*** volg ons op facebook *** De bekerfinales en de prijsuitreiking voor het seizoen 2023 – 2024 vinden plaats in de Sportcentrum Jette, Graafschap Jettelaan 3  op vrijdag  14 juni 2024 vanaf 18u30 *** 

*** BZVC-Inschrijvingen seizoen 2024 - 2025 hier beschikbaar –   Nieuwe ploegen (heren, dames, veteranen) van harte welkom  **** 

Kalender 2023-2024 : Reeks C

Er zijn geen wedstrijden gepland voor de Reeks C

Dag
Datum
Uur
Sportzaal
Wedstrijd
Uitslag
dinsdag 05-09-2023 20u00 - 21u00 Sportcentrum Haren Five Lions Futsal Club - VBM -  
woensdag 06-09-2023 20u00 - 21u00 St-Michel S-J-Molenbeek Minor-Ndako Club - Metallurg Brasseurs 9 - 2  
vrijdag 15-09-2023 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Brussels United - Minor-Ndako Club 2 - 4  
dinsdag 19-09-2023 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Metallurg Brasseurs - VBM -  
woensdag 20-09-2023 20u30 - 21u30 Comenius Koekelberg Roskamikaas - Minor-Ndako City 2 - 8  
woensdag 20-09-2023 21u00 - 22u00 Sportzaal Cynthia Bolingo Bob Merlo - Futsal Molenbeek 3 - 5  
maandag 25-09-2023 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Racing Eunk - Brussels United 5 - 5  
donderdag 28-09-2023 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg VBM - Roskamikaas -  
dinsdag 03-10-2023 21u00 - 22u00 Sportcentrum Haren Phoenix 1140 - Brussels United 3 - 3  
dinsdag 03-10-2023 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Metallurg Brasseurs - Five Lions Futsal Club 5 - 2  
woensdag 04-10-2023 20u00 - 21u00 St-Michel S-J-Molenbeek Minor-Ndako Club - Bob Merlo 6 - 6  
woensdag 04-10-2023 20u30 - 21u30 Comenius Koekelberg Roskamikaas - Racing Eunk 3 - 10  
woensdag 04-10-2023 21u00 - 22u00 St-Michel S-J-Molenbeek Minor-Ndako City - VBM -  
maandag 09-10-2023 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Racing Eunk - Minor-Ndako Club 8 - 3  
woensdag 11-10-2023 21u00 - 22u00 Sportzaal Cynthia Bolingo Bob Merlo - Phoenix 1140 4 - 4  
donderdag 12-10-2023 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg VBM - Futsal Molenbeek -  
dinsdag 17-10-2023 20u00 - 21u00 Sportcentrum Haren Five Lions Futsal Club - Futsal Molenbeek 0 - 6  
woensdag 18-10-2023 20u00 - 21u00 St-Michel S-J-Molenbeek Minor-Ndako Club - VBM -  
woensdag 18-10-2023 21u00 - 22u00 Sportzaal Cynthia Bolingo Bob Merlo - Brussels United 2 - 9  
woensdag 18-10-2023 21u00 - 22u00 St-Michel S-J-Molenbeek Minor-Ndako City - Metallurg Brasseurs 8 - 6  
maandag 23-10-2023 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Racing Eunk - Futsal Molenbeek 1 - 6  
donderdag 26-10-2023 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg VBM - Phoenix 1140 -  
vrijdag 27-10-2023 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Brussels United - Roskamikaas 2 - 0  
dinsdag 31-10-2023 20u00 - 21u00 Sportcentrum Haren Five Lions Futsal Club - Bob Merlo 2 - 3  
donderdag 09-11-2023 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg VBM - Metallurg Brasseurs -  
vrijdag 10-11-2023 20u00 - 21u00 Comenius Koekelberg Futsal Molenbeek - Roskamikaas 4 - 5  
maandag 13-11-2023 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Racing Eunk - Bob Merlo 5 - 0  
dinsdag 14-11-2023 20u00 - 21u00 Sportcentrum Haren Five Lions Futsal Club - Minor-Ndako Club 5 - 2  
