*** volg ons op facebook *** BZVC-Inschrijvingen seizoen 2024 - 2025 hier beschikbaar –   Nieuwe ploegen (heren, dames, veteranen) van harte welkom  ***

Kalender 2023-2024 : AEK Etterbeek

Er zijn geen wedstrijden gepland

Reeks
Dag
Datum
Uur
Sportzaal
Wedstrijd
Uitslag
BzvCUP 1/32 vrijdag 08-09-2023 21u00 - 22u00 Odisee Campus Parnas Boes Booze - AEK Etterbeek 4 - 9  
Reeks A dinsdag 19-09-2023 22u00 - 23u00 Campus Kompas Schaarbeek KFK Wojje - AEK Etterbeek 4 - 9  
Reeks A maandag 16-10-2023 22u00 - 23u00 Odisee Campus Parnas Fc Mad Boys - AEK Etterbeek 0 - 6  
Reeks A maandag 23-10-2023 21u00 - 22u00 Sporthal Atheneum Woluwe AEK Etterbeek - One Piece Brussels 4 - 5  
Reeks A maandag 06-11-2023 21u00 - 22u00 Sporthal Atheneum Woluwe AEK Etterbeek - RS Brusselse Jeugdhuizen 7 - 3  
Reeks A maandag 13-11-2023 21u00 - 22u00 Sporthal Atheneum Woluwe AEK Etterbeek - BG's Schaarbeek 5 - 1  
BzvCUP 1/16 dinsdag 21-11-2023 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg AEK Etterbeek - Roskamikaas 3 - 0  
Reeks A maandag 27-11-2023 21u00 - 22u00 Sporthal Atheneum Woluwe AEK Etterbeek - Le Coq Sportief 5 - 5
Reeks A woensdag 20-12-2023 22u00 - 23u00 Sporthal Ten Gaerde Carmen Chill - AEK Etterbeek 3 - 5  
Reeks A maandag 15-01-2024 21u00 - 22u00 Sporthal Atheneum Woluwe AEK Etterbeek - Dikken Deem 6 - 5  
Reeks A maandag 22-01-2024 21u00 - 22u00 Sporthal Atheneum Woluwe AEK Etterbeek - KWB Savio 5 - 9
Reeks A donderdag 25-01-2024 21u00 - 22u00 Sportcentrum Sint-Gillis FC Titans - AEK Etterbeek 6 - 8  
Reeks A maandag 05-02-2024 21u00 - 22u00 Sporthal Atheneum Woluwe AEK Etterbeek - Fc Mad Boys 3 - 6  
Reeks A vrijdag 16-02-2024 21u30 - 22u30 Sporthal Ten Gaerde KWB Savio - AEK Etterbeek 6 - 3  
Reeks A woensdag 21-02-2024 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel BG's Schaarbeek - AEK Etterbeek 1 - 3  
BzvCUP 1/8 maandag 26-02-2024 21u00 - 22u00 Sporthal Atheneum Woluwe AEK Etterbeek - Le Coq Sportief 5 - 6  
Reeks A maandag 04-03-2024 21u00 - 22u00 Sporthal Atheneum Woluwe AEK Etterbeek - KFK Wojje 5 - 4  
Reeks A maandag 11-03-2024 20u00 - 21u00 St-Michel S-J-Molenbeek RS Brusselse Jeugdhuizen - AEK Etterbeek 8 - 7  
Reeks A maandag 18-03-2024 21u00 - 22u00 Sporthal Atheneum Woluwe AEK Etterbeek - Carmen Chill 8 - 8  
Reeks A woensdag 27-03-2024 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Le Coq Sportief - AEK Etterbeek 4 - 4  
Reeks A woensdag 10-04-2024 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg One Piece Brussels - AEK Etterbeek 1 - 10  
Reeks A maandag 15-04-2024 21u00 - 22u00 Sporthal Atheneum Woluwe AEK Etterbeek - FC Titans 5 - 0
