Schaarbeek -  
Dames L1 woensdag 20-12-2023 21u30 - 22u30 Campus Kompas Schaarbeek BBFC - Boobie Trap -  
Reeks A woensdag 20-12-2023 22u00 - 23u00 Sporthal Ten Gaerde Carmen Chill - AEK Etterbeek -  
Reeks A donderdag 21-12-2023 21u00 - 22u00 Sportcentrum Sint-Gillis FC Titans - Fc Mad Boys -  
Reeks D donderdag 21-12-2023 22u00 - 23u00 St-Michel S-J-Molenbeek De Roze Duivels - Soda JC -  
Reeks C vrijdag 22-12-2023 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Brussels United - Five Lions Futsal Club -  
Reeks A vrijdag 22-12-2023 21u30 - 22u30 Sporthal Ten Gaerde KWB Savio - KFK Wojje -  
Veteranen vrijdag 22-12-2023 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Brussels UTD Vet - Rue de Flandre -  
Reeks C woensdag 27-12-2023 20u00 - 21u00 St-Michel S-J-Molenbeek Minor-Ndako City - Brussels United -
Veteranen woensdag 03-01-2024 20u00 - 21u00 St-Michel S-J-Molenbeek Futsal JDN Schaarbeek - VC Bebo -  
Reeks C vrijdag 05-01-2024 20u00 - 21u00 Comenius Koekelberg Futsal Molenbeek - Brussels United -  
Reeks B vrijdag 05-01-2024 21u00 - 22u00 Sportzaal Cynthia Bolingo FC Bebo - Dashtereirs -  
Reeks A vrijdag 05-01-2024 21u30 - 22u30 Sporthal Ten Gaerde KWB Savio - One Piece Brussels -  
Dames L2 zondag 07-01-2024 16u00 - 17u00 Comenius Koekelberg RWDM Girls - KFK Wajje -  
Veteranen maandag 08-01-2024 20u00 - 21u00 Omnisportzaal Aubier Evere Beertjes - Den Hemel -  
Reeks A maandag 08-01-2024 20u00 - 21u00 St-Michel S-J-Molenbeek RS Brusselse Jeugdhuizen - Dikken Deem -  
Reeks D maandag 08-01-2024 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Fc Bonça - FC Mix-Up -  
Dames L1 dinsdag 09-01-2024 20u00 - 21u00 Charles Vander Puttenstadion Boobie Trap - Daringwoman -  
Reeks D dinsdag 09-01-2024 21u00 - 22u00 Odisee Campus Parnas Celle Boys - De Roze Duivels -  
Reeks B dinsdag 09-01-2024 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Dikken Bal Monk - Saloon -  
Dames L2 dinsdag 09-01-2024 21u00 - 22u00 Campus Kompas Schaarbeek KFK Wajje - FC Foefkes -  
Reeks A dinsdag 09-01-2024 22u00 - 23u00 Campus Kompas Schaarbeek KFK Wojje - Le Coq Sportief -  
Reeks C dinsdag 09-01-2024 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Metallurg Brasseurs - Phoenix 1140 -  
Reeks C woensdag 10-01-2024 20u00 - 21u00 St-Michel S-J-Molenbeek Minor-Ndako Club - Minor-Ndako City -  
Reeks A woensdag 10-01-2024 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel BG's Schaarbeek - Fc Mad Boys -  
Dames L1 woensdag 10-01-2024 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg Goal Diggers - FC Motivée -  
Dames L1 woensdag 10-01-2024 21u30 - 22u30 Campus Kompas Schaarbeek BBFC - Les Filles du Block -  
Reeks B woensdag 10-01-2024 22u00 - 23u00 Eurovolleycenter Young Boys AC - AS Greenta -  
Veteranen woensdag 10-01-2024 22u00 - 23u00 Sporthal Ten Gaerde Carmen Chill All Stars - Brussels UTD Vet -  
Dames L2 donderdag 11-01-2024 20u30 - 21u30 St-Michel S-J-Molenbeek Tettenham - RS BXL jeugdhuizen LADIES -  
Reeks A donderdag 11-01-2024 21u00 - 22u00 Sportcentrum Sint-Gillis FC Titans - Carmen Chill -  
Reeks D vrijdag 12-01-2024 20u00 - 21u00 Comenius Koekelberg Daringmen - FriS -  
Reeks B vrijdag 12-01-2024 21u00 - 22u00 Odisee Campus Parnas Boes Booze - Auverkes -  
Reeks D vrijdag 12-01-2024 21u30 - 22u30 St-Michel S-J-Molenbeek El Castigo cf - De Wulle Bieste -  
Dames L1 zondag 14-01-2024 14u00 - 15u00 Comenius Koekelberg Bebolitas - Boobie Trap -  
Dames L1 zondag 14-01-2024 15u00 - 16u00 Comenius Koekelberg FC Motivée - BBFC -  
Dames L2 zondag 14-01-2024 16u00 - 17u00 Comenius Koekelberg RWDM Girls - FC Foefkes -  
