*** volg ons op facebook *** Bzvc CUP 1/8 finale & Ladies CUP 1/8 finale & All Stars CUP 1/4 finale  (hier aanklikken) ***

                                        **Play-offs Dames LF1 (Titel) & Dames LF2 (Klassement)  --  Wie haalt deze "dames"-titels l!! ***


Kalender 2023-2024 : Boes Booze

Reeks
Dag
Datum
Uur
Sportzaal
Wedstrijd
Uitslag
Reeks B vrijdag 22-03-2024 21u00 - 22u00 Odisee Campus Parnas Boes Booze - AS Greenta -  
Reeks B vrijdag 05-04-2024 21u00 - 22u00 Sportzaal Cynthia Bolingo FC Bebo - Boes Booze -  
Reeks B vrijdag 19-04-2024 21u00 - 22u00 Odisee Campus Parnas Boes Booze - Dikken Bal Monk -  
Reeks B maandag 29-04-2024 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Saloon - Boes Booze -  
Reeks B dinsdag 07-05-2024 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel FC Shotakoté - Boes Booze -  
Reeks B vrijdag 17-05-2024 21u00 - 22u00 Odisee Campus Parnas Boes Booze - Stoemp -  
Reeks
Dag
Datum
Uur
Sportzaal
Wedstrijd
Uitslag
Beker-1/32 Finale vrijdag 08-09-2023 21u00 - 22u00 Odisee Campus Parnas Boes Booze - AEK Etterbeek 4 - 9  
Reeks B dinsdag 12-09-2023 21u00 - 22u00 Campus Kompas Schaarbeek Stoemp - Boes Booze 4 - 6  
Reeks B vrijdag 22-09-2023 21u00 - 22u00 Odisee Campus Parnas Boes Booze - FC Bebo 7 - 2  
Reeks B vrijdag 20-10-2023 21u00 - 22u00 Odisee Campus Parnas Boes Booze - Dashtereirs 2 - 3  
Reeks B vrijdag 27-10-2023 20u00 - 21u00 Sportcomplex Drie Linden AS Greenta - Boes Booze 7 - 1  
Reeks B vrijdag 03-11-2023 21u00 - 22u00 Odisee Campus Parnas Boes Booze - Saloon 1 - 3  
Reeks B dinsdag 14-11-2023 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Dikken Bal Monk - Boes Booze 7 - 5  
Reeks B vrijdag 17-11-2023 21u00 - 22u00 Odisee Campus Parnas Boes Booze - Young Boys AC 6 - 7  
Reeks B vrijdag 24-11-2023 20u00 - 21u00 Sportcomplex VUB Auverkes - Boes Booze 4 - 5  
Reeks B vrijdag 01-12-2023 21u00 - 22u00 Odisee Campus Parnas Boes Booze - FC Shotakoté 9 - 2  
Reeks B donderdag 14-12-2023 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Steaua Simonis - Boes Booze 4 - 2  
Reeks B vrijdag 12-01-2024 21u00 - 22u00 Odisee Campus Parnas Boes Booze - Auverkes 3 - 0  
Reeks B dinsdag 30-01-2024 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Dashtereirs - Boes Booze 3 - 3  
Reeks B vrijdag 09-02-2024 21u00 - 22u00 Odisee Campus Parnas Boes Booze - Steaua Simonis 3 - 4  
Reeks B woensdag 21-02-2024 22u00 - 23u00 Eurovolleycenter Young Boys AC - Boes Booze 5 - 5
Reeks
Dag
Datum
Uur
Sportzaal
Wedstrijd
Uitslag
Reeks B vrijdag 22-03-2024 21u00 - 22u00 Odisee Campus Parnas Boes Booze - AS Greenta -  
Reeks B vrijdag 05-04-2024 21u00 - 22u00 Sportzaal Cynthia Bolingo FC Bebo - Boes Booze -  
Reeks B vrijdag 19-04-2024 21u00 - 22u00 Odisee Campus Parnas Boes Booze - Dikken Bal Monk -  
Reeks B maandag 29-04-2024 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Saloon - Boes Booze -  
Reeks B dinsdag 07-05-2024 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel FC Shotakoté - Boes Booze -  
Reeks B vrijdag 17-05-2024 21u00 - 22u00 Odisee Campus Parnas Boes Booze - Stoemp -  
Beker-1/32 Finale vrijdag 08-09-2023 21u00 - 22u00 Odisee Campus Parnas Boes Booze - AEK Etterbeek 4 - 9  
Reeks B dinsdag 12-09-2023 21u00 - 22u00 Campus Kompas Schaarbeek Stoemp - Boes Booze 4 - 6  
Reeks B vrijdag 22-09-2023 21u00 - 22u00 Odisee Campus Parnas Boes Booze - FC Bebo 7 - 2  
Reeks B vrijdag 20-10-2023 21u00 - 22u00 Odisee Campus Parnas Boes Booze - Dashtereirs 2 - 3  
Reeks B vrijdag 27-10-2023 20u00 - 21u00 Sportcomplex Drie Linden AS Greenta - Boes Booze 7 - 1  
Reeks B vrijdag 03-11-2023 21u00 - 22u00 Odisee Campus Parnas Boes Booze - Saloon 1 - 3  
Reeks B dinsdag 14-11-2023 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Dikken Bal Monk - Boes Booze 7 - 5  
Reeks B vrijdag 17-11-2023 21u00 - 22u00 Odisee Campus Parnas Boes Booze - Young Boys AC 6 - 7  
Reeks B vrijdag 24-11-2023 20u00 - 21u00 Sportcomplex VUB Auverkes - Boes Booze 4 - 5  
Reeks B vrijdag 01-12-2023 21u00 - 22u00 Odisee Campus Parnas Boes Booze - FC Shotakoté 9 - 2  
Reeks B donderdag 14-12-2023 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Steaua Simonis - Boes Booze 4 - 2  
Reeks B vrijdag 12-01-2024 21u00 - 22u00 Odisee Campus Parnas Boes Booze - Auverkes 3 - 0  
Reeks B dinsdag 30-01-2024 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Dashtereirs - Boes Booze 3 - 3  
Reeks B vrijdag 09-02-2024 21u00 - 22u00 Odisee Campus Parnas Boes Booze - Steaua Simonis 3 - 4  
Reeks B woensdag 21-02-2024 22u00 - 23u00 Eurovolleycenter Young Boys AC - Boes Booze 5 - 5