Reeks A vrijdag 26-04-2024 20u00 - 21u00 Eurovolleycenter Dikken Deem - AEK Etterbeek 4 - 2
Reeks
Dag
Datum
Uur
Sportzaal
Wedstrijd
Uitslag
BzvCUP 1/32 vrijdag 08-09-2023 21u00 - 22u00 Odisee Campus Parnas Boes Booze - AEK Etterbeek 4 - 9  
Reeks A dinsdag 19-09-2023 22u00 - 23u00 Campus Kompas Schaarbeek KFK Wojje - AEK Etterbeek 4 - 9  
Reeks A maandag 16-10-2023 22u00 - 23u00 Odisee Campus Parnas Fc Mad Boys - AEK Etterbeek 0 - 6  
Reeks A maandag 23-10-2023 21u00 - 22u00 Sporthal Atheneum Woluwe AEK Etterbeek - One Piece Brussels 4 - 5  
Reeks A maandag 06-11-2023 21u00 - 22u00 Sporthal Atheneum Woluwe AEK Etterbeek - RS Brusselse Jeugdhuizen 7 - 3  
Reeks A maandag 13-11-2023 21u00 - 22u00 Sporthal Atheneum Woluwe AEK Etterbeek - BG's Schaarbeek 5 - 1  
BzvCUP 1/16 dinsdag 21-11-2023 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg AEK Etterbeek - Roskamikaas 3 - 0  
Reeks A maandag 27-11-2023 21u00 - 22u00 Sporthal Atheneum Woluwe AEK Etterbeek - Le Coq Sportief 5 - 5
Reeks A woensdag 20-12-2023 22u00 - 23u00 Sporthal Ten Gaerde Carmen Chill - AEK Etterbeek 3 - 5  
Reeks A maandag 15-01-2024 21u00 - 22u00 Sporthal Atheneum Woluwe AEK Etterbeek - Dikken Deem 6 - 5  
Reeks A maandag 22-01-2024 21u00 - 22u00 Sporthal Atheneum Woluwe AEK Etterbeek - KWB Savio 5 - 9
Reeks A donderdag 25-01-2024 21u00 - 22u00 Sportcentrum Sint-Gillis FC Titans - AEK Etterbeek 6 - 8  
Reeks A maandag 05-02-2024 21u00 - 22u00 Sporthal Atheneum Woluwe AEK Etterbeek - Fc Mad Boys 3 - 6  
Reeks A vrijdag 16-02-2024 21u30 - 22u30 Sporthal Ten Gaerde KWB Savio - AEK Etterbeek 6 - 3  
Reeks A woensdag 21-02-2024 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel BG's Schaarbeek - AEK Etterbeek 1 - 3  
BzvCUP 1/8 maandag 26-02-2024 21u00 - 22u00 Sporthal Atheneum Woluwe AEK Etterbeek - Le Coq Sportief 5 - 6  
Reeks A maandag 04-03-2024 21u00 - 22u00 Sporthal Atheneum Woluwe AEK Etterbeek - KFK Wojje 5 - 4  
Reeks A maandag 11-03-2024 20u00 - 21u00 St-Michel S-J-Molenbeek RS Brusselse Jeugdhuizen - AEK Etterbeek 8 - 7  
Reeks A maandag 18-03-2024 21u00 - 22u00 Sporthal Atheneum Woluwe AEK Etterbeek - Carmen Chill 8 - 8  
Reeks A woensdag 27-03-2024 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Le Coq Sportief - AEK Etterbeek 4 - 4  
Reeks A woensdag 10-04-2024 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg One Piece Brussels - AEK Etterbeek 1 - 10  
Reeks A maandag 15-04-2024 21u00 - 22u00 Sporthal Atheneum Woluwe AEK Etterbeek - FC Titans 5 - 0
Reeks A vrijdag 26-04-2024 20u00 - 21u00 Eurovolleycenter Dikken Deem - AEK Etterbeek 4 - 2