Dames L2 maandag 15-01-2024 20u30 - 21u30 Campus Spoor West Anderlecht FC Eliza - Dronken Piraten Girls -  
Reeks A maandag 15-01-2024 21u00 - 22u00 Sporthal Atheneum Etterbeek AEK Etterbeek - Dikken Deem -  
Reeks D dinsdag 16-01-2024 20u00 - 21u00 St-Michel S-J-Molenbeek Lions Atlas - Celle Boys -  
Reeks B dinsdag 16-01-2024 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Dashtereirs - Steaua Simonis -  
Reeks B dinsdag 16-01-2024 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel FC Shotakoté - Young Boys AC -  
Reeks C dinsdag 16-01-2024 21u00 - 22u00 Sportcentrum Haren Phoenix 1140 - Roskamikaas -  
Reeks D woensdag 17-01-2024 20u30 - 21u30 Comenius Koekelberg Soda JC - Fc Bonça -  
Reeks A woensdag 17-01-2024 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Le Coq Sportief - RS Brusselse Jeugdhuizen -  
Reeks A woensdag 17-01-2024 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg One Piece Brussels - FC Titans -  
Reeks A woensdag 17-01-2024 22u00 - 23u00 Sporthal Ten Gaerde Carmen Chill - KWB Savio -  
Dames L2 donderdag 18-01-2024 20u00 - 21u00 Sportcomplex VUB FC Foefkes - Tettenham -  
Reeks C donderdag 18-01-2024 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg VBM - Five Lions Futsal Club -  
Veteranen donderdag 18-01-2024 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Den Hemel - Futsal JDN Schaarbeek -  
Veteranen vrijdag 19-01-2024 20u00 - 21u00 Charles Vander Puttenstadion Rue de Flandre - Annapurna Brussel Club -  
Reeks B vrijdag 19-01-2024 20u00 - 21u00 Sportcomplex VUB Auverkes - FC Bebo -  
Reeks B vrijdag 19-01-2024 20u00 - 21u00 Sportcomplex Drie Linden AS Greenta - Stoemp -  
Reeks C vrijdag 19-01-2024 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Brussels United - Bob Merlo -  
Veteranen vrijdag 19-01-2024 21u30 - 22u30 Sporthal Ten Gaerde KWB Savio Vets - Carmen Chill All Stars -  
Veteranen vrijdag 19-01-2024 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Brussels UTD Vet - Beertjes -  
Dames L1 zondag 21-01-2024 14u00 - 15u00 Comenius Koekelberg Daringwoman - BBFC -  
Dames L1 zondag 21-01-2024 15u00 - 16u00 Comenius Koekelberg FC Motivée - Bebolitas -  
Dames L2 zondag 21-01-2024 16u00 - 17u00 Comenius Koekelberg RS BXL jeugdhuizen LADIES - FC Eliza -  
Reeks B maandag 22-01-2024 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Saloon - Dashtereirs -  
Reeks A maandag 22-01-2024 22u00 - 23u00 Odisee Campus Parnas Fc Mad Boys - KFK Wojje -  
Reeks C dinsdag 23-01-2024 20u00 - 21u00 Sportcentrum Haren Five Lions Futsal Club - Metallurg Brasseurs -  
Reeks D dinsdag 23-01-2024 21u00 - 22u00 Sportcentrum Haren De Wulle Bieste - De Roze Duivels -  
Reeks D dinsdag 23-01-2024 22u00 - 23u00 St-Michel S-J-Molenbeek FC Mix-Up - Soda JC -  
Reeks C woensdag 24-01-2024 20u00 - 21u00 St-Michel S-J-Molenbeek Minor-Ndako Club - Phoenix 1140 -  
Reeks C woensdag 24-01-2024 20u30 - 21u30 Comenius Koekelberg Roskamikaas - Futsal Molenbeek -  
Reeks C woensdag 24-01-2024 21u00 - 22u00 St-Michel S-J-Molenbeek Minor-Ndako City - Racing Eunk -  
Reeks C woensdag 24-01-2024 21u00 - 22u00 Sportzaal Cynthia Bolingo Bob Merlo - VBM -  
Veteranen woensdag 24-01-2024 22u00 - 23u00 Sporthal Ten Gaerde Carmen Chill All Stars - Den Hemel -  
Reeks B woensdag 24-01-2024 22u00 - 23u00 Eurovolleycenter Young Boys AC - Auverkes -  
Reeks A donderdag 25-01-2024 20u00 - 21u00 Eurovolleycenter Dikken Deem - BG's Schaarbeek -  
Reeks A donderdag 25-01-2024 21u00 - 22u00 Sportcentrum Sint-Gillis FC Titans - AEK Etterbeek -  