dinsdag 14-11-2023 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Metallurg Brasseurs - Brussels United 2 - 8  
dinsdag 21-11-2023 21u00 - 22u00 Sportcentrum Haren Phoenix 1140 - Metallurg Brasseurs 7 - 2  
vrijdag 24-11-2023 20u00 - 21u00 Comenius Koekelberg Futsal Molenbeek - Minor-Ndako City 10 - 0  
vrijdag 24-11-2023 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Brussels United - VBM -  
dinsdag 28-11-2023 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Metallurg Brasseurs - Racing Eunk 1 - 8  
woensdag 29-11-2023 20u00 - 21u00 St-Michel S-J-Molenbeek Minor-Ndako Club - Futsal Molenbeek 6 - 6  
woensdag 29-11-2023 21u00 - 22u00 St-Michel S-J-Molenbeek Minor-Ndako City - Phoenix 1140 10 - 5  
dinsdag 05-12-2023 21u00 - 22u00 Sportcentrum Haren Phoenix 1140 - Minor-Ndako Club 3 - 5  
woensdag 06-12-2023 21u00 - 22u00 Sportzaal Cynthia Bolingo Bob Merlo - Roskamikaas 4 - 4  
donderdag 07-12-2023 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg VBM - Minor-Ndako City -  
vrijdag 08-12-2023 20u00 - 21u00 Comenius Koekelberg Futsal Molenbeek - Metallurg Brasseurs 5 - 0  
vrijdag 08-12-2023 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Brussels United - Racing Eunk 2 - 5  
dinsdag 12-12-2023 20u00 - 21u00 Sportcentrum Haren Five Lions Futsal Club - Phoenix 1140 7 - 3  
woensdag 13-12-2023 20u00 - 21u00 St-Michel S-J-Molenbeek Minor-Ndako Club - Brussels United 6 - 4  
woensdag 13-12-2023 20u30 - 21u30 Comenius Koekelberg Roskamikaas - Metallurg Brasseurs 2 - 14  
woensdag 13-12-2023 21u00 - 22u00 St-Michel S-J-Molenbeek Minor-Ndako City - Bob Merlo 8 - 5  
maandag 18-12-2023 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Racing Eunk - VBM -
dinsdag 19-12-2023 21u00 - 22u00 Sportcentrum Haren Phoenix 1140 - Futsal Molenbeek 5 - 8  
woensdag 20-12-2023 21u00 - 22u00 Sportzaal Cynthia Bolingo Bob Merlo - Minor-Ndako Club 5 - 9  
vrijdag 22-12-2023 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Brussels United - Five Lions Futsal Club 5 - 4  
woensdag 27-12-2023 20u00 - 21u00 St-Michel S-J-Molenbeek Minor-Ndako City - Brussels United 2 - 5
vrijdag 05-01-2024 20u00 - 21u00 Comenius Koekelberg Futsal Molenbeek - Brussels United 4 - 3  
dinsdag 09-01-2024 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Metallurg Brasseurs - Phoenix 1140 4 - 5  
woensdag 10-01-2024 20u00 - 21u00 St-Michel S-J-Molenbeek Minor-Ndako Club - Minor-Ndako City 2 - 7  
woensdag 10-01-2024 20u30 - 21u30 Comenius Koekelberg Roskamikaas - Five Lions Futsal Club 2 - 5
dinsdag 16-01-2024 21u00 - 22u00 Sportcentrum Haren Phoenix 1140 - Roskamikaas 3 - 1  
donderdag 18-01-2024 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg VBM - Five Lions Futsal Club -  
vrijdag 19-01-2024 20u00 - 21u00 Comenius Koekelberg Futsal Molenbeek - Minor-Ndako Club 7 - 3
vrijdag 19-01-2024 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Brussels United - Bob Merlo 5 - 2  
dinsdag 23-01-2024 20u00 - 21u00 Sportcentrum Haren Five Lions Futsal Club - Metallurg Brasseurs 6 - 6  
woensdag 24-01-2024 20u00 - 21u00 St-Michel S-J-Molenbeek Minor-Ndako Club - Phoenix 1140 9 - 8  
woensdag 24-01-2024 20u30 - 21u30 Comenius Koekelberg Roskamikaas - Futsal Molenbeek 3 - 3  
