Kalender 2023-2024 : Stoemp
Reeks | Dag |
Datum |
Uur |
Sportzaal |
Wedstrijd |
Uitslag |
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
Reeks B | dinsdag | 30-04-2024 | 21u00 - 22u00 | Comenius Koekelberg | Stoemp - Dikken Bal Monk | - | |
Reeks B | dinsdag | 07-05-2024 | 21u00 - 22u00 | Campus Kompas Schaarbeek | Stoemp - Saloon | - | |
Reeks B | vrijdag | 10-05-2024 | 20u00 - 21u00 | Sportcomplex Drie Linden | AS Greenta - Stoemp | - | |
Reeks B | vrijdag | 17-05-2024 | 21u00 - 22u00 | Odisee Campus Parnas | Boes Booze - Stoemp | - |
Reeks | Dag |
Datum |
Uur |
Sportzaal |
Wedstrijd |
Uitslag |
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
BzvCUP-1/32 Finale | dinsdag | 05-09-2023 | 21u00 - 22u00 | Odisee Campus Parnas | Celle Boys - Stoemp | 2 - 7 | |
Reeks B | dinsdag | 12-09-2023 | 21u00 - 22u00 | Campus Kompas Schaarbeek | Stoemp - Boes Booze | 4 - 6 | |
Reeks B | dinsdag | 19-09-2023 | 21u00 - 22u00 | Comenius Koekelberg | Dikken Bal Monk - Stoemp | 5 - 11 | |
Reeks B | vrijdag | 29-09-2023 | 20u00 - 21u00 | Sportcomplex VUB | Auverkes - Stoemp | 8 - 1 | |
Reeks B | dinsdag | 10-10-2023 | 21u00 - 22u00 | Comenius Koekelberg | Dashtereirs - Stoemp | 4 - 7 | |
Reeks B | woensdag | 25-10-2023 | 22u00 - 23u00 | Eurovolleycenter | Young Boys AC - Stoemp | 9 - 1 | |
Reeks B | dinsdag | 07-11-2023 | 21u00 - 22u00 | Campus Kompas Schaarbeek | Stoemp - Auverkes | 4 - 5 | |
BzvCUP-1/16 Finale | vrijdag | 10-11-2023 | 22u00 - 23u00 | Comenius Koekelberg | Stoemp - Soda JC | 4 - 5 | |
Reeks B | donderdag | 16-11-2023 | 21u00 - 22u00 | Comenius Koekelberg | Steaua Simonis - Stoemp | 3 - 7 | |
Reeks B | dinsdag | 21-11-2023 | 21u00 - 22u00 | Campus Kompas Schaarbeek | Stoemp - AS Greenta | 0 - 10 | |
Reeks B | dinsdag | 05-12-2023 | 21u00 - 22u00 | Campus Kompas Schaarbeek | Stoemp - FC Bebo | 9 - 6 | |
Reeks B | maandag | 11-12-2023 | 22u00 - 23u00 | Gem. Sportzaal Richard Beauthier | Saloon - Stoemp | 6 - 3 | |
Reeks B | dinsdag | 19-12-2023 | 21u00 - 22u00 | Campus Kompas Schaarbeek | Stoemp - Young Boys AC | 0 - 15 | |
Reeks B | dinsdag | 13-02-2024 | 21u00 - 22u00 | Campus Kompas Schaarbeek | Stoemp - Dashtereirs | 6 - 4 | |
Reeks B | vrijdag | 01-03-2024 | 21u00 - 22u00 | Sportzaal Cynthia Bolingo | FC Bebo - Stoemp | 3 - 3 | |
Reeks B | woensdag | 20-03-2024 | 22u00 - 23u00 | Sporthal KA Emanuel Hiel | Stoemp - FC Shotakoté | 7 - 4 | |
Reeks B | dinsdag | 26-03-2024 | 21u00 - 22u00 | Sporthal KA Emanuel Hiel | FC Shotakoté - Stoemp | 3 - 4 | |
