Reeksindeling 2023-2024:
Reeks A
Nr |
Naam |
Dag |
Uur |
Sportzaal |
---|---|---|---|---|
1. | AEK Etterbeek | maandag | 21u00 - 22u00 | Sporthal Atheneum Etterbeek |
2. | BG's Schaarbeek | woensdag | 21u00 - 22u00 | Sporthal KA Emanuel Hiel |
3. | Carmen Chill | woensdag | 22u00 - 23u00 | Sporthal Ten Gaerde |
4. | Dikken Deem | donderdag | 20u00 - 21u00 | Eurovolleycenter |
5. | Fc Mad Boys | maandag | 22u00 - 23u00 | Odisee Campus Parnas |
6. | FC Titans | donderdag | 21u00 - 22u00 | Sportcentrum Sint-Gillis |
7. | KFK Wojje | dinsdag | 22u00 - 23u00 | Campus Kompas Schaarbeek |
8. | KWB Savio | vrijdag | 21u30 - 22u30 | Sporthal Ten Gaerde |
9. | Le Coq Sportief | woensdag | 21u00 - 22u00 | Sporthal KA Emanuel Hiel |
10. | One Piece Brussels | woensdag | 21u30 - 22u30 | Comenius Koekelberg |
11. | RS Brusselse Jeugdhuizen | maandag | 20u00 - 21u00 | St-Michel S-J-Molenbeek |
Reeks B
Nr |
Naam |
Dag |
Uur |
Sportzaal |
---|---|---|---|---|
1. | AS Greenta | vrijdag | 20u00 - 21u00 | Sportcomplex Drie Linden |
2. | Auverkes | vrijdag | 20u00 - 21u00 | Sportcomplex VUB |
3. | Boes Booze | vrijdag | 21u00 - 22u00 | Odisee Campus Parnas |
4. | Dashtereirs | dinsdag | 21u00 - 22u00 | Comenius Koekelberg |
5. | Dikken Bal Monk | dinsdag | 21u00 - 22u00 | Comenius Koekelberg |
6. | FC Bebo | vrijdag | 21u00 - 22u00 | Sportzaal Cynthia Bolingo |
7. | FC Shotakoté | dinsdag | 21u00 - 22u00 | Sporthal KA Emanuel Hiel |
8. | Saloon | maandag | 22u00 - 23u00 | Gem. Sportzaal Richard Beauthier |
9. | Steaua Simonis | donderdag | 21u00 - 22u00 | Comenius Koekelberg |
10. | Stoemp | dinsdag | 21u00 - 22u00 | Campus Kompas Schaarbeek |
11. | Young Boys AC | woensdag | 22u00 - 23u00 | Eurovolleycenter |
Reeks C
Nr |
Naam |
Dag |
Uur |
Sportzaal |
---|---|---|---|---|
1. | Bob Merlo | woensdag | 21u00 - 22u00 | Sportzaal Cynthia Bolingo |
2. | Brussels United | vrijdag | 21u00 - 22u00 | Comenius Koekelberg |
3. | Five Lions Futsal Club | dinsdag | 20u00 - 21u00 | Sportcentrum Haren |
4. | Futsal Molenbeek | vrijdag | 20u00 - 21u00 | Comenius Koekelberg |
5. | Metallurg Brasseurs | dinsdag | 22u00 - 23u00 | Comenius Koekelberg |
6. | Minor-Ndako City | woensdag | 21u00 - 22u00 | St-Michel S-J-Molenbeek |
7. | Minor-Ndako Club | woensdag | 20u00 - 21u00 | St-Michel S-J-Molenbeek |
8. | Phoenix 1140 | dinsdag | 21u00 - 22u00 | Sportcentrum Haren |
9. | Racing Eunk | maandag | 21u00 - 22u00 | Comenius Koekelberg |
10. | Roskamikaas | woensdag | 20u30 - 21u30 | Comenius Koekelberg |
11. | VBM | donderdag | 21u00 - 22u00 | Comenius Koekelberg |
Reeks D
Nr |
Naam |
Dag |
Uur |
Sportzaal |
---|---|---|---|---|
1. | Celle Boys | dinsdag | 21u00 - 22u00 | Odisee Campus Parnas |
2. | Daringmen | vrijdag | 20u00 - 21u00 | Comenius Koekelberg |
3. | De Roze Duivels | donderdag | 22u00 - 23u00 | St-Michel S-J-Molenbeek |
4. | De Wulle Bieste | dinsdag | 21u00 - 22u00 | Sportcentrum Haren |
5. | El Castigo cf | vrijdag | 21u30 - 22u30 | St-Michel S-J-Molenbeek |
6. | Fc Bandido | vrijdag | 22u00 - 23u00 | Comenius Koekelberg |
7. | Fc Bonça | maandag | 22u00 - 23u00 | Comenius Koekelberg |
8. | FC Mix-Up | dinsdag | 22u00 - 23u00 | St-Michel S-J-Molenbeek |