woensdag 24-01-2024 21u00 - 22u00 Sportzaal Cynthia Bolingo Bob Merlo - VBM -  
woensdag 24-01-2024 21u00 - 22u00 St-Michel S-J-Molenbeek Minor-Ndako City - Racing Eunk 6 - 2  
maandag 29-01-2024 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Racing Eunk - Roskamikaas 4 - 5  
donderdag 01-02-2024 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg VBM - Brussels United -  
vrijdag 02-02-2024 20u00 - 21u00 Comenius Koekelberg Futsal Molenbeek - Five Lions Futsal Club 5 - 0
dinsdag 06-02-2024 21u00 - 22u00 Sportcentrum Haren Phoenix 1140 - Minor-Ndako City 2 - 4  
dinsdag 06-02-2024 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Metallurg Brasseurs - Bob Merlo 5 - 5  
woensdag 07-02-2024 20u30 - 21u30 Comenius Koekelberg Roskamikaas - Minor-Ndako Club 6 - 5  
dinsdag 13-02-2024 20u00 - 21u00 Sportcentrum Haren Five Lions Futsal Club - Racing Eunk 2 - 3  
donderdag 15-02-2024 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg VBM - Racing Eunk -  
vrijdag 16-02-2024 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Brussels United - Futsal Molenbeek 3 - 6  
dinsdag 20-02-2024 21u00 - 22u00 Sportcentrum Haren Phoenix 1140 - VBM -  
dinsdag 20-02-2024 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Metallurg Brasseurs - Minor-Ndako City 6 - 7  
woensdag 21-02-2024 20u00 - 21u00 St-Michel S-J-Molenbeek Minor-Ndako Club - Racing Eunk 4 - 10  
woensdag 21-02-2024 20u30 - 21u30 Comenius Koekelberg Roskamikaas - Brussels United 6 - 5  
woensdag 21-02-2024 21u00 - 22u00 Sportzaal Cynthia Bolingo Bob Merlo - Five Lions Futsal Club 7 - 1  
dinsdag 27-02-2024 20u00 - 21u00 Sportcentrum Haren Five Lions Futsal Club - Roskamikaas 5 - 5  
donderdag 29-02-2024 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg VBM - Minor-Ndako Club -  
vrijdag 01-03-2024 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Brussels United - Metallurg Brasseurs 5 - 2  
maandag 04-03-2024 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Racing Eunk - Phoenix 1140 2 - 1  
dinsdag 05-03-2024 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Metallurg Brasseurs - Minor-Ndako Club 4 - 8
woensdag 06-03-2024 20u30 - 21u30 Comenius Koekelberg Roskamikaas - VBM -  
woensdag 13-03-2024 21u00 - 22u00 Sportzaal Cynthia Bolingo Bob Merlo - Racing Eunk 7 - 9  
vrijdag 15-03-2024 20u00 - 21u00 Comenius Koekelberg Futsal Molenbeek - VBM -  
vrijdag 15-03-2024 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Brussels United - Minor-Ndako City 2 - 3  
dinsdag 19-03-2024 21u00 - 22u00 Sportcentrum Haren Phoenix 1140 - Five Lions Futsal Club 1 - 3  
woensdag 20-03-2024 20u00 - 21u00 St-Michel S-J-Molenbeek Minor-Ndako Club - Roskamikaas 7 - 5  
woensdag 20-03-2024 21u00 - 22u00 St-Michel S-J-Molenbeek Minor-Ndako City - Futsal Molenbeek 5 - 4  
maandag 25-03-2024 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Racing Eunk - Minor-Ndako City 7 - 1  
dinsdag 26-03-2024 20u00 - 21u00 Sportcentrum Haren Five Lions Futsal Club - Brussels United 3 - 4  
donderdag 28-03-2024 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg VBM - Bob Merlo -  
vrijdag 29-03-2024 20u00 - 21u00 Comenius Koekelberg Futsal Molenbeek - Phoenix 1140 5 - 0