Reeks B donderdag 25-01-2024 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Steaua Simonis - Dikken Bal Monk -  
Reeks D vrijdag 26-01-2024 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg FriS - Celle Boys -  
Veteranen vrijdag 26-01-2024 21u00 - 22u00 Campus Spoor West Anderlecht Annapurna Brussel Club - Beertjes -  
Reeks D vrijdag 26-01-2024 21u30 - 22u30 St-Michel S-J-Molenbeek El Castigo cf - Daringmen -  
Reeks A vrijdag 26-01-2024 21u30 - 22u30 Sporthal Ten Gaerde KWB Savio - RS Brusselse Jeugdhuizen -  
Reeks C maandag 29-01-2024 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Racing Eunk - Roskamikaas -  
Reeks D maandag 29-01-2024 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Fc Bonça - Lions Atlas -  
Veteranen dinsdag 30-01-2024 20u00 - 21u00 Sportzaal Cynthia Bolingo VC Bebo - KWB Savio Vets -  
Reeks B dinsdag 30-01-2024 21u00 - 22u00 Campus Kompas Schaarbeek Stoemp - FC Shotakoté -  
Reeks B dinsdag 30-01-2024 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Dashtereirs - Boes Booze -  
Veteranen woensdag 31-01-2024 20u00 - 21u00 St-Michel S-J-Molenbeek Futsal JDN Schaarbeek - Rue de Flandre -  
Reeks D woensdag 31-01-2024 20u30 - 21u30 Comenius Koekelberg Soda JC - FriS -  
Reeks A woensdag 31-01-2024 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Le Coq Sportief - Carmen Chill -  
Reeks A woensdag 31-01-2024 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg One Piece Brussels - Fc Mad Boys -  
Reeks C donderdag 01-02-2024 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg VBM - Brussels United -  
Reeks D donderdag 01-02-2024 22u00 - 23u00 St-Michel S-J-Molenbeek De Roze Duivels - El Castigo cf -  
Reeks B vrijdag 02-02-2024 20u00 - 21u00 Sportcomplex VUB Auverkes - AS Greenta -  
Reeks C vrijdag 02-02-2024 20u00 - 21u00 Comenius Koekelberg Futsal Molenbeek - Five Lions Futsal Club -  
Reeks B vrijdag 02-02-2024 21u00 - 22u00 Sportzaal Cynthia Bolingo FC Bebo - Saloon -  
Veteranen vrijdag 02-02-2024 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Brussels UTD Vet - Annapurna Brussel Club -  
Reeks A maandag 05-02-2024 20u00 - 21u00 St-Michel S-J-Molenbeek RS Brusselse Jeugdhuizen - Carmen Chill -  
Veteranen maandag 05-02-2024 20u00 - 21u00 Omnisportzaal Aubier Evere Beertjes - Futsal JDN Schaarbeek -  
Reeks A maandag 05-02-2024 21u00 - 22u00 Sporthal Atheneum Etterbeek AEK Etterbeek - Fc Mad Boys -  
Reeks D dinsdag 06-02-2024 20u00 - 21u00 St-Michel S-J-Molenbeek Lions Atlas - FC Mix-Up -  
Veteranen dinsdag 06-02-2024 20u00 - 21u00 Sportzaal Cynthia Bolingo VC Bebo - Den Hemel -  
Reeks B dinsdag 06-02-2024 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Dikken Bal Monk - Young Boys AC -  
Reeks C dinsdag 06-02-2024 21u00 - 22u00 Sportcentrum Haren Phoenix 1140 - Minor-Ndako City -  
Reeks A dinsdag 06-02-2024 22u00 - 23u00 Campus Kompas Schaarbeek KFK Wojje - FC Titans -  
Reeks C dinsdag 06-02-2024 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Metallurg Brasseurs - Bob Merlo -  
Reeks C woensdag 07-02-2024 20u30 - 21u30 Comenius Koekelberg Roskamikaas - Minor-Ndako Club -  
Reeks A woensdag 07-02-2024 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel BG's Schaarbeek - KWB Savio -  
Reeks A donderdag 08-02-2024 20u00 - 21u00 Eurovolleycenter Dikken Deem - Le Coq Sportief -  
Reeks D vrijdag 09-02-2024 20u00 - 21u00 Comenius Koekelberg Daringmen - Soda JC -  
Veteranen vrijdag 09-02-2024 21u00 - 22u00 Campus Spoor West Anderlecht Annapurna Brussel Club - Carmen Chill All Stars -  
