*** volg ons op facebook *** volg HIER onze  B z v C  C U P  ½  finale & L a d i e s   C U P  ¼ finale  & ½  finale & A l l  S t a r s  C U P ¼ finale & ½ finale ***

*** BZVC-Inschrijvingen seizoen 2024 - 2025 hier beschikbaar –   Nieuwe ploegen (heren, dames, veteranen) van harte welkom  **** 

Kalender 2023-2024 : Reeks B

Er zijn geen wedstrijden gepland voor de Reeks B

Dag
Datum
Uur
Sportzaal
Wedstrijd
Uitslag
dinsdag 05-09-2023 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Dikken Bal Monk - Auverkes 2 - 7  
dinsdag 12-09-2023 21u00 - 22u00 Campus Kompas Schaarbeek Stoemp - Boes Booze 4 - 6  
vrijdag 15-09-2023 20u00 - 21u00 Sportcomplex VUB Auverkes - FC Shotakoté 5 - 2  
dinsdag 19-09-2023 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Dikken Bal Monk - Stoemp 5 - 11  
woensdag 20-09-2023 22u00 - 23u00 Eurovolleycenter Young Boys AC - FC Shotakoté 4 - 4  
vrijdag 22-09-2023 21u00 - 22u00 Odisee Campus Parnas Boes Booze - FC Bebo 7 - 2  
dinsdag 26-09-2023 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel FC Shotakoté - AS Greenta 2 - 1  
dinsdag 26-09-2023 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Dashtereirs - Young Boys AC 5 - 3  
vrijdag 29-09-2023 20u00 - 21u00 Sportcomplex VUB Auverkes - Stoemp 8 - 1  
vrijdag 29-09-2023 21u00 - 22u00 Sportzaal Cynthia Bolingo FC Bebo - Steaua Simonis 5 - 1  
donderdag 05-10-2023 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Steaua Simonis - AS Greenta 1 - 6  
dinsdag 10-10-2023 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Dashtereirs - Stoemp 4 - 7  
dinsdag 10-10-2023 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel FC Shotakoté - FC Bebo 1 - 5  
vrijdag 13-10-2023 20u00 - 21u00 Sportcomplex VUB Auverkes - Saloon 6 - 3  
vrijdag 13-10-2023 20u00 - 21u00 Sportcomplex Drie Linden AS Greenta - Young Boys AC 3 - 2
dinsdag 17-10-2023 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Dikken Bal Monk - FC Bebo 3 - 3  
donderdag 19-10-2023 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Steaua Simonis - FC Shotakoté 3 - 2  
vrijdag 20-10-2023 21u00 - 22u00 Odisee Campus Parnas Boes Booze - Dashtereirs 2 - 3  
maandag 23-10-2023 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Saloon - FC Bebo 3 - 2  
dinsdag 24-10-2023 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel FC Shotakoté - Dikken Bal Monk 3 - 2  
woensdag 25-10-2023 22u00 - 23u00 Eurovolleycenter Young Boys AC - Stoemp 9 - 1  
vrijdag 27-10-2023 20u00 - 21u00 Sportcomplex Drie Linden AS Greenta - Boes Booze 7 - 1  
vrijdag 03-11-2023 21u00 - 22u00 Odisee Campus Parnas Boes Booze - Saloon 1 - 3  
vrijdag 03-11-2023 21u00 - 22u00 Sportzaal Cynthia Bolingo FC Bebo - AS Greenta 3 - 11  
dinsdag 07-11-2023 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Dashtereirs - FC Shotakoté 7 - 3  
dinsdag 07-11-2023 21u00 - 22u00 Campus Kompas Schaarbeek Stoemp - Auverkes 4 - 5  
woensdag 08-11-2023 22u00 - 23u00 Eurovolleycenter Young Boys AC - FC Bebo 13 - 4  
vrijdag 10-11-2023 20u00 - 21u00 Sportcomplex Drie Linden AS Greenta - Dikken Bal Monk 5 - 0
maandag 13-11-2023 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Saloon - Young Boys AC 3 - 4  
dinsdag 14-11-2023 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Dikken Bal Monk - Boes Booze 7 - 5  
donderdag 16-11-2023 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Steaua Simonis - Stoemp 3 - 7  
vrijdag 17-11-2023 21u00 - 22u00 Odisee Campus Parnas Boes Booze - Young Boys AC 6 - 7  
vrijdag 17-11-2023 21u00 - 22u00 Sportzaal Cynthia Bolingo FC Bebo - Auverkes 2 - 2  