woensdag 03-04-2024 20u30 - 21u30 Comenius Koekelberg Roskamikaas - Bob Merlo 6 - 4  
woensdag 03-04-2024 21u00 - 22u00 St-Michel S-J-Molenbeek Minor-Ndako City - Minor-Ndako Club 8 - 9  
woensdag 10-04-2024 21u00 - 22u00 Sportzaal Cynthia Bolingo Bob Merlo - Minor-Ndako City 5 - 0
dinsdag 16-04-2024 21u00 - 22u00 Sportcentrum Haren Phoenix 1140 - Bob Merlo 4 - 4  
dinsdag 16-04-2024 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Metallurg Brasseurs - Futsal Molenbeek 4 - 7  
woensdag 17-04-2024 20u00 - 21u00 St-Michel S-J-Molenbeek Minor-Ndako Club - Five Lions Futsal Club 9 - 11  
woensdag 17-04-2024 21u00 - 22u00 St-Michel S-J-Molenbeek Minor-Ndako City - Roskamikaas 6 - 8  
dinsdag 23-04-2024 20u00 - 21u00 Sportcentrum Haren Five Lions Futsal Club - Minor-Ndako City 5 - 0
woensdag 24-04-2024 21u00 - 22u00 Sportzaal Cynthia Bolingo Bob Merlo - Metallurg Brasseurs 11 - 4  
vrijdag 26-04-2024 20u00 - 21u00 Comenius Koekelberg Futsal Molenbeek - Racing Eunk 6 - 4  
vrijdag 26-04-2024 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Brussels United - Phoenix 1140 5 - 4  
dinsdag 30-04-2024 21u00 - 22u00 Sportcentrum Haren Phoenix 1140 - Racing Eunk 0 - 5
dinsdag 30-04-2024 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Metallurg Brasseurs - Roskamikaas 3 - 8  
maandag 06-05-2024 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Racing Eunk - Metallurg Brasseurs 9 - 1  
vrijdag 10-05-2024 20u00 - 21u00 Comenius Koekelberg Futsal Molenbeek - Bob Merlo 5 - 9
maandag 13-05-2024 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Racing Eunk - Five Lions Futsal Club 3 - 5  
woensdag 15-05-2024 20u30 - 21u30 Comenius Koekelberg Roskamikaas - Phoenix 1140 2 - 3
woensdag 15-05-2024 21u00 - 22u00 St-Michel S-J-Molenbeek Minor-Ndako City - Five Lions Futsal Club 7 - 6
Dag
Datum
Uur
Sportzaal
Wedstrijd
Uitslag
dinsdag 05-09-2023 20u00 - 21u00 Sportcentrum Haren Five Lions Futsal Club - VBM -  
woensdag 06-09-2023 20u00 - 21u00 St-Michel S-J-Molenbeek Minor-Ndako Club - Metallurg Brasseurs 9 - 2  
vrijdag 15-09-2023 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Brussels United - Minor-Ndako Club 2 - 4  
dinsdag 19-09-2023 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Metallurg Brasseurs - VBM -  
woensdag 20-09-2023 20u30 - 21u30 Comenius Koekelberg Roskamikaas - Minor-Ndako City 2 - 8  
woensdag 20-09-2023 21u00 - 22u00 Sportzaal Cynthia Bolingo Bob Merlo - Futsal Molenbeek 3 - 5  
maandag 25-09-2023 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Racing Eunk - Brussels United 5 - 5  
donderdag 28-09-2023 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg VBM - Roskamikaas -  
dinsdag 03-10-2023 21u00 - 22u00 Sportcentrum Haren Phoenix 1140 - Brussels United 3 - 3  
dinsdag 03-10-2023 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Metallurg Brasseurs - Five Lions Futsal Club 5 - 2  
woensdag 04-10-2023 20u00 - 21u00 St-Michel S-J-Molenbeek Minor-Ndako Club - Bob Merlo 6 - 6  
woensdag 04-10-2023 20u30 - 21u30 Comenius Koekelberg Roskamikaas - Racing Eunk 3 - 10  
woensdag 04-10-2023 21u00 - 22u00 St-Michel S-J-Molenbeek Minor-Ndako City - VBM -  
maandag 09-10-2023 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Racing Eunk - Minor-Ndako Club 8 - 3  
