*** volg ons op facebook *** De bekerfinales en de prijsuitreiking voor het seizoen 2023 – 2024 vinden plaats in de Sportcentrum Jette, Graafschap Jettelaan 3  op vrijdag  14 juni 2024 vanaf 18u30 *** 

*** BZVC-Inschrijvingen seizoen 2024 - 2025 hier beschikbaar –   Nieuwe ploegen (heren, dames, veteranen) van harte welkom  **** 

Kalender 2023-2024 : Saloon

Er zijn geen wedstrijden gepland

Reeks
Dag
Datum
Uur
Sportzaal
Wedstrijd
Uitslag
BzvCUP 1/32 maandag 18-09-2023 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Saloon - De Wulle Bieste 14 - 2  
BzvCUP 1/16 maandag 09-10-2023 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Saloon - Fc Mad Boys 5 - 3  
Reeks B vrijdag 13-10-2023 20u00 - 21u00 Sportcomplex VUB Auverkes - Saloon 6 - 3  
Reeks B maandag 23-10-2023 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Saloon - FC Bebo 3 - 2  
Reeks B vrijdag 03-11-2023 21u00 - 22u00 Odisee Campus Parnas Boes Booze - Saloon 1 - 3  
Reeks B maandag 13-11-2023 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Saloon - Young Boys AC 3 - 4  
Reeks B dinsdag 21-11-2023 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel FC Shotakoté - Saloon 7 - 5  
Reeks B maandag 27-11-2023 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Saloon - AS Greenta 3 - 7  
Reeks B dinsdag 05-12-2023 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Dashtereirs - Saloon 7 - 5  
Reeks B maandag 11-12-2023 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Saloon - Stoemp 6 - 3  
Reeks B dinsdag 09-01-2024 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Dikken Bal Monk - Saloon 5 - 5  
Reeks B maandag 15-01-2024 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Saloon - Dikken Bal Monk 7 - 3
Reeks B maandag 22-01-2024 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Saloon - Dashtereirs 4 - 5  
Reeks B vrijdag 02-02-2024 21u00 - 22u00 Sportzaal Cynthia Bolingo FC Bebo - Saloon 4 - 3  
Reeks B donderdag 22-02-2024 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Steaua Simonis - Saloon 2 - 4  
BzvCUP 1/8 maandag 26-02-2024 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Saloon - Phoenix 1140 9 - 1  
Reeks B maandag 04-03-2024 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Saloon - Auverkes 8 - 1  
Reeks B vrijdag 15-03-2024 20u00 - 21u00 Sportcomplex Drie Linden AS Greenta - Saloon 3 - 3  
BzvCUP 1/4 maandag 18-03-2024 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Saloon - Dashtereirs 5 - 3  
Reeks B woensdag 27-03-2024 22u00 - 23u00 Eurovolleycenter Young Boys AC - Saloon 5 - 3  
Reeks B maandag 22-04-2024 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Saloon - FC Shotakoté 5 - 2  
Reeks B maandag 29-04-2024 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Saloon - Boes Booze 5 - 0  
Reeks B dinsdag 07-05-2024 21u00 - 22u00 Campus Kompas Schaarbeek Stoemp - Saloon 3 - 8  
Reeks B maandag 13-05-2024 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Saloon - Steaua Simonis 6 - 3  
BzvCUP 1/2 vrijdag 31-05-2024 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Saloon - Carmen Chill 2 - 3  
Reeks
Dag
Datum
Uur
Sportzaal
Wedstrijd
Uitslag
BzvCUP 1/32 maandag 18-09-2023 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Saloon - De Wulle Bieste 14 - 2  
BzvCUP 1/16 maandag 09-10-2023 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Saloon - Fc Mad Boys 5 - 3  
Reeks B vrijdag 13-10-2023 20u00 - 21u00 Sportcomplex VUB Auverkes - Saloon 6 - 3  
Reeks B maandag 23-10-2023 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Saloon - FC Bebo 3 - 2  
Reeks B vrijdag 03-11-2023 21u00 - 22u00 Odisee Campus Parnas Boes Booze - Saloon 1 - 3  
Reeks B maandag 13-11-2023 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Saloon - Young Boys AC 3 - 4  
Reeks B dinsdag 21-11-2023 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel FC Shotakoté - Saloon 7 - 5  
Reeks B maandag 27-11-2023 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Saloon - AS Greenta 3 - 7  
Reeks B dinsdag 05-12-2023 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Dashtereirs - Saloon 7 - 5  
Reeks B maandag 11-12-2023 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Saloon - Stoemp 6 - 3  
Reeks B dinsdag 09-01-2024 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Dikken Bal Monk - Saloon 5 - 5  
Reeks B maandag 15-01-2024 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Saloon - Dikken Bal Monk 7 - 3
Reeks B maandag 22-01-2024 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Saloon - Dashtereirs 4 - 5  
Reeks B vrijdag 02-02-2024 21u00 - 22u00 Sportzaal Cynthia Bolingo FC Bebo - Saloon 4 - 3  
Reeks B donderdag 22-02-2024 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Steaua Simonis - Saloon 2 - 4  
BzvCUP 1/8 maandag 26-02-2024 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Saloon - Phoenix 1140 9 - 1  
Reeks B maandag 04-03-2024 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Saloon - Auverkes 8 - 1  
Reeks B vrijdag 15-03-2024 20u00 - 21u00 Sportcomplex Drie Linden AS Greenta - Saloon 3 - 3  
BzvCUP 1/4 maandag 18-03-2024 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Saloon - Dashtereirs 5 - 3  
Reeks B woensdag 27-03-2024 22u00 - 23u00 Eurovolleycenter Young Boys AC - Saloon 5 - 3  
Reeks B maandag 22-04-2024 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Saloon - FC Shotakoté 5 - 2  
Reeks B maandag 29-04-2024 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Saloon - Boes Booze 5 - 0  
Reeks B dinsdag 07-05-2024 21u00 - 22u00 Campus Kompas Schaarbeek Stoemp - Saloon 3 - 8  
Reeks B maandag 13-05-2024 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Saloon - Steaua Simonis 6 - 3  
BzvCUP 1/2 vrijdag 31-05-2024 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Saloon - Carmen Chill 2 - 3