dinsdag 21-11-2023 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel FC Shotakoté - Saloon 7 - 5  
dinsdag 21-11-2023 21u00 - 22u00 Campus Kompas Schaarbeek Stoemp - AS Greenta 0 - 10  
woensdag 22-11-2023 22u00 - 23u00 Eurovolleycenter Young Boys AC - Dashtereirs 4 - 2  
vrijdag 24-11-2023 20u00 - 21u00 Sportcomplex VUB Auverkes - Boes Booze 4 - 5  
maandag 27-11-2023 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Saloon - AS Greenta 3 - 7  
dinsdag 28-11-2023 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Dikken Bal Monk - Dashtereirs 19 - 5  
donderdag 30-11-2023 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Steaua Simonis - Auverkes 5 - 4  
vrijdag 01-12-2023 21u00 - 22u00 Odisee Campus Parnas Boes Booze - FC Shotakoté 9 - 2  
dinsdag 05-12-2023 21u00 - 22u00 Campus Kompas Schaarbeek Stoemp - FC Bebo 9 - 6  
dinsdag 05-12-2023 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Dashtereirs - Saloon 7 - 5  
woensdag 06-12-2023 22u00 - 23u00 Eurovolleycenter Young Boys AC - Steaua Simonis 9 - 3  
vrijdag 08-12-2023 20u00 - 21u00 Sportcomplex Drie Linden AS Greenta - FC Shotakoté 5 - 1  
vrijdag 08-12-2023 20u00 - 21u00 Sportcomplex VUB Auverkes - Dikken Bal Monk 8 - 3  
maandag 11-12-2023 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Saloon - Stoemp 6 - 3  
donderdag 14-12-2023 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Steaua Simonis - Boes Booze 4 - 2  
vrijdag 15-12-2023 21u00 - 22u00 Sportzaal Cynthia Bolingo FC Bebo - Dikken Bal Monk 7 - 3  
dinsdag 19-12-2023 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Dashtereirs - Auverkes 2 - 3  
dinsdag 19-12-2023 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel FC Shotakoté - Steaua Simonis 5 - 4  
dinsdag 19-12-2023 21u00 - 22u00 Campus Kompas Schaarbeek Stoemp - Young Boys AC 0 - 15  
dinsdag 09-01-2024 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Dikken Bal Monk - Saloon 5 - 5  
woensdag 10-01-2024 22u00 - 23u00 Eurovolleycenter Young Boys AC - AS Greenta 3 - 1  
vrijdag 12-01-2024 21u00 - 22u00 Odisee Campus Parnas Boes Booze - Auverkes 3 - 0  
maandag 15-01-2024 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Saloon - Dikken Bal Monk 7 - 3
dinsdag 16-01-2024 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Dashtereirs - Steaua Simonis 4 - 1  
dinsdag 16-01-2024 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel FC Shotakoté - Young Boys AC 2 - 5  
vrijdag 19-01-2024 20u00 - 21u00 Sportcomplex VUB Auverkes - FC Bebo 2 - 3  
maandag 22-01-2024 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Saloon - Dashtereirs 4 - 5  
woensdag 24-01-2024 22u00 - 23u00 Eurovolleycenter Young Boys AC - Auverkes 4 - 1  
donderdag 25-01-2024 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Steaua Simonis - Dikken Bal Monk 2 - 8  
dinsdag 30-01-2024 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Dashtereirs - Boes Booze 3 - 3  
vrijdag 02-02-2024 20u00 - 21u00 Sportcomplex VUB Auverkes - AS Greenta 2 - 5  
vrijdag 02-02-2024 21u00 - 22u00 Sportzaal Cynthia Bolingo FC Bebo - Saloon 4 - 3  
dinsdag 06-02-2024 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Dikken Bal Monk - Young Boys AC 0 - 5
vrijdag 09-02-2024 21u00 - 22u00 Odisee Campus Parnas Boes Booze - Steaua Simonis 3 - 4  
dinsdag 13-02-2024 21u00 - 22u00 Campus Kompas Schaarbeek Stoemp - Dashtereirs 6 - 4  
vrijdag 16-02-2024 20u00 - 21u00 Sportcomplex VUB Auverkes - Dashtereirs 8 - 3
dinsdag 20-02-2024 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Dikken Bal Monk - AS Greenta 4 - 2  
woensdag 21-02-2024 22u00 - 23u00 Eurovolleycenter Young Boys AC - Boes Booze 5 - 5  