Reeks B | dinsdag | 23-04-2024 | 21u00 - 22u00 | Campus Kompas Schaarbeek | Stoemp - Steaua Simonis | 5 - 6 |
Reeks | Dag |
Datum |
Uur |
Sportzaal |
Wedstrijd |
Uitslag |
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
Reeks B | dinsdag | 30-04-2024 | 21u00 - 22u00 | Comenius Koekelberg | Stoemp - Dikken Bal Monk | - | |
Reeks B | dinsdag | 07-05-2024 | 21u00 - 22u00 | Campus Kompas Schaarbeek | Stoemp - Saloon | - | |
Reeks B | vrijdag | 10-05-2024 | 20u00 - 21u00 | Sportcomplex Drie Linden | AS Greenta - Stoemp | - | |
Reeks B | vrijdag | 17-05-2024 | 21u00 - 22u00 | Odisee Campus Parnas | Boes Booze - Stoemp | - | |
BzvCUP-1/32 Finale | dinsdag | 05-09-2023 | 21u00 - 22u00 | Odisee Campus Parnas | Celle Boys - Stoemp | 2 - 7 | |
Reeks B | dinsdag | 12-09-2023 | 21u00 - 22u00 | Campus Kompas Schaarbeek | Stoemp - Boes Booze | 4 - 6 | |
Reeks B | dinsdag | 19-09-2023 | 21u00 - 22u00 | Comenius Koekelberg | Dikken Bal Monk - Stoemp | 5 - 11 | |
Reeks B | vrijdag | 29-09-2023 | 20u00 - 21u00 | Sportcomplex VUB | Auverkes - Stoemp | 8 - 1 | |
Reeks B | dinsdag | 10-10-2023 | 21u00 - 22u00 | Comenius Koekelberg | Dashtereirs - Stoemp | 4 - 7 | |
Reeks B | woensdag | 25-10-2023 | 22u00 - 23u00 | Eurovolleycenter | Young Boys AC - Stoemp | 9 - 1 | |
Reeks B | dinsdag | 07-11-2023 | 21u00 - 22u00 | Campus Kompas Schaarbeek | Stoemp - Auverkes | 4 - 5 | |
BzvCUP-1/16 Finale | vrijdag | 10-11-2023 | 22u00 - 23u00 | Comenius Koekelberg | Stoemp - Soda JC | 4 - 5 | |
Reeks B | donderdag | 16-11-2023 | 21u00 - 22u00 | Comenius Koekelberg | Steaua Simonis - Stoemp | 3 - 7 | |
Reeks B | dinsdag | 21-11-2023 | 21u00 - 22u00 | Campus Kompas Schaarbeek | Stoemp - AS Greenta | 0 - 10 | |
Reeks B | dinsdag | 05-12-2023 | 21u00 - 22u00 | Campus Kompas Schaarbeek | Stoemp - FC Bebo | 9 - 6 | |
Reeks B | maandag | 11-12-2023 | 22u00 - 23u00 | Gem. Sportzaal Richard Beauthier | Saloon - Stoemp | 6 - 3 | |
Reeks B | dinsdag | 19-12-2023 | 21u00 - 22u00 | Campus Kompas Schaarbeek | Stoemp - Young Boys AC | 0 - 15 | |
Reeks B | dinsdag | 13-02-2024 | 21u00 - 22u00 | Campus Kompas Schaarbeek | Stoemp - Dashtereirs | 6 - 4 | |
Reeks B | vrijdag | 01-03-2024 | 21u00 - 22u00 | Sportzaal Cynthia Bolingo | FC Bebo - Stoemp | 3 - 3 | |
Reeks B | woensdag | 20-03-2024 | 22u00 - 23u00 | Sporthal KA Emanuel Hiel | Stoemp - FC Shotakoté | 7 - 4 | |
Reeks B | dinsdag | 26-03-2024 | 21u00 - 22u00 | Sporthal KA Emanuel Hiel | FC Shotakoté - Stoemp | 3 - 4 | |
Reeks B | dinsdag | 23-04-2024 | 21u00 - 22u00 | Campus Kompas Schaarbeek | Stoemp - Steaua Simonis | 5 - 6 |