*** volg ons op facebook *** volg HIER onze  B z v C  C U P  ½  finale & L a d i e s   C U P  ¼ finale  & ½  finale & A l l  S t a r s  C U P ¼ finale & ½ finale ***

*** BZVC-Inschrijvingen seizoen 2024 - 2025 hier beschikbaar –   Nieuwe ploegen (heren, dames, veteranen) van harte welkom  **** 

Kalender 2023-2024 : Brussels United

Er zijn geen wedstrijden gepland

Reeks
Dag
Datum
Uur
Sportzaal
Wedstrijd
Uitslag
Reeks C vrijdag 15-09-2023 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Brussels United - Minor-Ndako Club 2 - 4  
BzvCUP 1/32 vrijdag 22-09-2023 20u00 - 21u00 Comenius Koekelberg Daringmen - Brussels United 2 - 5  
Reeks C maandag 25-09-2023 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Racing Eunk - Brussels United 5 - 5  
Reeks C dinsdag 03-10-2023 21u00 - 22u00 Sportcentrum Haren Phoenix 1140 - Brussels United 3 - 3  
Reeks C woensdag 18-10-2023 21u00 - 22u00 Sportzaal Cynthia Bolingo Bob Merlo - Brussels United 2 - 9  
BzvCUP 1/16 dinsdag 24-10-2023 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Brussels United - KFK Wojje 3 - 3
Reeks C vrijdag 27-10-2023 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Brussels United - Roskamikaas 2 - 0  
Reeks C dinsdag 14-11-2023 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Metallurg Brasseurs - Brussels United 2 - 8  
Reeks C vrijdag 24-11-2023 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Brussels United - VBM -  
Reeks C vrijdag 08-12-2023 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Brussels United - Racing Eunk 2 - 5  
Reeks C woensdag 13-12-2023 20u00 - 21u00 St-Michel S-J-Molenbeek Minor-Ndako Club - Brussels United 6 - 4  
Reeks C vrijdag 22-12-2023 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Brussels United - Five Lions Futsal Club 5 - 4  
Reeks C woensdag 27-12-2023 20u00 - 21u00 St-Michel S-J-Molenbeek Minor-Ndako City - Brussels United 2 - 5
Reeks C vrijdag 05-01-2024 20u00 - 21u00 Comenius Koekelberg Futsal Molenbeek - Brussels United 4 - 3  
Reeks C vrijdag 19-01-2024 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Brussels United - Bob Merlo 5 - 2  
Reeks C donderdag 01-02-2024 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg VBM - Brussels United -  
Reeks C vrijdag 16-02-2024 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Brussels United - Futsal Molenbeek 3 - 6  
Reeks C woensdag 21-02-2024 20u30 - 21u30 Comenius Koekelberg Roskamikaas - Brussels United 6 - 5  
Reeks C vrijdag 01-03-2024 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Brussels United - Metallurg Brasseurs 5 - 2  
BzvCUP 1/8 dinsdag 12-03-2024 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Brussels United - Futsal Molenbeek 3 - 5  
Reeks C vrijdag 15-03-2024 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Brussels United - Minor-Ndako City 2 - 3  
Reeks C dinsdag 26-03-2024 20u00 - 21u00 Sportcentrum Haren Five Lions Futsal Club - Brussels United 3 - 4  
Reeks C vrijdag 26-04-2024 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Brussels United - Phoenix 1140 5 - 4  
Reeks
Dag
Datum
Uur
Sportzaal
Wedstrijd
Uitslag
Reeks C vrijdag 15-09-2023 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Brussels United - Minor-Ndako Club 2 - 4  
BzvCUP 1/32 vrijdag 22-09-2023 20u00 - 21u00 Comenius Koekelberg Daringmen - Brussels United 2 - 5  
Reeks C maandag 25-09-2023 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Racing Eunk - Brussels United 5 - 5  
Reeks C dinsdag 03-10-2023 21u00 - 22u00 Sportcentrum Haren Phoenix 1140 - Brussels United 3 - 3  
Reeks C woensdag 18-10-2023 21u00 - 22u00 Sportzaal Cynthia Bolingo Bob Merlo - Brussels United 2 - 9  
BzvCUP 1/16 dinsdag 24-10-2023 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Brussels United - KFK Wojje 3 - 3
Reeks C vrijdag 27-10-2023 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Brussels United - Roskamikaas 2 - 0  
Reeks C dinsdag 14-11-2023 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Metallurg Brasseurs - Brussels United 2 - 8  
Reeks C vrijdag 24-11-2023 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Brussels United - VBM -  
Reeks C vrijdag 08-12-2023 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Brussels United - Racing Eunk 2 - 5  
Reeks C woensdag 13-12-2023 20u00 - 21u00 St-Michel S-J-Molenbeek Minor-Ndako Club - Brussels United 6 - 4  
Reeks C vrijdag 22-12-2023 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Brussels United - Five Lions Futsal Club 5 - 4  
Reeks C woensdag 27-12-2023 20u00 - 21u00 St-Michel S-J-Molenbeek Minor-Ndako City - Brussels United 2 - 5
Reeks C vrijdag 05-01-2024 20u00 - 21u00 Comenius Koekelberg Futsal Molenbeek - Brussels United 4 - 3  
Reeks C vrijdag 19-01-2024 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Brussels United - Bob Merlo 5 - 2  
Reeks C donderdag 01-02-2024 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg VBM - Brussels United -  
Reeks C vrijdag 16-02-2024 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Brussels United - Futsal Molenbeek 3 - 6  
Reeks C woensdag 21-02-2024 20u30 - 21u30 Comenius Koekelberg Roskamikaas - Brussels United 6 - 5  
Reeks C vrijdag 01-03-2024 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Brussels United - Metallurg Brasseurs 5 - 2  
BzvCUP 1/8 dinsdag 12-03-2024 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Brussels United - Futsal Molenbeek 3 - 5  
Reeks C vrijdag 15-03-2024 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Brussels United - Minor-Ndako City 2 - 3  
Reeks C dinsdag 26-03-2024 20u00 - 21u00 Sportcentrum Haren Five Lions Futsal Club - Brussels United 3 - 4  
Reeks C vrijdag 26-04-2024 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Brussels United - Phoenix 1140 5 - 4