donderdag 22-02-2024 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Steaua Simonis - Saloon 2 - 4  
dinsdag 27-02-2024 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel FC Shotakoté - Auverkes 3 - 5  
vrijdag 01-03-2024 20u00 - 21u00 Sportcomplex Drie Linden AS Greenta - Steaua Simonis 6 - 1  
vrijdag 01-03-2024 21u00 - 22u00 Sportzaal Cynthia Bolingo FC Bebo - Stoemp 3 - 3  
maandag 04-03-2024 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Saloon - Auverkes 8 - 1  
dinsdag 05-03-2024 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Dikken Bal Monk - FC Shotakoté 7 - 7  
donderdag 07-03-2024 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Steaua Simonis - Young Boys AC 2 - 4  
dinsdag 12-03-2024 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel FC Shotakoté - Dashtereirs 1 - 3  
vrijdag 15-03-2024 20u00 - 21u00 Sportcomplex Drie Linden AS Greenta - Saloon 3 - 3  
dinsdag 19-03-2024 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Dikken Bal Monk - Steaua Simonis 18 - 4  
woensdag 20-03-2024 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Stoemp - FC Shotakoté 7 - 4
vrijdag 22-03-2024 21u00 - 22u00 Odisee Campus Parnas Boes Booze - AS Greenta 4 - 8  
dinsdag 26-03-2024 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel FC Shotakoté - Stoemp 3 - 4  
dinsdag 26-03-2024 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Dashtereirs - FC Bebo 3 - 3  
woensdag 27-03-2024 22u00 - 23u00 Eurovolleycenter Young Boys AC - Saloon 5 - 3  
woensdag 03-04-2024 20u00 - 21u00 Eurovolleycenter Auverkes - Young Boys AC 4 - 5
donderdag 04-04-2024 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Steaua Simonis - Dashtereirs 2 - 8  
vrijdag 05-04-2024 21u00 - 22u00 Sportzaal Cynthia Bolingo FC Bebo - Boes Booze 4 - 4  
dinsdag 09-04-2024 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Dashtereirs - AS Greenta 5 - 2  
woensdag 10-04-2024 22u00 - 23u00 Eurovolleycenter Young Boys AC - Dikken Bal Monk 9 - 8  
vrijdag 12-04-2024 20u00 - 21u00 Sportcomplex Drie Linden AS Greenta - FC Bebo 4 - 0
vrijdag 12-04-2024 20u00 - 21u00 Sportcomplex VUB Auverkes - Steaua Simonis 4 - 5  
vrijdag 19-04-2024 21u00 - 22u00 Sportzaal Cynthia Bolingo FC Bebo - Young Boys AC 0 - 5
maandag 22-04-2024 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Saloon - FC Shotakoté 5 - 2  
dinsdag 23-04-2024 20u00 - 21u00 Sportzaal Cynthia Bolingo FC Bebo - Dashtereirs 3 - 8
dinsdag 23-04-2024 21u00 - 22u00 Campus Kompas Schaarbeek Stoemp - Steaua Simonis 5 - 6  
vrijdag 26-04-2024 20u00 - 21u00 Sportcomplex Drie Linden AS Greenta - Dashtereirs 5 - 0
maandag 29-04-2024 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Saloon - Boes Booze 5 - 0  
dinsdag 30-04-2024 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Stoemp - Dikken Bal Monk 3 - 7
donderdag 02-05-2024 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Steaua Simonis - FC Bebo 2 - 2  
dinsdag 07-05-2024 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Dashtereirs - Dikken Bal Monk 11 - 5
dinsdag 07-05-2024 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel FC Shotakoté - Boes Booze 4 - 5  
dinsdag 07-05-2024 21u00 - 22u00 Campus Kompas Schaarbeek Stoemp - Saloon 3 - 8  
vrijdag 10-05-2024 20u00 - 21u00 Sportcomplex Drie Linden AS Greenta - Stoemp 5 - 0
maandag 13-05-2024 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Saloon - Steaua Simonis 6 - 3  
dinsdag 14-05-2024 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Boes Booze - Dikken Bal Monk 11 - 0
vrijdag 17-05-2024 20u00 - 21u00 Sportcomplex Drie Linden AS Greenta - Auverkes 9 - 1