Reeks B vrijdag 09-02-2024 21u00 - 22u00 Odisee Campus Parnas Boes Booze - Steaua Simonis -  
Reeks D vrijdag 09-02-2024 21u30 - 22u30 St-Michel S-J-Molenbeek El Castigo cf - Fc Bandido -  
Veteranen vrijdag 09-02-2024 21u30 - 22u30 Sporthal Ten Gaerde KWB Savio Vets - Beertjes -  
Reeks C dinsdag 13-02-2024 20u00 - 21u00 Sportcentrum Haren Five Lions Futsal Club - Racing Eunk -  
Reeks D dinsdag 13-02-2024 21u00 - 22u00 Sportcentrum Haren De Wulle Bieste - FriS -  
Reeks B dinsdag 13-02-2024 21u00 - 22u00 Campus Kompas Schaarbeek Stoemp - Dashtereirs -  
Veteranen woensdag 14-02-2024 20u00 - 21u00 St-Michel S-J-Molenbeek Futsal JDN Schaarbeek - Brussels UTD Vet -  
Reeks A woensdag 14-02-2024 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Le Coq Sportief - One Piece Brussels -  
Reeks A woensdag 14-02-2024 22u00 - 23u00 Sporthal Ten Gaerde Carmen Chill - KFK Wojje -  
Reeks C donderdag 15-02-2024 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg VBM - Racing Eunk -
Reeks B vrijdag 16-02-2024 20u00 - 21u00 Sportcomplex Drie Linden AS Greenta - FC Bebo -  
Reeks C vrijdag 16-02-2024 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Brussels United - Futsal Molenbeek -  
Reeks A vrijdag 16-02-2024 21u30 - 22u30 Sporthal Ten Gaerde KWB Savio - AEK Etterbeek -  
Veteranen maandag 19-02-2024 20u00 - 21u00 Omnisportzaal Aubier Evere Beertjes - Rue de Flandre -  
Reeks A maandag 19-02-2024 22u00 - 23u00 Odisee Campus Parnas Fc Mad Boys - RS Brusselse Jeugdhuizen -  
Reeks C dinsdag 20-02-2024 21u00 - 22u00 Sportcentrum Haren Phoenix 1140 - VBM -  
Reeks B dinsdag 20-02-2024 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Dikken Bal Monk - AS Greenta -  
Reeks D dinsdag 20-02-2024 21u00 - 22u00 Odisee Campus Parnas Celle Boys - De Wulle Bieste -  
Reeks D dinsdag 20-02-2024 22u00 - 23u00 St-Michel S-J-Molenbeek FC Mix-Up - De Roze Duivels -  
Reeks A dinsdag 20-02-2024 22u00 - 23u00 Campus Kompas Schaarbeek KFK Wojje - Dikken Deem -  
Reeks C dinsdag 20-02-2024 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Metallurg Brasseurs - Minor-Ndako City -  
Reeks C woensdag 21-02-2024 20u00 - 21u00 St-Michel S-J-Molenbeek Minor-Ndako Club - Racing Eunk -  
Reeks C woensdag 21-02-2024 20u30 - 21u30 Comenius Koekelberg Roskamikaas - Brussels United -  
Reeks A woensdag 21-02-2024 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel BG's Schaarbeek - AEK Etterbeek -  
Reeks C woensdag 21-02-2024 21u00 - 22u00 Sportzaal Cynthia Bolingo Bob Merlo - Five Lions Futsal Club -  
Reeks B woensdag 21-02-2024 22u00 - 23u00 Eurovolleycenter Young Boys AC - Boes Booze -  
Veteranen woensdag 21-02-2024 22u00 - 23u00 Sporthal Ten Gaerde Carmen Chill All Stars - VC Bebo -  
Reeks A donderdag 22-02-2024 21u00 - 22u00 Sportcentrum Sint-Gillis FC Titans - Le Coq Sportief -  
Reeks B donderdag 22-02-2024 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Steaua Simonis - Saloon -  
Veteranen donderdag 22-02-2024 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Den Hemel - KWB Savio Vets -  
Veteranen vrijdag 23-02-2024 21u00 - 22u00 Campus Spoor West Anderlecht Annapurna Brussel Club - Futsal JDN Schaarbeek -  
Reeks D vrijdag 23-02-2024 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg FriS - Daringmen -  
Reeks D vrijdag 23-02-2024 21u30 - 22u30 St-Michel S-J-Molenbeek El Castigo cf - Fc Bonça -  
Reeks D vrijdag 23-02-2024 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Fc Bandido - Lions Atlas -  
Veteranen dinsdag 27-02-2024 20u00 - 21u00 Sportzaal Cynthia Bolingo VC Bebo - Beertjes -  
