***  BEKERFINALE EN PRIJSUITREIKING - vrijdag 8 juni vanaf 19u @ sporthal Ganshoren  ***  BZVC outdoor zaalvoetbaltornooi zaterdag 16 juni -- Schrijf hier in  *** deelname BZVC nieuw seizoen 2018-2019 --  schrijf je voor 18 juni in via deze link: http://www.sportinbrussel.be/bzvc-inschrijving-seizoen-2018-2019 ***

Kalender 2017-2018

Reeks
Dag
Datum
Uur
Sportzaal
Wedstrijd
Uitslag
Beker-1/2 Finale maandag 28-05-2018 21u00 - 22u00 Sporthal Ten Gaerde Media Markt Nieuwstraat - Dashtereirs -  
Beker-1/2 Finale maandag 28-05-2018 22u00 - 23u00 Sporthal Ten Gaerde KWB Savio - Boes Booze -  
Reeks
Dag
Datum
Uur
Sportzaal
Wedstrijd
Uitslag
Beker-1/32 Finale vrijdag 01-09-2017 20u00 - 21u00 Omnisportzaal SAB De Kuub Z.Z. - Le Coq Sportief 5 - 0
Beker-1/32 Finale vrijdag 01-09-2017 20u00 - 21u00 Sporthal Atheneum Woluwe Daringmen - Auverkes 7 - 10  
Beker-1/32 Finale vrijdag 01-09-2017 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Nazionale Team - Dikken Bal Monk 8 - 2  
Beker-1/32 Finale vrijdag 01-09-2017 21u00 - 22u00 Charles Vander Puttenstadion Rue de Flandre - De Wulle Bieste 9 - 10
Beker-1/32 Finale vrijdag 01-09-2017 21u30 - 22u30 Sporthal Ten Gaerde KWB Savio - Roskamikaas 14 - 2  
A-Reeks maandag 04-09-2017 20u00 - 21u00 Sporthal Atheneum Woluwe The Beegees - The New Ketjes 10 - 12  
Beker-1/32 Finale maandag 04-09-2017 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Saloon - Boes Booze 2 - 4  
C-Reeks dinsdag 05-09-2017 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Roskamikaas - Daringmen 2 - 2  
Beker-1/32 Finale woensdag 06-09-2017 20u00 - 21u00 School Kasterlinden (S.A.B.) Steaua Simonis - Sheffield Tuesday 4 - 7  
D-Reeks woensdag 06-09-2017 21u00 - 22u00 Basic Fit Jette Media Markt 1000 - Minor-Ndako 4 - 3  
Beker-1/32 Finale woensdag 06-09-2017 21u00 - 22u00 Omnisportzaal Ceria Media Markt Nieuwstraat - Soda JC 6 - 4  
B-Reeks woensdag 06-09-2017 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Stoemp - Beertjes 2 - 6  
C-Reeks woensdag 06-09-2017 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Dikken Bal Monk - Intoxicoche 1 - 5  
C-Reeks woensdag 06-09-2017 22u00 - 23u00 School Kasterlinden (S.A.B.) Metallurg Brasseurs - Vaarttorpedo's 4 - 5  
B-Reeks donderdag 07-09-2017 21u00 - 22u00 Henri Simonet Sportzaal La Coupe - Sanfing Knights 0 - 6  
Beker-1/32 Finale donderdag 07-09-2017 21u00 - 22u00 Sportcentrum Sint-Gillis Real Andalucia - Pianofabriek 3 - 4
B-Reeks vrijdag 08-09-2017 20u00 - 21u00 Sportcomplex VUB Auverkes - Hattrick 5 - 6  
D-Reeks vrijdag 08-09-2017 20u30 - 21u30 Sporthal Atheneum Etterbeek AEK Etterbeek - C21 Azur 2 - 2  
Beker-1/32 Finale zaterdag 09-09-2017 18u30 - 19u30 School Kasterlinden (S.A.B.) Minor-Ndako - Celle Boys 5 - 2  
C-Reeks zaterdag 09-09-2017 19u30 - 20u30 School Kasterlinden (S.A.B.) Sparta - Real Andalucia 1 - 17  
B-Reeks maandag 11-09-2017 20u00 - 21u00 Omnisportzaal Aubier Evere Beertjes - Steaua Simonis 7 - 2  
Beker-1/32 Finale maandag 11-09-2017 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel FC Shotakoté - Sparta 7 - 5  
C-Reeks dinsdag 12-09-2017 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Intoxicoche - Sheffield Tuesday 3 - 2  
Beker-1/32 Finale dinsdag 12-09-2017 21u00 - 22u00 Sportcentrum Victoria C21 Azur - The Beegees 2 - 5  
Beker-1/32 Finale woensdag 13-09-2017 20u00 - 21u00 School Kasterlinden (S.A.B.) FriS - V.C. Amoreal 4 - 11  
Beker-1/32 Finale woensdag 13-09-2017 21u00 - 22u00 Omnisportzaal 'Rad' Bob Merlo - Italgio 7 - 2  
Beker-1/32 Finale woensdag 13-09-2017 21u00 - 22u00 School Kasterlinden (S.A.B.) Vaarttorpedo's - Sanfing Knights 3 - 6  
Beker-1/32 Finale woensdag 13-09-2017 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel The New Ketjes - La Coupe 6 - 2  
B-Reeks woensdag 13-09-2017 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Le Coq Sportief - Saloon 2 - 4  
Beker-1/32 Finale woensdag 13-09-2017 22u00 - 23u00 Sporthal Ten Gaerde Carmen Chill - Skuadr 14 - 3  
Beker-1/32 Finale donderdag 14-09-2017 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Hattrick - Media Markt 1000 9 - 7  
Beker-1/32 Finale donderdag 14-09-2017 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Den Hemel - Metallurg Brasseurs 1 - 7  
Beker-1/32 Finale vrijdag 15-09-2017 20u00 - 21u00 Charles Vander Puttenstadion F.C. Bebo - Stoemp 0 - 5
D-Reeks vrijdag 15-09-2017 21u00 - 22u00 Charles Vander Puttenstadion Rue de Flandre - Minor-Ndako 2 - 6  
C-Reeks vrijdag 15-09-2017 21u00 - 22u00 Sporthal Atheneum Woluwe Real Andalucia - De Wulle Bieste 18 - 2  
Beker-1/32 Finale vrijdag 15-09-2017 21u00 - 22u00 Omnisportzaal 'Rad' Dashtereirs - Dikken Deem 5 - 4  
A-Reeks vrijdag 15-09-2017 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Nazionale Team - Boes Booze 1 - 7  
A-Reeks maandag 18-09-2017 20u00 - 21u00 Sporthal Atheneum Woluwe The Beegees - Media Markt Nieuwstraat 6 - 5  
B-Reeks maandag 18-09-2017 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Sanfing Knights - Le Coq Sportief 2 - 10  
C-Reeks dinsdag 19-09-2017 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Roskamikaas - Dikken Bal Monk 1 - 1  
Beker-1/32 Finale dinsdag 19-09-2017 21u00 - 22u00 Sportcentrum Haren Phoenix 1140 - Intoxicoche 4 - 2  
B-Reeks woensdag 20-09-2017 20u00 - 21u00 School Kasterlinden (S.A.B.) Steaua Simonis - FC Shotakoté 2 - 7  
C-Reeks woensdag 20-09-2017 21u00 - 22u00 School Kasterlinden (S.A.B.) Sheffield Tuesday - Vaarttorpedo's 8 - 1  
B-Reeks woensdag 20-09-2017 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Stoemp - Den Hemel 9 - 5  
D-Reeks woensdag 20-09-2017 21u00 - 22u00 Basic Fit Jette Media Markt 1000 - Skuadr 10 - 5  
C-Reeks woensdag 20-09-2017 22u00 - 23u00 School Kasterlinden (S.A.B.) Metallurg Brasseurs - Bob Merlo 7 - 9  
B-Reeks donderdag 21-09-2017 21u00 - 22u00 Henri Simonet Sportzaal La Coupe - Saloon 6 - 6  
A-Reeks donderdag 21-09-2017 21u00 - 22u00 Sportcentrum Sint-Gillis Pianofabriek - KWB Savio 13 - 2  
A-Reeks vrijdag 22-09-2017 20u00 - 21u00 Omnisportzaal Ceria Italgio - Dikken Deem 0 - 5
C-Reeks vrijdag 22-09-2017 20u00 - 21u00 Sportcentrum Haren De Wulle Bieste - Daringmen 3 - 8  
Beker-1/32 Finale vrijdag 22-09-2017 20u30 - 21u30 Sporthal Atheneum Etterbeek AEK Etterbeek - Beertjes 5 - 0  
D-Reeks zaterdag 23-09-2017 18u30 - 19u30 School Kasterlinden (S.A.B.) Minor-Ndako - Dashtereirs 4 - 10  
C-Reeks zaterdag 23-09-2017 19u30 - 20u30 School Kasterlinden (S.A.B.) Sparta - Roskamikaas 5 - 0
B-Reeks maandag 25-09-2017 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel FC Shotakoté - Auverkes 4 - 5  
B-Reeks maandag 25-09-2017 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Saloon - Beertjes 4 - 2  
D-Reeks dinsdag 26-09-2017 21u00 - 22u00 Sportcentrum Victoria C21 Azur - Minor-Ndako 5 - 8  
D-Reeks woensdag 27-09-2017 20u00 - 21u00 School Kasterlinden (S.A.B.) FriS - Celle Boys 6 - 4  
A-Reeks woensdag 27-09-2017 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel The New Ketjes - KWB Savio 5 - 0
C-Reeks woensdag 27-09-2017 21u00 - 22u00 School Kasterlinden (S.A.B.) Vaarttorpedo's - Dikken Bal Monk 5 - 5  
C-Reeks woensdag 27-09-2017 21u00 - 22u00 Omnisportzaal 'Rad' Bob Merlo - Sparta 4 - 6  
B-Reeks woensdag 27-09-2017 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Le Coq Sportief - Carmen Chill 3 - 5  
B-Reeks donderdag 28-09-2017 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Den Hemel - Steaua Simonis 8 - 2  
A-Reeks vrijdag 29-09-2017 20u00 - 21u00 Omnisportzaal SAB De Kuub Z.Z. - Nazionale Team 10 - 5  
C-Reeks vrijdag 29-09-2017 20u00 - 21u00 Sporthal Atheneum Woluwe Daringmen - Metallurg Brasseurs 12 - 8  
A-Reeks vrijdag 29-09-2017 20u00 - 21u00 Charles Vander Puttenstadion F.C. Bebo - Dikken Deem 6 - 9  
A-Reeks vrijdag 29-09-2017 21u00 - 22u00 Odisee Campus Parnas Boes Booze - Media Markt Nieuwstraat 7 - 3  
D-Reeks vrijdag 29-09-2017 21u00 - 22u00 Omnisportzaal 'Rad' Dashtereirs - RS Brusselse Jeugdhuizen 6 - 9  
C-Reeks vrijdag 29-09-2017 21u00 - 22u00 Sporthal Atheneum Woluwe Real Andalucia - Sheffield Tuesday 21 - 3  
D-Reeks vrijdag 29-09-2017 21u00 - 22u00 Charles Vander Puttenstadion Rue de Flandre - Phoenix 1140 1 - 4  
A-Reeks maandag 02-10-2017 21u00 - 22u00 Sporthal PIVO Relegem Dikken Deem - The Beegees 4 - 5  
D-Reeks dinsdag 03-10-2017 21u00 - 22u00 Odisee Campus Parnas Celle Boys - Minor-Ndako 5 - 5  
C-Reeks dinsdag 03-10-2017 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Roskamikaas - Vaarttorpedo's 5 - 3  
D-Reeks dinsdag 03-10-2017 21u00 - 22u00 Sportcentrum Haren Phoenix 1140 - Skuadr 10 - 1  
B-Reeks woensdag 04-10-2017 20u00 - 21u00 School Kasterlinden (S.A.B.) Steaua Simonis - Saloon 3 - 5  
D-Reeks woensdag 04-10-2017 21u00 - 22u00 Basic Fit Jette Media Markt 1000 - Rue de Flandre 12 - 2  
B-Reeks woensdag 04-10-2017 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Stoemp - FC Shotakoté 6 - 0  
C-Reeks woensdag 04-10-2017 21u00 - 22u00 School Kasterlinden (S.A.B.) Sheffield Tuesday - Metallurg Brasseurs 7 - 7  
C-Reeks woensdag 04-10-2017 21u00 - 22u00 Omnisportzaal 'Rad' Bob Merlo - De Wulle Bieste 9 - 3  
C-Reeks woensdag 04-10-2017 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Dikken Bal Monk - V.C. Amoreal 0 - 4  
B-Reeks donderdag 05-10-2017 21u00 - 22u00 Henri Simonet Sportzaal La Coupe - Le Coq Sportief 3 - 6  
A-Reeks donderdag 05-10-2017 21u00 - 22u00 Sportcentrum Sint-Gillis Pianofabriek - The New Ketjes 5 - 4  
A-Reeks vrijdag 06-10-2017 20u00 - 21u00 Omnisportzaal Ceria Italgio - Nazionale Team 5 - 3  
B-Reeks vrijdag 06-10-2017 20u00 - 21u00 Sportcomplex VUB Auverkes - Carmen Chill 4 - 1  
A-Reeks vrijdag 06-10-2017 20u00 - 21u00 Charles Vander Puttenstadion F.C. Bebo - Media Markt Nieuwstraat 11 - 7  
D-Reeks vrijdag 06-10-2017 21u00 - 22u00 Omnisportzaal 'Rad' Dashtereirs - Soda JC 14 - 3  
D-Reeks zaterdag 07-10-2017 18u30 - 19u30 School Kasterlinden (S.A.B.) Minor-Ndako - FriS 8 - 8  
B-Reeks maandag 09-10-2017 20u00 - 21u00 Omnisportzaal Aubier Evere Beertjes - Hattrick 2 - 4  
B-Reeks maandag 09-10-2017 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel FC Shotakoté - Sanfing Knights 4 - 1  
C-Reeks dinsdag 10-10-2017 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Intoxicoche - Roskamikaas 3 - 3  
D-Reeks dinsdag 10-10-2017 21u00 - 22u00 Sporthal Atheneum Woluwe RS Brusselse Jeugdhuizen - Media Markt 1000 5 - 4  
D-Reeks dinsdag 10-10-2017 21u00 - 22u00 Sportcentrum Victoria C21 Azur - Celle Boys 6 - 3  
D-Reeks woensdag 11-10-2017 20u00 - 21u00 School Kasterlinden (S.A.B.) FriS - AEK Etterbeek 3 - 3  
C-Reeks woensdag 11-10-2017 21u00 - 22u00 School Kasterlinden (S.A.B.) Vaarttorpedo's - V.C. Amoreal 9 - 6  
C-Reeks woensdag 11-10-2017 21u00 - 22u00 Omnisportzaal 'Rad' Bob Merlo - Dikken Bal Monk 4 - 13  
B-Reeks woensdag 11-10-2017 22u00 - 23u00 Sporthal Ten Gaerde Carmen Chill - Stoemp 7 - 8  
D-Reeks woensdag 11-10-2017 22u00 - 23u00 Sporthal PIVO Relegem Soda JC - Rue de Flandre 6 - 3  
B-Reeks woensdag 11-10-2017 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Le Coq Sportief - Steaua Simonis 10 - 1  
B-Reeks donderdag 12-10-2017 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Den Hemel - Auverkes 6 - 1  
D-Reeks vrijdag 13-10-2017 20u00 - 21u00 Omnisportzaal 'Rad' Dashtereirs - Skuadr 18 - 2  
A-Reeks vrijdag 13-10-2017 20u00 - 21u00 Omnisportzaal SAB De Kuub Z.Z. - Pianofabriek 13 - 3  
C-Reeks vrijdag 13-10-2017 20u00 - 21u00 Sporthal Atheneum Woluwe Daringmen - Sheffield Tuesday 7 - 4  
A-Reeks vrijdag 13-10-2017 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Nazionale Team - F.C. Bebo 2 - 5  
C-Reeks vrijdag 13-10-2017 21u00 - 22u00 Sporthal Atheneum Woluwe Real Andalucia - Metallurg Brasseurs 8 - 1  
A-Reeks vrijdag 13-10-2017 21u30 - 22u30 Sporthal Ten Gaerde KWB Savio - Boes Booze 3 - 6  
A-Reeks maandag 16-10-2017 20u00 - 21u00 Sporthal Atheneum Woluwe The Beegees - KWB Savio 10 - 0  
B-Reeks maandag 16-10-2017 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Sanfing Knights - Den Hemel 4 - 6  
B-Reeks maandag 16-10-2017 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Saloon - Auverkes 5 - 5  
D-Reeks dinsdag 17-10-2017 21u00 - 22u00 Odisee Campus Parnas Celle Boys - Media Markt 1000 1 - 5  
C-Reeks dinsdag 17-10-2017 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Metallurg Brasseurs - Roskamikaas 7 - 3  
D-Reeks dinsdag 17-10-2017 21u00 - 22u00 Sportcentrum Haren Phoenix 1140 - C21 Azur 3 - 3  
C-Reeks woensdag 18-10-2017 20u00 - 21u00 Sporthal Atheneum Woluwe V.C. Amoreal - Intoxicoche 7 - 2  
D-Reeks woensdag 18-10-2017 21u00 - 22u00 Charles Vander Puttenstadion Skuadr - FriS 5 - 10  
C-Reeks woensdag 18-10-2017 21u00 - 22u00 School Kasterlinden (S.A.B.) Sheffield Tuesday - De Wulle Bieste 4 - 2  
B-Reeks woensdag 18-10-2017 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Stoemp - Steaua Simonis 5 - 1  
A-Reeks woensdag 18-10-2017 21u00 - 22u00 Omnisportzaal Ceria Media Markt Nieuwstraat - Dikken Deem 1 - 7  
C-Reeks woensdag 18-10-2017 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Dikken Bal Monk - Daringmen 5 - 7  
B-Reeks donderdag 19-10-2017 21u00 - 22u00 Henri Simonet Sportzaal La Coupe - Beertjes 8 - 4  
A-Reeks vrijdag 20-10-2017 20u00 - 21u00 Omnisportzaal Ceria Italgio - Pianofabriek 4 - 6  
A-Reeks vrijdag 20-10-2017 21u00 - 22u00 Odisee Campus Parnas Boes Booze - F.C. Bebo 8 - 4  
D-Reeks zaterdag 21-10-2017 18u30 - 19u30 School Kasterlinden (S.A.B.) Minor-Ndako - RS Brusselse Jeugdhuizen 6 - 7  
C-Reeks zaterdag 21-10-2017 19u30 - 20u30 School Kasterlinden (S.A.B.) Sparta - V.C. Amoreal 1 - 7  
B-Reeks maandag 23-10-2017 20u00 - 21u00 Omnisportzaal Aubier Evere Beertjes - Auverkes 5 - 4  
Beker-1/16 Finale maandag 23-10-2017 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel FC Shotakoté - Phoenix 1140 7 - 5
C-Reeks dinsdag 24-10-2017 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Intoxicoche - Bob Merlo 5 - 3  
D-Reeks dinsdag 24-10-2017 21u00 - 22u00 Sportcentrum Victoria C21 Azur - Media Markt 1000 2 - 4  
D-Reeks woensdag 25-10-2017 20u00 - 21u00 School Kasterlinden (S.A.B.) FriS - Phoenix 1140 3 - 9  
C-Reeks woensdag 25-10-2017 20u00 - 21u00 Sporthal Atheneum Woluwe V.C. Amoreal - Real Andalucia 1 - 13  
A-Reeks woensdag 25-10-2017 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel The New Ketjes - Media Markt Nieuwstraat 11 - 5  
B-Reeks woensdag 25-10-2017 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Le Coq Sportief - Stoemp 12 - 2  
D-Reeks woensdag 25-10-2017 22u00 - 23u00 Sporthal PIVO Relegem Soda JC - RS Brusselse Jeugdhuizen 7 - 13  
B-Reeks woensdag 25-10-2017 22u00 - 23u00 Sporthal Ten Gaerde Carmen Chill - Sanfing Knights 8 - 6  
B-Reeks donderdag 26-10-2017 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Den Hemel - La Coupe 5 - 4  