woensdag 11-10-2023 21u00 - 22u00 Sportzaal Cynthia Bolingo Bob Merlo - Phoenix 1140 4 - 4  
donderdag 12-10-2023 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg VBM - Futsal Molenbeek -  
dinsdag 17-10-2023 20u00 - 21u00 Sportcentrum Haren Five Lions Futsal Club - Futsal Molenbeek 0 - 6  
woensdag 18-10-2023 20u00 - 21u00 St-Michel S-J-Molenbeek Minor-Ndako Club - VBM -  
woensdag 18-10-2023 21u00 - 22u00 Sportzaal Cynthia Bolingo Bob Merlo - Brussels United 2 - 9  
woensdag 18-10-2023 21u00 - 22u00 St-Michel S-J-Molenbeek Minor-Ndako City - Metallurg Brasseurs 8 - 6  
maandag 23-10-2023 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Racing Eunk - Futsal Molenbeek 1 - 6  
donderdag 26-10-2023 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg VBM - Phoenix 1140 -  
vrijdag 27-10-2023 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Brussels United - Roskamikaas 2 - 0  
dinsdag 31-10-2023 20u00 - 21u00 Sportcentrum Haren Five Lions Futsal Club - Bob Merlo 2 - 3  
donderdag 09-11-2023 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg VBM - Metallurg Brasseurs -  
vrijdag 10-11-2023 20u00 - 21u00 Comenius Koekelberg Futsal Molenbeek - Roskamikaas 4 - 5  
maandag 13-11-2023 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Racing Eunk - Bob Merlo 5 - 0  
dinsdag 14-11-2023 20u00 - 21u00 Sportcentrum Haren Five Lions Futsal Club - Minor-Ndako Club 5 - 2  
dinsdag 14-11-2023 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Metallurg Brasseurs - Brussels United 2 - 8  
dinsdag 21-11-2023 21u00 - 22u00 Sportcentrum Haren Phoenix 1140 - Metallurg Brasseurs 7 - 2  
vrijdag 24-11-2023 20u00 - 21u00 Comenius Koekelberg Futsal Molenbeek - Minor-Ndako City 10 - 0  
vrijdag 24-11-2023 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Brussels United - VBM -  
dinsdag 28-11-2023 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Metallurg Brasseurs - Racing Eunk 1 - 8  
woensdag 29-11-2023 20u00 - 21u00 St-Michel S-J-Molenbeek Minor-Ndako Club - Futsal Molenbeek 6 - 6  
woensdag 29-11-2023 21u00 - 22u00 St-Michel S-J-Molenbeek Minor-Ndako City - Phoenix 1140 10 - 5  
dinsdag 05-12-2023 21u00 - 22u00 Sportcentrum Haren Phoenix 1140 - Minor-Ndako Club 3 - 5  
woensdag 06-12-2023 21u00 - 22u00 Sportzaal Cynthia Bolingo Bob Merlo - Roskamikaas 4 - 4  
donderdag 07-12-2023 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg VBM - Minor-Ndako City -  
vrijdag 08-12-2023 20u00 - 21u00 Comenius Koekelberg Futsal Molenbeek - Metallurg Brasseurs 5 - 0  
vrijdag 08-12-2023 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Brussels United - Racing Eunk 2 - 5  
dinsdag 12-12-2023 20u00 - 21u00 Sportcentrum Haren Five Lions Futsal Club - Phoenix 1140 7 - 3  
woensdag 13-12-2023 20u00 - 21u00 St-Michel S-J-Molenbeek Minor-Ndako Club - Brussels United 6 - 4  
woensdag 13-12-2023 20u30 - 21u30 Comenius Koekelberg Roskamikaas - Metallurg Brasseurs 2 - 14  
woensdag 13-12-2023 21u00 - 22u00 St-Michel S-J-Molenbeek Minor-Ndako City - Bob Merlo 8 - 5  
maandag 18-12-2023 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Racing Eunk - VBM -
dinsdag 19-12-2023 21u00 - 22u00 Sportcentrum Haren Phoenix 1140 - Futsal Molenbeek 5 - 8  
