***  BEKERFINALE EN PRIJSUITREIKING - vrijdag 8 juni vanaf 19u @ sporthal Ganshoren  ***  BZVC outdoor zaalvoetbaltornooi zaterdag 16 juni -- Schrijf hier in  *** deelname BZVC nieuw seizoen 2018-2019 --  schrijf je voor 18 juni in via deze link: http://www.sportinbrussel.be/bzvc-inschrijving-seizoen-2018-2019 ***

Kalender 2017-2018 : B-Reeks

Er zijn geen wedstrijden gepland voor de B-Reeks

Dag
Datum
Uur
Sportzaal
Wedstrijd
Uitslag
woensdag 06-09-2017 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Stoemp - Beertjes 2 - 6  
donderdag 07-09-2017 21u00 - 22u00 Henri Simonet Sportzaal La Coupe - Sanfing Knights 0 - 6  
vrijdag 08-09-2017 20u00 - 21u00 Sportcomplex VUB Auverkes - Hattrick 5 - 6  
maandag 11-09-2017 20u00 - 21u00 Omnisportzaal Aubier Evere Beertjes - Steaua Simonis 7 - 2  
woensdag 13-09-2017 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Le Coq Sportief - Saloon 2 - 4  
maandag 18-09-2017 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Sanfing Knights - Le Coq Sportief 2 - 10  
woensdag 20-09-2017 20u00 - 21u00 School Kasterlinden (S.A.B.) Steaua Simonis - FC Shotakoté 2 - 7  
woensdag 20-09-2017 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Stoemp - Den Hemel 9 - 5  
donderdag 21-09-2017 21u00 - 22u00 Henri Simonet Sportzaal La Coupe - Saloon 6 - 6  
maandag 25-09-2017 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel FC Shotakoté - Auverkes 4 - 5  
maandag 25-09-2017 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Saloon - Beertjes 4 - 2  
woensdag 27-09-2017 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Le Coq Sportief - Carmen Chill 3 - 5  
donderdag 28-09-2017 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Den Hemel - Steaua Simonis 8 - 2  
woensdag 04-10-2017 20u00 - 21u00 School Kasterlinden (S.A.B.) Steaua Simonis - Saloon 3 - 5  
woensdag 04-10-2017 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Stoemp - FC Shotakoté 6 - 0  
donderdag 05-10-2017 21u00 - 22u00 Henri Simonet Sportzaal La Coupe - Le Coq Sportief 3 - 6  
vrijdag 06-10-2017 20u00 - 21u00 Sportcomplex VUB Auverkes - Carmen Chill 4 - 1  
maandag 09-10-2017 20u00 - 21u00 Omnisportzaal Aubier Evere Beertjes - Hattrick 2 - 4  
maandag 09-10-2017 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel FC Shotakoté - Sanfing Knights 4 - 1  
woensdag 11-10-2017 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Le Coq Sportief - Steaua Simonis 10 - 1  
woensdag 11-10-2017 22u00 - 23u00 Sporthal Ten Gaerde Carmen Chill - Stoemp 7 - 8  
donderdag 12-10-2017 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Den Hemel - Auverkes 6 - 1  
maandag 16-10-2017 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Sanfing Knights - Den Hemel 4 - 6  
maandag 16-10-2017 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Saloon - Auverkes 5 - 5  
woensdag 18-10-2017 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Stoemp - Steaua Simonis 5 - 1  
donderdag 19-10-2017 21u00 - 22u00 Henri Simonet Sportzaal La Coupe - Beertjes 8 - 4  
maandag 23-10-2017 20u00 - 21u00 Omnisportzaal Aubier Evere Beertjes - Auverkes 5 - 4  
woensdag 25-10-2017 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Le Coq Sportief - Stoemp 12 - 2  
woensdag 25-10-2017 22u00 - 23u00 Sporthal Ten Gaerde Carmen Chill - Sanfing Knights 8 - 6  
donderdag 26-10-2017 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Hattrick - FC Shotakoté 6 - 6  
donderdag 26-10-2017 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Den Hemel - La Coupe 5 - 4  
maandag 30-10-2017 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Sanfing Knights - Steaua Simonis 9 - 2  
donderdag 02-11-2017 21u00 - 22u00 Henri Simonet Sportzaal La Coupe - Carmen Chill 2 - 4  
maandag 06-11-2017 20u00 - 21u00 Omnisportzaal Aubier Evere Beertjes - Sanfing Knights 4 - 1  