B-Reeks donderdag 26-10-2017 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Hattrick - FC Shotakoté 6 - 6  
D-Reeks vrijdag 27-10-2017 20u00 - 21u00 Omnisportzaal 'Rad' Dashtereirs - AEK Etterbeek 1 - 3  
A-Reeks vrijdag 27-10-2017 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Nazionale Team - Dikken Deem 3 - 4  
A-Reeks vrijdag 27-10-2017 21u30 - 22u30 Sporthal Ten Gaerde KWB Savio - F.C. Bebo 5 - 4  
B-Reeks maandag 30-10-2017 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Sanfing Knights - Steaua Simonis 9 - 2  
D-Reeks dinsdag 31-10-2017 21u00 - 22u00 Sportcentrum Haren Phoenix 1140 - Dashtereirs 7 - 3  
A-Reeks donderdag 02-11-2017 21u00 - 22u00 Sportcentrum Sint-Gillis Pianofabriek - The Beegees 5 - 0
B-Reeks donderdag 02-11-2017 21u00 - 22u00 Henri Simonet Sportzaal La Coupe - Carmen Chill 2 - 4  
A-Reeks vrijdag 03-11-2017 20u00 - 21u00 Charles Vander Puttenstadion F.C. Bebo - The New Ketjes 3 - 6  
D-Reeks vrijdag 03-11-2017 20u30 - 21u30 Sporthal Atheneum Etterbeek AEK Etterbeek - Skuadr 12 - 2  
C-Reeks zaterdag 04-11-2017 19u30 - 20u30 School Kasterlinden (S.A.B.) Sparta - Sheffield Tuesday 7 - 7  
B-Reeks maandag 06-11-2017 20u00 - 21u00 Omnisportzaal Aubier Evere Beertjes - Sanfing Knights 4 - 1  
A-Reeks maandag 06-11-2017 21u00 - 22u00 Sporthal PIVO Relegem Dikken Deem - KWB Savio 11 - 3  
B-Reeks maandag 06-11-2017 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel FC Shotakoté - Le Coq Sportief 3 - 6  
D-Reeks dinsdag 07-11-2017 21u00 - 22u00 Sportcentrum Victoria C21 Azur - FriS 8 - 4  
D-Reeks dinsdag 07-11-2017 21u00 - 22u00 Sporthal Atheneum Woluwe RS Brusselse Jeugdhuizen - Celle Boys 5 - 0
D-Reeks dinsdag 07-11-2017 21u00 - 22u00 Sportcentrum Haren Phoenix 1140 - Soda JC 5 - 0
A-Reeks woensdag 08-11-2017 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel The New Ketjes - Nazionale Team 12 - 6  
C-Reeks woensdag 08-11-2017 21u00 - 22u00 School Kasterlinden (S.A.B.) Vaarttorpedo's - Intoxicoche 3 - 3  
D-Reeks woensdag 08-11-2017 21u00 - 22u00 Charles Vander Puttenstadion Skuadr - Minor-Ndako 6 - 11  
B-Reeks woensdag 08-11-2017 22u00 - 23u00 Sporthal Ten Gaerde Carmen Chill - Auverkes 11 - 4  
B-Reeks donderdag 09-11-2017 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Hattrick - La Coupe 5 - 2  
B-Reeks donderdag 09-11-2017 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Den Hemel - Saloon 3 - 5  
C-Reeks vrijdag 10-11-2017 20u00 - 21u00 Sporthal Atheneum Woluwe Daringmen - V.C. Amoreal 5 - 3  
C-Reeks vrijdag 10-11-2017 20u00 - 21u00 Sportcentrum Haren De Wulle Bieste - Bob Merlo 2 - 10  
Beker-1/16 Finale vrijdag 10-11-2017 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Nazionale Team - Rue de Flandre 8 - 5  
C-Reeks vrijdag 10-11-2017 21u00 - 22u00 Sporthal Atheneum Woluwe Real Andalucia - Dikken Bal Monk 13 - 5  
A-Reeks maandag 13-11-2017 20u00 - 21u00 Sporthal Atheneum Woluwe The Beegees - De Kuub Z.Z. 4 - 9  
B-Reeks maandag 13-11-2017 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Sanfing Knights - Stoemp 1 - 0  
B-Reeks maandag 13-11-2017 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Saloon - Carmen Chill 2 - 2  
C-Reeks dinsdag 14-11-2017 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Roskamikaas - Real Andalucia 4 - 10  
D-Reeks dinsdag 14-11-2017 21u00 - 22u00 Sporthal Atheneum Woluwe RS Brusselse Jeugdhuizen - Phoenix 1140 6 - 7  
C-Reeks woensdag 15-11-2017 20u00 - 21u00 Sporthal Atheneum Woluwe V.C. Amoreal - Sheffield Tuesday 11 - 3  
A-Reeks woensdag 15-11-2017 21u00 - 22u00 Omnisportzaal Ceria Media Markt Nieuwstraat - Italgio 2 - 3  
C-Reeks woensdag 15-11-2017 21u00 - 22u00 Omnisportzaal 'Rad' Bob Merlo - Vaarttorpedo's 2 - 8  
B-Reeks donderdag 16-11-2017 21u00 - 22u00 Henri Simonet Sportzaal La Coupe - FC Shotakoté 8 - 4  
A-Reeks donderdag 16-11-2017 21u00 - 22u00 Sportcentrum Sint-Gillis Pianofabriek - Dikken Deem 2 - 1  
B-Reeks donderdag 16-11-2017 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Den Hemel - Beertjes 3 - 10  
B-Reeks vrijdag 17-11-2017 20u00 - 21u00 Sportcomplex VUB Auverkes - Steaua Simonis 16 - 3  
A-Reeks vrijdag 17-11-2017 20u00 - 21u00 Charles Vander Puttenstadion F.C. Bebo - The Beegees 1 - 3  
D-Reeks vrijdag 17-11-2017 21u00 - 22u00 Charles Vander Puttenstadion Rue de Flandre - C21 Azur 2 - 11  
D-Reeks vrijdag 17-11-2017 21u00 - 22u00 Omnisportzaal 'Rad' Dashtereirs - Media Markt 1000 6 - 6  
Beker-1/16 Finale vrijdag 17-11-2017 21u00 - 22u00 Odisee Campus Parnas Boes Booze - Soda JC 21 - 1  
Beker-1/16 Finale zaterdag 18-11-2017 18u30 - 19u30 School Kasterlinden (S.A.B.) Minor-Ndako - AEK Etterbeek 9 - 8
C-Reeks zaterdag 18-11-2017 19u30 - 20u30 School Kasterlinden (S.A.B.) Sparta - Intoxicoche 6 - 4  
B-Reeks maandag 20-11-2017 20u00 - 21u00 Omnisportzaal Aubier Evere Beertjes - FC Shotakoté 5 - 2  
B-Reeks maandag 20-11-2017 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Saloon - Stoemp 2 - 7  
C-Reeks dinsdag 21-11-2017 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Intoxicoche - Daringmen 6 - 8  
D-Reeks dinsdag 21-11-2017 21u00 - 22u00 Sportcentrum Haren Phoenix 1140 - Celle Boys 6 - 3  
D-Reeks dinsdag 21-11-2017 21u00 - 22u00 Sportcentrum Victoria C21 Azur - Dashtereirs 7 - 6  
D-Reeks woensdag 22-11-2017 21u00 - 22u00 Charles Vander Puttenstadion Skuadr - Rue de Flandre 1 - 10  
C-Reeks woensdag 22-11-2017 21u00 - 22u00 School Kasterlinden (S.A.B.) Vaarttorpedo's - Real Andalucia 3 - 7  
D-Reeks woensdag 22-11-2017 21u00 - 22u00 Basic Fit Jette Media Markt 1000 - FriS 1 - 9  
B-Reeks woensdag 22-11-2017 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Le Coq Sportief - Auverkes 6 - 8  
D-Reeks woensdag 22-11-2017 22u00 - 23u00 Sporthal PIVO Relegem Soda JC - Minor-Ndako 3 - 5  
Beker-1/16 Finale donderdag 23-11-2017 21u00 - 22u00 Sportcentrum Sint-Gillis Pianofabriek - RS Brusselse Jeugdhuizen 5 - 3  
B-Reeks donderdag 23-11-2017 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Hattrick - Carmen Chill 8 - 4  
A-Reeks vrijdag 24-11-2017 20u00 - 21u00 Sporthal Ten Gaerde KWB Savio - Italgio 7 - 2
A-Reeks vrijdag 24-11-2017 20u00 - 21u00 Omnisportzaal SAB De Kuub Z.Z. - F.C. Bebo 10 - 2  
Beker-1/16 Finale vrijdag 24-11-2017 20u00 - 21u00 Sportcentrum Haren De Wulle Bieste - Sparta 15 - 5  
A-Reeks vrijdag 24-11-2017 21u00 - 22u00 Odisee Campus Parnas Boes Booze - The New Ketjes 6 - 10  
A-Reeks vrijdag 24-11-2017 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Nazionale Team - The Beegees 3 - 9  
Beker-1/16 Finale vrijdag 24-11-2017 21u00 - 22u00 School Kasterlinden (S.A.B.) Sheffield Tuesday - Saloon 1 - 14  
D-Reeks dinsdag 28-11-2017 21u00 - 22u00 Odisee Campus Parnas Celle Boys - Soda JC 5 - 3  
C-Reeks dinsdag 28-11-2017 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Roskamikaas - De Wulle Bieste 6 - 6  
D-Reeks dinsdag 28-11-2017 21u00 - 22u00 Sporthal Atheneum Woluwe RS Brusselse Jeugdhuizen - AEK Etterbeek 5 - 7  
B-Reeks woensdag 29-11-2017 20u00 - 21u00 School Kasterlinden (S.A.B.) Steaua Simonis - La Coupe 5 - 7  
Beker-1/16 Finale woensdag 29-11-2017 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel The New Ketjes - Stoemp 16 - 2  
A-Reeks woensdag 29-11-2017 21u00 - 22u00 Omnisportzaal Ceria Media Markt Nieuwstraat - De Kuub Z.Z. 2 - 5  
C-Reeks woensdag 29-11-2017 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Dikken Bal Monk - Sheffield Tuesday 2 - 5  
C-Reeks woensdag 29-11-2017 22u00 - 23u00 School Kasterlinden (S.A.B.) Metallurg Brasseurs - Sparta 7 - 5  
B-Reeks woensdag 29-11-2017 22u00 - 23u00 Sporthal Ten Gaerde Carmen Chill - Beertjes 3 - 3  
A-Reeks donderdag 30-11-2017 21u00 - 22u00 Sportcentrum Sint-Gillis Pianofabriek - F.C. Bebo 2 - 3  
A-Reeks vrijdag 01-12-2017 20u00 - 21u00 Omnisportzaal Ceria Italgio - The Beegees 3 - 5  
B-Reeks vrijdag 01-12-2017 20u00 - 21u00 Sportcomplex VUB Auverkes - Sanfing Knights 5 - 4  
D-Reeks vrijdag 01-12-2017 21u00 - 22u00 Sporthal Atheneum Etterbeek AEK Etterbeek - Media Markt 1000 2 - 1  
D-Reeks vrijdag 01-12-2017 21u00 - 22u00 Charles Vander Puttenstadion Rue de Flandre - RS Brusselse Jeugdhuizen 4 - 10  
D-Reeks zaterdag 02-12-2017 18u30 - 19u30 School Kasterlinden (S.A.B.) Minor-Ndako - Phoenix 1140 4 - 8  
A-Reeks maandag 04-12-2017 21u00 - 22u00 Sporthal PIVO Relegem Dikken Deem - Pianofabriek 5 - 0
B-Reeks maandag 04-12-2017 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel FC Shotakoté - Den Hemel 3 - 4  
C-Reeks dinsdag 05-12-2017 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Intoxicoche - Dikken Bal Monk 2 - 3  
D-Reeks dinsdag 05-12-2017 21u00 - 22u00 Sportcentrum Haren Phoenix 1140 - Media Markt 1000 2 - 1  
D-Reeks dinsdag 05-12-2017 21u00 - 22u00 Sportcentrum Victoria C21 Azur - Skuadr 8 - 1  
D-Reeks woensdag 06-12-2017 20u00 - 21u00 School Kasterlinden (S.A.B.) FriS - RS Brusselse Jeugdhuizen 2 - 12  
Beker-1/16 Finale woensdag 06-12-2017 20u00 - 21u00 Sporthal Atheneum Woluwe V.C. Amoreal - Sanfing Knights 5 - 0
C-Reeks woensdag 06-12-2017 21u00 - 22u00 Omnisportzaal 'Rad' Bob Merlo - Real Andalucia 3 - 8  
A-Reeks woensdag 06-12-2017 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel The New Ketjes - De Kuub Z.Z. 11 - 3  
D-Reeks woensdag 06-12-2017 22u00 - 23u00 Sporthal PIVO Relegem Soda JC - AEK Etterbeek 3 - 8  
B-Reeks woensdag 06-12-2017 22u00 - 23u00 Sporthal Ten Gaerde Carmen Chill - Steaua Simonis 8 - 8  
C-Reeks vrijdag 08-12-2017 20u00 - 21u00 Sportcentrum Haren De Wulle Bieste - V.C. Amoreal 2 - 3  
D-Reeks vrijdag 08-12-2017 20u00 - 21u00 Omnisportzaal 'Rad' Dashtereirs - Celle Boys 7 - 6  
Beker-1/16 Finale vrijdag 08-12-2017 20u00 - 21u00 Omnisportzaal SAB De Kuub Z.Z. - Real Andalucia 2 - 4  
C-Reeks vrijdag 08-12-2017 20u00 - 21u00 Sporthal Atheneum Woluwe Daringmen - Sparta 11 - 2  
A-Reeks vrijdag 08-12-2017 21u00 - 22u00 Odisee Campus Parnas Boes Booze - Italgio 2 - 1  
A-Reeks vrijdag 08-12-2017 21u30 - 22u30 Sporthal Ten Gaerde KWB Savio - Nazionale Team 11 - 3  
Beker-1/16 Finale vrijdag 08-12-2017 22u00 - 23u00 School Kasterlinden (S.A.B.) Media Markt Nieuwstraat - Intoxicoche 7 - 1  
D-Reeks dinsdag 12-12-2017 21u00 - 22u00 Odisee Campus Parnas Celle Boys - AEK Etterbeek 0 - 2  
D-Reeks dinsdag 12-12-2017 21u00 - 22u00 Sporthal Atheneum Woluwe RS Brusselse Jeugdhuizen - C21 Azur 6 - 7  
B-Reeks woensdag 13-12-2017 20u00 - 21u00 School Kasterlinden (S.A.B.) Steaua Simonis - Beertjes 4 - 15  
C-Reeks woensdag 13-12-2017 20u00 - 21u00 Sporthal Atheneum Woluwe V.C. Amoreal - Roskamikaas 4 - 3  
A-Reeks woensdag 13-12-2017 21u00 - 22u00 Omnisportzaal Ceria Media Markt Nieuwstraat - KWB Savio 3 - 7  
C-Reeks woensdag 13-12-2017 21u00 - 22u00 School Kasterlinden (S.A.B.) Sheffield Tuesday - Intoxicoche 6 - 3  
Beker-1/16 Finale woensdag 13-12-2017 21u00 - 22u00 Omnisportzaal 'Rad' Bob Merlo - Hattrick 4 - 5  
D-Reeks woensdag 13-12-2017 21u00 - 22u00 Charles Vander Puttenstadion Skuadr - Soda JC 7 - 8  
C-Reeks woensdag 13-12-2017 22u00 - 23u00 School Kasterlinden (S.A.B.) Metallurg Brasseurs - De Wulle Bieste 6 - 9  
A-Reeks donderdag 14-12-2017 21u00 - 22u00 Sportcentrum Sint-Gillis Pianofabriek - Nazionale Team 3 - 5  
B-Reeks donderdag 14-12-2017 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Den Hemel - Le Coq Sportief 6 - 6  
B-Reeks vrijdag 15-12-2017 20u00 - 21u00 Sportcomplex VUB Auverkes - La Coupe 7 - 4  
A-Reeks vrijdag 15-12-2017 20u00 - 21u00 Charles Vander Puttenstadion F.C. Bebo - Italgio 6 - 1  
D-Reeks vrijdag 15-12-2017 21u00 - 22u00 Sporthal Atheneum Etterbeek AEK Etterbeek - Phoenix 1140 5 - 3  
C-Reeks vrijdag 15-12-2017 21u00 - 22u00 Sporthal Atheneum Woluwe Real Andalucia - Daringmen 7 - 9  
C-Reeks zaterdag 16-12-2017 19u30 - 20u30 School Kasterlinden (S.A.B.) Sparta - Vaarttorpedo's 4 - 0  
B-Reeks maandag 18-12-2017 20u00 - 21u00 Omnisportzaal Aubier Evere Beertjes - Stoemp 6 - 5  
A-Reeks maandag 18-12-2017 21u00 - 22u00 Sporthal PIVO Relegem Dikken Deem - De Kuub Z.Z. 3 - 5  
B-Reeks maandag 18-12-2017 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel FC Shotakoté - Saloon 4 - 5  
C-Reeks dinsdag 19-12-2017 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Intoxicoche - Metallurg Brasseurs 3 - 3  
D-Reeks woensdag 20-12-2017 20u00 - 21u00 School Kasterlinden (S.A.B.) FriS - Dashtereirs 4 - 10  
A-Reeks woensdag 20-12-2017 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel The New Ketjes - The Beegees 8 - 3  
Beker-1/16 Finale woensdag 20-12-2017 22u00 - 23u00 School Kasterlinden (S.A.B.) Auverkes - Media Markt 1000 9 - 3
D-Reeks woensdag 20-12-2017 22u00 - 23u00 Sporthal PIVO Relegem Soda JC - C21 Azur 3 - 10  
B-Reeks donderdag 21-12-2017 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Hattrick - Den Hemel 10 - 1  
C-Reeks vrijdag 22-12-2017 20u00 - 21u00 Sporthal Atheneum Woluwe Daringmen - Bob Merlo 8 - 7  
C-Reeks vrijdag 22-12-2017 20u00 - 21u00 Sportcentrum Haren De Wulle Bieste - Vaarttorpedo's 2 - 4  
A-Reeks vrijdag 22-12-2017 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Nazionale Team - Media Markt Nieuwstraat 5 - 5  
A-Reeks vrijdag 22-12-2017 21u30 - 22u30 Sporthal Ten Gaerde KWB Savio - De Kuub Z.Z. 4 - 3  
B-Reeks woensdag 27-12-2017 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Stoemp - Auverkes 8 - 4  
C-Reeks woensdag 27-12-2017 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Dikken Bal Monk - Metallurg Brasseurs 5 - 6
Beker-1/16 Finale woensdag 27-12-2017 22u00 - 23u00 Sporthal Ten Gaerde KWB Savio - Dikken Deem 6 - 3  
D-Reeks woensdag 03-01-2018 20u00 - 21u00 School Kasterlinden (S.A.B.) FriS - Soda JC 9 - 6  
A-Reeks woensdag 03-01-2018 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel The New Ketjes - Dikken Deem 4 - 6  
Beker-1/16 Finale woensdag 03-01-2018 22u00 - 23u00 Sporthal Ten Gaerde Carmen Chill - Metallurg Brasseurs 12 - 4  
B-Reeks donderdag 04-01-2018 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Hattrick - Beertjes 9 - 3  
A-Reeks vrijdag 05-01-2018 20u00 - 21u00 Omnisportzaal SAB De Kuub Z.Z. - KWB Savio 4 - 8  
D-Reeks vrijdag 05-01-2018 21u00 - 22u00 Charles Vander Puttenstadion Rue de Flandre - Dashtereirs 3 - 10
A-Reeks maandag 08-01-2018 21u00 - 22u00 Sporthal PIVO Relegem Dikken Deem - Italgio 6 - 2  
B-Reeks maandag 08-01-2018 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Sanfing Knights - Saloon 5 - 1  
D-Reeks dinsdag 09-01-2018 21u00 - 22u00 Odisee Campus Parnas Celle Boys - Dashtereirs 2 - 11  
C-Reeks dinsdag 09-01-2018 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Roskamikaas - Intoxicoche 10 - 7  
C-Reeks woensdag 10-01-2018 21u00 - 22u00 School Kasterlinden (S.A.B.) Sheffield Tuesday - Dikken Bal Monk 9 - 4  
B-Reeks woensdag 10-01-2018 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Stoemp - Le Coq Sportief 6 - 9  
