*** volg ons op facebook *** Bzvc CUP 1/8 finale & Ladies CUP 1/8 finale & All Stars CUP 1/4 finale  (hier aanklikken) ***

                                        **Play-offs Dames LF1 (Titel) & Dames LF2 (Klassement)  --  Wie haalt deze "dames"-titels l!! ***


Kalender 2023-2024 : Racing Eunk

Reeks
Dag
Datum
Uur
Sportzaal
Wedstrijd
Uitslag
Reeks C maandag 04-03-2024 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Racing Eunk - Phoenix 1140 -  
Reeks C woensdag 13-03-2024 21u00 - 22u00 Sportzaal Cynthia Bolingo Bob Merlo - Racing Eunk -  
Reeks C maandag 25-03-2024 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Racing Eunk - Minor-Ndako City -  
Reeks C vrijdag 26-04-2024 20u00 - 21u00 Comenius Koekelberg Futsal Molenbeek - Racing Eunk -  
Reeks C dinsdag 30-04-2024 21u00 - 22u00 Sportcentrum Haren Phoenix 1140 - Racing Eunk -
Reeks C maandag 06-05-2024 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Racing Eunk - Metallurg Brasseurs -  
Reeks C maandag 13-05-2024 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Racing Eunk - Five Lions Futsal Club -  
Reeks
Dag
Datum
Uur
Sportzaal
Wedstrijd
Uitslag
Beker-1/32 Finale maandag 11-09-2023 20u00 - 21u00 St-Michel S-J-Molenbeek RS Brusselse Jeugdhuizen - Racing Eunk 3 - 6  
Reeks C maandag 25-09-2023 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Racing Eunk - Brussels United 5 - 5  
Reeks C woensdag 04-10-2023 20u30 - 21u30 Comenius Koekelberg Roskamikaas - Racing Eunk 3 - 10  
Reeks C maandag 09-10-2023 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Racing Eunk - Minor-Ndako Club 8 - 3  
Reeks C maandag 23-10-2023 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Racing Eunk - Futsal Molenbeek 1 - 6  
Reeks C maandag 13-11-2023 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Racing Eunk - Bob Merlo 5 - 0  
Reeks C dinsdag 28-11-2023 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Metallurg Brasseurs - Racing Eunk 1 - 8  
Reeks C vrijdag 08-12-2023 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Brussels United - Racing Eunk 2 - 5  
Beker-1/16 Finale maandag 11-12-2023 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Racing Eunk - One Piece Brussels 3 - 3
Reeks C maandag 18-12-2023 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Racing Eunk - VBM 6 - 3  
Reeks C woensdag 24-01-2024 21u00 - 22u00 St-Michel S-J-Molenbeek Minor-Ndako City - Racing Eunk 6 - 2  
Reeks C maandag 29-01-2024 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Racing Eunk - Roskamikaas 4 - 5  
Reeks C dinsdag 13-02-2024 20u00 - 21u00 Sportcentrum Haren Five Lions Futsal Club - Racing Eunk 2 - 3  
Reeks C donderdag 15-02-2024 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg VBM - Racing Eunk -
Reeks C woensdag 21-02-2024 20u00 - 21u00 St-Michel S-J-Molenbeek Minor-Ndako Club - Racing Eunk 4 - 10
Reeks
Dag
Datum
Uur
Sportzaal
Wedstrijd
Uitslag
Reeks C maandag 04-03-2024 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Racing Eunk - Phoenix 1140 -  
Reeks C woensdag 13-03-2024 21u00 - 22u00 Sportzaal Cynthia Bolingo Bob Merlo - Racing Eunk -  
Reeks C maandag 25-03-2024 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Racing Eunk - Minor-Ndako City -  
Reeks C vrijdag 26-04-2024 20u00 - 21u00 Comenius Koekelberg Futsal Molenbeek - Racing Eunk -  
Reeks C dinsdag 30-04-2024 21u00 - 22u00 Sportcentrum Haren Phoenix 1140 - Racing Eunk -
Reeks C maandag 06-05-2024 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Racing Eunk - Metallurg Brasseurs -  
Reeks C maandag 13-05-2024 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Racing Eunk - Five Lions Futsal Club -  
Beker-1/32 Finale maandag 11-09-2023 20u00 - 21u00 St-Michel S-J-Molenbeek RS Brusselse Jeugdhuizen - Racing Eunk 3 - 6  
Reeks C maandag 25-09-2023 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Racing Eunk - Brussels United 5 - 5  
Reeks C woensdag 04-10-2023 20u30 - 21u30 Comenius Koekelberg Roskamikaas - Racing Eunk 3 - 10  
Reeks C maandag 09-10-2023 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Racing Eunk - Minor-Ndako Club 8 - 3  
Reeks C maandag 23-10-2023 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Racing Eunk - Futsal Molenbeek 1 - 6  
Reeks C maandag 13-11-2023 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Racing Eunk - Bob Merlo 5 - 0  
Reeks C dinsdag 28-11-2023 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Metallurg Brasseurs - Racing Eunk 1 - 8  
Reeks C vrijdag 08-12-2023 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Brussels United - Racing Eunk 2 - 5  
Beker-1/16 Finale maandag 11-12-2023 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Racing Eunk - One Piece Brussels 3 - 3
Reeks C maandag 18-12-2023 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Racing Eunk - VBM 6 - 3  
Reeks C woensdag 24-01-2024 21u00 - 22u00 St-Michel S-J-Molenbeek Minor-Ndako City - Racing Eunk 6 - 2  
Reeks C maandag 29-01-2024 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Racing Eunk - Roskamikaas 4 - 5  
Reeks C dinsdag 13-02-2024 20u00 - 21u00 Sportcentrum Haren Five Lions Futsal Club - Racing Eunk 2 - 3  
Reeks C donderdag 15-02-2024 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg VBM - Racing Eunk -
Reeks C woensdag 21-02-2024 20u00 - 21u00 St-Michel S-J-Molenbeek Minor-Ndako Club - Racing Eunk 4 - 10