woensdag 20-12-2023 21u00 - 22u00 Sportzaal Cynthia Bolingo Bob Merlo - Minor-Ndako Club 5 - 9  
vrijdag 22-12-2023 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Brussels United - Five Lions Futsal Club 5 - 4  
woensdag 27-12-2023 20u00 - 21u00 St-Michel S-J-Molenbeek Minor-Ndako City - Brussels United 2 - 5
vrijdag 05-01-2024 20u00 - 21u00 Comenius Koekelberg Futsal Molenbeek - Brussels United 4 - 3  
dinsdag 09-01-2024 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Metallurg Brasseurs - Phoenix 1140 4 - 5  
woensdag 10-01-2024 20u00 - 21u00 St-Michel S-J-Molenbeek Minor-Ndako Club - Minor-Ndako City 2 - 7  
woensdag 10-01-2024 20u30 - 21u30 Comenius Koekelberg Roskamikaas - Five Lions Futsal Club 2 - 5
dinsdag 16-01-2024 21u00 - 22u00 Sportcentrum Haren Phoenix 1140 - Roskamikaas 3 - 1  
donderdag 18-01-2024 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg VBM - Five Lions Futsal Club -  
vrijdag 19-01-2024 20u00 - 21u00 Comenius Koekelberg Futsal Molenbeek - Minor-Ndako Club 7 - 3
vrijdag 19-01-2024 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Brussels United - Bob Merlo 5 - 2  
dinsdag 23-01-2024 20u00 - 21u00 Sportcentrum Haren Five Lions Futsal Club - Metallurg Brasseurs 6 - 6  
woensdag 24-01-2024 20u00 - 21u00 St-Michel S-J-Molenbeek Minor-Ndako Club - Phoenix 1140 9 - 8  
woensdag 24-01-2024 20u30 - 21u30 Comenius Koekelberg Roskamikaas - Futsal Molenbeek 3 - 3  
woensdag 24-01-2024 21u00 - 22u00 Sportzaal Cynthia Bolingo Bob Merlo - VBM -  
woensdag 24-01-2024 21u00 - 22u00 St-Michel S-J-Molenbeek Minor-Ndako City - Racing Eunk 6 - 2  
maandag 29-01-2024 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Racing Eunk - Roskamikaas 4 - 5  
donderdag 01-02-2024 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg VBM - Brussels United -  
vrijdag 02-02-2024 20u00 - 21u00 Comenius Koekelberg Futsal Molenbeek - Five Lions Futsal Club 5 - 0
dinsdag 06-02-2024 21u00 - 22u00 Sportcentrum Haren Phoenix 1140 - Minor-Ndako City 2 - 4  
dinsdag 06-02-2024 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Metallurg Brasseurs - Bob Merlo 5 - 5  
woensdag 07-02-2024 20u30 - 21u30 Comenius Koekelberg Roskamikaas - Minor-Ndako Club 6 - 5  
dinsdag 13-02-2024 20u00 - 21u00 Sportcentrum Haren Five Lions Futsal Club - Racing Eunk 2 - 3  
donderdag 15-02-2024 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg VBM - Racing Eunk -  
vrijdag 16-02-2024 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Brussels United - Futsal Molenbeek 3 - 6  
dinsdag 20-02-2024 21u00 - 22u00 Sportcentrum Haren Phoenix 1140 - VBM -  
dinsdag 20-02-2024 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Metallurg Brasseurs - Minor-Ndako City 6 - 7  
woensdag 21-02-2024 20u00 - 21u00 St-Michel S-J-Molenbeek Minor-Ndako Club - Racing Eunk 4 - 10  
woensdag 21-02-2024 20u30 - 21u30 Comenius Koekelberg Roskamikaas - Brussels United 6 - 5  
woensdag 21-02-2024 21u00 - 22u00 Sportzaal Cynthia Bolingo Bob Merlo - Five Lions Futsal Club 7 - 1  
dinsdag 27-02-2024 20u00 - 21u00 Sportcentrum Haren Five Lions Futsal Club - Roskamikaas 5 - 5  
donderdag 29-02-2024 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg VBM - Minor-Ndako Club -  