D-Reeks woensdag 10-01-2018 21u00 - 22u00 Basic Fit Jette Media Markt 1000 - AEK Etterbeek 6 - 8  
C-Reeks woensdag 10-01-2018 22u00 - 23u00 School Kasterlinden (S.A.B.) Metallurg Brasseurs - Daringmen 4 - 7  
B-Reeks woensdag 10-01-2018 22u00 - 23u00 Sporthal Ten Gaerde Carmen Chill - Den Hemel 5 - 6  
A-Reeks donderdag 11-01-2018 21u00 - 22u00 Sportcentrum Sint-Gillis Pianofabriek - De Kuub Z.Z. 9 - 4  
D-Reeks vrijdag 12-01-2018 20u00 - 21u00 Omnisportzaal 'Rad' Dashtereirs - Phoenix 1140 8 - 4  
B-Reeks vrijdag 12-01-2018 20u00 - 21u00 Sportcomplex VUB Auverkes - FC Shotakoté 7 - 1  
A-Reeks vrijdag 12-01-2018 21u00 - 22u00 Odisee Campus Parnas Boes Booze - KWB Savio 1 - 12  
D-Reeks zaterdag 13-01-2018 18u30 - 19u30 School Kasterlinden (S.A.B.) Minor-Ndako - Soda JC 17 - 4  
C-Reeks zaterdag 13-01-2018 19u30 - 20u30 School Kasterlinden (S.A.B.) Sparta - Bob Merlo 3 - 9  
B-Reeks maandag 15-01-2018 20u00 - 21u00 Omnisportzaal Aubier Evere Beertjes - La Coupe 7 - 0  
B-Reeks maandag 15-01-2018 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel FC Shotakoté - Steaua Simonis 3 - 4  
Beker-1/16 Finale dinsdag 16-01-2018 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel The Beegees - Dashtereirs 3 - 5
D-Reeks dinsdag 16-01-2018 21u00 - 22u00 Sportcentrum Haren Phoenix 1140 - FriS 20 - 3  
C-Reeks woensdag 17-01-2018 21u00 - 22u00 School Kasterlinden (S.A.B.) Vaarttorpedo's - Metallurg Brasseurs 3 - 5
C-Reeks woensdag 17-01-2018 21u00 - 22u00 Omnisportzaal 'Rad' Bob Merlo - Sheffield Tuesday 8 - 1  
D-Reeks woensdag 17-01-2018 21u00 - 22u00 Charles Vander Puttenstadion Skuadr - Media Markt 1000 4 - 12  
B-Reeks woensdag 17-01-2018 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Le Coq Sportief - Sanfing Knights 1 - 6  
B-Reeks donderdag 18-01-2018 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Hattrick - Auverkes 3 - 1  
B-Reeks donderdag 18-01-2018 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Den Hemel - Stoemp 2 - 12  
A-Reeks vrijdag 19-01-2018 20u00 - 21u00 Omnisportzaal SAB De Kuub Z.Z. - Italgio 13 - 4
C-Reeks vrijdag 19-01-2018 20u00 - 21u00 Sporthal Atheneum Woluwe Daringmen - Roskamikaas 4 - 3  
Beker-1/8 Finale vrijdag 19-01-2018 21u00 - 22u00 Odisee Campus Parnas Boes Booze - FC Shotakoté 9 - 3  
C-Reeks vrijdag 19-01-2018 21u00 - 22u00 Sporthal Atheneum Woluwe Real Andalucia - Intoxicoche 14 - 3  
D-Reeks vrijdag 19-01-2018 21u00 - 22u00 Charles Vander Puttenstadion Rue de Flandre - Celle Boys 2 - 5  
A-Reeks vrijdag 19-01-2018 21u30 - 22u30 Sporthal Ten Gaerde KWB Savio - Pianofabriek 7 - 2  
A-Reeks maandag 22-01-2018 20u00 - 21u00 Sporthal Atheneum Woluwe The Beegees - Italgio 6 - 6  
D-Reeks dinsdag 23-01-2018 21u00 - 22u00 Odisee Campus Parnas Celle Boys - Rue de Flandre 2 - 2  
B-Reeks woensdag 24-01-2018 20u00 - 21u00 School Kasterlinden (S.A.B.) Steaua Simonis - Hattrick 4 - 6  
D-Reeks woensdag 24-01-2018 21u00 - 22u00 Basic Fit Jette Media Markt 1000 - Phoenix 1140 5 - 4  
A-Reeks woensdag 24-01-2018 21u00 - 22u00 Omnisportzaal Ceria Media Markt Nieuwstraat - The New Ketjes -
B-Reeks woensdag 24-01-2018 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Stoemp - La Coupe 1 - 7  
C-Reeks woensdag 24-01-2018 21u00 - 22u00 School Kasterlinden (S.A.B.) Sheffield Tuesday - Daringmen 6 - 8  
C-Reeks woensdag 24-01-2018 21u00 - 22u00 Sporthal Atheneum Woluwe V.C. Amoreal - Metallurg Brasseurs 9 - 8
D-Reeks woensdag 24-01-2018 22u00 - 23u00 Sporthal PIVO Relegem Soda JC - Skuadr 10 - 4  
C-Reeks woensdag 24-01-2018 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Dikken Bal Monk - Vaarttorpedo's 10 - 3  
A-Reeks vrijdag 26-01-2018 20u00 - 21u00 Omnisportzaal Ceria Italgio - Boes Booze 2 - 7  
C-Reeks vrijdag 26-01-2018 20u00 - 21u00 Sportcentrum Haren De Wulle Bieste - Intoxicoche 3 - 4  
D-Reeks vrijdag 26-01-2018 20u00 - 21u00 Omnisportzaal 'Rad' Dashtereirs - C21 Azur 2 - 5  
D-Reeks vrijdag 26-01-2018 21u00 - 22u00 Sporthal Atheneum Etterbeek AEK Etterbeek - Celle Boys 5 - 0
B-Reeks maandag 29-01-2018 20u00 - 21u00 Omnisportzaal Aubier Evere Beertjes - Le Coq Sportief 7 - 2  
B-Reeks maandag 29-01-2018 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel FC Shotakoté - Carmen Chill 9 - 1  
B-Reeks maandag 29-01-2018 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Saloon - Steaua Simonis 10 - 3  
D-Reeks dinsdag 30-01-2018 21u00 - 22u00 Sportcentrum Victoria C21 Azur - Soda JC 4 - 0  
D-Reeks dinsdag 30-01-2018 21u00 - 22u00 Sportcentrum Haren Phoenix 1140 - AEK Etterbeek 2 - 0  
C-Reeks dinsdag 30-01-2018 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Intoxicoche - Real Andalucia 3 - 10  
D-Reeks woensdag 31-01-2018 20u00 - 21u00 School Kasterlinden (S.A.B.) FriS - Minor-Ndako 5 - 5  
C-Reeks woensdag 31-01-2018 21u00 - 22u00 School Kasterlinden (S.A.B.) Vaarttorpedo's - Sparta 0 - 5
C-Reeks woensdag 31-01-2018 21u00 - 22u00 Omnisportzaal 'Rad' Bob Merlo - V.C. Amoreal 4 - 10  
B-Reeks donderdag 01-02-2018 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Hattrick - Sanfing Knights 6 - 4  
A-Reeks vrijdag 02-02-2018 20u00 - 21u00 Charles Vander Puttenstadion F.C. Bebo - Boes Booze 1 - 7  
C-Reeks vrijdag 02-02-2018 20u00 - 21u00 Sporthal Atheneum Woluwe Daringmen - Dikken Bal Monk 7 - 3  
A-Reeks vrijdag 02-02-2018 20u00 - 21u00 Omnisportzaal SAB De Kuub Z.Z. - Media Markt Nieuwstraat 3 - 2  
D-Reeks vrijdag 02-02-2018 21u00 - 22u00 Charles Vander Puttenstadion Rue de Flandre - Media Markt 1000 2 - 11  
Beker-1/8 Finale vrijdag 02-02-2018 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Nazionale Team - V.C. Amoreal 8 - 1  
A-Reeks vrijdag 02-02-2018 21u30 - 22u30 Sporthal Ten Gaerde KWB Savio - The New Ketjes 6 - 5  
A-Reeks maandag 05-02-2018 21u00 - 22u00 Sporthal PIVO Relegem Dikken Deem - Nazionale Team 5 - 2  
B-Reeks maandag 05-02-2018 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Saloon - La Coupe 5 - 4  
C-Reeks dinsdag 06-02-2018 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Roskamikaas - Sheffield Tuesday 5 - 0  
D-Reeks dinsdag 06-02-2018 21u00 - 22u00 Sportcentrum Haren Phoenix 1140 - Minor-Ndako 3 - 6  
D-Reeks dinsdag 06-02-2018 21u00 - 22u00 Sporthal Atheneum Woluwe RS Brusselse Jeugdhuizen - FriS 12 - 5  
C-Reeks woensdag 07-02-2018 20u00 - 21u00 Sporthal Atheneum Woluwe V.C. Amoreal - Daringmen 9 - 6  
B-Reeks woensdag 07-02-2018 20u00 - 21u00 School Kasterlinden (S.A.B.) Steaua Simonis - Le Coq Sportief 2 - 8  
B-Reeks woensdag 07-02-2018 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Stoemp - Carmen Chill 1 - 3
C-Reeks woensdag 07-02-2018 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Dikken Bal Monk - Bob Merlo 1 - 3  
D-Reeks woensdag 07-02-2018 22u00 - 23u00 Sporthal PIVO Relegem Soda JC - Celle Boys 8 - 2  
A-Reeks donderdag 08-02-2018 21u00 - 22u00 Sportcentrum Sint-Gillis Pianofabriek - Media Markt Nieuwstraat 1 - 6  
A-Reeks vrijdag 09-02-2018 20u00 - 21u00 Omnisportzaal Ceria Italgio - KWB Savio 3 - 12  
C-Reeks vrijdag 09-02-2018 20u00 - 21u00 Sportcentrum Haren De Wulle Bieste - Sheffield Tuesday 3 - 3  
B-Reeks vrijdag 09-02-2018 20u00 - 21u00 Sportcomplex VUB Auverkes - Stoemp 4 - 5  
Beker-1/8 Finale vrijdag 09-02-2018 21u00 - 22u00 Sporthal Atheneum Woluwe Real Andalucia - Carmen Chill 9 - 6  
D-Reeks vrijdag 09-02-2018 21u00 - 22u00 Sporthal Atheneum Etterbeek AEK Etterbeek - Rue de Flandre 8 - 6
D-Reeks zaterdag 10-02-2018 18u30 - 19u30 School Kasterlinden (S.A.B.) Minor-Ndako - Skuadr 13 - 4  
B-Reeks maandag 12-02-2018 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel FC Shotakoté - Beertjes 5 - 4  
B-Reeks dinsdag 13-02-2018 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Hattrick - Le Coq Sportief 5 - 6
D-Reeks dinsdag 13-02-2018 21u00 - 22u00 Sportcentrum Victoria C21 Azur - Rue de Flandre 6 - 3  
D-Reeks woensdag 14-02-2018 20u00 - 21u00 School Kasterlinden (S.A.B.) FriS - Skuadr 14 - 1  
B-Reeks woensdag 14-02-2018 22u00 - 23u00 Sporthal Ten Gaerde Carmen Chill - Saloon 6 - 3  
C-Reeks vrijdag 16-02-2018 20u00 - 21u00 Sporthal Atheneum Woluwe Daringmen - Intoxicoche 2 - 2  
A-Reeks vrijdag 16-02-2018 20u00 - 21u00 Omnisportzaal SAB De Kuub Z.Z. - The Beegees 3 - 5  
A-Reeks vrijdag 16-02-2018 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Nazionale Team - The New Ketjes 0 - 5
Beker-1/8 Finale vrijdag 16-02-2018 21u00 - 22u00 Sportcentrum Haren De Wulle Bieste - Dashtereirs 3 - 7
C-Reeks vrijdag 16-02-2018 21u00 - 22u00 Sporthal Atheneum Woluwe Real Andalucia - V.C. Amoreal 7 - 3  
A-Reeks vrijdag 16-02-2018 21u30 - 22u30 Sporthal Ten Gaerde KWB Savio - Media Markt Nieuwstraat 5 - 7  
A-Reeks maandag 19-02-2018 20u00 - 21u00 Sporthal Atheneum Woluwe The Beegees - Pianofabriek 3 - 3  
A-Reeks maandag 19-02-2018 21u00 - 22u00 Sporthal PIVO Relegem Dikken Deem - The New Ketjes 4 - 6  
B-Reeks maandag 19-02-2018 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Saloon - FC Shotakoté 6 - 4  
B-Reeks maandag 19-02-2018 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Sanfing Knights - Auverkes 5 - 8  
D-Reeks dinsdag 20-02-2018 21u00 - 22u00 Odisee Campus Parnas Celle Boys - Skuadr 6 - 4  
C-Reeks dinsdag 20-02-2018 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Roskamikaas - Sparta 7 - 1  
D-Reeks dinsdag 20-02-2018 21u00 - 22u00 Sportcentrum Haren Phoenix 1140 - Rue de Flandre 3 - 2  
B-Reeks woensdag 21-02-2018 20u00 - 21u00 School Kasterlinden (S.A.B.) Steaua Simonis - Stoemp 6 - 3  
C-Reeks woensdag 21-02-2018 20u00 - 21u00 Sporthal Atheneum Woluwe V.C. Amoreal - Vaarttorpedo's 15 - 4  
C-Reeks woensdag 21-02-2018 21u00 - 22u00 Omnisportzaal 'Rad' Bob Merlo - Metallurg Brasseurs 5 - 6  
C-Reeks woensdag 21-02-2018 21u00 - 22u00 School Kasterlinden (S.A.B.) Sheffield Tuesday - Real Andalucia 4 - 13  
A-Reeks woensdag 21-02-2018 21u00 - 22u00 Omnisportzaal Ceria Media Markt Nieuwstraat - F.C. Bebo 13 - 1  
D-Reeks woensdag 21-02-2018 21u00 - 22u00 Basic Fit Jette Media Markt 1000 - C21 Azur 2 - 4  
D-Reeks woensdag 21-02-2018 22u00 - 23u00 Sporthal PIVO Relegem Soda JC - Dashtereirs 5 - 7  
B-Reeks donderdag 22-02-2018 21u00 - 22u00 Henri Simonet Sportzaal La Coupe - Hattrick 4 - 4  
B-Reeks donderdag 22-02-2018 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Den Hemel - FC Shotakoté 1 - 7  
C-Reeks vrijdag 23-02-2018 20u00 - 21u00 Sportcentrum Haren De Wulle Bieste - Roskamikaas 3 - 8  
B-Reeks vrijdag 23-02-2018 20u00 - 21u00 Sportcomplex VUB Auverkes - Beertjes 7 - 7  
A-Reeks vrijdag 23-02-2018 21u00 - 22u00 Odisee Campus Parnas Boes Booze - De Kuub Z.Z. 5 - 4  
D-Reeks zaterdag 24-02-2018 18u30 - 19u30 School Kasterlinden (S.A.B.) Minor-Ndako - Celle Boys 6 - 7  
C-Reeks zaterdag 24-02-2018 19u30 - 20u30 School Kasterlinden (S.A.B.) Sparta - Dikken Bal Monk 4 - 2  
B-Reeks maandag 26-02-2018 20u00 - 21u00 Omnisportzaal Aubier Evere Beertjes - Den Hemel 8 - 3  
B-Reeks maandag 26-02-2018 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Sanfing Knights - FC Shotakoté 1 - 5
C-Reeks dinsdag 27-02-2018 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Intoxicoche - V.C. Amoreal 8 - 6  
D-Reeks woensdag 28-02-2018 20u00 - 21u00 School Kasterlinden (S.A.B.) FriS - C21 Azur 9 - 9  
A-Reeks woensdag 28-02-2018 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel The New Ketjes - Italgio 6 - 3  
C-Reeks woensdag 28-02-2018 21u00 - 22u00 School Kasterlinden (S.A.B.) Vaarttorpedo's - De Wulle Bieste 11 - 6  
B-Reeks woensdag 28-02-2018 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Le Coq Sportief - La Coupe 5 - 4  
B-Reeks woensdag 28-02-2018 22u00 - 23u00 Sporthal Ten Gaerde Carmen Chill - Hattrick 5 - 5  
A-Reeks maandag 05-03-2018 20u00 - 21u00 Sporthal Atheneum Woluwe The Beegees - F.C. Bebo 12 - 2  
A-Reeks maandag 05-03-2018 21u00 - 22u00 Sporthal PIVO Relegem Dikken Deem - Media Markt Nieuwstraat 7 - 3  
Beker-1/8 Finale maandag 05-03-2018 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Saloon - Minor-Ndako 7 - 3  
C-Reeks dinsdag 06-03-2018 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Roskamikaas - V.C. Amoreal 6 - 1  
D-Reeks dinsdag 06-03-2018 21u00 - 22u00 Sporthal Atheneum Woluwe RS Brusselse Jeugdhuizen - Rue de Flandre 17 - 5  
B-Reeks woensdag 07-03-2018 20u00 - 21u00 School Kasterlinden (S.A.B.) Steaua Simonis - Carmen Chill 7 - 7  
D-Reeks woensdag 07-03-2018 21u00 - 22u00 Charles Vander Puttenstadion Skuadr - C21 Azur 1 - 9  
C-Reeks woensdag 07-03-2018 21u00 - 22u00 School Kasterlinden (S.A.B.) Sheffield Tuesday - Sparta 3 - 19  
B-Reeks woensdag 07-03-2018 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Stoemp - Sanfing Knights 3 - 5  
Beker-1/8 Finale woensdag 07-03-2018 21u00 - 22u00 Omnisportzaal Ceria Media Markt Nieuwstraat - Pianofabriek 8 - 4  
D-Reeks woensdag 07-03-2018 21u00 - 22u00 Basic Fit Jette Media Markt 1000 - Celle Boys 4 - 6  
C-Reeks woensdag 07-03-2018 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Dikken Bal Monk - De Wulle Bieste 8 - 0  
C-Reeks woensdag 07-03-2018 22u00 - 23u00 School Kasterlinden (S.A.B.) Metallurg Brasseurs - Real Andalucia 4 - 8  
D-Reeks woensdag 07-03-2018 22u00 - 23u00 Sporthal PIVO Relegem Soda JC - Phoenix 1140 4 - 10  
Beker-1/8 Finale woensdag 07-03-2018 22u00 - 23u00 Sporthal Ten Gaerde KWB Savio - Hattrick 6 - 5
B-Reeks donderdag 08-03-2018 21u00 - 22u00 Henri Simonet Sportzaal La Coupe - Den Hemel 2 - 5  
B-Reeks vrijdag 09-03-2018 20u00 - 21u00 Sportcomplex VUB Auverkes - Le Coq Sportief 6 - 3  
C-Reeks vrijdag 09-03-2018 20u00 - 21u00 Sportcentrum Haren De Wulle Bieste - Sparta 1 - 7  
A-Reeks vrijdag 09-03-2018 20u00 - 21u00 Omnisportzaal Ceria Italgio - De Kuub Z.Z. 5 - 5  
D-Reeks vrijdag 09-03-2018 21u00 - 22u00 Sporthal Atheneum Etterbeek AEK Etterbeek - Minor-Ndako 9 - 5  
A-Reeks vrijdag 09-03-2018 21u00 - 22u00 Odisee Campus Parnas Boes Booze - The Beegees 5 - 1  
D-Reeks vrijdag 09-03-2018 21u00 - 22u00 Charles Vander Puttenstadion Rue de Flandre - FriS 4 - 7
B-Reeks maandag 12-03-2018 20u00 - 21u00 Omnisportzaal Aubier Evere Beertjes - Saloon 6 - 1  
B-Reeks maandag 12-03-2018 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel FC Shotakoté - Stoemp 7 - 1  
C-Reeks dinsdag 13-03-2018 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Intoxicoche - De Wulle Bieste 5 - 0
D-Reeks dinsdag 13-03-2018 21u00 - 22u00 Sportcentrum Victoria C21 Azur - RS Brusselse Jeugdhuizen 2 - 4  
C-Reeks woensdag 14-03-2018 20u00 - 21u00 Sporthal Atheneum Woluwe V.C. Amoreal - Bob Merlo 11 - 4
Beker-1/8 Finale woensdag 14-03-2018 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Auverkes - The New Ketjes 10 - 7  
C-Reeks woensdag 14-03-2018 21u00 - 22u00 School Kasterlinden (S.A.B.) Vaarttorpedo's - Roskamikaas 2 - 4  
D-Reeks woensdag 14-03-2018 21u00 - 22u00 Charles Vander Puttenstadion Skuadr - Dashtereirs 5 - 11  