maandag 06-11-2017 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel FC Shotakoté - Le Coq Sportief 3 - 6  
woensdag 08-11-2017 22u00 - 23u00 Sporthal Ten Gaerde Carmen Chill - Auverkes 11 - 4  
donderdag 09-11-2017 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Hattrick - La Coupe 5 - 2  
donderdag 09-11-2017 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Den Hemel - Saloon 3 - 5  
maandag 13-11-2017 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Sanfing Knights - Stoemp 1 - 0  
maandag 13-11-2017 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Saloon - Carmen Chill 2 - 2  
donderdag 16-11-2017 21u00 - 22u00 Henri Simonet Sportzaal La Coupe - FC Shotakoté 8 - 4  
donderdag 16-11-2017 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Den Hemel - Beertjes 3 - 10  
vrijdag 17-11-2017 20u00 - 21u00 Sportcomplex VUB Auverkes - Steaua Simonis 16 - 3  
maandag 20-11-2017 20u00 - 21u00 Omnisportzaal Aubier Evere Beertjes - FC Shotakoté 5 - 2  
maandag 20-11-2017 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Saloon - Stoemp 2 - 7  
woensdag 22-11-2017 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Le Coq Sportief - Auverkes 6 - 8  
donderdag 23-11-2017 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Hattrick - Carmen Chill 8 - 4  
woensdag 29-11-2017 20u00 - 21u00 School Kasterlinden (S.A.B.) Steaua Simonis - La Coupe 5 - 7  
woensdag 29-11-2017 22u00 - 23u00 Sporthal Ten Gaerde Carmen Chill - Beertjes 3 - 3  
vrijdag 01-12-2017 20u00 - 21u00 Sportcomplex VUB Auverkes - Sanfing Knights 5 - 4  
maandag 04-12-2017 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel FC Shotakoté - Den Hemel 3 - 4  
woensdag 06-12-2017 22u00 - 23u00 Sporthal Ten Gaerde Carmen Chill - Steaua Simonis 8 - 8  
woensdag 13-12-2017 20u00 - 21u00 School Kasterlinden (S.A.B.) Steaua Simonis - Beertjes 4 - 15  
donderdag 14-12-2017 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Den Hemel - Le Coq Sportief 6 - 6  
vrijdag 15-12-2017 20u00 - 21u00 Sportcomplex VUB Auverkes - La Coupe 7 - 4  
maandag 18-12-2017 20u00 - 21u00 Omnisportzaal Aubier Evere Beertjes - Stoemp 6 - 5  
maandag 18-12-2017 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel FC Shotakoté - Saloon 4 - 5  
donderdag 21-12-2017 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Hattrick - Den Hemel 10 - 1  
woensdag 27-12-2017 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Stoemp - Auverkes 8 - 4  
donderdag 04-01-2018 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Hattrick - Beertjes 9 - 3  
maandag 08-01-2018 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Sanfing Knights - Saloon 5 - 1  
woensdag 10-01-2018 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Stoemp - Le Coq Sportief 6 - 9  
woensdag 10-01-2018 22u00 - 23u00 Sporthal Ten Gaerde Carmen Chill - Den Hemel 5 - 6  
vrijdag 12-01-2018 20u00 - 21u00 Sportcomplex VUB Auverkes - FC Shotakoté 7 - 1  
maandag 15-01-2018 20u00 - 21u00 Omnisportzaal Aubier Evere Beertjes - La Coupe 7 - 0  
maandag 15-01-2018 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel FC Shotakoté - Steaua Simonis 3 - 4  
woensdag 17-01-2018 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Le Coq Sportief - Sanfing Knights 1 - 6  
donderdag 18-01-2018 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Hattrick - Auverkes 3 - 1  
donderdag 18-01-2018 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Den Hemel - Stoemp 2 - 12  
woensdag 24-01-2018 20u00 - 21u00 School Kasterlinden (S.A.B.) Steaua Simonis - Hattrick 4 - 6  
woensdag 24-01-2018 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Stoemp - La Coupe 1 - 7  
maandag 29-01-2018 20u00 - 21u00 Omnisportzaal Aubier Evere Beertjes - Le Coq Sportief 7 - 2  