vrijdag 01-03-2024 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Brussels United - Metallurg Brasseurs 5 - 2  
maandag 04-03-2024 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Racing Eunk - Phoenix 1140 2 - 1  
dinsdag 05-03-2024 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Metallurg Brasseurs - Minor-Ndako Club 4 - 8
woensdag 06-03-2024 20u30 - 21u30 Comenius Koekelberg Roskamikaas - VBM -  
woensdag 13-03-2024 21u00 - 22u00 Sportzaal Cynthia Bolingo Bob Merlo - Racing Eunk 7 - 9  
vrijdag 15-03-2024 20u00 - 21u00 Comenius Koekelberg Futsal Molenbeek - VBM -  
vrijdag 15-03-2024 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Brussels United - Minor-Ndako City 2 - 3  
dinsdag 19-03-2024 21u00 - 22u00 Sportcentrum Haren Phoenix 1140 - Five Lions Futsal Club 1 - 3  
woensdag 20-03-2024 20u00 - 21u00 St-Michel S-J-Molenbeek Minor-Ndako Club - Roskamikaas 7 - 5  
woensdag 20-03-2024 21u00 - 22u00 St-Michel S-J-Molenbeek Minor-Ndako City - Futsal Molenbeek 5 - 4  
maandag 25-03-2024 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Racing Eunk - Minor-Ndako City 7 - 1  
dinsdag 26-03-2024 20u00 - 21u00 Sportcentrum Haren Five Lions Futsal Club - Brussels United 3 - 4  
donderdag 28-03-2024 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg VBM - Bob Merlo -  
vrijdag 29-03-2024 20u00 - 21u00 Comenius Koekelberg Futsal Molenbeek - Phoenix 1140 5 - 0
woensdag 03-04-2024 20u30 - 21u30 Comenius Koekelberg Roskamikaas - Bob Merlo 6 - 4  
woensdag 03-04-2024 21u00 - 22u00 St-Michel S-J-Molenbeek Minor-Ndako City - Minor-Ndako Club 8 - 9  
woensdag 10-04-2024 21u00 - 22u00 Sportzaal Cynthia Bolingo Bob Merlo - Minor-Ndako City 5 - 0
dinsdag 16-04-2024 21u00 - 22u00 Sportcentrum Haren Phoenix 1140 - Bob Merlo 4 - 4  
dinsdag 16-04-2024 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Metallurg Brasseurs - Futsal Molenbeek 4 - 7  
woensdag 17-04-2024 20u00 - 21u00 St-Michel S-J-Molenbeek Minor-Ndako Club - Five Lions Futsal Club 9 - 11  
woensdag 17-04-2024 21u00 - 22u00 St-Michel S-J-Molenbeek Minor-Ndako City - Roskamikaas 6 - 8  
dinsdag 23-04-2024 20u00 - 21u00 Sportcentrum Haren Five Lions Futsal Club - Minor-Ndako City 5 - 0
woensdag 24-04-2024 21u00 - 22u00 Sportzaal Cynthia Bolingo Bob Merlo - Metallurg Brasseurs 11 - 4  
vrijdag 26-04-2024 20u00 - 21u00 Comenius Koekelberg Futsal Molenbeek - Racing Eunk 6 - 4  
vrijdag 26-04-2024 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Brussels United - Phoenix 1140 5 - 4  
dinsdag 30-04-2024 21u00 - 22u00 Sportcentrum Haren Phoenix 1140 - Racing Eunk 0 - 5
dinsdag 30-04-2024 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Metallurg Brasseurs - Roskamikaas 3 - 8  
maandag 06-05-2024 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Racing Eunk - Metallurg Brasseurs 9 - 1  
vrijdag 10-05-2024 20u00 - 21u00 Comenius Koekelberg Futsal Molenbeek - Bob Merlo 5 - 9
maandag 13-05-2024 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Racing Eunk - Five Lions Futsal Club 3 - 5  
woensdag 15-05-2024 20u30 - 21u30 Comenius Koekelberg Roskamikaas - Phoenix 1140 2 - 3
woensdag 15-05-2024 21u00 - 22u00 St-Michel S-J-Molenbeek Minor-Ndako City - Five Lions Futsal Club 7 - 6