Reeks C dinsdag 27-02-2024 20u00 - 21u00 Sportcentrum Haren Five Lions Futsal Club - Roskamikaas -  
Reeks B dinsdag 27-02-2024 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel FC Shotakoté - Auverkes -  
Reeks D dinsdag 27-02-2024 21u00 - 22u00 Sportcentrum Haren De Wulle Bieste - FC Mix-Up -  
Reeks B dinsdag 27-02-2024 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Dashtereirs - Dikken Bal Monk -  
Veteranen woensdag 28-02-2024 20u00 - 21u00 St-Michel S-J-Molenbeek Futsal JDN Schaarbeek - Carmen Chill All Stars -  
Reeks D woensdag 28-02-2024 20u30 - 21u30 Comenius Koekelberg Soda JC - El Castigo cf -  
Reeks A woensdag 28-02-2024 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Le Coq Sportief - Fc Mad Boys -  
Reeks A woensdag 28-02-2024 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg One Piece Brussels - KWB Savio -  
Reeks C donderdag 29-02-2024 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg VBM - Minor-Ndako Club -  
Reeks D donderdag 29-02-2024 22u00 - 23u00 St-Michel S-J-Molenbeek De Roze Duivels - FriS -  
Reeks B vrijdag 01-03-2024 20u00 - 21u00 Sportcomplex Drie Linden AS Greenta - Steaua Simonis -  
Reeks C vrijdag 01-03-2024 20u00 - 21u00 Comenius Koekelberg Futsal Molenbeek - Bob Merlo -  
Reeks B vrijdag 01-03-2024 21u00 - 22u00 Sportzaal Cynthia Bolingo FC Bebo - Stoemp -  
Reeks C vrijdag 01-03-2024 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Brussels United - Metallurg Brasseurs -  
Veteranen vrijdag 01-03-2024 21u30 - 22u30 Sporthal Ten Gaerde KWB Savio Vets - Annapurna Brussel Club -  
Veteranen vrijdag 01-03-2024 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Brussels UTD Vet - Den Hemel -  
Reeks A maandag 04-03-2024 20u00 - 21u00 St-Michel S-J-Molenbeek RS Brusselse Jeugdhuizen - BG's Schaarbeek -  
Reeks A maandag 04-03-2024 21u00 - 22u00 Sporthal Atheneum Etterbeek AEK Etterbeek - KFK Wojje -  
Reeks C maandag 04-03-2024 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Racing Eunk - Phoenix 1140 -  
Reeks D maandag 04-03-2024 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Fc Bonça - De Wulle Bieste -  
Reeks A maandag 04-03-2024 22u00 - 23u00 Odisee Campus Parnas Fc Mad Boys - Carmen Chill -  
Reeks B maandag 04-03-2024 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Saloon - Auverkes -  
Reeks B dinsdag 05-03-2024 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Dikken Bal Monk - FC Shotakoté -  
Reeks C woensdag 06-03-2024 20u30 - 21u30 Comenius Koekelberg Roskamikaas - VBM -  
Reeks C woensdag 06-03-2024 21u00 - 22u00 St-Michel S-J-Molenbeek Minor-Ndako City - Five Lions Futsal Club -  
Veteranen woensdag 06-03-2024 22u00 - 23u00 Sporthal Ten Gaerde Carmen Chill All Stars - Beertjes -  
Reeks A donderdag 07-03-2024 20u00 - 21u00 Eurovolleycenter Dikken Deem - FC Titans -  
Reeks B donderdag 07-03-2024 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Steaua Simonis - Young Boys AC -  
Veteranen donderdag 07-03-2024 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Den Hemel - VC Bebo -  
Reeks D vrijdag 08-03-2024 20u00 - 21u00 Comenius Koekelberg Daringmen - FC Mix-Up -  
Reeks D vrijdag 08-03-2024 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg FriS - Lions Atlas -  
Reeks A vrijdag 08-03-2024 21u30 - 22u30 Sporthal Ten Gaerde KWB Savio - Le Coq Sportief -  
Reeks D vrijdag 08-03-2024 21u30 - 22u30 St-Michel S-J-Molenbeek El Castigo cf - Celle Boys -  
Reeks D vrijdag 08-03-2024 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Fc Bandido - De Roze Duivels -  
Reeks A maandag 11-03-2024 20u00 - 21u00 St-Michel S-J-Molenbeek RS Brusselse Jeugdhuizen - AEK Etterbeek -  