maandag 29-01-2018 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel FC Shotakoté - Carmen Chill 9 - 1  
maandag 29-01-2018 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Saloon - Steaua Simonis 10 - 3  
donderdag 01-02-2018 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Hattrick - Sanfing Knights 6 - 4  
maandag 05-02-2018 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Saloon - La Coupe 5 - 4  
woensdag 07-02-2018 20u00 - 21u00 School Kasterlinden (S.A.B.) Steaua Simonis - Le Coq Sportief 2 - 8  
woensdag 07-02-2018 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Stoemp - Carmen Chill 1 - 3
vrijdag 09-02-2018 20u00 - 21u00 Sportcomplex VUB Auverkes - Stoemp 4 - 5  
maandag 12-02-2018 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel FC Shotakoté - Beertjes 5 - 4  
dinsdag 13-02-2018 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Hattrick - Le Coq Sportief 5 - 6
woensdag 14-02-2018 22u00 - 23u00 Sporthal Ten Gaerde Carmen Chill - Saloon 6 - 3  
maandag 19-02-2018 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Saloon - FC Shotakoté 6 - 4  
maandag 19-02-2018 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Sanfing Knights - Auverkes 5 - 8  
woensdag 21-02-2018 20u00 - 21u00 School Kasterlinden (S.A.B.) Steaua Simonis - Stoemp 6 - 3  
donderdag 22-02-2018 21u00 - 22u00 Henri Simonet Sportzaal La Coupe - Hattrick 4 - 4  
donderdag 22-02-2018 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Den Hemel - FC Shotakoté 1 - 7  
vrijdag 23-02-2018 20u00 - 21u00 Sportcomplex VUB Auverkes - Beertjes 7 - 7  
maandag 26-02-2018 20u00 - 21u00 Omnisportzaal Aubier Evere Beertjes - Den Hemel 8 - 3  
maandag 26-02-2018 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Sanfing Knights - FC Shotakoté 1 - 5
woensdag 28-02-2018 22u00 - 23u00 Sporthal Ten Gaerde Carmen Chill - Hattrick 5 - 5  
woensdag 28-02-2018 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Le Coq Sportief - La Coupe 5 - 4  
woensdag 07-03-2018 20u00 - 21u00 School Kasterlinden (S.A.B.) Steaua Simonis - Carmen Chill 7 - 7  
woensdag 07-03-2018 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Stoemp - Sanfing Knights 3 - 5  
donderdag 08-03-2018 21u00 - 22u00 Henri Simonet Sportzaal La Coupe - Den Hemel 2 - 5  
vrijdag 09-03-2018 20u00 - 21u00 Sportcomplex VUB Auverkes - Le Coq Sportief 6 - 3  
maandag 12-03-2018 20u00 - 21u00 Omnisportzaal Aubier Evere Beertjes - Saloon 6 - 1  
maandag 12-03-2018 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel FC Shotakoté - Stoemp 7 - 1  
donderdag 15-03-2018 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Den Hemel - Carmen Chill 2 - 8  
donderdag 15-03-2018 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Hattrick - Stoemp 4 - 1  
maandag 19-03-2018 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Sanfing Knights - Carmen Chill 2 - 0  
maandag 19-03-2018 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Saloon - Le Coq Sportief 4 - 6  
woensdag 21-03-2018 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Stoemp - Hattrick 1 - 12  
donderdag 22-03-2018 21u00 - 22u00 Henri Simonet Sportzaal La Coupe - Steaua Simonis 4 - 4  
vrijdag 23-03-2018 20u00 - 21u00 Sportcomplex VUB Auverkes - Den Hemel 6 - 2  
maandag 26-03-2018 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel FC Shotakoté - La Coupe 0 - 2  
maandag 26-03-2018 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Saloon - Hattrick 3 - 11
woensdag 28-03-2018 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Le Coq Sportief - Den Hemel 5 - 8  
woensdag 04-04-2018 20u00 - 21u00 School Kasterlinden (S.A.B.) Steaua Simonis - Sanfing Knights 10 - 5  
woensdag 04-04-2018 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Stoemp - Saloon 3 - 7  
woensdag 04-04-2018 22u00 - 23u00 Sporthal Ten Gaerde Carmen Chill - Le Coq Sportief 0 - 3  