9. | FriS | vrijdag | 21u00 - 22u00 | Comenius Koekelberg |
10. | Lions Atlas | dinsdag | 20u00 - 21u00 | St-Michel S-J-Molenbeek |
11. | Soda JC | woensdag | 20u30 - 21u30 | Comenius Koekelberg |
Veteranen
Nr |
Naam |
Dag |
Uur |
Sportzaal |
---|---|---|---|---|
1. | Annapurna Brussel Club | vrijdag | 21u00 - 22u00 | Campus Spoor West Anderlecht |
2. | Beertjes | maandag | 20u00 - 21u00 | Omnisportzaal Aubier Evere |
3. | Brussels UTD Vet | vrijdag | 22u00 - 23u00 | Comenius Koekelberg |
4. | Carmen Chill All Stars | woensdag | 22u00 - 23u00 | Sporthal Ten Gaerde |
5. | Den Hemel | donderdag | 22u00 - 23u00 | Gem. Sportzaal Richard Beauthier |
6. | Futsal JDN Schaarbeek | woensdag | 20u00 - 21u00 | St-Michel S-J-Molenbeek |
7. | KWB Savio Vets | vrijdag | 21u30 - 22u30 | Sporthal Ten Gaerde |
8. | Rue de Flandre | vrijdag | 20u00 - 21u00 | Charles Vander Puttenstadion |
9. | VC Bebo | dinsdag | 20u00 - 21u00 | Sportzaal Cynthia Bolingo |
Dames L1
Nr |
Naam |
Dag |
Uur |
Sportzaal |
---|---|---|---|---|
1. | BBFC | woensdag | 21u30 - 22u30 | Campus Kompas Schaarbeek |
2. | Bebolitas | zondag | 13u00 - 17u00 | Comenius Koekelberg |
3. | Boobie Trap | dinsdag | 20u00 - 21u00 | Charles Vander Puttenstadion |
4. | Daringwoman | zondag | 13u00 - 17u00 | Comenius Koekelberg |
5. | FC Motivée | zondag | 13u00 - 17u00 | Comenius Koekelberg |
6. | Goal Diggers | woensdag | 21u30 - 22u30 | Comenius Koekelberg |
7. | Les Filles du Block | zondag | 13u00 - 17u00 | Comenius Koekelberg |
Dames L2
Nr |
Naam |
Dag |
Uur |
Sportzaal |
---|---|---|---|---|
1. | Dronken Piraten Girls | vrijdag | 20u00 - 21u00 | SportCity Sint-Pieters-Woluwe |
2. | FC Eliza | maandag | 20u30 - 21u30 | Campus Spoor West Anderlecht |
3. | FC Foefkes | donderdag | 20u00 - 21u00 | Sportcomplex VUB |
4. | KFK Wajje | dinsdag | 21u00 - 22u00 | Campus Kompas Schaarbeek |
5. | RS BXL jeugdhuizen LADIES | zondag | 13u00 - 17u00 | Comenius Koekelberg |
6. | RWDM Girls | zondag | 16u00 - 17u00 | Comenius Koekelberg |
7. | Tettenham | donderdag | 20u30 - 21u30 | St-Michel S-J-Molenbeek |
Dames LF1
Nr |
Naam |
Dag |
Uur |
Sportzaal |
---|---|---|---|---|
1. | BBFC | woensdag | 21u30 - 22u30 | Campus Kompas Schaarbeek |
2. | Bebolitas | zondag | 13u00 - 17u00 | Comenius Koekelberg |
3. | Dronken Piraten Girls | vrijdag | 20u00 - 21u00 | SportCity Sint-Pieters-Woluwe |
4. | FC Foefkes | donderdag | 20u00 - 21u00 | Sportcomplex VUB |
5. | Les Filles du Block | zondag | 13u00 - 17u00 | Comenius Koekelberg |
6. | RS BXL jeugdhuizen LADIES | zondag | 13u00 - 17u00 | Comenius Koekelberg |
7. | RWDM Girls | zondag | 16u00 - 17u00 | Comenius Koekelberg |
Dames LF2
Nr |
Naam |
Dag |
Uur |
Sportzaal |
---|---|---|---|---|
1. | Boobie Trap | dinsdag | 20u00 - 21u00 | Charles Vander Puttenstadion |
2. | Daringwoman | zondag | 13u00 - 17u00 | Comenius Koekelberg |
3. | FC Eliza | maandag | 20u30 - 21u30 | Campus Spoor West Anderlecht |
4. | FC Motivée | zondag | 13u00 - 17u00 | Comenius Koekelberg |
5. | Goal Diggers | woensdag | 21u30 - 22u30 | Comenius Koekelberg |
6. | KFK Wajje | dinsdag | 21u00 - 22u00 | Campus Kompas Schaarbeek |
7. | Tettenham | donderdag | 20u30 - 21u30 | St-Michel S-J-Molenbeek |