Reeks D dinsdag 12-03-2024 21u00 - 22u00 Sportcentrum Haren De Wulle Bieste - Soda JC -  
Reeks B dinsdag 12-03-2024 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel FC Shotakoté - Dashtereirs -  
Reeks B dinsdag 12-03-2024 21u00 - 22u00 Campus Kompas Schaarbeek Stoemp - Dikken Bal Monk -  
Reeks C woensdag 13-03-2024 21u00 - 22u00 Sportzaal Cynthia Bolingo Bob Merlo - Racing Eunk -  
Reeks A woensdag 13-03-2024 22u00 - 23u00 Sporthal Ten Gaerde Carmen Chill - One Piece Brussels -  
Reeks D donderdag 14-03-2024 22u00 - 23u00 St-Michel S-J-Molenbeek De Roze Duivels - Daringmen -  
Veteranen donderdag 14-03-2024 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Den Hemel - Beertjes -
Veteranen vrijdag 15-03-2024 20u00 - 21u00 Charles Vander Puttenstadion Rue de Flandre - KWB Savio Vets -  
Reeks C vrijdag 15-03-2024 20u00 - 21u00 Comenius Koekelberg Futsal Molenbeek - VBM -  
Reeks B vrijdag 15-03-2024 20u00 - 21u00 Sportcomplex VUB Auverkes - Young Boys AC -  
Reeks B vrijdag 15-03-2024 20u00 - 21u00 Sportcomplex Drie Linden AS Greenta - Saloon -  
Reeks C vrijdag 15-03-2024 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Brussels United - Minor-Ndako City -  
Veteranen vrijdag 15-03-2024 21u00 - 22u00 Sportzaal Cynthia Bolingo VC Bebo - Annapurna Brussel Club -
Veteranen vrijdag 15-03-2024 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Brussels UTD Vet - Carmen Chill All Stars -  
Reeks A maandag 18-03-2024 21u00 - 22u00 Sporthal Atheneum Etterbeek AEK Etterbeek - Carmen Chill -  
Reeks D dinsdag 19-03-2024 20u00 - 21u00 St-Michel S-J-Molenbeek Lions Atlas - De Roze Duivels -  
Reeks B dinsdag 19-03-2024 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Dikken Bal Monk - Steaua Simonis -  
Reeks C dinsdag 19-03-2024 21u00 - 22u00 Sportcentrum Haren Phoenix 1140 - Five Lions Futsal Club -  
Reeks D dinsdag 19-03-2024 22u00 - 23u00 St-Michel S-J-Molenbeek FC Mix-Up - FriS -  
Reeks A dinsdag 19-03-2024 22u00 - 23u00 Campus Kompas Schaarbeek KFK Wojje - Fc Mad Boys -  
Reeks C woensdag 20-03-2024 20u00 - 21u00 St-Michel S-J-Molenbeek Minor-Ndako Club - Roskamikaas -  
Reeks A woensdag 20-03-2024 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel BG's Schaarbeek - Le Coq Sportief -  
Reeks C woensdag 20-03-2024 21u00 - 22u00 St-Michel S-J-Molenbeek Minor-Ndako City - Futsal Molenbeek -  
Veteranen woensdag 20-03-2024 22u00 - 23u00 Sporthal Ten Gaerde Carmen Chill All Stars - Rue de Flandre -  
Reeks A donderdag 21-03-2024 20u00 - 21u00 Eurovolleycenter Dikken Deem - RS Brusselse Jeugdhuizen -  
Reeks A donderdag 21-03-2024 21u00 - 22u00 Sportcentrum Sint-Gillis FC Titans - KWB Savio -  
Reeks D vrijdag 22-03-2024 20u00 - 21u00 Comenius Koekelberg Daringmen - De Wulle Bieste -  
Reeks B vrijdag 22-03-2024 21u00 - 22u00 Odisee Campus Parnas Boes Booze - AS Greenta -  
Veteranen vrijdag 22-03-2024 21u00 - 22u00 Campus Spoor West Anderlecht Annapurna Brussel Club - Den Hemel -  
Veteranen vrijdag 22-03-2024 21u30 - 22u30 Sporthal Ten Gaerde KWB Savio Vets - Brussels UTD Vet -  
Reeks D vrijdag 22-03-2024 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Fc Bandido - Celle Boys -  
Reeks C maandag 25-03-2024 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Racing Eunk - Minor-Ndako City -  
Reeks D maandag 25-03-2024 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Fc Bonça - Fc Bandido -  
Reeks C dinsdag 26-03-2024 20u00 - 21u00 Sportcentrum Haren Five Lions Futsal Club - Brussels United -  