donderdag 05-04-2018 21u00 - 22u00 Henri Simonet Sportzaal La Coupe - Auverkes 2 - 4  
maandag 09-04-2018 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel FC Shotakoté - Hattrick 2 - 8  
maandag 09-04-2018 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Saloon - Sanfing Knights 3 - 3  
woensdag 11-04-2018 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Le Coq Sportief - Beertjes 4 - 7  
donderdag 12-04-2018 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Hattrick - Saloon 9 - 2
maandag 16-04-2018 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Sanfing Knights - Beertjes 5 - 3  
woensdag 18-04-2018 20u00 - 21u00 School Kasterlinden (S.A.B.) Steaua Simonis - Den Hemel 5 - 6  
donderdag 19-04-2018 21u00 - 22u00 Henri Simonet Sportzaal La Coupe - Stoemp 5 - 2  
vrijdag 20-04-2018 20u00 - 21u00 Sportcomplex VUB Auverkes - Saloon 5 - 0
maandag 23-04-2018 20u00 - 21u00 Omnisportzaal Aubier Evere Beertjes - Carmen Chill 5 - 6  
woensdag 25-04-2018 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Le Coq Sportief - FC Shotakoté 3 - 8  
donderdag 26-04-2018 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Hattrick - Steaua Simonis 11 - 3  
donderdag 26-04-2018 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Den Hemel - Sanfing Knights 6 - 2  
maandag 30-04-2018 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Sanfing Knights - Hattrick 3 - 5
woensdag 02-05-2018 20u00 - 21u00 School Kasterlinden (S.A.B.) Steaua Simonis - Auverkes 4 - 8  
woensdag 02-05-2018 22u00 - 23u00 Sporthal Ten Gaerde Carmen Chill - FC Shotakoté 6 - 6  
maandag 07-05-2018 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Saloon - Den Hemel 5 - 7  
woensdag 09-05-2018 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Le Coq Sportief - Hattrick 5 - 0
woensdag 09-05-2018 22u00 - 23u00 Sporthal Ten Gaerde Carmen Chill - La Coupe 3 - 3  
maandag 14-05-2018 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Sanfing Knights - La Coupe 4 - 4  
donderdag 17-05-2018 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Den Hemel - Hattrick 9 - 5
Dag
Datum
Uur
Sportzaal
Wedstrijd
Uitslag
woensdag 06-09-2017 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Stoemp - Beertjes 2 - 6  
donderdag 07-09-2017 21u00 - 22u00 Henri Simonet Sportzaal La Coupe - Sanfing Knights 0 - 6  
vrijdag 08-09-2017 20u00 - 21u00 Sportcomplex VUB Auverkes - Hattrick 5 - 6  
maandag 11-09-2017 20u00 - 21u00 Omnisportzaal Aubier Evere Beertjes - Steaua Simonis 7 - 2  
woensdag 13-09-2017 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Le Coq Sportief - Saloon 2 - 4  
maandag 18-09-2017 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Sanfing Knights - Le Coq Sportief 2 - 10  
woensdag 20-09-2017 20u00 - 21u00 School Kasterlinden (S.A.B.) Steaua Simonis - FC Shotakoté 2 - 7  
woensdag 20-09-2017 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Stoemp - Den Hemel 9 - 5  
donderdag 21-09-2017 21u00 - 22u00 Henri Simonet Sportzaal La Coupe - Saloon 6 - 6  
maandag 25-09-2017 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel FC Shotakoté - Auverkes 4 - 5  
maandag 25-09-2017 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Saloon - Beertjes 4 - 2  
woensdag 27-09-2017 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Le Coq Sportief - Carmen Chill 3 - 5  
donderdag 28-09-2017 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Den Hemel - Steaua Simonis 8 - 2  
woensdag 04-10-2017 20u00 - 21u00 School Kasterlinden (S.A.B.) Steaua Simonis - Saloon 3 - 5  
woensdag 04-10-2017 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Stoemp - FC Shotakoté 6 - 0  
donderdag 05-10-2017 21u00 - 22u00 Henri Simonet Sportzaal La Coupe - Le Coq Sportief 3 - 6  
vrijdag 06-10-2017 20u00 - 21u00 Sportcomplex VUB Auverkes - Carmen Chill 4 - 1  