B-Reeks donderdag 15-03-2018 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Hattrick - Stoemp 4 - 1  
B-Reeks donderdag 15-03-2018 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Den Hemel - Carmen Chill 2 - 8  
A-Reeks vrijdag 16-03-2018 20u00 - 21u00 Omnisportzaal SAB De Kuub Z.Z. - The New Ketjes 3 - 12  
D-Reeks vrijdag 16-03-2018 21u00 - 22u00 Charles Vander Puttenstadion Rue de Flandre - AEK Etterbeek 5 - 1  
A-Reeks vrijdag 16-03-2018 21u30 - 22u30 Sporthal Ten Gaerde KWB Savio - The Beegees 5 - 13  
A-Reeks maandag 19-03-2018 21u00 - 22u00 Sporthal PIVO Relegem Dikken Deem - F.C. Bebo 9 - 5  
B-Reeks maandag 19-03-2018 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Sanfing Knights - Carmen Chill 2 - 0  
B-Reeks maandag 19-03-2018 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Saloon - Le Coq Sportief 4 - 6  
D-Reeks dinsdag 20-03-2018 21u00 - 22u00 Odisee Campus Parnas Celle Boys - FriS 5 - 3  
C-Reeks dinsdag 20-03-2018 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Roskamikaas - Bob Merlo 2 - 3  
C-Reeks woensdag 21-03-2018 20u00 - 21u00 Sporthal Atheneum Woluwe V.C. Amoreal - Dikken Bal Monk 6 - 10  
D-Reeks woensdag 21-03-2018 21u00 - 22u00 Charles Vander Puttenstadion Skuadr - RS Brusselse Jeugdhuizen 2 - 17  
B-Reeks woensdag 21-03-2018 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Stoemp - Hattrick 1 - 12  
A-Reeks woensdag 21-03-2018 21u00 - 22u00 Omnisportzaal Ceria Media Markt Nieuwstraat - Boes Booze 10 - 4  
D-Reeks woensdag 21-03-2018 21u00 - 22u00 Basic Fit Jette Media Markt 1000 - Soda JC 7 - 6  
C-Reeks woensdag 21-03-2018 22u00 - 23u00 School Kasterlinden (S.A.B.) Metallurg Brasseurs - Sheffield Tuesday 0 - 5
B-Reeks donderdag 22-03-2018 21u00 - 22u00 Henri Simonet Sportzaal La Coupe - Steaua Simonis 4 - 4  
A-Reeks donderdag 22-03-2018 21u00 - 22u00 Sportcentrum Sint-Gillis Pianofabriek - Italgio 5 - 0
B-Reeks vrijdag 23-03-2018 20u00 - 21u00 Sportcomplex VUB Auverkes - Den Hemel 6 - 2  
D-Reeks vrijdag 23-03-2018 21u00 - 22u00 Sporthal Atheneum Etterbeek AEK Etterbeek - Dashtereirs 8 - 5  
A-Reeks vrijdag 23-03-2018 21u00 - 22u00 Odisee Campus Parnas Boes Booze - Dikken Deem 3 - 2
D-Reeks zaterdag 24-03-2018 18u30 - 19u30 School Kasterlinden (S.A.B.) Minor-Ndako - C21 Azur 5 - 6  
C-Reeks zaterdag 24-03-2018 19u30 - 20u30 School Kasterlinden (S.A.B.) Sparta - Daringmen 3 - 3  
B-Reeks maandag 26-03-2018 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel FC Shotakoté - La Coupe 0 - 2  
B-Reeks maandag 26-03-2018 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Saloon - Hattrick 3 - 11
C-Reeks dinsdag 27-03-2018 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Intoxicoche - Vaarttorpedo's 3 - 7  
D-Reeks dinsdag 27-03-2018 21u00 - 22u00 Sporthal Atheneum Woluwe RS Brusselse Jeugdhuizen - Skuadr 23 - 1  
A-Reeks woensdag 28-03-2018 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel The New Ketjes - Boes Booze 7 - 10  
C-Reeks woensdag 28-03-2018 21u00 - 22u00 Omnisportzaal 'Rad' Bob Merlo - Roskamikaas 3 - 8  
B-Reeks woensdag 28-03-2018 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Le Coq Sportief - Den Hemel 5 - 8  
C-Reeks woensdag 28-03-2018 22u00 - 23u00 School Kasterlinden (S.A.B.) Real Andalucia - Sparta 7 - 3
A-Reeks vrijdag 30-03-2018 20u00 - 21u00 Charles Vander Puttenstadion F.C. Bebo - Nazionale Team 5 - 13  
C-Reeks vrijdag 30-03-2018 20u00 - 21u00 Sporthal Atheneum Woluwe Daringmen - De Wulle Bieste 9 - 6  
D-Reeks vrijdag 30-03-2018 21u00 - 22u00 Sporthal Atheneum Etterbeek AEK Etterbeek - FriS 8 - 6
Beker-1/4 Finale vrijdag 30-03-2018 21u00 - 22u00 Sporthal Atheneum Woluwe Real Andalucia - Boes Booze 4 - 7  
D-Reeks dinsdag 03-04-2018 21u00 - 22u00 Odisee Campus Parnas Celle Boys - C21 Azur 4 - 3  
D-Reeks dinsdag 03-04-2018 21u00 - 22u00 Sportcentrum Haren Phoenix 1140 - RS Brusselse Jeugdhuizen 3 - 3  
B-Reeks woensdag 04-04-2018 20u00 - 21u00 School Kasterlinden (S.A.B.) Steaua Simonis - Sanfing Knights 10 - 5  
C-Reeks woensdag 04-04-2018 21u00 - 22u00 School Kasterlinden (S.A.B.) Sheffield Tuesday - Bob Merlo 3 - 11  
B-Reeks woensdag 04-04-2018 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Stoemp - Saloon 3 - 7  
A-Reeks woensdag 04-04-2018 21u00 - 22u00 Omnisportzaal Ceria Media Markt Nieuwstraat - The Beegees 6 - 2  
C-Reeks woensdag 04-04-2018 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Dikken Bal Monk - Roskamikaas 2 - 2  
C-Reeks woensdag 04-04-2018 22u00 - 23u00 School Kasterlinden (S.A.B.) Metallurg Brasseurs - Intoxicoche 8 - 3  
D-Reeks woensdag 04-04-2018 22u00 - 23u00 Sporthal PIVO Relegem Soda JC - Media Markt 1000 8 - 2
B-Reeks woensdag 04-04-2018 22u00 - 23u00 Sporthal Ten Gaerde Carmen Chill - Le Coq Sportief 0 - 3  
B-Reeks donderdag 05-04-2018 21u00 - 22u00 Henri Simonet Sportzaal La Coupe - Auverkes 2 - 4  
A-Reeks vrijdag 06-04-2018 20u00 - 21u00 Omnisportzaal Ceria Italgio - F.C. Bebo 3 - 4  
D-Reeks vrijdag 06-04-2018 21u00 - 22u00 Charles Vander Puttenstadion Rue de Flandre - Skuadr 18 - 5  
D-Reeks zaterdag 07-04-2018 18u30 - 19u30 School Kasterlinden (S.A.B.) Minor-Ndako - Media Markt 1000 6 - 9  
C-Reeks zaterdag 07-04-2018 19u30 - 20u30 School Kasterlinden (S.A.B.) Sparta - De Wulle Bieste 5 - 4  
B-Reeks maandag 09-04-2018 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel FC Shotakoté - Hattrick 2 - 8  
B-Reeks maandag 09-04-2018 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Saloon - Sanfing Knights 3 - 3  
A-Reeks dinsdag 10-04-2018 20u00 - 21u00 Omnisportzaal 'Rad' F.C. Bebo - Pianofabriek 9 - 2
D-Reeks dinsdag 10-04-2018 21u00 - 22u00 Sporthal Atheneum Woluwe RS Brusselse Jeugdhuizen - Dashtereirs 5 - 0
D-Reeks woensdag 11-04-2018 20u00 - 21u00 School Kasterlinden (S.A.B.) FriS - Rue de Flandre 9 - 5  
C-Reeks woensdag 11-04-2018 20u00 - 21u00 Sporthal Atheneum Woluwe V.C. Amoreal - Sparta 8 - 5  
C-Reeks woensdag 11-04-2018 21u00 - 22u00 School Kasterlinden (S.A.B.) Vaarttorpedo's - Bob Merlo 7 - 4  
A-Reeks woensdag 11-04-2018 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel The New Ketjes - F.C. Bebo 10 - 5  
B-Reeks woensdag 11-04-2018 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Le Coq Sportief - Beertjes 4 - 7  
B-Reeks donderdag 12-04-2018 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Hattrick - Saloon 9 - 2
C-Reeks vrijdag 13-04-2018 20u00 - 21u00 Sportcentrum Haren De Wulle Bieste - Metallurg Brasseurs 2 - 3  
D-Reeks vrijdag 13-04-2018 20u00 - 21u00 Omnisportzaal 'Rad' Dashtereirs - Minor-Ndako 12 - 4
A-Reeks vrijdag 13-04-2018 20u00 - 21u00 Omnisportzaal SAB De Kuub Z.Z. - Dikken Deem 2 - 5  
C-Reeks vrijdag 13-04-2018 20u00 - 21u00 Sporthal Atheneum Woluwe Daringmen - Vaarttorpedo's 8 - 9
A-Reeks vrijdag 13-04-2018 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Nazionale Team - Italgio 6 - 4  
A-Reeks maandag 16-04-2018 20u00 - 21u00 Sporthal Atheneum Woluwe The Beegees - Nazionale Team 7 - 5  
B-Reeks maandag 16-04-2018 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Sanfing Knights - Beertjes 5 - 3  
D-Reeks dinsdag 17-04-2018 21u00 - 22u00 Odisee Campus Parnas Celle Boys - RS Brusselse Jeugdhuizen 2 - 8  
A-Reeks dinsdag 17-04-2018 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Nazionale Team - Pianofabriek 5 - 0
B-Reeks woensdag 18-04-2018 20u00 - 21u00 School Kasterlinden (S.A.B.) Steaua Simonis - Den Hemel 5 - 6  
D-Reeks woensdag 18-04-2018 21u00 - 22u00 Basic Fit Jette Media Markt 1000 - Dashtereirs 4 - 10  
C-Reeks woensdag 18-04-2018 21u00 - 22u00 Omnisportzaal 'Rad' Bob Merlo - Intoxicoche 7 - 4  
D-Reeks woensdag 18-04-2018 21u00 - 22u00 Charles Vander Puttenstadion Skuadr - AEK Etterbeek 2 - 17  
D-Reeks woensdag 18-04-2018 22u00 - 23u00 Sporthal PIVO Relegem Soda JC - FriS 3 - 18  
C-Reeks woensdag 18-04-2018 22u00 - 23u00 School Kasterlinden (S.A.B.) Metallurg Brasseurs - V.C. Amoreal 6 - 6  
C-Reeks woensdag 18-04-2018 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Dikken Bal Monk - Real Andalucia 9 - 3  
B-Reeks donderdag 19-04-2018 21u00 - 22u00 Henri Simonet Sportzaal La Coupe - Stoemp 5 - 2  
A-Reeks vrijdag 20-04-2018 20u00 - 21u00 Omnisportzaal Ceria Italgio - Media Markt Nieuwstraat 1 - 3  
B-Reeks vrijdag 20-04-2018 20u00 - 21u00 Sportcomplex VUB Auverkes - Saloon 5 - 0
A-Reeks vrijdag 20-04-2018 20u00 - 21u00 Charles Vander Puttenstadion F.C. Bebo - KWB Savio 3 - 6  
D-Reeks vrijdag 20-04-2018 21u00 - 22u00 Sporthal Atheneum Etterbeek AEK Etterbeek - RS Brusselse Jeugdhuizen 2 - 7
A-Reeks vrijdag 20-04-2018 21u00 - 22u00 Odisee Campus Parnas Boes Booze - Nazionale Team 3 - 0  
B-Reeks maandag 23-04-2018 20u00 - 21u00 Omnisportzaal Aubier Evere Beertjes - Carmen Chill 5 - 6  
D-Reeks dinsdag 24-04-2018 21u00 - 22u00 Sportcentrum Victoria C21 Azur - Phoenix 1140 2 - 1  
D-Reeks dinsdag 24-04-2018 21u00 - 22u00 Sporthal Atheneum Woluwe RS Brusselse Jeugdhuizen - Minor-Ndako 9 - 6  
C-Reeks dinsdag 24-04-2018 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Intoxicoche - Sparta 10 - 1  
A-Reeks woensdag 25-04-2018 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel The New Ketjes - Pianofabriek 9 - 6  
C-Reeks woensdag 25-04-2018 21u00 - 22u00 School Kasterlinden (S.A.B.) Vaarttorpedo's - Daringmen 7 - 5  
D-Reeks woensdag 25-04-2018 21u00 - 22u00 Charles Vander Puttenstadion Skuadr - Celle Boys 1 - 4  
A-Reeks woensdag 25-04-2018 22u00 - 23u00 Sporthal Ten Gaerde KWB Savio - Dikken Deem 1 - 8
Beker-1/4 Finale woensdag 25-04-2018 22u00 - 23u00 School Kasterlinden (S.A.B.) Auverkes - Dashtereirs 6 - 10  
B-Reeks woensdag 25-04-2018 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Le Coq Sportief - FC Shotakoté 3 - 8  
Beker-1/4 Finale woensdag 25-04-2018 22u00 - 23u00 Omnisportzaal Ceria Nazionale Team - Media Markt Nieuwstraat 5 - 8  
B-Reeks donderdag 26-04-2018 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Hattrick - Steaua Simonis 11 - 3  
B-Reeks donderdag 26-04-2018 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Den Hemel - Sanfing Knights 6 - 2  
D-Reeks vrijdag 27-04-2018 20u00 - 21u00 Omnisportzaal 'Rad' Dashtereirs - FriS 14 - 5  
A-Reeks vrijdag 27-04-2018 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Nazionale Team - De Kuub Z.Z. 0 - 5
C-Reeks vrijdag 27-04-2018 21u00 - 22u00 Sporthal Atheneum Woluwe Real Andalucia - Bob Merlo 6 - 4  
Beker-1/4 Finale vrijdag 27-04-2018 21u30 - 22u30 Sporthal Ten Gaerde KWB Savio - Saloon 7 - 3  
A-Reeks maandag 30-04-2018 20u00 - 21u00 Sporthal Atheneum Woluwe The Beegees - Dikken Deem 5 - 7  
A-Reeks maandag 30-04-2018 20u00 - 21u00 Omnisportzaal SAB De Kuub Z.Z. - Boes Booze 0 - 5
B-Reeks maandag 30-04-2018 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Sanfing Knights - Hattrick 3 - 5
B-Reeks woensdag 02-05-2018 20u00 - 21u00 School Kasterlinden (S.A.B.) Steaua Simonis - Auverkes 4 - 8  
C-Reeks woensdag 02-05-2018 20u00 - 21u00 Sporthal Atheneum Woluwe V.C. Amoreal - De Wulle Bieste 4 - 4  
D-Reeks woensdag 02-05-2018 21u00 - 22u00 Charles Vander Puttenstadion Skuadr - Phoenix 1140 3 - 5  
C-Reeks woensdag 02-05-2018 21u00 - 22u00 Omnisportzaal 'Rad' Bob Merlo - Daringmen 1 - 10  
C-Reeks woensdag 02-05-2018 21u00 - 22u00 School Kasterlinden (S.A.B.) Sheffield Tuesday - Roskamikaas 6 - 11  
A-Reeks woensdag 02-05-2018 21u00 - 22u00 Omnisportzaal Ceria Media Markt Nieuwstraat - Nazionale Team 4 - 2  
D-Reeks woensdag 02-05-2018 21u00 - 22u00 Basic Fit Jette Media Markt 1000 - RS Brusselse Jeugdhuizen -
B-Reeks woensdag 02-05-2018 22u00 - 23u00 Sporthal Ten Gaerde Carmen Chill - FC Shotakoté 6 - 6  
C-Reeks woensdag 02-05-2018 22u00 - 23u00 School Kasterlinden (S.A.B.) Metallurg Brasseurs - Dikken Bal Monk 3 - 10  
A-Reeks donderdag 03-05-2018 21u00 - 22u00 Sportcentrum Sint-Gillis Pianofabriek - Boes Booze -  
A-Reeks vrijdag 04-05-2018 20u00 - 21u00 Omnisportzaal Ceria Italgio - The New Ketjes 4 - 8  
D-Reeks vrijdag 04-05-2018 20u00 - 21u00 Sportcomplex VUB AEK Etterbeek - Soda JC 12 - 6
A-Reeks vrijdag 04-05-2018 20u00 - 21u00 Charles Vander Puttenstadion F.C. Bebo - De Kuub Z.Z. 4 - 8  
C-Reeks vrijdag 04-05-2018 21u00 - 22u00 Sporthal Atheneum Woluwe Real Andalucia - Vaarttorpedo's 4 - 8  
D-Reeks zaterdag 05-05-2018 18u30 - 19u30 School Kasterlinden (S.A.B.) Minor-Ndako - Rue de Flandre 6 - 14  
C-Reeks zaterdag 05-05-2018 19u30 - 20u30 School Kasterlinden (S.A.B.) Sparta - Metallurg Brasseurs 5 - 0
A-Reeks maandag 07-05-2018 21u00 - 22u00 Sporthal PIVO Relegem Dikken Deem - Boes Booze 7 - 5  
B-Reeks maandag 07-05-2018 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Saloon - Den Hemel 5 - 7  
D-Reeks dinsdag 08-05-2018 21u00 - 22u00 Sporthal Atheneum Woluwe RS Brusselse Jeugdhuizen - Soda JC 5 - 0
D-Reeks dinsdag 08-05-2018 21u00 - 22u00 Sportcentrum Victoria C21 Azur - AEK Etterbeek 3 - 10  
D-Reeks woensdag 09-05-2018 20u00 - 21u00 School Kasterlinden (S.A.B.) FriS - Media Markt 1000 8 - 2  
C-Reeks woensdag 09-05-2018 21u00 - 22u00 School Kasterlinden (S.A.B.) Vaarttorpedo's - Sheffield Tuesday 5 - 10  
B-Reeks woensdag 09-05-2018 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Le Coq Sportief - Hattrick 5 - 0
C-Reeks woensdag 09-05-2018 22u00 - 23u00 School Kasterlinden (S.A.B.) De Wulle Bieste - Real Andalucia 0 - 11
B-Reeks woensdag 09-05-2018 22u00 - 23u00 Sporthal Ten Gaerde Carmen Chill - La Coupe 3 - 3  
C-Reeks vrijdag 11-05-2018 20u00 - 21u00 Sporthal Atheneum Woluwe Daringmen - Real Andalucia 5 - 9  
D-Reeks vrijdag 11-05-2018 20u00 - 21u00 Omnisportzaal 'Rad' Dashtereirs - Rue de Flandre 16 - 3  
C-Reeks vrijdag 11-05-2018 20u00 - 21u00 Sportcentrum Haren De Wulle Bieste - Dikken Bal Monk 2 - 7  
A-Reeks vrijdag 11-05-2018 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Nazionale Team - KWB Savio 5 - 0
B-Reeks maandag 14-05-2018 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Sanfing Knights - La Coupe 4 - 4  
D-Reeks dinsdag 15-05-2018 21u00 - 22u00 Odisee Campus Parnas Celle Boys - Phoenix 1140 -  
C-Reeks dinsdag 15-05-2018 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Roskamikaas - Metallurg Brasseurs 4 - 2  
A-Reeks woensdag 16-05-2018 21u00 - 22u00 Omnisportzaal Ceria Media Markt Nieuwstraat - Pianofabriek 7 - 6  
C-Reeks woensdag 16-05-2018 21u00 - 22u00 School Kasterlinden (S.A.B.) Sheffield Tuesday - V.C. Amoreal 8 - 5  
C-Reeks woensdag 16-05-2018 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Dikken Bal Monk - Sparta 2 - 2
B-Reeks donderdag 17-05-2018 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Den Hemel - Hattrick 9 - 5
A-Reeks donderdag 17-05-2018 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel The Beegees - Boes Booze 3 - 4
A-Reeks vrijdag 18-05-2018 21u00 - 22u00 Odisee Campus Parnas Boes Booze - Pianofabriek 3 - 2
C-Reeks vrijdag 18-05-2018 21u00 - 22u00 Sporthal Atheneum Woluwe Real Andalucia - Roskamikaas -