vrijdag 17-05-2024 21u00 - 22u00 Odisee Campus Parnas Boes Booze - Stoemp 3 - 1  
vrijdag 17-05-2024 21u00 - 22u00 Sportzaal Cynthia Bolingo FC Bebo - FC Shotakoté 5 - 1  
Dag
Datum
Uur
Sportzaal
Wedstrijd
Uitslag
dinsdag 05-09-2023 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Dikken Bal Monk - Auverkes 2 - 7  
dinsdag 12-09-2023 21u00 - 22u00 Campus Kompas Schaarbeek Stoemp - Boes Booze 4 - 6  
vrijdag 15-09-2023 20u00 - 21u00 Sportcomplex VUB Auverkes - FC Shotakoté 5 - 2  
dinsdag 19-09-2023 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Dikken Bal Monk - Stoemp 5 - 11  
woensdag 20-09-2023 22u00 - 23u00 Eurovolleycenter Young Boys AC - FC Shotakoté 4 - 4  
vrijdag 22-09-2023 21u00 - 22u00 Odisee Campus Parnas Boes Booze - FC Bebo 7 - 2  
dinsdag 26-09-2023 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel FC Shotakoté - AS Greenta 2 - 1  
dinsdag 26-09-2023 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Dashtereirs - Young Boys AC 5 - 3  
vrijdag 29-09-2023 20u00 - 21u00 Sportcomplex VUB Auverkes - Stoemp 8 - 1  
vrijdag 29-09-2023 21u00 - 22u00 Sportzaal Cynthia Bolingo FC Bebo - Steaua Simonis 5 - 1  
donderdag 05-10-2023 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Steaua Simonis - AS Greenta 1 - 6  
dinsdag 10-10-2023 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Dashtereirs - Stoemp 4 - 7  
dinsdag 10-10-2023 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel FC Shotakoté - FC Bebo 1 - 5  
vrijdag 13-10-2023 20u00 - 21u00 Sportcomplex VUB Auverkes - Saloon 6 - 3  
vrijdag 13-10-2023 20u00 - 21u00 Sportcomplex Drie Linden AS Greenta - Young Boys AC 3 - 2
dinsdag 17-10-2023 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Dikken Bal Monk - FC Bebo 3 - 3  
donderdag 19-10-2023 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Steaua Simonis - FC Shotakoté 3 - 2  
vrijdag 20-10-2023 21u00 - 22u00 Odisee Campus Parnas Boes Booze - Dashtereirs 2 - 3  
maandag 23-10-2023 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Saloon - FC Bebo 3 - 2  
dinsdag 24-10-2023 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel FC Shotakoté - Dikken Bal Monk 3 - 2  
woensdag 25-10-2023 22u00 - 23u00 Eurovolleycenter Young Boys AC - Stoemp 9 - 1  
vrijdag 27-10-2023 20u00 - 21u00 Sportcomplex Drie Linden AS Greenta - Boes Booze 7 - 1  
vrijdag 03-11-2023 21u00 - 22u00 Odisee Campus Parnas Boes Booze - Saloon 1 - 3  
vrijdag 03-11-2023 21u00 - 22u00 Sportzaal Cynthia Bolingo FC Bebo - AS Greenta 3 - 11  
dinsdag 07-11-2023 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Dashtereirs - FC Shotakoté 7 - 3  
dinsdag 07-11-2023 21u00 - 22u00 Campus Kompas Schaarbeek Stoemp - Auverkes 4 - 5  
woensdag 08-11-2023 22u00 - 23u00 Eurovolleycenter Young Boys AC - FC Bebo 13 - 4  
vrijdag 10-11-2023 20u00 - 21u00 Sportcomplex Drie Linden AS Greenta - Dikken Bal Monk 5 - 0
maandag 13-11-2023 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Saloon - Young Boys AC 3 - 4  
dinsdag 14-11-2023 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Dikken Bal Monk - Boes Booze 7 - 5  
donderdag 16-11-2023 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Steaua Simonis - Stoemp 3 - 7  
vrijdag 17-11-2023 21u00 - 22u00 Odisee Campus Parnas Boes Booze - Young Boys AC 6 - 7  
vrijdag 17-11-2023 21u00 - 22u00 Sportzaal Cynthia Bolingo FC Bebo - Auverkes 2 - 2  
dinsdag 21-11-2023 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel FC Shotakoté - Saloon 7 - 5  
dinsdag 21-11-2023 21u00 - 22u00 Campus Kompas Schaarbeek Stoemp - AS Greenta 0 - 10  