maandag 09-10-2017 20u00 - 21u00 Omnisportzaal Aubier Evere Beertjes - Hattrick 2 - 4  
maandag 09-10-2017 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel FC Shotakoté - Sanfing Knights 4 - 1  
woensdag 11-10-2017 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Le Coq Sportief - Steaua Simonis 10 - 1  
woensdag 11-10-2017 22u00 - 23u00 Sporthal Ten Gaerde Carmen Chill - Stoemp 7 - 8  
donderdag 12-10-2017 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Den Hemel - Auverkes 6 - 1  
maandag 16-10-2017 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Sanfing Knights - Den Hemel 4 - 6  
maandag 16-10-2017 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Saloon - Auverkes 5 - 5  
woensdag 18-10-2017 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Stoemp - Steaua Simonis 5 - 1  
donderdag 19-10-2017 21u00 - 22u00 Henri Simonet Sportzaal La Coupe - Beertjes 8 - 4  
maandag 23-10-2017 20u00 - 21u00 Omnisportzaal Aubier Evere Beertjes - Auverkes 5 - 4  
woensdag 25-10-2017 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Le Coq Sportief - Stoemp 12 - 2  
woensdag 25-10-2017 22u00 - 23u00 Sporthal Ten Gaerde Carmen Chill - Sanfing Knights 8 - 6  
donderdag 26-10-2017 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Hattrick - FC Shotakoté 6 - 6  
donderdag 26-10-2017 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Den Hemel - La Coupe 5 - 4  
maandag 30-10-2017 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Sanfing Knights - Steaua Simonis 9 - 2  
donderdag 02-11-2017 21u00 - 22u00 Henri Simonet Sportzaal La Coupe - Carmen Chill 2 - 4  
maandag 06-11-2017 20u00 - 21u00 Omnisportzaal Aubier Evere Beertjes - Sanfing Knights 4 - 1  
maandag 06-11-2017 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel FC Shotakoté - Le Coq Sportief 3 - 6  
woensdag 08-11-2017 22u00 - 23u00 Sporthal Ten Gaerde Carmen Chill - Auverkes 11 - 4  
donderdag 09-11-2017 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Hattrick - La Coupe 5 - 2  
donderdag 09-11-2017 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Den Hemel - Saloon 3 - 5  
maandag 13-11-2017 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Sanfing Knights - Stoemp 1 - 0  
maandag 13-11-2017 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Saloon - Carmen Chill 2 - 2  
donderdag 16-11-2017 21u00 - 22u00 Henri Simonet Sportzaal La Coupe - FC Shotakoté 8 - 4  
donderdag 16-11-2017 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Den Hemel - Beertjes 3 - 10  
vrijdag 17-11-2017 20u00 - 21u00 Sportcomplex VUB Auverkes - Steaua Simonis 16 - 3  
maandag 20-11-2017 20u00 - 21u00 Omnisportzaal Aubier Evere Beertjes - FC Shotakoté 5 - 2  
maandag 20-11-2017 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Saloon - Stoemp 2 - 7  
woensdag 22-11-2017 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Le Coq Sportief - Auverkes 6 - 8  
donderdag 23-11-2017 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Hattrick - Carmen Chill 8 - 4  
woensdag 29-11-2017 20u00 - 21u00 School Kasterlinden (S.A.B.) Steaua Simonis - La Coupe 5 - 7  
woensdag 29-11-2017 22u00 - 23u00 Sporthal Ten Gaerde Carmen Chill - Beertjes 3 - 3  
vrijdag 01-12-2017 20u00 - 21u00 Sportcomplex VUB Auverkes - Sanfing Knights 5 - 4  
maandag 04-12-2017 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel FC Shotakoté - Den Hemel 3 - 4  
woensdag 06-12-2017 22u00 - 23u00 Sporthal Ten Gaerde Carmen Chill - Steaua Simonis 8 - 8  
woensdag 13-12-2017 20u00 - 21u00 School Kasterlinden (S.A.B.) Steaua Simonis - Beertjes 4 - 15  
donderdag 14-12-2017 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Den Hemel - Le Coq Sportief 6 - 6  
vrijdag 15-12-2017 20u00 - 21u00 Sportcomplex VUB Auverkes - La Coupe 7 - 4  