D-Reeks vrijdag 18-05-2018 21u00 - 22u00 Charles Vander Puttenstadion Rue de Flandre - Soda JC 4 - 6
D-Reeks zaterdag 19-05-2018 18u30 - 19u30 School Kasterlinden (S.A.B.) Minor-Ndako - AEK Etterbeek 1 - 9
Reeks
Dag
Datum
Uur
Sportzaal
Wedstrijd
Uitslag
Beker-1/32 Finale vrijdag 01-09-2017 20u00 - 21u00 Omnisportzaal SAB De Kuub Z.Z. - Le Coq Sportief 5 - 0
Beker-1/32 Finale vrijdag 01-09-2017 20u00 - 21u00 Sporthal Atheneum Woluwe Daringmen - Auverkes 7 - 10  
Beker-1/32 Finale vrijdag 01-09-2017 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Nazionale Team - Dikken Bal Monk 8 - 2  
Beker-1/32 Finale vrijdag 01-09-2017 21u00 - 22u00 Charles Vander Puttenstadion Rue de Flandre - De Wulle Bieste 9 - 10
Beker-1/32 Finale vrijdag 01-09-2017 21u30 - 22u30 Sporthal Ten Gaerde KWB Savio - Roskamikaas 14 - 2  
A-Reeks maandag 04-09-2017 20u00 - 21u00 Sporthal Atheneum Woluwe The Beegees - The New Ketjes 10 - 12  
Beker-1/32 Finale maandag 04-09-2017 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Saloon - Boes Booze 2 - 4  
C-Reeks dinsdag 05-09-2017 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Roskamikaas - Daringmen 2 - 2  
Beker-1/32 Finale woensdag 06-09-2017 20u00 - 21u00 School Kasterlinden (S.A.B.) Steaua Simonis - Sheffield Tuesday 4 - 7  
D-Reeks woensdag 06-09-2017 21u00 - 22u00 Basic Fit Jette Media Markt 1000 - Minor-Ndako 4 - 3  
Beker-1/32 Finale woensdag 06-09-2017 21u00 - 22u00 Omnisportzaal Ceria Media Markt Nieuwstraat - Soda JC 6 - 4  
B-Reeks woensdag 06-09-2017 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Stoemp - Beertjes 2 - 6  
C-Reeks woensdag 06-09-2017 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Dikken Bal Monk - Intoxicoche 1 - 5  
C-Reeks woensdag 06-09-2017 22u00 - 23u00 School Kasterlinden (S.A.B.) Metallurg Brasseurs - Vaarttorpedo's 4 - 5  
B-Reeks donderdag 07-09-2017 21u00 - 22u00 Henri Simonet Sportzaal La Coupe - Sanfing Knights 0 - 6  
Beker-1/32 Finale donderdag 07-09-2017 21u00 - 22u00 Sportcentrum Sint-Gillis Real Andalucia - Pianofabriek 3 - 4
B-Reeks vrijdag 08-09-2017 20u00 - 21u00 Sportcomplex VUB Auverkes - Hattrick 5 - 6  
D-Reeks vrijdag 08-09-2017 20u30 - 21u30 Sporthal Atheneum Etterbeek AEK Etterbeek - C21 Azur 2 - 2  
Beker-1/32 Finale zaterdag 09-09-2017 18u30 - 19u30 School Kasterlinden (S.A.B.) Minor-Ndako - Celle Boys 5 - 2  
C-Reeks zaterdag 09-09-2017 19u30 - 20u30 School Kasterlinden (S.A.B.) Sparta - Real Andalucia 1 - 17  
B-Reeks maandag 11-09-2017 20u00 - 21u00 Omnisportzaal Aubier Evere Beertjes - Steaua Simonis 7 - 2  
Beker-1/32 Finale maandag 11-09-2017 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel FC Shotakoté - Sparta 7 - 5  
C-Reeks dinsdag 12-09-2017 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Intoxicoche - Sheffield Tuesday 3 - 2  
Beker-1/32 Finale dinsdag 12-09-2017 21u00 - 22u00 Sportcentrum Victoria C21 Azur - The Beegees 2 - 5  
Beker-1/32 Finale woensdag 13-09-2017 20u00 - 21u00 School Kasterlinden (S.A.B.) FriS - V.C. Amoreal 4 - 11  
Beker-1/32 Finale woensdag 13-09-2017 21u00 - 22u00 Omnisportzaal 'Rad' Bob Merlo - Italgio 7 - 2  
Beker-1/32 Finale woensdag 13-09-2017 21u00 - 22u00 School Kasterlinden (S.A.B.) Vaarttorpedo's - Sanfing Knights 3 - 6  
Beker-1/32 Finale woensdag 13-09-2017 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel The New Ketjes - La Coupe 6 - 2  
B-Reeks woensdag 13-09-2017 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Le Coq Sportief - Saloon 2 - 4  
Beker-1/32 Finale woensdag 13-09-2017 22u00 - 23u00 Sporthal Ten Gaerde Carmen Chill - Skuadr 14 - 3  
Beker-1/32 Finale donderdag 14-09-2017 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Hattrick - Media Markt 1000 9 - 7  
Beker-1/32 Finale donderdag 14-09-2017 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Den Hemel - Metallurg Brasseurs 1 - 7  
Beker-1/32 Finale vrijdag 15-09-2017 20u00 - 21u00 Charles Vander Puttenstadion F.C. Bebo - Stoemp 0 - 5
D-Reeks vrijdag 15-09-2017 21u00 - 22u00 Charles Vander Puttenstadion Rue de Flandre - Minor-Ndako 2 - 6  
C-Reeks vrijdag 15-09-2017 21u00 - 22u00 Sporthal Atheneum Woluwe Real Andalucia - De Wulle Bieste 18 - 2  
Beker-1/32 Finale vrijdag 15-09-2017 21u00 - 22u00 Omnisportzaal 'Rad' Dashtereirs - Dikken Deem 5 - 4  
A-Reeks vrijdag 15-09-2017 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Nazionale Team - Boes Booze 1 - 7  
A-Reeks maandag 18-09-2017 20u00 - 21u00 Sporthal Atheneum Woluwe The Beegees - Media Markt Nieuwstraat 6 - 5  
B-Reeks maandag 18-09-2017 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Sanfing Knights - Le Coq Sportief 2 - 10  
C-Reeks dinsdag 19-09-2017 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Roskamikaas - Dikken Bal Monk 1 - 1  
Beker-1/32 Finale dinsdag 19-09-2017 21u00 - 22u00 Sportcentrum Haren Phoenix 1140 - Intoxicoche 4 - 2  
B-Reeks woensdag 20-09-2017 20u00 - 21u00 School Kasterlinden (S.A.B.) Steaua Simonis - FC Shotakoté 2 - 7  
C-Reeks woensdag 20-09-2017 21u00 - 22u00 School Kasterlinden (S.A.B.) Sheffield Tuesday - Vaarttorpedo's 8 - 1  
B-Reeks woensdag 20-09-2017 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Stoemp - Den Hemel 9 - 5  
D-Reeks woensdag 20-09-2017 21u00 - 22u00 Basic Fit Jette Media Markt 1000 - Skuadr 10 - 5  
C-Reeks woensdag 20-09-2017 22u00 - 23u00 School Kasterlinden (S.A.B.) Metallurg Brasseurs - Bob Merlo 7 - 9  
B-Reeks donderdag 21-09-2017 21u00 - 22u00 Henri Simonet Sportzaal La Coupe - Saloon 6 - 6  
A-Reeks donderdag 21-09-2017 21u00 - 22u00 Sportcentrum Sint-Gillis Pianofabriek - KWB Savio 13 - 2  
A-Reeks vrijdag 22-09-2017 20u00 - 21u00 Omnisportzaal Ceria Italgio - Dikken Deem 0 - 5
C-Reeks vrijdag 22-09-2017 20u00 - 21u00 Sportcentrum Haren De Wulle Bieste - Daringmen 3 - 8  
Beker-1/32 Finale vrijdag 22-09-2017 20u30 - 21u30 Sporthal Atheneum Etterbeek AEK Etterbeek - Beertjes 5 - 0  
D-Reeks zaterdag 23-09-2017 18u30 - 19u30 School Kasterlinden (S.A.B.) Minor-Ndako - Dashtereirs 4 - 10  
C-Reeks zaterdag 23-09-2017 19u30 - 20u30 School Kasterlinden (S.A.B.) Sparta - Roskamikaas 5 - 0
B-Reeks maandag 25-09-2017 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel FC Shotakoté - Auverkes 4 - 5  
B-Reeks maandag 25-09-2017 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Saloon - Beertjes 4 - 2  
D-Reeks dinsdag 26-09-2017 21u00 - 22u00 Sportcentrum Victoria C21 Azur - Minor-Ndako 5 - 8  
D-Reeks woensdag 27-09-2017 20u00 - 21u00 School Kasterlinden (S.A.B.) FriS - Celle Boys 6 - 4  
A-Reeks woensdag 27-09-2017 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel The New Ketjes - KWB Savio 5 - 0
C-Reeks woensdag 27-09-2017 21u00 - 22u00 School Kasterlinden (S.A.B.) Vaarttorpedo's - Dikken Bal Monk 5 - 5  
C-Reeks woensdag 27-09-2017 21u00 - 22u00 Omnisportzaal 'Rad' Bob Merlo - Sparta 4 - 6  
B-Reeks woensdag 27-09-2017 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Le Coq Sportief - Carmen Chill 3 - 5  
B-Reeks donderdag 28-09-2017 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Den Hemel - Steaua Simonis 8 - 2  
A-Reeks vrijdag 29-09-2017 20u00 - 21u00 Omnisportzaal SAB De Kuub Z.Z. - Nazionale Team 10 - 5  
C-Reeks vrijdag 29-09-2017 20u00 - 21u00 Sporthal Atheneum Woluwe Daringmen - Metallurg Brasseurs 12 - 8  
A-Reeks vrijdag 29-09-2017 20u00 - 21u00 Charles Vander Puttenstadion F.C. Bebo - Dikken Deem 6 - 9  
A-Reeks vrijdag 29-09-2017 21u00 - 22u00 Odisee Campus Parnas Boes Booze - Media Markt Nieuwstraat 7 - 3  
D-Reeks vrijdag 29-09-2017 21u00 - 22u00 Omnisportzaal 'Rad' Dashtereirs - RS Brusselse Jeugdhuizen 6 - 9  
C-Reeks vrijdag 29-09-2017 21u00 - 22u00 Sporthal Atheneum Woluwe Real Andalucia - Sheffield Tuesday 21 - 3  
D-Reeks vrijdag 29-09-2017 21u00 - 22u00 Charles Vander Puttenstadion Rue de Flandre - Phoenix 1140 1 - 4  
A-Reeks maandag 02-10-2017 21u00 - 22u00 Sporthal PIVO Relegem Dikken Deem - The Beegees 4 - 5  
D-Reeks dinsdag 03-10-2017 21u00 - 22u00 Odisee Campus Parnas Celle Boys - Minor-Ndako 5 - 5  
C-Reeks dinsdag 03-10-2017 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Roskamikaas - Vaarttorpedo's 5 - 3  
D-Reeks dinsdag 03-10-2017 21u00 - 22u00 Sportcentrum Haren Phoenix 1140 - Skuadr 10 - 1  
B-Reeks woensdag 04-10-2017 20u00 - 21u00 School Kasterlinden (S.A.B.) Steaua Simonis - Saloon 3 - 5  
D-Reeks woensdag 04-10-2017 21u00 - 22u00 Basic Fit Jette Media Markt 1000 - Rue de Flandre 12 - 2  
B-Reeks woensdag 04-10-2017 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Stoemp - FC Shotakoté 6 - 0  
C-Reeks woensdag 04-10-2017 21u00 - 22u00 School Kasterlinden (S.A.B.) Sheffield Tuesday - Metallurg Brasseurs 7 - 7  
C-Reeks woensdag 04-10-2017 21u00 - 22u00 Omnisportzaal 'Rad' Bob Merlo - De Wulle Bieste 9 - 3  
C-Reeks woensdag 04-10-2017 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Dikken Bal Monk - V.C. Amoreal 0 - 4  
B-Reeks donderdag 05-10-2017 21u00 - 22u00 Henri Simonet Sportzaal La Coupe - Le Coq Sportief 3 - 6  
A-Reeks donderdag 05-10-2017 21u00 - 22u00 Sportcentrum Sint-Gillis Pianofabriek - The New Ketjes 5 - 4  
A-Reeks vrijdag 06-10-2017 20u00 - 21u00 Omnisportzaal Ceria Italgio - Nazionale Team 5 - 3  
B-Reeks vrijdag 06-10-2017 20u00 - 21u00 Sportcomplex VUB Auverkes - Carmen Chill 4 - 1  
A-Reeks vrijdag 06-10-2017 20u00 - 21u00 Charles Vander Puttenstadion F.C. Bebo - Media Markt Nieuwstraat 11 - 7  
D-Reeks vrijdag 06-10-2017 21u00 - 22u00 Omnisportzaal 'Rad' Dashtereirs - Soda JC 14 - 3  
D-Reeks zaterdag 07-10-2017 18u30 - 19u30 School Kasterlinden (S.A.B.) Minor-Ndako - FriS 8 - 8  
B-Reeks maandag 09-10-2017 20u00 - 21u00 Omnisportzaal Aubier Evere Beertjes - Hattrick 2 - 4  
B-Reeks maandag 09-10-2017 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel FC Shotakoté - Sanfing Knights 4 - 1  
C-Reeks dinsdag 10-10-2017 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Intoxicoche - Roskamikaas 3 - 3  
D-Reeks dinsdag 10-10-2017 21u00 - 22u00 Sporthal Atheneum Woluwe RS Brusselse Jeugdhuizen - Media Markt 1000 5 - 4  
D-Reeks dinsdag 10-10-2017 21u00 - 22u00 Sportcentrum Victoria C21 Azur - Celle Boys 6 - 3  
D-Reeks woensdag 11-10-2017 20u00 - 21u00 School Kasterlinden (S.A.B.) FriS - AEK Etterbeek 3 - 3  
C-Reeks woensdag 11-10-2017 21u00 - 22u00 School Kasterlinden (S.A.B.) Vaarttorpedo's - V.C. Amoreal 9 - 6  
C-Reeks woensdag 11-10-2017 21u00 - 22u00 Omnisportzaal 'Rad' Bob Merlo - Dikken Bal Monk 4 - 13  
B-Reeks woensdag 11-10-2017 22u00 - 23u00 Sporthal Ten Gaerde Carmen Chill - Stoemp 7 - 8  
D-Reeks woensdag 11-10-2017 22u00 - 23u00 Sporthal PIVO Relegem Soda JC - Rue de Flandre 6 - 3  
B-Reeks woensdag 11-10-2017 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Le Coq Sportief - Steaua Simonis 10 - 1  
B-Reeks donderdag 12-10-2017 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Den Hemel - Auverkes 6 - 1  
D-Reeks vrijdag 13-10-2017 20u00 - 21u00 Omnisportzaal 'Rad' Dashtereirs - Skuadr 18 - 2  
A-Reeks vrijdag 13-10-2017 20u00 - 21u00 Omnisportzaal SAB De Kuub Z.Z. - Pianofabriek 13 - 3  
C-Reeks vrijdag 13-10-2017 20u00 - 21u00 Sporthal Atheneum Woluwe Daringmen - Sheffield Tuesday 7 - 4  
A-Reeks vrijdag 13-10-2017 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Nazionale Team - F.C. Bebo 2 - 5  
C-Reeks vrijdag 13-10-2017 21u00 - 22u00 Sporthal Atheneum Woluwe Real Andalucia - Metallurg Brasseurs 8 - 1  
A-Reeks vrijdag 13-10-2017 21u30 - 22u30 Sporthal Ten Gaerde KWB Savio - Boes Booze 3 - 6  
A-Reeks maandag 16-10-2017 20u00 - 21u00 Sporthal Atheneum Woluwe The Beegees - KWB Savio 10 - 0  
B-Reeks maandag 16-10-2017 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Sanfing Knights - Den Hemel 4 - 6  
B-Reeks maandag 16-10-2017 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Saloon - Auverkes 5 - 5  
D-Reeks dinsdag 17-10-2017 21u00 - 22u00 Odisee Campus Parnas Celle Boys - Media Markt 1000 1 - 5  
C-Reeks dinsdag 17-10-2017 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Metallurg Brasseurs - Roskamikaas 7 - 3  
D-Reeks dinsdag 17-10-2017 21u00 - 22u00 Sportcentrum Haren Phoenix 1140 - C21 Azur 3 - 3  
C-Reeks woensdag 18-10-2017 20u00 - 21u00 Sporthal Atheneum Woluwe V.C. Amoreal - Intoxicoche 7 - 2  
D-Reeks woensdag 18-10-2017 21u00 - 22u00 Charles Vander Puttenstadion Skuadr - FriS 5 - 10  
C-Reeks woensdag 18-10-2017 21u00 - 22u00 School Kasterlinden (S.A.B.) Sheffield Tuesday - De Wulle Bieste 4 - 2  
B-Reeks woensdag 18-10-2017 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Stoemp - Steaua Simonis 5 - 1  
A-Reeks woensdag 18-10-2017 21u00 - 22u00 Omnisportzaal Ceria Media Markt Nieuwstraat - Dikken Deem 1 - 7  
C-Reeks woensdag 18-10-2017 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Dikken Bal Monk - Daringmen 5 - 7  
B-Reeks donderdag 19-10-2017 21u00 - 22u00 Henri Simonet Sportzaal La Coupe - Beertjes 8 - 4  
A-Reeks vrijdag 20-10-2017 20u00 - 21u00 Omnisportzaal Ceria Italgio - Pianofabriek 4 - 6  
A-Reeks vrijdag 20-10-2017 21u00 - 22u00 Odisee Campus Parnas Boes Booze - F.C. Bebo 8 - 4  
D-Reeks zaterdag 21-10-2017 18u30 - 19u30 School Kasterlinden (S.A.B.) Minor-Ndako - RS Brusselse Jeugdhuizen 6 - 7  
C-Reeks zaterdag 21-10-2017 19u30 - 20u30 School Kasterlinden (S.A.B.) Sparta - V.C. Amoreal 1 - 7  
B-Reeks maandag 23-10-2017 20u00 - 21u00 Omnisportzaal Aubier Evere Beertjes - Auverkes 5 - 4  
Beker-1/16 Finale maandag 23-10-2017 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel FC Shotakoté - Phoenix 1140 7 - 5
C-Reeks dinsdag 24-10-2017 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Intoxicoche - Bob Merlo 5 - 3  
D-Reeks dinsdag 24-10-2017 21u00 - 22u00 Sportcentrum Victoria C21 Azur - Media Markt 1000 2 - 4  
D-Reeks woensdag 25-10-2017 20u00 - 21u00 School Kasterlinden (S.A.B.) FriS - Phoenix 1140 3 - 9  
C-Reeks woensdag 25-10-2017 20u00 - 21u00 Sporthal Atheneum Woluwe V.C. Amoreal - Real Andalucia 1 - 13  
A-Reeks woensdag 25-10-2017 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel The New Ketjes - Media Markt Nieuwstraat 11 - 5  
B-Reeks woensdag 25-10-2017 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Le Coq Sportief - Stoemp 12 - 2  
D-Reeks woensdag 25-10-2017 22u00 - 23u00 Sporthal PIVO Relegem Soda JC - RS Brusselse Jeugdhuizen 7 - 13  
B-Reeks woensdag 25-10-2017 22u00 - 23u00 Sporthal Ten Gaerde Carmen Chill - Sanfing Knights 8 - 6  
B-Reeks donderdag 26-10-2017 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Den Hemel - La Coupe 5 - 4  
B-Reeks donderdag 26-10-2017 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Hattrick - FC Shotakoté 6 - 6  
D-Reeks vrijdag 27-10-2017 20u00 - 21u00 Omnisportzaal 'Rad' Dashtereirs - AEK Etterbeek 1 - 3  
A-Reeks vrijdag 27-10-2017 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Nazionale Team - Dikken Deem 3 - 4  
A-Reeks vrijdag 27-10-2017 21u30 - 22u30 Sporthal Ten Gaerde KWB Savio - F.C. Bebo 5 - 4  
