*** volg ons op facebook *** De bekerfinales en de prijsuitreiking voor het seizoen 2023 – 2024 vinden plaats in de Sportcentrum Jette, Graafschap Jettelaan 3  op vrijdag  14 juni 2024 vanaf 18u30 *** 

*** BZVC-Inschrijvingen seizoen 2024 - 2025 hier beschikbaar –   Nieuwe ploegen (heren, dames, veteranen) van harte welkom  **** 

Kalender 2023-2024 : FC Bebo

Er zijn geen wedstrijden gepland

Reeks
Dag
Datum
Uur
Sportzaal
Wedstrijd
Uitslag
BzvCUP 1/32 vrijdag 15-09-2023 21u00 - 22u00 Sportzaal Cynthia Bolingo FC Bebo - FriS 11 - 3  
Reeks B vrijdag 22-09-2023 21u00 - 22u00 Odisee Campus Parnas Boes Booze - FC Bebo 7 - 2  
Reeks B vrijdag 29-09-2023 21u00 - 22u00 Sportzaal Cynthia Bolingo FC Bebo - Steaua Simonis 5 - 1  
Reeks B dinsdag 10-10-2023 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel FC Shotakoté - FC Bebo 1 - 5  
Reeks B dinsdag 17-10-2023 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Dikken Bal Monk - FC Bebo 3 - 3  
Reeks B maandag 23-10-2023 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Saloon - FC Bebo 3 - 2  
Reeks B vrijdag 03-11-2023 21u00 - 22u00 Sportzaal Cynthia Bolingo FC Bebo - AS Greenta 3 - 11  
Reeks B woensdag 08-11-2023 22u00 - 23u00 Eurovolleycenter Young Boys AC - FC Bebo 13 - 4  
Reeks B vrijdag 17-11-2023 21u00 - 22u00 Sportzaal Cynthia Bolingo FC Bebo - Auverkes 2 - 2  
BzvCUP 1/16 vrijdag 01-12-2023 21u00 - 22u00 Sportzaal Cynthia Bolingo FC Bebo - Dashtereirs 2 - 5  
Reeks B dinsdag 05-12-2023 21u00 - 22u00 Campus Kompas Schaarbeek Stoemp - FC Bebo 9 - 6  
Reeks B vrijdag 15-12-2023 21u00 - 22u00 Sportzaal Cynthia Bolingo FC Bebo - Dikken Bal Monk 7 - 3  
Reeks B vrijdag 19-01-2024 20u00 - 21u00 Sportcomplex VUB Auverkes - FC Bebo 2 - 3  
Reeks B vrijdag 02-02-2024 21u00 - 22u00 Sportzaal Cynthia Bolingo FC Bebo - Saloon 4 - 3  
Reeks B vrijdag 01-03-2024 21u00 - 22u00 Sportzaal Cynthia Bolingo FC Bebo - Stoemp 3 - 3  
Reeks B dinsdag 26-03-2024 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Dashtereirs - FC Bebo 3 - 3  
Reeks B vrijdag 05-04-2024 21u00 - 22u00 Sportzaal Cynthia Bolingo FC Bebo - Boes Booze 4 - 4  
Reeks B vrijdag 12-04-2024 20u00 - 21u00 Sportcomplex Drie Linden AS Greenta - FC Bebo 4 - 0
Reeks B vrijdag 19-04-2024 21u00 - 22u00 Sportzaal Cynthia Bolingo FC Bebo - Young Boys AC 0 - 5
Reeks B dinsdag 23-04-2024 20u00 - 21u00 Sportzaal Cynthia Bolingo FC Bebo - Dashtereirs 3 - 8
Reeks B donderdag 02-05-2024 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Steaua Simonis - FC Bebo 2 - 2  
Reeks B vrijdag 17-05-2024 21u00 - 22u00 Sportzaal Cynthia Bolingo FC Bebo - FC Shotakoté 5 - 1  
Reeks
Dag
Datum
Uur
Sportzaal
Wedstrijd
Uitslag
BzvCUP 1/32 vrijdag 15-09-2023 21u00 - 22u00 Sportzaal Cynthia Bolingo FC Bebo - FriS 11 - 3  
Reeks B vrijdag 22-09-2023 21u00 - 22u00 Odisee Campus Parnas Boes Booze - FC Bebo 7 - 2  
Reeks B vrijdag 29-09-2023 21u00 - 22u00 Sportzaal Cynthia Bolingo FC Bebo - Steaua Simonis 5 - 1  
Reeks B dinsdag 10-10-2023 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel FC Shotakoté - FC Bebo 1 - 5  
Reeks B dinsdag 17-10-2023 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Dikken Bal Monk - FC Bebo 3 - 3  
Reeks B maandag 23-10-2023 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Saloon - FC Bebo 3 - 2  
Reeks B vrijdag 03-11-2023 21u00 - 22u00 Sportzaal Cynthia Bolingo FC Bebo - AS Greenta 3 - 11  
Reeks B woensdag 08-11-2023 22u00 - 23u00 Eurovolleycenter Young Boys AC - FC Bebo 13 - 4  
Reeks B vrijdag 17-11-2023 21u00 - 22u00 Sportzaal Cynthia Bolingo FC Bebo - Auverkes 2 - 2  
BzvCUP 1/16 vrijdag 01-12-2023 21u00 - 22u00 Sportzaal Cynthia Bolingo FC Bebo - Dashtereirs 2 - 5  
Reeks B dinsdag 05-12-2023 21u00 - 22u00 Campus Kompas Schaarbeek Stoemp - FC Bebo 9 - 6  
Reeks B vrijdag 15-12-2023 21u00 - 22u00 Sportzaal Cynthia Bolingo FC Bebo - Dikken Bal Monk 7 - 3  
Reeks B vrijdag 19-01-2024 20u00 - 21u00 Sportcomplex VUB Auverkes - FC Bebo 2 - 3  
Reeks B vrijdag 02-02-2024 21u00 - 22u00 Sportzaal Cynthia Bolingo FC Bebo - Saloon 4 - 3  
Reeks B vrijdag 01-03-2024 21u00 - 22u00 Sportzaal Cynthia Bolingo FC Bebo - Stoemp 3 - 3  
Reeks B dinsdag 26-03-2024 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Dashtereirs - FC Bebo 3 - 3  
Reeks B vrijdag 05-04-2024 21u00 - 22u00 Sportzaal Cynthia Bolingo FC Bebo - Boes Booze 4 - 4  
Reeks B vrijdag 12-04-2024 20u00 - 21u00 Sportcomplex Drie Linden AS Greenta - FC Bebo 4 - 0
Reeks B vrijdag 19-04-2024 21u00 - 22u00 Sportzaal Cynthia Bolingo FC Bebo - Young Boys AC 0 - 5
Reeks B dinsdag 23-04-2024 20u00 - 21u00 Sportzaal Cynthia Bolingo FC Bebo - Dashtereirs 3 - 8
Reeks B donderdag 02-05-2024 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Steaua Simonis - FC Bebo 2 - 2  
Reeks B vrijdag 17-05-2024 21u00 - 22u00 Sportzaal Cynthia Bolingo FC Bebo - FC Shotakoté 5 - 1