*** volg ons op facebook *** Play-offs Dames LF1 (Titel) & Dames LF2 (Klassement)  --  Wie haalt deze "dames"-titels l!! ***


Kalender 2023-2024 : El Castigo cf

Reeks
Dag
Datum
Uur
Sportzaal
Wedstrijd
Uitslag
Reeks D vrijdag 19-04-2024 21u30 - 22u30 St-Michel S-J-Molenbeek El Castigo cf - FC Mix-Up -  
Reeks D vrijdag 03-05-2024 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Fc Bandido - El Castigo cf -  
Reeks D woensdag 08-05-2024 21u00 - 22u00 Odisee Campus Parnas El Castigo cf - Celle Boys -
Reeks
Dag
Datum
Uur
Sportzaal
Wedstrijd
Uitslag
Beker-1/32 Finale woensdag 06-09-2023 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel BG's Schaarbeek - El Castigo cf 3 - 1  
Reeks D dinsdag 12-09-2023 21u00 - 22u00 Sportcentrum Haren De Wulle Bieste - El Castigo cf 0 - 4  
Reeks D vrijdag 22-09-2023 21u30 - 22u30 St-Michel S-J-Molenbeek El Castigo cf - Lions Atlas 6 - 3  
Reeks D dinsdag 03-10-2023 21u00 - 22u00 Odisee Campus Parnas Celle Boys - El Castigo cf 1 - 12  
Reeks D maandag 09-10-2023 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Fc Bonça - El Castigo cf 4 - 5  
Reeks D vrijdag 20-10-2023 20u00 - 21u00 Comenius Koekelberg Daringmen - El Castigo cf 0 - 11  
Reeks D vrijdag 03-11-2023 21u30 - 22u30 St-Michel S-J-Molenbeek El Castigo cf - FriS 17 - 1  
Reeks D vrijdag 17-11-2023 21u30 - 22u30 St-Michel S-J-Molenbeek El Castigo cf - Soda JC 13 - 4  
Reeks D vrijdag 01-12-2023 21u30 - 22u30 St-Michel S-J-Molenbeek El Castigo cf - De Roze Duivels 11 - 2  
Reeks D dinsdag 12-12-2023 22u00 - 23u00 St-Michel S-J-Molenbeek FC Mix-Up - El Castigo cf 1 - 3  
Reeks D vrijdag 12-01-2024 21u30 - 22u30 St-Michel S-J-Molenbeek El Castigo cf - De Wulle Bieste 5 - 3  
Reeks D vrijdag 26-01-2024 21u30 - 22u30 St-Michel S-J-Molenbeek El Castigo cf - Daringmen 18 - 2  
Reeks D donderdag 01-02-2024 22u00 - 23u00 St-Michel S-J-Molenbeek De Roze Duivels - El Castigo cf 4 - 10  
Reeks D vrijdag 09-02-2024 21u30 - 22u30 St-Michel S-J-Molenbeek El Castigo cf - Fc Bandido 4 - 2  
Reeks D dinsdag 13-02-2024 20u00 - 21u00 St-Michel S-J-Molenbeek Lions Atlas - El Castigo cf 3 - 11
Reeks D vrijdag 23-02-2024 21u30 - 22u30 St-Michel S-J-Molenbeek El Castigo cf - Fc Bonça 8 - 1  
Reeks D woensdag 28-02-2024 20u30 - 21u30 Comenius Koekelberg Soda JC - El Castigo cf 1 - 13  
Reeks D vrijdag 05-04-2024 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg FriS - El Castigo cf 0 - 8  
Reeks
Dag
Datum
Uur
Sportzaal
Wedstrijd
Uitslag
Reeks D vrijdag 19-04-2024 21u30 - 22u30 St-Michel S-J-Molenbeek El Castigo cf - FC Mix-Up -  
Reeks D vrijdag 03-05-2024 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Fc Bandido - El Castigo cf -  
Reeks D woensdag 08-05-2024 21u00 - 22u00 Odisee Campus Parnas El Castigo cf - Celle Boys -
Beker-1/32 Finale woensdag 06-09-2023 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel BG's Schaarbeek - El Castigo cf 3 - 1  
Reeks D dinsdag 12-09-2023 21u00 - 22u00 Sportcentrum Haren De Wulle Bieste - El Castigo cf 0 - 4  
Reeks D vrijdag 22-09-2023 21u30 - 22u30 St-Michel S-J-Molenbeek El Castigo cf - Lions Atlas 6 - 3  
Reeks D dinsdag 03-10-2023 21u00 - 22u00 Odisee Campus Parnas Celle Boys - El Castigo cf 1 - 12  
Reeks D maandag 09-10-2023 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Fc Bonça - El Castigo cf 4 - 5  
Reeks D vrijdag 20-10-2023 20u00 - 21u00 Comenius Koekelberg Daringmen - El Castigo cf 0 - 11  
Reeks D vrijdag 03-11-2023 21u30 - 22u30 St-Michel S-J-Molenbeek El Castigo cf - FriS 17 - 1  
Reeks D vrijdag 17-11-2023 21u30 - 22u30 St-Michel S-J-Molenbeek El Castigo cf - Soda JC 13 - 4  
Reeks D vrijdag 01-12-2023 21u30 - 22u30 St-Michel S-J-Molenbeek El Castigo cf - De Roze Duivels 11 - 2  
Reeks D dinsdag 12-12-2023 22u00 - 23u00 St-Michel S-J-Molenbeek FC Mix-Up - El Castigo cf 1 - 3  
Reeks D vrijdag 12-01-2024 21u30 - 22u30 St-Michel S-J-Molenbeek El Castigo cf - De Wulle Bieste 5 - 3  
Reeks D vrijdag 26-01-2024 21u30 - 22u30 St-Michel S-J-Molenbeek El Castigo cf - Daringmen 18 - 2  
Reeks D donderdag 01-02-2024 22u00 - 23u00 St-Michel S-J-Molenbeek De Roze Duivels - El Castigo cf 4 - 10  
Reeks D vrijdag 09-02-2024 21u30 - 22u30 St-Michel S-J-Molenbeek El Castigo cf - Fc Bandido 4 - 2  
Reeks D dinsdag 13-02-2024 20u00 - 21u00 St-Michel S-J-Molenbeek Lions Atlas - El Castigo cf 3 - 11
Reeks D vrijdag 23-02-2024 21u30 - 22u30 St-Michel S-J-Molenbeek El Castigo cf - Fc Bonça 8 - 1  
Reeks D woensdag 28-02-2024 20u30 - 21u30 Comenius Koekelberg Soda JC - El Castigo cf 1 - 13  
Reeks D vrijdag 05-04-2024 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg FriS - El Castigo cf 0 - 8