B-Reeks maandag 30-10-2017 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Sanfing Knights - Steaua Simonis 9 - 2  
D-Reeks dinsdag 31-10-2017 21u00 - 22u00 Sportcentrum Haren Phoenix 1140 - Dashtereirs 7 - 3  
A-Reeks donderdag 02-11-2017 21u00 - 22u00 Sportcentrum Sint-Gillis Pianofabriek - The Beegees 5 - 0
B-Reeks donderdag 02-11-2017 21u00 - 22u00 Henri Simonet Sportzaal La Coupe - Carmen Chill 2 - 4  
A-Reeks vrijdag 03-11-2017 20u00 - 21u00 Charles Vander Puttenstadion F.C. Bebo - The New Ketjes 3 - 6  
D-Reeks vrijdag 03-11-2017 20u30 - 21u30 Sporthal Atheneum Etterbeek AEK Etterbeek - Skuadr 12 - 2  
C-Reeks zaterdag 04-11-2017 19u30 - 20u30 School Kasterlinden (S.A.B.) Sparta - Sheffield Tuesday 7 - 7  
B-Reeks maandag 06-11-2017 20u00 - 21u00 Omnisportzaal Aubier Evere Beertjes - Sanfing Knights 4 - 1  
A-Reeks maandag 06-11-2017 21u00 - 22u00 Sporthal PIVO Relegem Dikken Deem - KWB Savio 11 - 3  
B-Reeks maandag 06-11-2017 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel FC Shotakoté - Le Coq Sportief 3 - 6  
D-Reeks dinsdag 07-11-2017 21u00 - 22u00 Sportcentrum Victoria C21 Azur - FriS 8 - 4  
D-Reeks dinsdag 07-11-2017 21u00 - 22u00 Sporthal Atheneum Woluwe RS Brusselse Jeugdhuizen - Celle Boys 5 - 0
D-Reeks dinsdag 07-11-2017 21u00 - 22u00 Sportcentrum Haren Phoenix 1140 - Soda JC 5 - 0
A-Reeks woensdag 08-11-2017 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel The New Ketjes - Nazionale Team 12 - 6  
C-Reeks woensdag 08-11-2017 21u00 - 22u00 School Kasterlinden (S.A.B.) Vaarttorpedo's - Intoxicoche 3 - 3  
D-Reeks woensdag 08-11-2017 21u00 - 22u00 Charles Vander Puttenstadion Skuadr - Minor-Ndako 6 - 11  
B-Reeks woensdag 08-11-2017 22u00 - 23u00 Sporthal Ten Gaerde Carmen Chill - Auverkes 11 - 4  
B-Reeks donderdag 09-11-2017 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Hattrick - La Coupe 5 - 2  
B-Reeks donderdag 09-11-2017 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Den Hemel - Saloon 3 - 5  
C-Reeks vrijdag 10-11-2017 20u00 - 21u00 Sporthal Atheneum Woluwe Daringmen - V.C. Amoreal 5 - 3  
C-Reeks vrijdag 10-11-2017 20u00 - 21u00 Sportcentrum Haren De Wulle Bieste - Bob Merlo 2 - 10  
Beker-1/16 Finale vrijdag 10-11-2017 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Nazionale Team - Rue de Flandre 8 - 5  
C-Reeks vrijdag 10-11-2017 21u00 - 22u00 Sporthal Atheneum Woluwe Real Andalucia - Dikken Bal Monk 13 - 5  
A-Reeks maandag 13-11-2017 20u00 - 21u00 Sporthal Atheneum Woluwe The Beegees - De Kuub Z.Z. 4 - 9  
B-Reeks maandag 13-11-2017 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Sanfing Knights - Stoemp 1 - 0  
B-Reeks maandag 13-11-2017 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Saloon - Carmen Chill 2 - 2  
C-Reeks dinsdag 14-11-2017 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Roskamikaas - Real Andalucia 4 - 10  
D-Reeks dinsdag 14-11-2017 21u00 - 22u00 Sporthal Atheneum Woluwe RS Brusselse Jeugdhuizen - Phoenix 1140 6 - 7  
C-Reeks woensdag 15-11-2017 20u00 - 21u00 Sporthal Atheneum Woluwe V.C. Amoreal - Sheffield Tuesday 11 - 3  
A-Reeks woensdag 15-11-2017 21u00 - 22u00 Omnisportzaal Ceria Media Markt Nieuwstraat - Italgio 2 - 3  
C-Reeks woensdag 15-11-2017 21u00 - 22u00 Omnisportzaal 'Rad' Bob Merlo - Vaarttorpedo's 2 - 8  
B-Reeks donderdag 16-11-2017 21u00 - 22u00 Henri Simonet Sportzaal La Coupe - FC Shotakoté 8 - 4  
A-Reeks donderdag 16-11-2017 21u00 - 22u00 Sportcentrum Sint-Gillis Pianofabriek - Dikken Deem 2 - 1  
B-Reeks donderdag 16-11-2017 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Den Hemel - Beertjes 3 - 10  
B-Reeks vrijdag 17-11-2017 20u00 - 21u00 Sportcomplex VUB Auverkes - Steaua Simonis 16 - 3  
A-Reeks vrijdag 17-11-2017 20u00 - 21u00 Charles Vander Puttenstadion F.C. Bebo - The Beegees 1 - 3  
D-Reeks vrijdag 17-11-2017 21u00 - 22u00 Charles Vander Puttenstadion Rue de Flandre - C21 Azur 2 - 11  
D-Reeks vrijdag 17-11-2017 21u00 - 22u00 Omnisportzaal 'Rad' Dashtereirs - Media Markt 1000 6 - 6  
Beker-1/16 Finale vrijdag 17-11-2017 21u00 - 22u00 Odisee Campus Parnas Boes Booze - Soda JC 21 - 1  
Beker-1/16 Finale zaterdag 18-11-2017 18u30 - 19u30 School Kasterlinden (S.A.B.) Minor-Ndako - AEK Etterbeek 9 - 8
C-Reeks zaterdag 18-11-2017 19u30 - 20u30 School Kasterlinden (S.A.B.) Sparta - Intoxicoche 6 - 4  
B-Reeks maandag 20-11-2017 20u00 - 21u00 Omnisportzaal Aubier Evere Beertjes - FC Shotakoté 5 - 2  
B-Reeks maandag 20-11-2017 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Saloon - Stoemp 2 - 7  
C-Reeks dinsdag 21-11-2017 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Intoxicoche - Daringmen 6 - 8  
D-Reeks dinsdag 21-11-2017 21u00 - 22u00 Sportcentrum Haren Phoenix 1140 - Celle Boys 6 - 3  
D-Reeks dinsdag 21-11-2017 21u00 - 22u00 Sportcentrum Victoria C21 Azur - Dashtereirs 7 - 6  
D-Reeks woensdag 22-11-2017 21u00 - 22u00 Charles Vander Puttenstadion Skuadr - Rue de Flandre 1 - 10  
C-Reeks woensdag 22-11-2017 21u00 - 22u00 School Kasterlinden (S.A.B.) Vaarttorpedo's - Real Andalucia 3 - 7  
D-Reeks woensdag 22-11-2017 21u00 - 22u00 Basic Fit Jette Media Markt 1000 - FriS 1 - 9  
B-Reeks woensdag 22-11-2017 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Le Coq Sportief - Auverkes 6 - 8  
D-Reeks woensdag 22-11-2017 22u00 - 23u00 Sporthal PIVO Relegem Soda JC - Minor-Ndako 3 - 5  
Beker-1/16 Finale donderdag 23-11-2017 21u00 - 22u00 Sportcentrum Sint-Gillis Pianofabriek - RS Brusselse Jeugdhuizen 5 - 3  
B-Reeks donderdag 23-11-2017 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Hattrick - Carmen Chill 8 - 4  
A-Reeks vrijdag 24-11-2017 20u00 - 21u00 Sporthal Ten Gaerde KWB Savio - Italgio 7 - 2
A-Reeks vrijdag 24-11-2017 20u00 - 21u00 Omnisportzaal SAB De Kuub Z.Z. - F.C. Bebo 10 - 2  
Beker-1/16 Finale vrijdag 24-11-2017 20u00 - 21u00 Sportcentrum Haren De Wulle Bieste - Sparta 15 - 5  
A-Reeks vrijdag 24-11-2017 21u00 - 22u00 Odisee Campus Parnas Boes Booze - The New Ketjes 6 - 10  
A-Reeks vrijdag 24-11-2017 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Nazionale Team - The Beegees 3 - 9  
Beker-1/16 Finale vrijdag 24-11-2017 21u00 - 22u00 School Kasterlinden (S.A.B.) Sheffield Tuesday - Saloon 1 - 14  
D-Reeks dinsdag 28-11-2017 21u00 - 22u00 Odisee Campus Parnas Celle Boys - Soda JC 5 - 3  
C-Reeks dinsdag 28-11-2017 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Roskamikaas - De Wulle Bieste 6 - 6  
D-Reeks dinsdag 28-11-2017 21u00 - 22u00 Sporthal Atheneum Woluwe RS Brusselse Jeugdhuizen - AEK Etterbeek 5 - 7  
B-Reeks woensdag 29-11-2017 20u00 - 21u00 School Kasterlinden (S.A.B.) Steaua Simonis - La Coupe 5 - 7  
Beker-1/16 Finale woensdag 29-11-2017 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel The New Ketjes - Stoemp 16 - 2  
A-Reeks woensdag 29-11-2017 21u00 - 22u00 Omnisportzaal Ceria Media Markt Nieuwstraat - De Kuub Z.Z. 2 - 5  
C-Reeks woensdag 29-11-2017 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Dikken Bal Monk - Sheffield Tuesday 2 - 5  
C-Reeks woensdag 29-11-2017 22u00 - 23u00 School Kasterlinden (S.A.B.) Metallurg Brasseurs - Sparta 7 - 5  
B-Reeks woensdag 29-11-2017 22u00 - 23u00 Sporthal Ten Gaerde Carmen Chill - Beertjes 3 - 3  
A-Reeks donderdag 30-11-2017 21u00 - 22u00 Sportcentrum Sint-Gillis Pianofabriek - F.C. Bebo 2 - 3  
A-Reeks vrijdag 01-12-2017 20u00 - 21u00 Omnisportzaal Ceria Italgio - The Beegees 3 - 5  
B-Reeks vrijdag 01-12-2017 20u00 - 21u00 Sportcomplex VUB Auverkes - Sanfing Knights 5 - 4  
D-Reeks vrijdag 01-12-2017 21u00 - 22u00 Sporthal Atheneum Etterbeek AEK Etterbeek - Media Markt 1000 2 - 1  
D-Reeks vrijdag 01-12-2017 21u00 - 22u00 Charles Vander Puttenstadion Rue de Flandre - RS Brusselse Jeugdhuizen 4 - 10  
D-Reeks zaterdag 02-12-2017 18u30 - 19u30 School Kasterlinden (S.A.B.) Minor-Ndako - Phoenix 1140 4 - 8  
A-Reeks maandag 04-12-2017 21u00 - 22u00 Sporthal PIVO Relegem Dikken Deem - Pianofabriek 5 - 0
B-Reeks maandag 04-12-2017 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel FC Shotakoté - Den Hemel 3 - 4  
C-Reeks dinsdag 05-12-2017 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Intoxicoche - Dikken Bal Monk 2 - 3  
D-Reeks dinsdag 05-12-2017 21u00 - 22u00 Sportcentrum Haren Phoenix 1140 - Media Markt 1000 2 - 1  
D-Reeks dinsdag 05-12-2017 21u00 - 22u00 Sportcentrum Victoria C21 Azur - Skuadr 8 - 1  
D-Reeks woensdag 06-12-2017 20u00 - 21u00 School Kasterlinden (S.A.B.) FriS - RS Brusselse Jeugdhuizen 2 - 12  
Beker-1/16 Finale woensdag 06-12-2017 20u00 - 21u00 Sporthal Atheneum Woluwe V.C. Amoreal - Sanfing Knights 5 - 0
C-Reeks woensdag 06-12-2017 21u00 - 22u00 Omnisportzaal 'Rad' Bob Merlo - Real Andalucia 3 - 8  
A-Reeks woensdag 06-12-2017 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel The New Ketjes - De Kuub Z.Z. 11 - 3  
D-Reeks woensdag 06-12-2017 22u00 - 23u00 Sporthal PIVO Relegem Soda JC - AEK Etterbeek 3 - 8  
B-Reeks woensdag 06-12-2017 22u00 - 23u00 Sporthal Ten Gaerde Carmen Chill - Steaua Simonis 8 - 8  
C-Reeks vrijdag 08-12-2017 20u00 - 21u00 Sportcentrum Haren De Wulle Bieste - V.C. Amoreal 2 - 3  
D-Reeks vrijdag 08-12-2017 20u00 - 21u00 Omnisportzaal 'Rad' Dashtereirs - Celle Boys 7 - 6  
Beker-1/16 Finale vrijdag 08-12-2017 20u00 - 21u00 Omnisportzaal SAB De Kuub Z.Z. - Real Andalucia 2 - 4  
C-Reeks vrijdag 08-12-2017 20u00 - 21u00 Sporthal Atheneum Woluwe Daringmen - Sparta 11 - 2  
A-Reeks vrijdag 08-12-2017 21u00 - 22u00 Odisee Campus Parnas Boes Booze - Italgio 2 - 1  
A-Reeks vrijdag 08-12-2017 21u30 - 22u30 Sporthal Ten Gaerde KWB Savio - Nazionale Team 11 - 3  
Beker-1/16 Finale vrijdag 08-12-2017 22u00 - 23u00 School Kasterlinden (S.A.B.) Media Markt Nieuwstraat - Intoxicoche 7 - 1  
D-Reeks dinsdag 12-12-2017 21u00 - 22u00 Odisee Campus Parnas Celle Boys - AEK Etterbeek 0 - 2  
D-Reeks dinsdag 12-12-2017 21u00 - 22u00 Sporthal Atheneum Woluwe RS Brusselse Jeugdhuizen - C21 Azur 6 - 7  
B-Reeks woensdag 13-12-2017 20u00 - 21u00 School Kasterlinden (S.A.B.) Steaua Simonis - Beertjes 4 - 15  
C-Reeks woensdag 13-12-2017 20u00 - 21u00 Sporthal Atheneum Woluwe V.C. Amoreal - Roskamikaas 4 - 3  
A-Reeks woensdag 13-12-2017 21u00 - 22u00 Omnisportzaal Ceria Media Markt Nieuwstraat - KWB Savio 3 - 7  
C-Reeks woensdag 13-12-2017 21u00 - 22u00 School Kasterlinden (S.A.B.) Sheffield Tuesday - Intoxicoche 6 - 3  
Beker-1/16 Finale woensdag 13-12-2017 21u00 - 22u00 Omnisportzaal 'Rad' Bob Merlo - Hattrick 4 - 5  
D-Reeks woensdag 13-12-2017 21u00 - 22u00 Charles Vander Puttenstadion Skuadr - Soda JC 7 - 8  
C-Reeks woensdag 13-12-2017 22u00 - 23u00 School Kasterlinden (S.A.B.) Metallurg Brasseurs - De Wulle Bieste 6 - 9  
A-Reeks donderdag 14-12-2017 21u00 - 22u00 Sportcentrum Sint-Gillis Pianofabriek - Nazionale Team 3 - 5  
B-Reeks donderdag 14-12-2017 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Den Hemel - Le Coq Sportief 6 - 6  
B-Reeks vrijdag 15-12-2017 20u00 - 21u00 Sportcomplex VUB Auverkes - La Coupe 7 - 4  
A-Reeks vrijdag 15-12-2017 20u00 - 21u00 Charles Vander Puttenstadion F.C. Bebo - Italgio 6 - 1  
D-Reeks vrijdag 15-12-2017 21u00 - 22u00 Sporthal Atheneum Etterbeek AEK Etterbeek - Phoenix 1140 5 - 3  
C-Reeks vrijdag 15-12-2017 21u00 - 22u00 Sporthal Atheneum Woluwe Real Andalucia - Daringmen 7 - 9  
C-Reeks zaterdag 16-12-2017 19u30 - 20u30 School Kasterlinden (S.A.B.) Sparta - Vaarttorpedo's 4 - 0  
B-Reeks maandag 18-12-2017 20u00 - 21u00 Omnisportzaal Aubier Evere Beertjes - Stoemp 6 - 5  
A-Reeks maandag 18-12-2017 21u00 - 22u00 Sporthal PIVO Relegem Dikken Deem - De Kuub Z.Z. 3 - 5  
B-Reeks maandag 18-12-2017 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel FC Shotakoté - Saloon 4 - 5  
C-Reeks dinsdag 19-12-2017 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Intoxicoche - Metallurg Brasseurs 3 - 3  
D-Reeks woensdag 20-12-2017 20u00 - 21u00 School Kasterlinden (S.A.B.) FriS - Dashtereirs 4 - 10  
A-Reeks woensdag 20-12-2017 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel The New Ketjes - The Beegees 8 - 3  
Beker-1/16 Finale woensdag 20-12-2017 22u00 - 23u00 School Kasterlinden (S.A.B.) Auverkes - Media Markt 1000 9 - 3
D-Reeks woensdag 20-12-2017 22u00 - 23u00 Sporthal PIVO Relegem Soda JC - C21 Azur 3 - 10  
B-Reeks donderdag 21-12-2017 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Hattrick - Den Hemel 10 - 1  
C-Reeks vrijdag 22-12-2017 20u00 - 21u00 Sporthal Atheneum Woluwe Daringmen - Bob Merlo 8 - 7  
C-Reeks vrijdag 22-12-2017 20u00 - 21u00 Sportcentrum Haren De Wulle Bieste - Vaarttorpedo's 2 - 4  
A-Reeks vrijdag 22-12-2017 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Nazionale Team - Media Markt Nieuwstraat 5 - 5  
A-Reeks vrijdag 22-12-2017 21u30 - 22u30 Sporthal Ten Gaerde KWB Savio - De Kuub Z.Z. 4 - 3  
B-Reeks woensdag 27-12-2017 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Stoemp - Auverkes 8 - 4  
C-Reeks woensdag 27-12-2017 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Dikken Bal Monk - Metallurg Brasseurs 5 - 6
Beker-1/16 Finale woensdag 27-12-2017 22u00 - 23u00 Sporthal Ten Gaerde KWB Savio - Dikken Deem 6 - 3  
D-Reeks woensdag 03-01-2018 20u00 - 21u00 School Kasterlinden (S.A.B.) FriS - Soda JC 9 - 6  
A-Reeks woensdag 03-01-2018 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel The New Ketjes - Dikken Deem 4 - 6  
Beker-1/16 Finale woensdag 03-01-2018 22u00 - 23u00 Sporthal Ten Gaerde Carmen Chill - Metallurg Brasseurs 12 - 4  
B-Reeks donderdag 04-01-2018 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Hattrick - Beertjes 9 - 3  
A-Reeks vrijdag 05-01-2018 20u00 - 21u00 Omnisportzaal SAB De Kuub Z.Z. - KWB Savio 4 - 8  
D-Reeks vrijdag 05-01-2018 21u00 - 22u00 Charles Vander Puttenstadion Rue de Flandre - Dashtereirs 3 - 10
A-Reeks maandag 08-01-2018 21u00 - 22u00 Sporthal PIVO Relegem Dikken Deem - Italgio 6 - 2  
B-Reeks maandag 08-01-2018 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Sanfing Knights - Saloon 5 - 1  
D-Reeks dinsdag 09-01-2018 21u00 - 22u00 Odisee Campus Parnas Celle Boys - Dashtereirs 2 - 11  
C-Reeks dinsdag 09-01-2018 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Roskamikaas - Intoxicoche 10 - 7  
C-Reeks woensdag 10-01-2018 21u00 - 22u00 School Kasterlinden (S.A.B.) Sheffield Tuesday - Dikken Bal Monk 9 - 4  
B-Reeks woensdag 10-01-2018 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Stoemp - Le Coq Sportief 6 - 9  
D-Reeks woensdag 10-01-2018 21u00 - 22u00 Basic Fit Jette Media Markt 1000 - AEK Etterbeek 6 - 8  
C-Reeks woensdag 10-01-2018 22u00 - 23u00 School Kasterlinden (S.A.B.) Metallurg Brasseurs - Daringmen 4 - 7  
B-Reeks woensdag 10-01-2018 22u00 - 23u00 Sporthal Ten Gaerde Carmen Chill - Den Hemel 5 - 6  
A-Reeks donderdag 11-01-2018 21u00 - 22u00 Sportcentrum Sint-Gillis Pianofabriek - De Kuub Z.Z. 9 - 4  