woensdag 22-11-2023 22u00 - 23u00 Eurovolleycenter Young Boys AC - Dashtereirs 4 - 2  
vrijdag 24-11-2023 20u00 - 21u00 Sportcomplex VUB Auverkes - Boes Booze 4 - 5  
maandag 27-11-2023 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Saloon - AS Greenta 3 - 7  
dinsdag 28-11-2023 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Dikken Bal Monk - Dashtereirs 19 - 5  
donderdag 30-11-2023 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Steaua Simonis - Auverkes 5 - 4  
vrijdag 01-12-2023 21u00 - 22u00 Odisee Campus Parnas Boes Booze - FC Shotakoté 9 - 2  
dinsdag 05-12-2023 21u00 - 22u00 Campus Kompas Schaarbeek Stoemp - FC Bebo 9 - 6  
dinsdag 05-12-2023 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Dashtereirs - Saloon 7 - 5  
woensdag 06-12-2023 22u00 - 23u00 Eurovolleycenter Young Boys AC - Steaua Simonis 9 - 3  
vrijdag 08-12-2023 20u00 - 21u00 Sportcomplex Drie Linden AS Greenta - FC Shotakoté 5 - 1  
vrijdag 08-12-2023 20u00 - 21u00 Sportcomplex VUB Auverkes - Dikken Bal Monk 8 - 3  
maandag 11-12-2023 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Saloon - Stoemp 6 - 3  
donderdag 14-12-2023 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Steaua Simonis - Boes Booze 4 - 2  
vrijdag 15-12-2023 21u00 - 22u00 Sportzaal Cynthia Bolingo FC Bebo - Dikken Bal Monk 7 - 3  
dinsdag 19-12-2023 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Dashtereirs - Auverkes 2 - 3  
dinsdag 19-12-2023 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel FC Shotakoté - Steaua Simonis 5 - 4  
dinsdag 19-12-2023 21u00 - 22u00 Campus Kompas Schaarbeek Stoemp - Young Boys AC 0 - 15  
dinsdag 09-01-2024 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Dikken Bal Monk - Saloon 5 - 5  
woensdag 10-01-2024 22u00 - 23u00 Eurovolleycenter Young Boys AC - AS Greenta 3 - 1  
vrijdag 12-01-2024 21u00 - 22u00 Odisee Campus Parnas Boes Booze - Auverkes 3 - 0  
maandag 15-01-2024 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Saloon - Dikken Bal Monk 7 - 3
dinsdag 16-01-2024 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Dashtereirs - Steaua Simonis 4 - 1  
dinsdag 16-01-2024 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel FC Shotakoté - Young Boys AC 2 - 5  
vrijdag 19-01-2024 20u00 - 21u00 Sportcomplex VUB Auverkes - FC Bebo 2 - 3  
maandag 22-01-2024 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Saloon - Dashtereirs 4 - 5  
woensdag 24-01-2024 22u00 - 23u00 Eurovolleycenter Young Boys AC - Auverkes 4 - 1  
donderdag 25-01-2024 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Steaua Simonis - Dikken Bal Monk 2 - 8  
dinsdag 30-01-2024 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Dashtereirs - Boes Booze 3 - 3  
vrijdag 02-02-2024 20u00 - 21u00 Sportcomplex VUB Auverkes - AS Greenta 2 - 5  
vrijdag 02-02-2024 21u00 - 22u00 Sportzaal Cynthia Bolingo FC Bebo - Saloon 4 - 3  
dinsdag 06-02-2024 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Dikken Bal Monk - Young Boys AC 0 - 5
vrijdag 09-02-2024 21u00 - 22u00 Odisee Campus Parnas Boes Booze - Steaua Simonis 3 - 4  
dinsdag 13-02-2024 21u00 - 22u00 Campus Kompas Schaarbeek Stoemp - Dashtereirs 6 - 4  
vrijdag 16-02-2024 20u00 - 21u00 Sportcomplex VUB Auverkes - Dashtereirs 8 - 3
dinsdag 20-02-2024 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Dikken Bal Monk - AS Greenta 4 - 2  
woensdag 21-02-2024 22u00 - 23u00 Eurovolleycenter Young Boys AC - Boes Booze 5 - 5  
donderdag 22-02-2024 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Steaua Simonis - Saloon 2 - 4  
dinsdag 27-02-2024 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel FC Shotakoté - Auverkes 3 - 5  