maandag 18-12-2017 20u00 - 21u00 Omnisportzaal Aubier Evere Beertjes - Stoemp 6 - 5  
maandag 18-12-2017 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel FC Shotakoté - Saloon 4 - 5  
donderdag 21-12-2017 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Hattrick - Den Hemel 10 - 1  
woensdag 27-12-2017 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Stoemp - Auverkes 8 - 4  
donderdag 04-01-2018 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Hattrick - Beertjes 9 - 3  
maandag 08-01-2018 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Sanfing Knights - Saloon 5 - 1  
woensdag 10-01-2018 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Stoemp - Le Coq Sportief 6 - 9  
woensdag 10-01-2018 22u00 - 23u00 Sporthal Ten Gaerde Carmen Chill - Den Hemel 5 - 6  
vrijdag 12-01-2018 20u00 - 21u00 Sportcomplex VUB Auverkes - FC Shotakoté 7 - 1  
maandag 15-01-2018 20u00 - 21u00 Omnisportzaal Aubier Evere Beertjes - La Coupe 7 - 0  
maandag 15-01-2018 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel FC Shotakoté - Steaua Simonis 3 - 4  
woensdag 17-01-2018 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Le Coq Sportief - Sanfing Knights 1 - 6  
donderdag 18-01-2018 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Hattrick - Auverkes 3 - 1  
donderdag 18-01-2018 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Den Hemel - Stoemp 2 - 12  
woensdag 24-01-2018 20u00 - 21u00 School Kasterlinden (S.A.B.) Steaua Simonis - Hattrick 4 - 6  
woensdag 24-01-2018 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Stoemp - La Coupe 1 - 7  
maandag 29-01-2018 20u00 - 21u00 Omnisportzaal Aubier Evere Beertjes - Le Coq Sportief 7 - 2  
maandag 29-01-2018 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel FC Shotakoté - Carmen Chill 9 - 1  
maandag 29-01-2018 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Saloon - Steaua Simonis 10 - 3  
donderdag 01-02-2018 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Hattrick - Sanfing Knights 6 - 4  
maandag 05-02-2018 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Saloon - La Coupe 5 - 4  
woensdag 07-02-2018 20u00 - 21u00 School Kasterlinden (S.A.B.) Steaua Simonis - Le Coq Sportief 2 - 8  
woensdag 07-02-2018 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Stoemp - Carmen Chill 1 - 3
vrijdag 09-02-2018 20u00 - 21u00 Sportcomplex VUB Auverkes - Stoemp 4 - 5  
maandag 12-02-2018 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel FC Shotakoté - Beertjes 5 - 4  
dinsdag 13-02-2018 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Hattrick - Le Coq Sportief 5 - 6
woensdag 14-02-2018 22u00 - 23u00 Sporthal Ten Gaerde Carmen Chill - Saloon 6 - 3  
maandag 19-02-2018 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Saloon - FC Shotakoté 6 - 4  
maandag 19-02-2018 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Sanfing Knights - Auverkes 5 - 8  
woensdag 21-02-2018 20u00 - 21u00 School Kasterlinden (S.A.B.) Steaua Simonis - Stoemp 6 - 3  
donderdag 22-02-2018 21u00 - 22u00 Henri Simonet Sportzaal La Coupe - Hattrick 4 - 4  
donderdag 22-02-2018 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Den Hemel - FC Shotakoté 1 - 7  
vrijdag 23-02-2018 20u00 - 21u00 Sportcomplex VUB Auverkes - Beertjes 7 - 7  
maandag 26-02-2018 20u00 - 21u00 Omnisportzaal Aubier Evere Beertjes - Den Hemel 8 - 3  
maandag 26-02-2018 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Sanfing Knights - FC Shotakoté 1 - 5
woensdag 28-02-2018 22u00 - 23u00 Sporthal Ten Gaerde Carmen Chill - Hattrick 5 - 5  
woensdag 28-02-2018 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Le Coq Sportief - La Coupe 5 - 4  
woensdag 07-03-2018 20u00 - 21u00 School Kasterlinden (S.A.B.) Steaua Simonis - Carmen Chill 7 - 7  
woensdag 07-03-2018 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Stoemp - Sanfing Knights 3 - 5  