D-Reeks vrijdag 12-01-2018 20u00 - 21u00 Omnisportzaal 'Rad' Dashtereirs - Phoenix 1140 8 - 4  
B-Reeks vrijdag 12-01-2018 20u00 - 21u00 Sportcomplex VUB Auverkes - FC Shotakoté 7 - 1  
A-Reeks vrijdag 12-01-2018 21u00 - 22u00 Odisee Campus Parnas Boes Booze - KWB Savio 1 - 12  
D-Reeks zaterdag 13-01-2018 18u30 - 19u30 School Kasterlinden (S.A.B.) Minor-Ndako - Soda JC 17 - 4  
C-Reeks zaterdag 13-01-2018 19u30 - 20u30 School Kasterlinden (S.A.B.) Sparta - Bob Merlo 3 - 9  
B-Reeks maandag 15-01-2018 20u00 - 21u00 Omnisportzaal Aubier Evere Beertjes - La Coupe 7 - 0  
B-Reeks maandag 15-01-2018 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel FC Shotakoté - Steaua Simonis 3 - 4  
Beker-1/16 Finale dinsdag 16-01-2018 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel The Beegees - Dashtereirs 3 - 5
D-Reeks dinsdag 16-01-2018 21u00 - 22u00 Sportcentrum Haren Phoenix 1140 - FriS 20 - 3  
C-Reeks woensdag 17-01-2018 21u00 - 22u00 School Kasterlinden (S.A.B.) Vaarttorpedo's - Metallurg Brasseurs 3 - 5
C-Reeks woensdag 17-01-2018 21u00 - 22u00 Omnisportzaal 'Rad' Bob Merlo - Sheffield Tuesday 8 - 1  
D-Reeks woensdag 17-01-2018 21u00 - 22u00 Charles Vander Puttenstadion Skuadr - Media Markt 1000 4 - 12  
B-Reeks woensdag 17-01-2018 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Le Coq Sportief - Sanfing Knights 1 - 6  
B-Reeks donderdag 18-01-2018 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Hattrick - Auverkes 3 - 1  
B-Reeks donderdag 18-01-2018 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Den Hemel - Stoemp 2 - 12  
A-Reeks vrijdag 19-01-2018 20u00 - 21u00 Omnisportzaal SAB De Kuub Z.Z. - Italgio 13 - 4
C-Reeks vrijdag 19-01-2018 20u00 - 21u00 Sporthal Atheneum Woluwe Daringmen - Roskamikaas 4 - 3  
Beker-1/8 Finale vrijdag 19-01-2018 21u00 - 22u00 Odisee Campus Parnas Boes Booze - FC Shotakoté 9 - 3  
C-Reeks vrijdag 19-01-2018 21u00 - 22u00 Sporthal Atheneum Woluwe Real Andalucia - Intoxicoche 14 - 3  
D-Reeks vrijdag 19-01-2018 21u00 - 22u00 Charles Vander Puttenstadion Rue de Flandre - Celle Boys 2 - 5  
A-Reeks vrijdag 19-01-2018 21u30 - 22u30 Sporthal Ten Gaerde KWB Savio - Pianofabriek 7 - 2  
A-Reeks maandag 22-01-2018 20u00 - 21u00 Sporthal Atheneum Woluwe The Beegees - Italgio 6 - 6  
D-Reeks dinsdag 23-01-2018 21u00 - 22u00 Odisee Campus Parnas Celle Boys - Rue de Flandre 2 - 2  
B-Reeks woensdag 24-01-2018 20u00 - 21u00 School Kasterlinden (S.A.B.) Steaua Simonis - Hattrick 4 - 6  
D-Reeks woensdag 24-01-2018 21u00 - 22u00 Basic Fit Jette Media Markt 1000 - Phoenix 1140 5 - 4  
A-Reeks woensdag 24-01-2018 21u00 - 22u00 Omnisportzaal Ceria Media Markt Nieuwstraat - The New Ketjes -
B-Reeks woensdag 24-01-2018 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Stoemp - La Coupe 1 - 7  
C-Reeks woensdag 24-01-2018 21u00 - 22u00 School Kasterlinden (S.A.B.) Sheffield Tuesday - Daringmen 6 - 8  
C-Reeks woensdag 24-01-2018 21u00 - 22u00 Sporthal Atheneum Woluwe V.C. Amoreal - Metallurg Brasseurs 9 - 8
D-Reeks woensdag 24-01-2018 22u00 - 23u00 Sporthal PIVO Relegem Soda JC - Skuadr 10 - 4  
C-Reeks woensdag 24-01-2018 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Dikken Bal Monk - Vaarttorpedo's 10 - 3  
A-Reeks vrijdag 26-01-2018 20u00 - 21u00 Omnisportzaal Ceria Italgio - Boes Booze 2 - 7  
C-Reeks vrijdag 26-01-2018 20u00 - 21u00 Sportcentrum Haren De Wulle Bieste - Intoxicoche 3 - 4  
D-Reeks vrijdag 26-01-2018 20u00 - 21u00 Omnisportzaal 'Rad' Dashtereirs - C21 Azur 2 - 5  
D-Reeks vrijdag 26-01-2018 21u00 - 22u00 Sporthal Atheneum Etterbeek AEK Etterbeek - Celle Boys 5 - 0
B-Reeks maandag 29-01-2018 20u00 - 21u00 Omnisportzaal Aubier Evere Beertjes - Le Coq Sportief 7 - 2  
B-Reeks maandag 29-01-2018 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel FC Shotakoté - Carmen Chill 9 - 1  
B-Reeks maandag 29-01-2018 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Saloon - Steaua Simonis 10 - 3  
D-Reeks dinsdag 30-01-2018 21u00 - 22u00 Sportcentrum Victoria C21 Azur - Soda JC 4 - 0  
D-Reeks dinsdag 30-01-2018 21u00 - 22u00 Sportcentrum Haren Phoenix 1140 - AEK Etterbeek 2 - 0  
C-Reeks dinsdag 30-01-2018 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Intoxicoche - Real Andalucia 3 - 10  
D-Reeks woensdag 31-01-2018 20u00 - 21u00 School Kasterlinden (S.A.B.) FriS - Minor-Ndako 5 - 5  
C-Reeks woensdag 31-01-2018 21u00 - 22u00 School Kasterlinden (S.A.B.) Vaarttorpedo's - Sparta 0 - 5
C-Reeks woensdag 31-01-2018 21u00 - 22u00 Omnisportzaal 'Rad' Bob Merlo - V.C. Amoreal 4 - 10  
B-Reeks donderdag 01-02-2018 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Hattrick - Sanfing Knights 6 - 4  
A-Reeks vrijdag 02-02-2018 20u00 - 21u00 Charles Vander Puttenstadion F.C. Bebo - Boes Booze 1 - 7  
C-Reeks vrijdag 02-02-2018 20u00 - 21u00 Sporthal Atheneum Woluwe Daringmen - Dikken Bal Monk 7 - 3  
A-Reeks vrijdag 02-02-2018 20u00 - 21u00 Omnisportzaal SAB De Kuub Z.Z. - Media Markt Nieuwstraat 3 - 2  
D-Reeks vrijdag 02-02-2018 21u00 - 22u00 Charles Vander Puttenstadion Rue de Flandre - Media Markt 1000 2 - 11  
Beker-1/8 Finale vrijdag 02-02-2018 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Nazionale Team - V.C. Amoreal 8 - 1  
A-Reeks vrijdag 02-02-2018 21u30 - 22u30 Sporthal Ten Gaerde KWB Savio - The New Ketjes 6 - 5  
A-Reeks maandag 05-02-2018 21u00 - 22u00 Sporthal PIVO Relegem Dikken Deem - Nazionale Team 5 - 2  
B-Reeks maandag 05-02-2018 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Saloon - La Coupe 5 - 4  
C-Reeks dinsdag 06-02-2018 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Roskamikaas - Sheffield Tuesday 5 - 0  
D-Reeks dinsdag 06-02-2018 21u00 - 22u00 Sportcentrum Haren Phoenix 1140 - Minor-Ndako 3 - 6  
D-Reeks dinsdag 06-02-2018 21u00 - 22u00 Sporthal Atheneum Woluwe RS Brusselse Jeugdhuizen - FriS 12 - 5  
C-Reeks woensdag 07-02-2018 20u00 - 21u00 Sporthal Atheneum Woluwe V.C. Amoreal - Daringmen 9 - 6  
B-Reeks woensdag 07-02-2018 20u00 - 21u00 School Kasterlinden (S.A.B.) Steaua Simonis - Le Coq Sportief 2 - 8  
B-Reeks woensdag 07-02-2018 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Stoemp - Carmen Chill 1 - 3
C-Reeks woensdag 07-02-2018 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Dikken Bal Monk - Bob Merlo 1 - 3  
D-Reeks woensdag 07-02-2018 22u00 - 23u00 Sporthal PIVO Relegem Soda JC - Celle Boys 8 - 2  
A-Reeks donderdag 08-02-2018 21u00 - 22u00 Sportcentrum Sint-Gillis Pianofabriek - Media Markt Nieuwstraat 1 - 6  
A-Reeks vrijdag 09-02-2018 20u00 - 21u00 Omnisportzaal Ceria Italgio - KWB Savio 3 - 12  
C-Reeks vrijdag 09-02-2018 20u00 - 21u00 Sportcentrum Haren De Wulle Bieste - Sheffield Tuesday 3 - 3  
B-Reeks vrijdag 09-02-2018 20u00 - 21u00 Sportcomplex VUB Auverkes - Stoemp 4 - 5  
Beker-1/8 Finale vrijdag 09-02-2018 21u00 - 22u00 Sporthal Atheneum Woluwe Real Andalucia - Carmen Chill 9 - 6  
D-Reeks vrijdag 09-02-2018 21u00 - 22u00 Sporthal Atheneum Etterbeek AEK Etterbeek - Rue de Flandre 8 - 6
D-Reeks zaterdag 10-02-2018 18u30 - 19u30 School Kasterlinden (S.A.B.) Minor-Ndako - Skuadr 13 - 4  
B-Reeks maandag 12-02-2018 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel FC Shotakoté - Beertjes 5 - 4  
B-Reeks dinsdag 13-02-2018 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Hattrick - Le Coq Sportief 5 - 6
D-Reeks dinsdag 13-02-2018 21u00 - 22u00 Sportcentrum Victoria C21 Azur - Rue de Flandre 6 - 3  
D-Reeks woensdag 14-02-2018 20u00 - 21u00 School Kasterlinden (S.A.B.) FriS - Skuadr 14 - 1  
B-Reeks woensdag 14-02-2018 22u00 - 23u00 Sporthal Ten Gaerde Carmen Chill - Saloon 6 - 3  
C-Reeks vrijdag 16-02-2018 20u00 - 21u00 Sporthal Atheneum Woluwe Daringmen - Intoxicoche 2 - 2  
A-Reeks vrijdag 16-02-2018 20u00 - 21u00 Omnisportzaal SAB De Kuub Z.Z. - The Beegees 3 - 5  
A-Reeks vrijdag 16-02-2018 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Nazionale Team - The New Ketjes 0 - 5
Beker-1/8 Finale vrijdag 16-02-2018 21u00 - 22u00 Sportcentrum Haren De Wulle Bieste - Dashtereirs 3 - 7
C-Reeks vrijdag 16-02-2018 21u00 - 22u00 Sporthal Atheneum Woluwe Real Andalucia - V.C. Amoreal 7 - 3  
A-Reeks vrijdag 16-02-2018 21u30 - 22u30 Sporthal Ten Gaerde KWB Savio - Media Markt Nieuwstraat 5 - 7  
A-Reeks maandag 19-02-2018 20u00 - 21u00 Sporthal Atheneum Woluwe The Beegees - Pianofabriek 3 - 3  
A-Reeks maandag 19-02-2018 21u00 - 22u00 Sporthal PIVO Relegem Dikken Deem - The New Ketjes 4 - 6  
B-Reeks maandag 19-02-2018 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Saloon - FC Shotakoté 6 - 4  
B-Reeks maandag 19-02-2018 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Sanfing Knights - Auverkes 5 - 8  
D-Reeks dinsdag 20-02-2018 21u00 - 22u00 Odisee Campus Parnas Celle Boys - Skuadr 6 - 4  
C-Reeks dinsdag 20-02-2018 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Roskamikaas - Sparta 7 - 1  
D-Reeks dinsdag 20-02-2018 21u00 - 22u00 Sportcentrum Haren Phoenix 1140 - Rue de Flandre 3 - 2  
B-Reeks woensdag 21-02-2018 20u00 - 21u00 School Kasterlinden (S.A.B.) Steaua Simonis - Stoemp 6 - 3  
C-Reeks woensdag 21-02-2018 20u00 - 21u00 Sporthal Atheneum Woluwe V.C. Amoreal - Vaarttorpedo's 15 - 4  
C-Reeks woensdag 21-02-2018 21u00 - 22u00 Omnisportzaal 'Rad' Bob Merlo - Metallurg Brasseurs 5 - 6  
C-Reeks woensdag 21-02-2018 21u00 - 22u00 School Kasterlinden (S.A.B.) Sheffield Tuesday - Real Andalucia 4 - 13  
A-Reeks woensdag 21-02-2018 21u00 - 22u00 Omnisportzaal Ceria Media Markt Nieuwstraat - F.C. Bebo 13 - 1  
D-Reeks woensdag 21-02-2018 21u00 - 22u00 Basic Fit Jette Media Markt 1000 - C21 Azur 2 - 4  
D-Reeks woensdag 21-02-2018 22u00 - 23u00 Sporthal PIVO Relegem Soda JC - Dashtereirs 5 - 7  
B-Reeks donderdag 22-02-2018 21u00 - 22u00 Henri Simonet Sportzaal La Coupe - Hattrick 4 - 4  
B-Reeks donderdag 22-02-2018 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Den Hemel - FC Shotakoté 1 - 7  
C-Reeks vrijdag 23-02-2018 20u00 - 21u00 Sportcentrum Haren De Wulle Bieste - Roskamikaas 3 - 8  
B-Reeks vrijdag 23-02-2018 20u00 - 21u00 Sportcomplex VUB Auverkes - Beertjes 7 - 7  
A-Reeks vrijdag 23-02-2018 21u00 - 22u00 Odisee Campus Parnas Boes Booze - De Kuub Z.Z. 5 - 4  
D-Reeks zaterdag 24-02-2018 18u30 - 19u30 School Kasterlinden (S.A.B.) Minor-Ndako - Celle Boys 6 - 7  
C-Reeks zaterdag 24-02-2018 19u30 - 20u30 School Kasterlinden (S.A.B.) Sparta - Dikken Bal Monk 4 - 2  
B-Reeks maandag 26-02-2018 20u00 - 21u00 Omnisportzaal Aubier Evere Beertjes - Den Hemel 8 - 3  
B-Reeks maandag 26-02-2018 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Sanfing Knights - FC Shotakoté 1 - 5
C-Reeks dinsdag 27-02-2018 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Intoxicoche - V.C. Amoreal 8 - 6  
D-Reeks woensdag 28-02-2018 20u00 - 21u00 School Kasterlinden (S.A.B.) FriS - C21 Azur 9 - 9  
A-Reeks woensdag 28-02-2018 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel The New Ketjes - Italgio 6 - 3  
C-Reeks woensdag 28-02-2018 21u00 - 22u00 School Kasterlinden (S.A.B.) Vaarttorpedo's - De Wulle Bieste 11 - 6  
B-Reeks woensdag 28-02-2018 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Le Coq Sportief - La Coupe 5 - 4  
B-Reeks woensdag 28-02-2018 22u00 - 23u00 Sporthal Ten Gaerde Carmen Chill - Hattrick 5 - 5  
A-Reeks maandag 05-03-2018 20u00 - 21u00 Sporthal Atheneum Woluwe The Beegees - F.C. Bebo 12 - 2  
A-Reeks maandag 05-03-2018 21u00 - 22u00 Sporthal PIVO Relegem Dikken Deem - Media Markt Nieuwstraat 7 - 3  
Beker-1/8 Finale maandag 05-03-2018 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Saloon - Minor-Ndako 7 - 3  
C-Reeks dinsdag 06-03-2018 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Roskamikaas - V.C. Amoreal 6 - 1  
D-Reeks dinsdag 06-03-2018 21u00 - 22u00 Sporthal Atheneum Woluwe RS Brusselse Jeugdhuizen - Rue de Flandre 17 - 5  
B-Reeks woensdag 07-03-2018 20u00 - 21u00 School Kasterlinden (S.A.B.) Steaua Simonis - Carmen Chill 7 - 7  
D-Reeks woensdag 07-03-2018 21u00 - 22u00 Charles Vander Puttenstadion Skuadr - C21 Azur 1 - 9  
C-Reeks woensdag 07-03-2018 21u00 - 22u00 School Kasterlinden (S.A.B.) Sheffield Tuesday - Sparta 3 - 19  
B-Reeks woensdag 07-03-2018 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Stoemp - Sanfing Knights 3 - 5  
Beker-1/8 Finale woensdag 07-03-2018 21u00 - 22u00 Omnisportzaal Ceria Media Markt Nieuwstraat - Pianofabriek 8 - 4  
D-Reeks woensdag 07-03-2018 21u00 - 22u00 Basic Fit Jette Media Markt 1000 - Celle Boys 4 - 6  
C-Reeks woensdag 07-03-2018 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Dikken Bal Monk - De Wulle Bieste 8 - 0  
C-Reeks woensdag 07-03-2018 22u00 - 23u00 School Kasterlinden (S.A.B.) Metallurg Brasseurs - Real Andalucia 4 - 8  
D-Reeks woensdag 07-03-2018 22u00 - 23u00 Sporthal PIVO Relegem Soda JC - Phoenix 1140 4 - 10  
Beker-1/8 Finale woensdag 07-03-2018 22u00 - 23u00 Sporthal Ten Gaerde KWB Savio - Hattrick 6 - 5
B-Reeks donderdag 08-03-2018 21u00 - 22u00 Henri Simonet Sportzaal La Coupe - Den Hemel 2 - 5  
B-Reeks vrijdag 09-03-2018 20u00 - 21u00 Sportcomplex VUB Auverkes - Le Coq Sportief 6 - 3  
C-Reeks vrijdag 09-03-2018 20u00 - 21u00 Sportcentrum Haren De Wulle Bieste - Sparta 1 - 7  
A-Reeks vrijdag 09-03-2018 20u00 - 21u00 Omnisportzaal Ceria Italgio - De Kuub Z.Z. 5 - 5  
D-Reeks vrijdag 09-03-2018 21u00 - 22u00 Sporthal Atheneum Etterbeek AEK Etterbeek - Minor-Ndako 9 - 5  
A-Reeks vrijdag 09-03-2018 21u00 - 22u00 Odisee Campus Parnas Boes Booze - The Beegees 5 - 1  
D-Reeks vrijdag 09-03-2018 21u00 - 22u00 Charles Vander Puttenstadion Rue de Flandre - FriS 4 - 7
B-Reeks maandag 12-03-2018 20u00 - 21u00 Omnisportzaal Aubier Evere Beertjes - Saloon 6 - 1  
B-Reeks maandag 12-03-2018 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel FC Shotakoté - Stoemp 7 - 1  
C-Reeks dinsdag 13-03-2018 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Intoxicoche - De Wulle Bieste 5 - 0
D-Reeks dinsdag 13-03-2018 21u00 - 22u00 Sportcentrum Victoria C21 Azur - RS Brusselse Jeugdhuizen 2 - 4  
C-Reeks woensdag 14-03-2018 20u00 - 21u00 Sporthal Atheneum Woluwe V.C. Amoreal - Bob Merlo 11 - 4
Beker-1/8 Finale woensdag 14-03-2018 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Auverkes - The New Ketjes 10 - 7  
C-Reeks woensdag 14-03-2018 21u00 - 22u00 School Kasterlinden (S.A.B.) Vaarttorpedo's - Roskamikaas 2 - 4  
D-Reeks woensdag 14-03-2018 21u00 - 22u00 Charles Vander Puttenstadion Skuadr - Dashtereirs 5 - 11  
B-Reeks donderdag 15-03-2018 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Hattrick - Stoemp 4 - 1  
B-Reeks donderdag 15-03-2018 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Den Hemel - Carmen Chill 2 - 8  
A-Reeks vrijdag 16-03-2018 20u00 - 21u00 Omnisportzaal SAB De Kuub Z.Z. - The New Ketjes 3 - 12  
D-Reeks vrijdag 16-03-2018 21u00 - 22u00 Charles Vander Puttenstadion Rue de Flandre - AEK Etterbeek 5 - 1  