Reeks B dinsdag 26-03-2024 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel FC Shotakoté - Stoemp -  
Reeks B dinsdag 26-03-2024 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Dashtereirs - FC Bebo -  
Reeks D woensdag 27-03-2024 20u30 - 21u30 Comenius Koekelberg Soda JC - Lions Atlas -  
Reeks A woensdag 27-03-2024 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Le Coq Sportief - AEK Etterbeek -  
Reeks A woensdag 27-03-2024 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg One Piece Brussels - RS Brusselse Jeugdhuizen -  
Reeks B woensdag 27-03-2024 22u00 - 23u00 Eurovolleycenter Young Boys AC - Saloon -  
Reeks A woensdag 27-03-2024 22u00 - 23u00 Sporthal Ten Gaerde Carmen Chill - FC Titans -  
Reeks C donderdag 28-03-2024 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg VBM - Bob Merlo -  
Reeks D donderdag 28-03-2024 22u00 - 23u00 St-Michel S-J-Molenbeek De Roze Duivels - De Wulle Bieste -  
Veteranen donderdag 28-03-2024 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Den Hemel - Carmen Chill All Stars -  
Veteranen vrijdag 29-03-2024 20u00 - 21u00 Charles Vander Puttenstadion Rue de Flandre - VC Bebo -  
Reeks C vrijdag 29-03-2024 20u00 - 21u00 Comenius Koekelberg Futsal Molenbeek - Phoenix 1140 -  
Reeks B vrijdag 29-03-2024 20u00 - 21u00 Sportcomplex Drie Linden AS Greenta - Auverkes -  
Reeks A vrijdag 29-03-2024 21u30 - 22u30 Sporthal Ten Gaerde KWB Savio - Dikken Deem -  
Reeks A dinsdag 02-04-2024 22u00 - 23u00 Campus Kompas Schaarbeek KFK Wojje - BG's Schaarbeek -  
Reeks C woensdag 03-04-2024 20u30 - 21u30 Comenius Koekelberg Roskamikaas - Bob Merlo -  
Reeks C woensdag 03-04-2024 21u00 - 22u00 St-Michel S-J-Molenbeek Minor-Ndako City - Minor-Ndako Club -  
Reeks A donderdag 04-04-2024 20u00 - 21u00 Eurovolleycenter Dikken Deem - Carmen Chill -  
Reeks A donderdag 04-04-2024 21u00 - 22u00 Sportcentrum Sint-Gillis FC Titans - One Piece Brussels -  
Reeks B donderdag 04-04-2024 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Steaua Simonis - Dashtereirs -  
Reeks D vrijdag 05-04-2024 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg FriS - El Castigo cf -  
Reeks B vrijdag 05-04-2024 21u00 - 22u00 Sportzaal Cynthia Bolingo FC Bebo - Boes Booze -  
Reeks D vrijdag 05-04-2024 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Fc Bandido - FC Mix-Up -  
Reeks A maandag 08-04-2024 20u00 - 21u00 St-Michel S-J-Molenbeek RS Brusselse Jeugdhuizen - KWB Savio -  
Reeks B dinsdag 09-04-2024 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Dashtereirs - AS Greenta -  
Reeks D dinsdag 09-04-2024 21u00 - 22u00 Sportcentrum Haren De Wulle Bieste - Celle Boys -  
Reeks D woensdag 10-04-2024 20u30 - 21u30 Comenius Koekelberg Soda JC - De Roze Duivels -  
Reeks C woensdag 10-04-2024 21u00 - 22u00 Sportzaal Cynthia Bolingo Bob Merlo - Minor-Ndako City -  
Reeks A woensdag 10-04-2024 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg One Piece Brussels - AEK Etterbeek -  
Reeks B woensdag 10-04-2024 22u00 - 23u00 Eurovolleycenter Young Boys AC - Dikken Bal Monk -  
Reeks B vrijdag 12-04-2024 20u00 - 21u00 Sportcomplex VUB Auverkes - Steaua Simonis -  
Reeks A maandag 15-04-2024 21u00 - 22u00 Sporthal Atheneum Etterbeek AEK Etterbeek - FC Titans -  
Reeks A maandag 15-04-2024 22u00 - 23u00 Odisee Campus Parnas Fc Mad Boys - Dikken Deem -  
Reeks D dinsdag 16-04-2024 20u00 - 21u00 St-Michel S-J-Molenbeek Lions Atlas - Fc Bonça -  
Reeks D dinsdag 16-04-2024 21u00 - 22u00 Odisee Campus Parnas Celle Boys - Daringmen -  
Reeks C dinsdag 16-04-2024 21u00 - 22u00 Sportcentrum Haren Phoenix 1140 - Bob Merlo -  