donderdag 08-03-2018 21u00 - 22u00 Henri Simonet Sportzaal La Coupe - Den Hemel 2 - 5  
vrijdag 09-03-2018 20u00 - 21u00 Sportcomplex VUB Auverkes - Le Coq Sportief 6 - 3  
maandag 12-03-2018 20u00 - 21u00 Omnisportzaal Aubier Evere Beertjes - Saloon 6 - 1  
maandag 12-03-2018 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel FC Shotakoté - Stoemp 7 - 1  
donderdag 15-03-2018 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Den Hemel - Carmen Chill 2 - 8  
donderdag 15-03-2018 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Hattrick - Stoemp 4 - 1  
maandag 19-03-2018 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Sanfing Knights - Carmen Chill 2 - 0  
maandag 19-03-2018 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Saloon - Le Coq Sportief 4 - 6  
woensdag 21-03-2018 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Stoemp - Hattrick 1 - 12  
donderdag 22-03-2018 21u00 - 22u00 Henri Simonet Sportzaal La Coupe - Steaua Simonis 4 - 4  
vrijdag 23-03-2018 20u00 - 21u00 Sportcomplex VUB Auverkes - Den Hemel 6 - 2  
maandag 26-03-2018 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel FC Shotakoté - La Coupe 0 - 2  
maandag 26-03-2018 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Saloon - Hattrick 3 - 11
woensdag 28-03-2018 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Le Coq Sportief - Den Hemel 5 - 8  
woensdag 04-04-2018 20u00 - 21u00 School Kasterlinden (S.A.B.) Steaua Simonis - Sanfing Knights 10 - 5  
woensdag 04-04-2018 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Stoemp - Saloon 3 - 7  
woensdag 04-04-2018 22u00 - 23u00 Sporthal Ten Gaerde Carmen Chill - Le Coq Sportief 0 - 3  
donderdag 05-04-2018 21u00 - 22u00 Henri Simonet Sportzaal La Coupe - Auverkes 2 - 4  
maandag 09-04-2018 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel FC Shotakoté - Hattrick 2 - 8  
maandag 09-04-2018 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Saloon - Sanfing Knights 3 - 3  
woensdag 11-04-2018 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Le Coq Sportief - Beertjes 4 - 7  
donderdag 12-04-2018 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Hattrick - Saloon 9 - 2
maandag 16-04-2018 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Sanfing Knights - Beertjes 5 - 3  
woensdag 18-04-2018 20u00 - 21u00 School Kasterlinden (S.A.B.) Steaua Simonis - Den Hemel 5 - 6  
donderdag 19-04-2018 21u00 - 22u00 Henri Simonet Sportzaal La Coupe - Stoemp 5 - 2  
vrijdag 20-04-2018 20u00 - 21u00 Sportcomplex VUB Auverkes - Saloon 5 - 0
maandag 23-04-2018 20u00 - 21u00 Omnisportzaal Aubier Evere Beertjes - Carmen Chill 5 - 6  
woensdag 25-04-2018 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Le Coq Sportief - FC Shotakoté 3 - 8  
donderdag 26-04-2018 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Hattrick - Steaua Simonis 11 - 3  
donderdag 26-04-2018 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Den Hemel - Sanfing Knights 6 - 2  
maandag 30-04-2018 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Sanfing Knights - Hattrick 3 - 5
woensdag 02-05-2018 20u00 - 21u00 School Kasterlinden (S.A.B.) Steaua Simonis - Auverkes 4 - 8  
woensdag 02-05-2018 22u00 - 23u00 Sporthal Ten Gaerde Carmen Chill - FC Shotakoté 6 - 6  
maandag 07-05-2018 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Saloon - Den Hemel 5 - 7  
woensdag 09-05-2018 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Le Coq Sportief - Hattrick 5 - 0
woensdag 09-05-2018 22u00 - 23u00 Sporthal Ten Gaerde Carmen Chill - La Coupe 3 - 3  
maandag 14-05-2018 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Sanfing Knights - La Coupe 4 - 4  
donderdag 17-05-2018 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Den Hemel - Hattrick 9 - 5