A-Reeks vrijdag 16-03-2018 21u30 - 22u30 Sporthal Ten Gaerde KWB Savio - The Beegees 5 - 13  
A-Reeks maandag 19-03-2018 21u00 - 22u00 Sporthal PIVO Relegem Dikken Deem - F.C. Bebo 9 - 5  
B-Reeks maandag 19-03-2018 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Sanfing Knights - Carmen Chill 2 - 0  
B-Reeks maandag 19-03-2018 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Saloon - Le Coq Sportief 4 - 6  
D-Reeks dinsdag 20-03-2018 21u00 - 22u00 Odisee Campus Parnas Celle Boys - FriS 5 - 3  
C-Reeks dinsdag 20-03-2018 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Roskamikaas - Bob Merlo 2 - 3  
C-Reeks woensdag 21-03-2018 20u00 - 21u00 Sporthal Atheneum Woluwe V.C. Amoreal - Dikken Bal Monk 6 - 10  
D-Reeks woensdag 21-03-2018 21u00 - 22u00 Charles Vander Puttenstadion Skuadr - RS Brusselse Jeugdhuizen 2 - 17  
B-Reeks woensdag 21-03-2018 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Stoemp - Hattrick 1 - 12  
A-Reeks woensdag 21-03-2018 21u00 - 22u00 Omnisportzaal Ceria Media Markt Nieuwstraat - Boes Booze 10 - 4  
D-Reeks woensdag 21-03-2018 21u00 - 22u00 Basic Fit Jette Media Markt 1000 - Soda JC 7 - 6  
C-Reeks woensdag 21-03-2018 22u00 - 23u00 School Kasterlinden (S.A.B.) Metallurg Brasseurs - Sheffield Tuesday 0 - 5
B-Reeks donderdag 22-03-2018 21u00 - 22u00 Henri Simonet Sportzaal La Coupe - Steaua Simonis 4 - 4  
A-Reeks donderdag 22-03-2018 21u00 - 22u00 Sportcentrum Sint-Gillis Pianofabriek - Italgio 5 - 0
B-Reeks vrijdag 23-03-2018 20u00 - 21u00 Sportcomplex VUB Auverkes - Den Hemel 6 - 2  
D-Reeks vrijdag 23-03-2018 21u00 - 22u00 Sporthal Atheneum Etterbeek AEK Etterbeek - Dashtereirs 8 - 5  
A-Reeks vrijdag 23-03-2018 21u00 - 22u00 Odisee Campus Parnas Boes Booze - Dikken Deem 3 - 2
D-Reeks zaterdag 24-03-2018 18u30 - 19u30 School Kasterlinden (S.A.B.) Minor-Ndako - C21 Azur 5 - 6  
C-Reeks zaterdag 24-03-2018 19u30 - 20u30 School Kasterlinden (S.A.B.) Sparta - Daringmen 3 - 3  
B-Reeks maandag 26-03-2018 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel FC Shotakoté - La Coupe 0 - 2  
B-Reeks maandag 26-03-2018 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Saloon - Hattrick 3 - 11
C-Reeks dinsdag 27-03-2018 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Intoxicoche - Vaarttorpedo's 3 - 7  
D-Reeks dinsdag 27-03-2018 21u00 - 22u00 Sporthal Atheneum Woluwe RS Brusselse Jeugdhuizen - Skuadr 23 - 1  
A-Reeks woensdag 28-03-2018 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel The New Ketjes - Boes Booze 7 - 10  
C-Reeks woensdag 28-03-2018 21u00 - 22u00 Omnisportzaal 'Rad' Bob Merlo - Roskamikaas 3 - 8  
B-Reeks woensdag 28-03-2018 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Le Coq Sportief - Den Hemel 5 - 8  
C-Reeks woensdag 28-03-2018 22u00 - 23u00 School Kasterlinden (S.A.B.) Real Andalucia - Sparta 7 - 3
A-Reeks vrijdag 30-03-2018 20u00 - 21u00 Charles Vander Puttenstadion F.C. Bebo - Nazionale Team 5 - 13  
C-Reeks vrijdag 30-03-2018 20u00 - 21u00 Sporthal Atheneum Woluwe Daringmen - De Wulle Bieste 9 - 6  
D-Reeks vrijdag 30-03-2018 21u00 - 22u00 Sporthal Atheneum Etterbeek AEK Etterbeek - FriS 8 - 6
Beker-1/4 Finale vrijdag 30-03-2018 21u00 - 22u00 Sporthal Atheneum Woluwe Real Andalucia - Boes Booze 4 - 7  
D-Reeks dinsdag 03-04-2018 21u00 - 22u00 Odisee Campus Parnas Celle Boys - C21 Azur 4 - 3  
D-Reeks dinsdag 03-04-2018 21u00 - 22u00 Sportcentrum Haren Phoenix 1140 - RS Brusselse Jeugdhuizen 3 - 3  
B-Reeks woensdag 04-04-2018 20u00 - 21u00 School Kasterlinden (S.A.B.) Steaua Simonis - Sanfing Knights 10 - 5  
C-Reeks woensdag 04-04-2018 21u00 - 22u00 School Kasterlinden (S.A.B.) Sheffield Tuesday - Bob Merlo 3 - 11  
B-Reeks woensdag 04-04-2018 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Stoemp - Saloon 3 - 7  
A-Reeks woensdag 04-04-2018 21u00 - 22u00 Omnisportzaal Ceria Media Markt Nieuwstraat - The Beegees 6 - 2  
C-Reeks woensdag 04-04-2018 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Dikken Bal Monk - Roskamikaas 2 - 2  
C-Reeks woensdag 04-04-2018 22u00 - 23u00 School Kasterlinden (S.A.B.) Metallurg Brasseurs - Intoxicoche 8 - 3  
D-Reeks woensdag 04-04-2018 22u00 - 23u00 Sporthal PIVO Relegem Soda JC - Media Markt 1000 8 - 2
B-Reeks woensdag 04-04-2018 22u00 - 23u00 Sporthal Ten Gaerde Carmen Chill - Le Coq Sportief 0 - 3  
B-Reeks donderdag 05-04-2018 21u00 - 22u00 Henri Simonet Sportzaal La Coupe - Auverkes 2 - 4  
A-Reeks vrijdag 06-04-2018 20u00 - 21u00 Omnisportzaal Ceria Italgio - F.C. Bebo 3 - 4  
D-Reeks vrijdag 06-04-2018 21u00 - 22u00 Charles Vander Puttenstadion Rue de Flandre - Skuadr 18 - 5  
D-Reeks zaterdag 07-04-2018 18u30 - 19u30 School Kasterlinden (S.A.B.) Minor-Ndako - Media Markt 1000 6 - 9  
C-Reeks zaterdag 07-04-2018 19u30 - 20u30 School Kasterlinden (S.A.B.) Sparta - De Wulle Bieste 5 - 4  
B-Reeks maandag 09-04-2018 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel FC Shotakoté - Hattrick 2 - 8  
B-Reeks maandag 09-04-2018 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Saloon - Sanfing Knights 3 - 3  
A-Reeks dinsdag 10-04-2018 20u00 - 21u00 Omnisportzaal 'Rad' F.C. Bebo - Pianofabriek 9 - 2
D-Reeks dinsdag 10-04-2018 21u00 - 22u00 Sporthal Atheneum Woluwe RS Brusselse Jeugdhuizen - Dashtereirs 5 - 0
D-Reeks woensdag 11-04-2018 20u00 - 21u00 School Kasterlinden (S.A.B.) FriS - Rue de Flandre 9 - 5  
C-Reeks woensdag 11-04-2018 20u00 - 21u00 Sporthal Atheneum Woluwe V.C. Amoreal - Sparta 8 - 5  
C-Reeks woensdag 11-04-2018 21u00 - 22u00 School Kasterlinden (S.A.B.) Vaarttorpedo's - Bob Merlo 7 - 4  
A-Reeks woensdag 11-04-2018 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel The New Ketjes - F.C. Bebo 10 - 5  
B-Reeks woensdag 11-04-2018 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Le Coq Sportief - Beertjes 4 - 7  
B-Reeks donderdag 12-04-2018 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Hattrick - Saloon 9 - 2
C-Reeks vrijdag 13-04-2018 20u00 - 21u00 Sportcentrum Haren De Wulle Bieste - Metallurg Brasseurs 2 - 3  
D-Reeks vrijdag 13-04-2018 20u00 - 21u00 Omnisportzaal 'Rad' Dashtereirs - Minor-Ndako 12 - 4
A-Reeks vrijdag 13-04-2018 20u00 - 21u00 Omnisportzaal SAB De Kuub Z.Z. - Dikken Deem 2 - 5  
C-Reeks vrijdag 13-04-2018 20u00 - 21u00 Sporthal Atheneum Woluwe Daringmen - Vaarttorpedo's 8 - 9
A-Reeks vrijdag 13-04-2018 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Nazionale Team - Italgio 6 - 4  
A-Reeks maandag 16-04-2018 20u00 - 21u00 Sporthal Atheneum Woluwe The Beegees - Nazionale Team 7 - 5  
B-Reeks maandag 16-04-2018 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Sanfing Knights - Beertjes 5 - 3  
D-Reeks dinsdag 17-04-2018 21u00 - 22u00 Odisee Campus Parnas Celle Boys - RS Brusselse Jeugdhuizen 2 - 8  
A-Reeks dinsdag 17-04-2018 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Nazionale Team - Pianofabriek 5 - 0
B-Reeks woensdag 18-04-2018 20u00 - 21u00 School Kasterlinden (S.A.B.) Steaua Simonis - Den Hemel 5 - 6  
D-Reeks woensdag 18-04-2018 21u00 - 22u00 Basic Fit Jette Media Markt 1000 - Dashtereirs 4 - 10  
C-Reeks woensdag 18-04-2018 21u00 - 22u00 Omnisportzaal 'Rad' Bob Merlo - Intoxicoche 7 - 4  
D-Reeks woensdag 18-04-2018 21u00 - 22u00 Charles Vander Puttenstadion Skuadr - AEK Etterbeek 2 - 17  
D-Reeks woensdag 18-04-2018 22u00 - 23u00 Sporthal PIVO Relegem Soda JC - FriS 3 - 18  
C-Reeks woensdag 18-04-2018 22u00 - 23u00 School Kasterlinden (S.A.B.) Metallurg Brasseurs - V.C. Amoreal 6 - 6  
C-Reeks woensdag 18-04-2018 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Dikken Bal Monk - Real Andalucia 9 - 3  
B-Reeks donderdag 19-04-2018 21u00 - 22u00 Henri Simonet Sportzaal La Coupe - Stoemp 5 - 2  
A-Reeks vrijdag 20-04-2018 20u00 - 21u00 Omnisportzaal Ceria Italgio - Media Markt Nieuwstraat 1 - 3  
B-Reeks vrijdag 20-04-2018 20u00 - 21u00 Sportcomplex VUB Auverkes - Saloon 5 - 0
A-Reeks vrijdag 20-04-2018 20u00 - 21u00 Charles Vander Puttenstadion F.C. Bebo - KWB Savio 3 - 6  
D-Reeks vrijdag 20-04-2018 21u00 - 22u00 Sporthal Atheneum Etterbeek AEK Etterbeek - RS Brusselse Jeugdhuizen 2 - 7
A-Reeks vrijdag 20-04-2018 21u00 - 22u00 Odisee Campus Parnas Boes Booze - Nazionale Team 3 - 0  
B-Reeks maandag 23-04-2018 20u00 - 21u00 Omnisportzaal Aubier Evere Beertjes - Carmen Chill 5 - 6  
D-Reeks dinsdag 24-04-2018 21u00 - 22u00 Sportcentrum Victoria C21 Azur - Phoenix 1140 2 - 1  
D-Reeks dinsdag 24-04-2018 21u00 - 22u00 Sporthal Atheneum Woluwe RS Brusselse Jeugdhuizen - Minor-Ndako 9 - 6  
C-Reeks dinsdag 24-04-2018 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Intoxicoche - Sparta 10 - 1  
A-Reeks woensdag 25-04-2018 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel The New Ketjes - Pianofabriek 9 - 6  
C-Reeks woensdag 25-04-2018 21u00 - 22u00 School Kasterlinden (S.A.B.) Vaarttorpedo's - Daringmen 7 - 5  
D-Reeks woensdag 25-04-2018 21u00 - 22u00 Charles Vander Puttenstadion Skuadr - Celle Boys 1 - 4  
A-Reeks woensdag 25-04-2018 22u00 - 23u00 Sporthal Ten Gaerde KWB Savio - Dikken Deem 1 - 8
Beker-1/4 Finale woensdag 25-04-2018 22u00 - 23u00 School Kasterlinden (S.A.B.) Auverkes - Dashtereirs 6 - 10  
B-Reeks woensdag 25-04-2018 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Le Coq Sportief - FC Shotakoté 3 - 8  
Beker-1/4 Finale woensdag 25-04-2018 22u00 - 23u00 Omnisportzaal Ceria Nazionale Team - Media Markt Nieuwstraat 5 - 8  
B-Reeks donderdag 26-04-2018 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Hattrick - Steaua Simonis 11 - 3  
B-Reeks donderdag 26-04-2018 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Den Hemel - Sanfing Knights 6 - 2  
D-Reeks vrijdag 27-04-2018 20u00 - 21u00 Omnisportzaal 'Rad' Dashtereirs - FriS 14 - 5  
A-Reeks vrijdag 27-04-2018 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Nazionale Team - De Kuub Z.Z. 0 - 5
C-Reeks vrijdag 27-04-2018 21u00 - 22u00 Sporthal Atheneum Woluwe Real Andalucia - Bob Merlo 6 - 4  
Beker-1/4 Finale vrijdag 27-04-2018 21u30 - 22u30 Sporthal Ten Gaerde KWB Savio - Saloon 7 - 3  
A-Reeks maandag 30-04-2018 20u00 - 21u00 Sporthal Atheneum Woluwe The Beegees - Dikken Deem 5 - 7  
A-Reeks maandag 30-04-2018 20u00 - 21u00 Omnisportzaal SAB De Kuub Z.Z. - Boes Booze 0 - 5
B-Reeks maandag 30-04-2018 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Sanfing Knights - Hattrick 3 - 5
B-Reeks woensdag 02-05-2018 20u00 - 21u00 School Kasterlinden (S.A.B.) Steaua Simonis - Auverkes 4 - 8  
C-Reeks woensdag 02-05-2018 20u00 - 21u00 Sporthal Atheneum Woluwe V.C. Amoreal - De Wulle Bieste 4 - 4  
D-Reeks woensdag 02-05-2018 21u00 - 22u00 Charles Vander Puttenstadion Skuadr - Phoenix 1140 3 - 5  
C-Reeks woensdag 02-05-2018 21u00 - 22u00 Omnisportzaal 'Rad' Bob Merlo - Daringmen 1 - 10  
C-Reeks woensdag 02-05-2018 21u00 - 22u00 School Kasterlinden (S.A.B.) Sheffield Tuesday - Roskamikaas 6 - 11  
A-Reeks woensdag 02-05-2018 21u00 - 22u00 Omnisportzaal Ceria Media Markt Nieuwstraat - Nazionale Team 4 - 2  
D-Reeks woensdag 02-05-2018 21u00 - 22u00 Basic Fit Jette Media Markt 1000 - RS Brusselse Jeugdhuizen -
B-Reeks woensdag 02-05-2018 22u00 - 23u00 Sporthal Ten Gaerde Carmen Chill - FC Shotakoté 6 - 6  
C-Reeks woensdag 02-05-2018 22u00 - 23u00 School Kasterlinden (S.A.B.) Metallurg Brasseurs - Dikken Bal Monk 3 - 10  
A-Reeks donderdag 03-05-2018 21u00 - 22u00 Sportcentrum Sint-Gillis Pianofabriek - Boes Booze -  
A-Reeks vrijdag 04-05-2018 20u00 - 21u00 Omnisportzaal Ceria Italgio - The New Ketjes 4 - 8  
D-Reeks vrijdag 04-05-2018 20u00 - 21u00 Sportcomplex VUB AEK Etterbeek - Soda JC 12 - 6
A-Reeks vrijdag 04-05-2018 20u00 - 21u00 Charles Vander Puttenstadion F.C. Bebo - De Kuub Z.Z. 4 - 8  
C-Reeks vrijdag 04-05-2018 21u00 - 22u00 Sporthal Atheneum Woluwe Real Andalucia - Vaarttorpedo's 4 - 8  
D-Reeks zaterdag 05-05-2018 18u30 - 19u30 School Kasterlinden (S.A.B.) Minor-Ndako - Rue de Flandre 6 - 14  
C-Reeks zaterdag 05-05-2018 19u30 - 20u30 School Kasterlinden (S.A.B.) Sparta - Metallurg Brasseurs 5 - 0
A-Reeks maandag 07-05-2018 21u00 - 22u00 Sporthal PIVO Relegem Dikken Deem - Boes Booze 7 - 5  
B-Reeks maandag 07-05-2018 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Saloon - Den Hemel 5 - 7  
D-Reeks dinsdag 08-05-2018 21u00 - 22u00 Sporthal Atheneum Woluwe RS Brusselse Jeugdhuizen - Soda JC 5 - 0
D-Reeks dinsdag 08-05-2018 21u00 - 22u00 Sportcentrum Victoria C21 Azur - AEK Etterbeek 3 - 10  
D-Reeks woensdag 09-05-2018 20u00 - 21u00 School Kasterlinden (S.A.B.) FriS - Media Markt 1000 8 - 2  
C-Reeks woensdag 09-05-2018 21u00 - 22u00 School Kasterlinden (S.A.B.) Vaarttorpedo's - Sheffield Tuesday 5 - 10  
B-Reeks woensdag 09-05-2018 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Le Coq Sportief - Hattrick 5 - 0
C-Reeks woensdag 09-05-2018 22u00 - 23u00 School Kasterlinden (S.A.B.) De Wulle Bieste - Real Andalucia 0 - 11
B-Reeks woensdag 09-05-2018 22u00 - 23u00 Sporthal Ten Gaerde Carmen Chill - La Coupe 3 - 3  
C-Reeks vrijdag 11-05-2018 20u00 - 21u00 Sporthal Atheneum Woluwe Daringmen - Real Andalucia 5 - 9  
D-Reeks vrijdag 11-05-2018 20u00 - 21u00 Omnisportzaal 'Rad' Dashtereirs - Rue de Flandre 16 - 3  
C-Reeks vrijdag 11-05-2018 20u00 - 21u00 Sportcentrum Haren De Wulle Bieste - Dikken Bal Monk 2 - 7  
A-Reeks vrijdag 11-05-2018 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Nazionale Team - KWB Savio 5 - 0
B-Reeks maandag 14-05-2018 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Sanfing Knights - La Coupe 4 - 4  
D-Reeks dinsdag 15-05-2018 21u00 - 22u00 Odisee Campus Parnas Celle Boys - Phoenix 1140 -  
C-Reeks dinsdag 15-05-2018 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Roskamikaas - Metallurg Brasseurs 4 - 2  
A-Reeks woensdag 16-05-2018 21u00 - 22u00 Omnisportzaal Ceria Media Markt Nieuwstraat - Pianofabriek 7 - 6  
C-Reeks woensdag 16-05-2018 21u00 - 22u00 School Kasterlinden (S.A.B.) Sheffield Tuesday - V.C. Amoreal 8 - 5  
C-Reeks woensdag 16-05-2018 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Dikken Bal Monk - Sparta 2 - 2
B-Reeks donderdag 17-05-2018 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Den Hemel - Hattrick 9 - 5
A-Reeks donderdag 17-05-2018 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel The Beegees - Boes Booze 3 - 4
A-Reeks vrijdag 18-05-2018 21u00 - 22u00 Odisee Campus Parnas Boes Booze - Pianofabriek 3 - 2
C-Reeks vrijdag 18-05-2018 21u00 - 22u00 Sporthal Atheneum Woluwe Real Andalucia - Roskamikaas -
D-Reeks vrijdag 18-05-2018 21u00 - 22u00 Charles Vander Puttenstadion Rue de Flandre - Soda JC 4 - 6
D-Reeks zaterdag 19-05-2018 18u30 - 19u30 School Kasterlinden (S.A.B.) Minor-Ndako - AEK Etterbeek 1 - 9
Beker-1/2 Finale maandag 28-05-2018 21u00 - 22u00 Sporthal Ten Gaerde Media Markt Nieuwstraat - Dashtereirs -  
Beker-1/2 Finale maandag 28-05-2018 22u00 - 23u00 Sporthal Ten Gaerde KWB Savio - Boes Booze -