vrijdag 01-03-2024 20u00 - 21u00 Sportcomplex Drie Linden AS Greenta - Steaua Simonis 6 - 1  
vrijdag 01-03-2024 21u00 - 22u00 Sportzaal Cynthia Bolingo FC Bebo - Stoemp 3 - 3  
maandag 04-03-2024 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Saloon - Auverkes 8 - 1  
dinsdag 05-03-2024 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Dikken Bal Monk - FC Shotakoté 7 - 7  
donderdag 07-03-2024 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Steaua Simonis - Young Boys AC 2 - 4  
dinsdag 12-03-2024 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel FC Shotakoté - Dashtereirs 1 - 3  
vrijdag 15-03-2024 20u00 - 21u00 Sportcomplex Drie Linden AS Greenta - Saloon 3 - 3  
dinsdag 19-03-2024 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Dikken Bal Monk - Steaua Simonis 18 - 4  
woensdag 20-03-2024 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Stoemp - FC Shotakoté 7 - 4
vrijdag 22-03-2024 21u00 - 22u00 Odisee Campus Parnas Boes Booze - AS Greenta 4 - 8  
dinsdag 26-03-2024 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel FC Shotakoté - Stoemp 3 - 4  
dinsdag 26-03-2024 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Dashtereirs - FC Bebo 3 - 3  
woensdag 27-03-2024 22u00 - 23u00 Eurovolleycenter Young Boys AC - Saloon 5 - 3  
woensdag 03-04-2024 20u00 - 21u00 Eurovolleycenter Auverkes - Young Boys AC 4 - 5
donderdag 04-04-2024 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Steaua Simonis - Dashtereirs 2 - 8  
vrijdag 05-04-2024 21u00 - 22u00 Sportzaal Cynthia Bolingo FC Bebo - Boes Booze 4 - 4  
dinsdag 09-04-2024 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Dashtereirs - AS Greenta 5 - 2  
woensdag 10-04-2024 22u00 - 23u00 Eurovolleycenter Young Boys AC - Dikken Bal Monk 9 - 8  
vrijdag 12-04-2024 20u00 - 21u00 Sportcomplex Drie Linden AS Greenta - FC Bebo 4 - 0
vrijdag 12-04-2024 20u00 - 21u00 Sportcomplex VUB Auverkes - Steaua Simonis 4 - 5  
vrijdag 19-04-2024 21u00 - 22u00 Sportzaal Cynthia Bolingo FC Bebo - Young Boys AC 0 - 5
maandag 22-04-2024 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Saloon - FC Shotakoté 5 - 2  
dinsdag 23-04-2024 20u00 - 21u00 Sportzaal Cynthia Bolingo FC Bebo - Dashtereirs 3 - 8
dinsdag 23-04-2024 21u00 - 22u00 Campus Kompas Schaarbeek Stoemp - Steaua Simonis 5 - 6  
vrijdag 26-04-2024 20u00 - 21u00 Sportcomplex Drie Linden AS Greenta - Dashtereirs 5 - 0
maandag 29-04-2024 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Saloon - Boes Booze 5 - 0  
dinsdag 30-04-2024 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Stoemp - Dikken Bal Monk 3 - 7
donderdag 02-05-2024 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Steaua Simonis - FC Bebo 2 - 2  
dinsdag 07-05-2024 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Dashtereirs - Dikken Bal Monk 11 - 5
dinsdag 07-05-2024 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel FC Shotakoté - Boes Booze 4 - 5  
dinsdag 07-05-2024 21u00 - 22u00 Campus Kompas Schaarbeek Stoemp - Saloon 3 - 8  
vrijdag 10-05-2024 20u00 - 21u00 Sportcomplex Drie Linden AS Greenta - Stoemp 5 - 0
maandag 13-05-2024 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Saloon - Steaua Simonis 6 - 3  
dinsdag 14-05-2024 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Boes Booze - Dikken Bal Monk 11 - 0
vrijdag 17-05-2024 20u00 - 21u00 Sportcomplex Drie Linden AS Greenta - Auverkes 9 - 1
vrijdag 17-05-2024 21u00 - 22u00 Odisee Campus Parnas Boes Booze - Stoemp 3 - 1  
vrijdag 17-05-2024 21u00 - 22u00 Sportzaal Cynthia Bolingo FC Bebo - FC Shotakoté 5 - 1