Reeks C dinsdag 16-04-2024 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Metallurg Brasseurs - Futsal Molenbeek -  
Reeks C woensdag 17-04-2024 20u00 - 21u00 St-Michel S-J-Molenbeek Minor-Ndako Club - Five Lions Futsal Club -  
Reeks A woensdag 17-04-2024 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel BG's Schaarbeek - Carmen Chill -  
Reeks C woensdag 17-04-2024 21u00 - 22u00 St-Michel S-J-Molenbeek Minor-Ndako City - Roskamikaas -  
Reeks D vrijdag 19-04-2024 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg FriS - Fc Bandido -  
Reeks B vrijdag 19-04-2024 21u00 - 22u00 Sportzaal Cynthia Bolingo FC Bebo - Young Boys AC -  
Reeks B vrijdag 19-04-2024 21u00 - 22u00 Odisee Campus Parnas Boes Booze - Dikken Bal Monk -  
Reeks D vrijdag 19-04-2024 21u30 - 22u30 St-Michel S-J-Molenbeek El Castigo cf - FC Mix-Up -  
Reeks A vrijdag 19-04-2024 21u30 - 22u30 Sporthal Ten Gaerde KWB Savio - Fc Mad Boys -  
Reeks D maandag 22-04-2024 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Fc Bonça - De Roze Duivels -  
Reeks B maandag 22-04-2024 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Saloon - FC Shotakoté -  
Reeks B dinsdag 23-04-2024 21u00 - 22u00 Campus Kompas Schaarbeek Stoemp - Steaua Simonis -  
Reeks C woensdag 24-04-2024 21u00 - 22u00 Sportzaal Cynthia Bolingo Bob Merlo - Metallurg Brasseurs -  
Reeks B vrijdag 26-04-2024 20u00 - 21u00 Sportcomplex Drie Linden AS Greenta - Dashtereirs -  
Reeks C vrijdag 26-04-2024 20u00 - 21u00 Comenius Koekelberg Futsal Molenbeek - Racing Eunk -  
Reeks C vrijdag 26-04-2024 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Brussels United - Phoenix 1140 -  
Reeks B maandag 29-04-2024 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Saloon - Boes Booze -  
Reeks A maandag 29-04-2024 22u00 - 23u00 Odisee Campus Parnas Fc Mad Boys - BG's Schaarbeek -  
Reeks C dinsdag 30-04-2024 20u00 - 21u00 Sportcentrum Haren Five Lions Futsal Club - Minor-Ndako City -  
Reeks D dinsdag 30-04-2024 20u00 - 21u00 St-Michel S-J-Molenbeek Lions Atlas - FriS -  
Reeks D dinsdag 30-04-2024 22u00 - 23u00 St-Michel S-J-Molenbeek FC Mix-Up - Celle Boys -  
Reeks C dinsdag 30-04-2024 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Metallurg Brasseurs - Roskamikaas -  
Reeks B donderdag 02-05-2024 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Steaua Simonis - FC Bebo -  
Reeks D vrijdag 03-05-2024 20u00 - 21u00 Comenius Koekelberg Daringmen - Fc Bonça -  
Reeks D vrijdag 03-05-2024 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Fc Bandido - El Castigo cf -  
Reeks C maandag 06-05-2024 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Racing Eunk - Metallurg Brasseurs -  
Reeks B dinsdag 07-05-2024 21u00 - 22u00 Campus Kompas Schaarbeek Stoemp - Saloon -  
Reeks B dinsdag 07-05-2024 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel FC Shotakoté - Boes Booze -  
Reeks C maandag 13-05-2024 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Racing Eunk - Five Lions Futsal Club -  
Reeks B maandag 13-05-2024 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Saloon - Steaua Simonis -  
Reeks D dinsdag 14-05-2024 21u00 - 22u00 Odisee Campus Parnas Celle Boys - FriS -  
Reeks D dinsdag 14-05-2024 22u00 - 23u00 St-Michel S-J-Molenbeek FC Mix-Up - Lions Atlas -  
Reeks B vrijdag 17-05-2024 21u00 - 22u00 Odisee Campus Parnas Boes Booze - Stoemp -  
Reeks B vrijdag 17-05-2024 21u00 - 22u00 Sportzaal Cynthia Bolingo FC Bebo - FC Shotakoté -  
Reeks D vrijdag 17-05-2024 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Fc Bandido - Daringmen -